آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشویی

header
Arooskoo Ads
شنبه بیست و هشتم اردیبهشت ۹۸
(13)
(5)
آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشویی

آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشویی

آمیزش جنسی زن و مرد شامل انواعی از فعالیت های جنسی است که ممکن است در طی رابطه برای کسب حداکثر لذت صورت بگیرید. آمیزش جنسی تنها به دخول آلت مردانه در درون واژن منتهی نمی‌شود و فعالیت های جنسی دیگری هم در طی یک رابطه نرمال اتفاق می‌افتد ما در این مقاله از سایت عروسکو سعی داریم تا انواع آمیزش جنسی را در زمان نزدیکی زن و مرد خدمتتان معرفی کنیم.

 

انواع آمیزش جنسی و تنوع آن

 

همانطور که می‌دانید آمیزش جنسی تنها به عمل دخول گفته نمیشود و در برگیرنده طیفی از فعالیت های جنسی است. در پیش از نزدیکی و انجام عمل دخول معمولا آمیزش هایی همچون: بوسه دهان به دهان، خوردن آلت مردانه (لیسیدن آلت)، فرج لیسی (لیسیدن واژن خانم ها)، دخول و تحریک خانم ها با انگشت، میان زن و مرد انجام می‌شود.

 

آمیزش جنسی دهانی

در اکثر مواقع رابطه جنسی با این آمیزش دهانی آغاز می‌شود. معمولا مرد با قراردادن لب خود بر روی لبان زن و با بوسیدن آن رابطه جنسی را آغاز می‌کنند. رابطه دهان به دهان شامل بوسیدن و مالیدن لب ها و زبان زن و مرد بر روی هم است.

 

خوردن آلت مرد (لیسیدن و مکیدن آلت با دهان)

خوردن، لیسیدن و مکیدن آلت تناسلی مرد بوسیله خانم می‌تواند بهترین روش برای رساندن مرد به اوج لذت و افزایش قوای جنسی باشد. برخی از مردان در نعوظ خود (نعوظ: سفت شدن و بزرگ شدن آلت تناسلی در مردان) دچار مشکل هستند که در این صورت یکی از بهترین راهها برای رسیدن به نعوظ خوردن آلت آنها است. مردان باید توجه داشته باشند که قبل از برقراری رابطه باید دوش بگیرند و موهای محل آلت را اصلاح نمایند تا خانم ها از انجام چنین کاری منزجر نشوند و هر دفعه با میل این کار را برای شما انجام دهند.

 

 

فرج لیسی (لیسیدن و بوسیدن آلت زنان)

خوردن و لیسیدن آلت تناسلی زنان را فرج لیسی هم می‌گویند! طی آن مرد زبان خود را روی کلیتوریس (چوچول) زن حرکت می‌دهد و آنقدر کلیتوریس را تحریک می‌کند تا شریک جنسی اش به ارگاسم (اوج لذت جنسی) برسد. اکثر مردان از انجام چنین کاری سر باز می‌زنند، یکی از عمده ترین دلایل سر باز زدن مردان برای فرج لیسی می‌تواند در ارتباط با رطوبت و ترشحات رحم خانم ها باشد که معمولا با بوی نامطبوعی همراه می‌شود، همچنین اگر عفونتی در رحم و یا واژن باشد می‌تواند سبب بد بو شدن آن محل گردد. اما با این حال خانم ها هم دوست دارند که این کار برایشان انجام شود و مردان با انجام این کار می‌توانند زنان را تا 10 برابر بیشتر مجذوب و شیفته خود کنند. برای فرج لیسی، خانم می‌بایست ابتدا سلامتی رحم و واژن خود را بسنجد و در صورتی که مشکلی یا عفونتی نبود، 5 دقیقه قبل از شروع رابطه به حمام برود و محل مورد نظر را بخوبی با آب و صابون شستشو دهد. توجه کنید که فرج لیسی از 5 روز قبل از پریود ماهانه تا 5 روز بعد از اتمام آن توصیه نمی‌شود.

 

در دین اسلام خوردن و مکیدن یا بوسیدن آلت مرد و واژن زن مانعی ندارد و در دین اسلام زن و شوهر قادر هستند تا از یکدیگر هر نوع لذتی را کسب کنند. اما با این حال خوردن ترشحات و رطوبت های دستگاه های تناسلی زن و مرد منع شده است. (رساله امام خمینی (ره))

دخول و تحریک خانم ها با انگشت

نوع دیگری از آمیزش ممکن است بوسیله دست و انگشتان مرد انحام پذیرد، به این صورت که مرد برای تحریک بیشتر شریک جنسی اش، یکی یا دو تا از انگشتان اش را وارد مهبل (مجرایی به طول چند سانتیمتر در واژن) گرداند. معمولا در فرج لیسی هم مرد یک انگشت خود را داخل مهبل می‌کند و حین خوردن آنرا می‌چرخاند. استفاده از انگشت برای شروع رابطه مقعدی نیز بسیار کاربرد دارد به این صورت که با وازلین یا روغن زیتون ورودی مقعد را برای تحمل حجم آلت مرد آماده و چرب می‌کنند.

