ملکه شب رویاهایتان شوید...

header
Arooskoo Ads
شنبه شانزدهم اردیبهشت ۹۶
(14)
(3)
ملکه شب رویاهایتان شوید...

عروس ملکه کیست؟

فایل صوتی ملکه شب رویاهایتان شوید...

رویایی ترین شب زندگی تان در راه است..
آیا برای هرچه با شکوهتر شدن مراسمتان راهکارهایی اندیشیده اید؟
باید بیشتر از هرچیز به خودتان، اخلاقتان و طرز نگاه کردنتان به دیگران و علی الخصوص آقای داماد بیاندیشید.
آیا می‌دانید که شــکوه و بـزرگی یک مراسم در گرو چیست؟ پاسخ این سئوال خود شما هستید.. بله، همین طور است.. باید بگویم این خود شما خواهید بود که با خوش رویی، اعتماد بنفس بالا و قدم های آهسته به همگان ثابت می‌کنید که ملکه ی آن شب هستید.
یک عروس ملکه هرگز اخم نمی‌کند، هرگز خم نمی‌شود و از همه مهم تر هرگز لباسش زیر پایش گیر نمی‌کند..!
او هیچ گاه چشم از روی شاهزاده ی رویاهایش بر نمی‌دارد و کاملا محو سیمای همسر آینده اش است. عروس ملکه معمولا دارای ساقدوش عروس است.

حواستان را به مخاطب خاص جمع کنید..
مبادا در شب مراسم عروسیتان مدام به این طرف و آن طرف توجه کنید و غافل از شاهزاده شوید.. اگر این اتفاق بیافتد اول از هرچیز مهمان های آن شب ناخرسند خواهند بود و ممکن است پشت سرتان حرفهایی در بیاورند که اگر به گوشتان برسد کاملا پشیمان خواهید شد. این موضوع بسیار پراهمیت بوده و جنبه های مختلفی را دربرمی گیرد، بس باید بدانبد که همین یک جمله برایمان کفایت خواهد کرد که مورد عنوان شده، حاصل سالها کالبد شکافی ما از مهمانهای مراسم عروسی است!
پس این موضوع را جدی بگیرید، سعی نکنید که نقش عاشق پیشگان را بازی کنید و از خودتان ادا در بیاورید، چرا که کارساز نخواهد بود.

برای بعد از شام یک کیک با جشن آتش بازی ترتیب دهید..
لازم نیست هزینه ی هنگفتی متحمل شوید، با خرید یک کیک چند طبقه در حد رفع نیاز می‌توانید به باشکوهترین شب زندگیتان کمک شایانی کنید، پس کیکتان را سفارش دهید و یک نفر را از فامیل یا آشنایان مسئول کنید تا مراسم بعد از شام را با تالار یا باغ عروسیتان هماهنگ نماید و مدام این مسئولیت را رهبری کند، از خدمات مراسمتان بخواهید تا 4 عدد فشفشه بی خطر را برای آتش بازی آماده کند (نکته: در قرارداد خود قید نمائید که اگر یکی یا تعدادی از فشفشه ها عمل نکرد، پول پرداختی بابت آن، عودت داده شود)، با گروه موسیقی هماهنگی انجام دهید و مهمانها را بدور میز کیک جمع کنید تا فیلم و عکس تان جلوه ی جذاب تری داشته باشد.

یک رقص دونفره را هماهنگ کنید..
قبل از مراسم شام عروسی یا بعد از آن رقص دونفره و کاملا عاشقانه داشته باشید و همگان را مجذوب خود کنید، اگر نیاز به آموزش یا تمرین دارید آن را از قبل در برنامه ریزی هایتان بگنجانید.


منبع: عروس کو
کپی برداری با ذکر منبع آزاد است.

googleaparatinstagramfacebooktelegramtwiteryou
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر