چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟

header
Arooskoo Ads
شنبه شانزدهم شهریور ۹۸
(18)
(23)
چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟

چه لباس هایی مردان را تحریک می‌کند؟

 

در این مقاله از سایت عروسکو بعنوان بهترین سایت عروسی فارسی در مورد نوع پوشش خانم ها می‌پردازیم. پس اساس اصول روانشناسی و تجربی به معرفی لباس هایی می‌پردازیم که باعث تحریک بیشتر آقایان می‌شوند و آنها را برای یک رابطه جنسی پر لذت آماده می‌کنند. شاید از نظر شما همسرتان فردی داغ و سرحال باشد که نیازی به تحریک بیشتر ندارد اما حقیقت ماجرا چیز دیگری است و باید بدانید که هر چقدر هم همسرتان تمایل جنسی داشته باشد، بازهم شما باید در لباس ها و کارهایتان برای او تنوع ایجاد کنید و همواره رابطه ای هیجان انگیر را برای او رغم بزنید تا مرد زندگی تان احساس کمبود و خلا جنسی نکند.

 

کدام یک از قسمت های بدن زن مورد توجه مردان است؟

 

قبل از اینکه توضیحی در مورد انتخاب لباس های تحریک کننده بدهیم، می‌بایست بدانید که کدام قسمت های بدن خانم ها مورد توجه مردان است تا بتوانید طبق یک قانون کلی بهترین مدل های لباس را انتخاب کنید.

اول جایی که مردان را تحریک می‌کند، گردن، شانه ها و ناحیه بالای قفسه سینه (استخوان ترقوه) است. شما می‌توانید با استفاده از لوسیون های براق کننده این ناحیه از پوستتان را درخشان کنید و با انداختن گردنبند های نازک طلایی رنگ و یا نقره ای رنگ جلوه ای جذاب تر به آن بدهید. دیگر ناحیه که محرک مردان است، ران ها و ساق پای شما است. ران های خوش فرم و تراشیده می‌تواند هر مردی را مدهوش خود کند همچنین ساق پای باریک زنانه و علاوه بر آن ناحیه پشت زانو می‌تواند بسیار تحریک کننده باشد. با این اوصاف خانم ها می‌بایست سعی کنند تا پاهای جذابتری را داشته باشند و همیشه از پوست آن ناحیه با استفاده از کرم های ویتامین E محافظت کنند. قانون کلی اینکه هیچ گاه مردان نباید پاها و اندام اصلاح نشده و مو دار خانم ها را ببینند. چرا که این موضوع باعث سرد شدن زیادی آنها خواهد شد. ناحیه بعدی که مردان را بسیار تحریک می‌کند، چشم های خانم ها است شاید بسیاری از مردان هم متوجه این موضوع نباشند اما این یک حقیقت است که چشم های خانم ها محرک شدید مردان است. پس سعی کنید آرایش چشم جذابی را داشته باشید و در صورتی که مژه های کم پشتی دارید از مژه مصنوعی استفاده یا‌ آنها را ترمیم کنید.

 

چه نوع لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟

 

بعد از آشنایی با قسمت هایی از بدن که بیشتر از همه مورد توجه مردان قرار می‌گیرد. حال به بیان مدل های لباس تحریک کننده مردان می‌پردازیم. برای نمایش نواحی بالای سینه، گردن و شانه ها که بسیار مورد توجه آقایان است می‌توانید از تاپ های مختلف استفاده کنید، تاپ هایی که بندهای ظریف تری دارند بهتر هستند، جنس پارچه نیز مهم است بهتر است از پارچه های نازک و یا لیز باشد. همچنین مدل های دیگر لباس های تونیک هستند که معمولا به صورت یکسره و جذب بوده و از بالای سینه تا بالای زانوها را می‌پوشانند. برای قسمت پایین تنه بهترین گزینه ها شلوارک های جین و غیر جین بسیار کوتاه است. این مدل لباس ها برای نمایش هرچه بهتر نواحی پشت ران ها و زانو موثر است و ساق پای برهنه با پوشیدن کفش های پاشنه بلند بسیار جذاب تر دیده می‌شود. همچنین شلوارهای جذب کوتاه در رنگ های تند رنگی و یا مشکی انتخاب مناسبی هستند و شلوارهای جذب بلند نیز در صورتی که دارای باسنی بزرگ و پاهای پری هستید انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود.

