راه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسی

header
Arooskoo Ads
پنج شنبه چهاردهم اردیبهشت ۹۶
(5)
(0)
راه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسی

روش‌‌‌‌های کاهش اضطراب روز عروسی چیست؟

آیا می‌دانید ؟ چه راههایی برای کاهش استرس و اضطراب روز عروسی برای عروس خانم ها و آقا داماد ها توصیه شده است.
چه کارهایی را باید انجام داد و چه کارهایی را نباید انجام داد...
همه ی این روش‌‌‌‌های عنوان شده در این مقاله از سایت، ما حصل سالها کسب تجربه و گردآوری مطالب گوناگون و معتبر توسط تیم عروس کو را خواهید خواند.


1. به موقع عمل کنید.
شاید مهم ترین و اساسی ترین استرس روز عروسی، نگرانی بابت نحوه برنامه ریزی عروسی است.
بیشتر عروس و داماد‌‌‌‌های ایرانی یک عادت بسیار بد دارند و آن هم دیر اقدام کردن آنها برای بستن قرارداد‌‌‌‌های خدمات عروسی، از جمله آتلیه‌‌‌‌های عکاسی، عروس سراها، مزون ها، رزرو و انتخاب باغ یا تالار عروسی و در صورت لزوم عقد قرارداد تشریفات مجالس عروسی است.
علت این تاخیر عروس و داماد ها بر همگان پوشیده است !
شاید با خود فکر می‌کنند که شاید الان برای جستجو یا پول دادن زود باشد! یا اینکه منتظر یک تخفیف مالی شگفت انگیز از سوی یک آتلیه معتبر هستند!! یا صبر کرده اند تا سالن زیبایی (عروس سرا) مورد نظرشان کلیه خدمات را برایشان رایگان انجام دهد..!
و یا جالب تر از همه این موضوع است که هنوز به فکرشان نرسیده و یا صلاح نمی‌دانند تا جستجو را برای یافتن بهترین ها آغاز کنند؟!
پس بدانید که مهمترین گزینه در کاهش استرس روز عروسی در ایران و برگزاری یک مراسم عروسی بی استرس و آرام همه اش در گرو اطمینان شما از کیفیت مطلوب خدمات مراسم شماست..

زمان‌‌‌‌های مناسب جهت رزرو و عقد قرارداد
آتلیه‌‌‌‌های عکاسیماکزیمم 6 ماهمینیمم 2 ماه
باغ و تالار عروسیماکزیمم 2 ماهمینیمم 1 ماه
سالن زیباییماکزیمم 2 ماهمینیمم 3 هفته
مزون و لباسماکزیمم 3 هفتهمینیمم 1 هفته
تشریفات مجالس--


2. از ویتامین ها غافل نشوید.
ویتامین موجب تقویت عمومی بدن می‌شوند که در نتیجه ی آن یطور غیر مستقیم زنجیره ی اعصاب شما را نیز تقویت می‌کند و در کاهش اضطراب روز عروسی بسیار موثر خواهند بود.
چقدر بهتر است اگر یک برنامه منظم برای مصرف میوه و سبزیجات حداقل برای 2 ماه آخر زندگی مجردیتان داشته باشید.
با یک تیر دو نشان بزنید ! در این مدت و با مصرف ویتامین هم نیروی جسمانی و اعصاب خود را بهبود بخشید و همچنین در شادابی و طراوات پوست و موی خود گامی اثر گذار بردارید.

3. از مصرف دخانیات پرهیز کنید.
نه فقط برای مراسم عروسی بلکه برای کل زندگی تان برنامه ی جامع سلامتی تعریف نمائید و از دخانیات دوری کنید، بویژه در نزدیکی مراسم عروسی که می‌بایست در روی شادابی و طراوت خود بیشتر تمرکز داشته باشید.

4. ورزش کردن را فراموش نکنید.
نیازی نیست تا قهرمان کشور شوید و روزانه 8 ساعت را به تمرین‌‌‌‌های سنگین فیزیکی اختصاص دهید! تنها کافیست تا در صبحگاه 15 دقیقه نرمش کنید، فقط همین کار سبب می‌شود تا بسیار تمرکز حواستان تقویت شود و در نتیجه اعصابی آرام تر داشته باشید.

5. با خودتان ژست‌‌‌‌های عکاسی را تمرین کنید.
طبق تحقیقات سایت عروسکو بیشترین اضظراب روز عروسی به واسطه آتلیه عکاسی ایجاد می‌شود و خب این هم طبیعی است.. شاید بهتر باشد که از 1 ماه قبل تمرینات لازم را برای ژست گرفتن صحیح آغاز کنید. شما با این کار اعتماد به نفس تان را افزایش می‌دهید، از خودتان با موبایل عکس بگیرید، البته نه بصورت سلفی (عکاسی در حالت سلفی تمرکز و خلاقیت را از بین می‌برد) بلکه از همسرتان یا یکی از نزدیکانتان بخواهید از شما در زوایای مختلف عکاسی کند.. شما هم از او عکس بگیرید، بگذارید ذهن تان تخلیه شود و اینگونه هر روز زمانی را هم به خوش گذرانی اختصاص داده اید.. اگر هم دوست دارید تنها باشید موبایل تان را در گوشه ای بکارید و عکاسی را شروع کنید.
عکس‌‌‌‌های افراد مشهور را از اینترنت بگیرید و با دقت به ژست‌‌‌‌های آنها خیره شوید به حالت صورتشان و حسی که دارند توجه کنید، شک نکنید که در یک عکس خوب، حس حرف اول را می‌زند.

6. برای روز‌‌‌‌های آخر برنامه ریزی داشته باشید.
برنامه ریزی کارهایتان را جوری تنظیم کنید، که در روز‌‌‌‌های آخر سرتان خلوت باشد و کار‌‌‌‌های زیادی نداشته باشید البته اگر فکر می‌کنید که این یک مورد شدنی نیست پس نگران نشوید.. این گزینه نسبت به بقیه موارد گفته شده از الویت کمتری برخوردار است، پس بیشتر روی گزینه‌‌‌‌های گفته شده در بالا تمرکز داشته باشید!

 

در آخر نکته مهم تر اینکه، سعی کنید اگر خصومت یا کدورتی با اقوام تان یا خواهر و برادرتان دارید، آنها را با سیاست کنار بگذارید و بگذارید تا شب عروسی تان درجه یک برگزار شود. با انجام تمامی این کارها می‌توانید به راحتی و تا حدود بسیار زیادی (80%) اضطراب و استرس روز عروسی تان را کاهش دهید.

instagramfacebookaparatgoogletelegramtwiteryoulinkedin
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس, تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس, لباس عروس, هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!ازدواج, عروس, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی, ترفند‌‌‌‌های جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفند‌‌‌‌های جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی, عروس, چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟عروس, عروسی, جنسی,