 

انواع آمیزش جنسی

 

دخول در واژن

عمل اصلی هر آمیزش جنسی دخول آلت مرد در درون واژن زن است که این عمل سبب می‌شود تا مرد و زن به ارگاسم و رضایت جنسی برسند، همچنین مطمئن ترین روش برای بارداری انجام عمل دخول در واژن است که در هنگام ارضا جنسی و با پاشیده شدن مایع منی از آلت مرد در درون واژن و رحم زن اتفاق می‌افتد.

 

دخول در مقعد

عمل نزدیکی از پشت با همان رابطه مقعدی (برای اطلاعات بیشتر روی لینک ها کلیک کنید) یکی از پر بحث و جدل ترین مباحث در زمینه روابط زناشویی است. به طور قطع دخول آلت در مقعد در بین همجنسگرایان رواج دارد اما عده ای نیز علاقه دارند تا این نوع آمیزش را به رابطه جنسی شان وارد کنند. این نوع آمیزش مشکلاتی از جمله رعایت نشدن بهداشت را در پی دارد. که برای اطلاعات بیشتر مقاله توصیه های بهداشتی در روابط زناشویی را مطالعه فرمایید.

 

دخول همزمان از جلو و عقب

نوعی دیگری از آمیزش جنسی دخول همزمان در واژن و مقعد است که بطور قطع به دلیل عوارضی همچون مشکلات عفونی و گشادی واژن و آسیب دیدن عضلات ارادی و غیر ارادی مقعد این نوع آمیزش جنسی توصیه نمی‌شود.

 

با توجه به دسته بندی های علمی این موارد نیز در رده بندی انواع آمیزش جنسی (برگرفته از ویکی پدیا) محسوب می‌شوند.

 

آمیزش جنسی گروهی

روابط جنسی در عالم بی بندباری است و در این نوع آمیزش که اصطلاحا به ضربدری معروف است، زوجین طرف های مقابل خود را با یکدیگر برای رابطه جنسی عوض می‌کنند. این نوع روابط معمولا با آسیب های شدید روحی و روانی و به موازات آن معضلات و ناهنجاری های دیگر اجتماعی همراه است.

 

آمیزش جنسی سه نفره

در این نوع رابطه دو زن با یک مرد و یا دو مرد با یک زن ارتباط جنسی و آمیزش جنسی برقرار می‌کنند، که این نوع روابط در گروه های مجردی دیده می‌شود و خوشبختانه در میان زن و شوهر های ایرانی جایگاهی ندارد.

یکی از مهمترین رویدادها در جامعه مسائل و مشکلات و بعبارتی دیگر همین ناهنجاری های جنسی است که از اصلی ترین دلایل طلاق در بین زوج های جوان است، شاید بتوان مهمترین علت رخداد این مسائل را هجوم رسانه های غربی و اشاعه فرهنگ پوچ و بی مایه شان به شمار آورد، رسانه هایی که به کمک سایت ها، شبکه های اجتماعی، کانال های ماهواره ای و ... در معرض دید مان هستند.

ناهنجاری ها در روابط جنسی به چند دسته تقسیم می‌شوند، یکی از آنها زیاده خواهی فرد و اصرار ورزیدن برای افزایش لذت در رابطه جنسی است که می‌تواند در زمره اختلالات روانی قرار بگیرد، در این ناهنجاری فرد سعی می‌کند تا با استفاده از روش های مختلف در رابطه جنسی خود با همسرش نهایت لذت را تجربه کند و هر دفعه به آن بیافزاید. این ناهنجاری ممکن است تا آنجایی پیش برود که فرد برای کسب حداکثر لذت بخواهد تا شخص سومی (معمولا دو مرد با یک زن) با همسرش به طور همزمان همخواب شود. اصلی ترین دلیل این ناهنجاری را می‌توان در ارتباط با مصرف مواد مخدر و همینطور تماشای زیاد فیلم های پورن دانست.

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی, ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی, عروس, چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟عروس, عروسی, جنسی, آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!جنسی, آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !جنسی, اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!ازدواج, جنسی, از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟, ازدواج, جنسی, دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟, ازدواج, جنسی, آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خطآموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط, جنسی, چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!, ازدواج, جنسی, جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟, ازدواج, جنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
هادی
یکشنبه نوزدهم شهریور ۰۲
پاسخ
()
()
هادی
سلام من مجردم فعلا تو کفشم
زعف
یکشنبه پانزدهم مرداد ۰۲
پاسخ
(1)
()
زعف
لطفنا‌يکي‌کمکم‌کنه‌
زعف
یکشنبه پانزدهم مرداد ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
زعف
من‌حامله.ام.همسرم‌ازم‌فرار‌ميکنه‌‌نميدونم‌چيکار‌کنم
پاسخ عروس کو
سلام به مشاور خانواده مراجعه کنید،این پاسخ برای مواردی است که نیاز به چندین جلسه مشاوره است و با یک پاسخ موضوع حل و فصل نمی‌شود.
پاسخ مدیر سایت