 

چه رنگ هایی در لباس ها مردان را بیشتر جذب می‌کند؟

 

بعد از معرفی قسمت های مهم بدن و نوع لباس اکنون به موضوع رنگ ها و چگونگی ترکیب کردن یا ست کردن آنها می‌پردازیم. به عنوان مثال پوشیدن یک تاپ نازک مشکلی (بدون سوتین) به همراه یک شلوار لی بلند جذب سفید می‌تواند برای مردان هیجان انگیز باشد. تلفیق رنگ های بنفش و زرد - آبی و سفید - قرمز و سفید - طلایی و مشکی - طلایی و طلایی - بنفش و سفید - سبز و سفید - قرمز و قرمز - نقره ای و سفید - صورتی و گلبهی - صورتی و صورتی می‌تواند بسیار تحریک پذیر باشد، فقط توجه داشته باشید که رنگ های گفته شده همگی تند هستند و از رنگ های بی حال و کمرنگ استفاده نکنید. مثلا اگر از ترکیب بنفش و زرد استفاده می‌کنید باید بدانید که منظور از بنفش رنگ اصلی و پر رنگ آن است و منظور از زرد رنگ زرد قناری است. مثلا اگر به جای زرد از زرد کم رنگ یا کرم استفاده کنید بی فایده خواهد بود.

 

چند مدل ترکیب لباس برای تحریک مردان

 

  • پوشیدن تاپ بنفش و شلوار بلند و جذب زرد
  • ست کردن سرهمی یا تونیک جذب آبی با سوتین و شورت سفید
  • ست کردن شلوار بلند قرمز با تاپ یا پیراهن جذب سفید
  • پوشیدن پیراهن طلایی و طرح دار با شلوار یا ساپورت مشکی
  • پوشیدن تونیک جذب و کوتاه طلایی به همراه کفش پاشنه بلند طلایی
  • ست کردن شلوار لی جذب سفید یا آبی با تاپ نازک سفید
  • ست کردن تاپ یا پیراهن نقره ای با شلوار سفید بلند
  • پوشیدن سرهمی یا تونیک جذب قرمز رنگ (تا بالای زانوها) به همراه کفش پاشنه بلند
  • ست کردن سوتین گلبهی با شلوار صورتی جذب و براق
  • پوشیدن تاپ و شلوارک صورتی

 

در آخر باید اشاره کنیم که مهم ترین عامل در تحریک جنسی مردان در وهله اول حال و هوای جنسی شما است. اگر رفتاری تحریک پذیر و نگاه هایی جذب کننده داشته باشید اینطوری نصف راه را رفته اید و با انجام کارهای تحریک کننده می‌توانید مرد زندگیتان را مدهوش و سر مست خود کنید. استفاده از لوسیون های نرم کننده و براق کننده بدن به خانم ها توصیه می‌شود و همچنین تمیز و عاری نگه داشتن اندام از موهای زائد نیز بسیار مهم است، نوع آرایش و طرز نگاه کردن شما در مردان تاثیر گذار است. همچنین از جنبه روانی داشتن محیطی آرام و به دور از دغدغه های ریز و درشت زندگی می‌تواند به طور مستقیم در رابطه جنسی یا رابطه زناشویی تان تاثیر گذار باشد.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس, تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس, لباس عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

29 نظر
یوسف مرادی
یکشنبه پنجم فروردین ۰۳
پاسخ
()
()
یوسف مرادی
ممنون وتشکراز متن ومطالب بسيار زيبا يي که نوشته شده که واقعا اين چنين است که مردان با مدل لباس هاي ساتن و جذب و با آرايش غليظ‌تر بيشتر بيشتر تحريک مي‌شوند و در زندگي آنژي مثبتي مي‌دهد ممنون و سپاس از متن زيباي شما 😍😍😍😍❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
ممدی
پنج شنبه بیست و هشتم دی ۰۲
پاسخ
()
(2)
ممدی
سلام اگه اسرا با من تماس بگيري مشکل شما رو فقط من مي تونم حل کنم يک نفس و بدونه توقف ديگه من ترمز ندارم
کمال
یکشنبه هشتم مرداد ۰۲
پاسخ
(2)
(2)
کمال
مطلب بسیار درستی بود
....
چهارشنبه بیست و یکم تیر ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
....
ممنونم از مطالب خوبتون
فضول
دوشنبه پنجم تیر ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
فضول
مطلب خوبی بود ممنون ازشما
S
چهارشنبه سی و یکم خرداد ۰۲
پاسخ
(6)
(3)
S
قبل از ازدواج خوب درباره مسائل زناشويي حرف بزنيد و بپرسيد چقد براش اين مسائل مهمه تا بعد از ازدواج اگ ايرادي ازتون گرفت:چرا فلان جات اينجوريه.. حق اينو داشته باشين با پشت دست جوري بزنين که نتونه بلند شه(((:
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز سایت عروسکو، دیدگاه شما درست نیست
پاسخ مدیر سایت
فریبا
سه شنبه دوم خرداد ۰۲
پاسخ
(13)
(9)
فریبا
عاشق ي مرد که بتونه حداقل يک ساعتي باهم باشيم ولي متاسفانه
نازی
سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(20)
(2)
نازی
همه چي بايد دو‌طرفه باشه، اگر مردي دنبال زن تميز هست خودشم بايد تميز و اصلاح کرده باشه، نميشه خودشون بوي سگ بدن اما دنبال زن تميز باشن!!! بعدشم کار نيکو‌کردن از پر کردنه، زني که تا قبلش با کسي نبوده مگه ميتونه کار بلد باشه؟؟؟ بريد با فاحشه ها تا حسابي بهتون حال بدن. و الا دنبال نجيبااا نگردين که بعدااا بهش بگيد چرا بلد نيستي….
نرگس
پنج شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(20)
(13)
نرگس
ميدونيد زني که لخت ميگيرده خوبه
اسرا
پنج شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(31)
(26)
اسرا
من خيلي رابطه رو دوست دارم اما کسي نيست باهاش رابطه جنسي برقرار کنم ديگه خسته ام نميدونم چرا خوش اندامم هستم رون هاي بزرگي هم دارم خوشم از الت کلفت مياد😋
محسن
چهارشنبه ششم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(5)
(15)
محسن
همه اينهادرست.امازن بايدکاربلدباشه.
بی عدالتی
جمعه شانزدهم دی ۰۱
پاسخ
(36)
(10)
بی عدالتی
بدن زن کوچکترين مويي داشته باشه و دهنش بو بده فاتحه تحريک خوندست!!! خانوما رعايت کنيد...
پروین
یکشنبه بیست و هفتم آذر ۰۱
پاسخ
(26)
(10)
پروین
سلام پروين هستم، ميخام تجربه خودم رو با خانوماي عزيز و عاشق در ميان بذارم، تجربه نشون ميده هر وقت خواستم با همسرم نزديکي کنم، ايشون دوس داره که جوراب شيشه اي ساق بلند و ليز بپوشم تا هنگام همديگه تماس بگيره و به اين صورت هر دومون به اوج لذت مي‌رسيم
اا
پنج شنبه نوزدهم آبان ۰۱
پاسخ
(32)
(16)
اا
من عاشق رون زنان هستم
ممم
دوشنبه بیست و پنجم مهر ۰۱
پاسخ
(10)
(13)
ممم
عالييييييي
سامان
سه شنبه دوازدهم مهر ۰۱
پاسخ
(14)
(6)
سامان
اينکه گفتيد با اين کارها، زنان نصف راه رو رفته اند. بسيار زيبا و دقيق گفتيد واقعا هم همين طوره.
نگین
پنج شنبه هجدهم آذر ۰۰
پاسخ
(7)
(6)
نگین
عالي بود