برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطه

header
Arooskoo Ads
یکشنبه یازدهم فروردین ۹۸
(31)
(20)
برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطه

پیش درآمدی برای رابطه جنسی

 

رابطه جنسی یا نزدیکی به کلیه اعمالی اتلاق می‌شود که در طی آن زوجین برای تولید مثل و بقای نسل عمل آمیزش جنسی را انجام می‌دهند. آمیزش جنسی به معنای تماس فیزیکی و انجام عمل دخول است. داشتن رابطه جنسی نرمال و سالم برای زن و شوهر و ادامه زندگی مشترک آنها بسیار حائز اهمیت است در صورتی که روابط جنسی زن و شوهر به هر دلیلی دچار مشکل و یا نا خشنودی گردد، در آینده ای نزدیک زندگی آنها دستخوش مشکلات و چالش های مختلفی خواهد شد در نتیجه اهمیت بالای این موضوع باعث شد تا در این صفحه از بهترین وب سایت عروسی فارسی یعنی عروسکو به این مورد پراهمیت و پرتاثیر بپردازیم.

 

اهمیت رضایتمندی زن و شوهر از رابطه جنسی

 

برقراری رابطه و تماس جنسی میان زن و شوهر به طور کل عملی لذت بخش و غریزی است و همواره سبب ایجاد جاذبه ای میان زن و شوهر می‌گردد. رضایت جنسی و داشتن آمادگی لازم برای زن و شوهر بسیار مهم است اگر یکی از طرف ها از رابطه خود رضایت جنسی کافی را نمی‌برد، می‌بایست این موضوع مورد تحلیل یا بررسی یک روان پزشک و یا مشاور قرار گیرد. عوامل مختلفی وجود دارد که باعث می‌شود یکی یا هر دوی طرف ها از رابطه جنسی لذت کافی را نچشد و یا حتی در برخی موارد زن و شوهر از یکدیگر منزجر گردند. در ادامه به بررسی تعدادی از آنها می‌پردازیم.

 

چه دلایلی وجود دارد که رابطه و تماس جنسی را تلخ می‌کند؟

 

  • بی توجهی عاطفی در رابطه جنسی

هنگامی یک رابطه و تماس جنسی لذت بخش و شیرین خواهد شد که توامان با آن حرارت و معجزه دل انگیز عشق و عاشقی باشد. ابراز احساسات اصطلاحا عشق بازی در لذت بخش شدن رابطه جنسی شما می‌تواند حداکثر تاثیر را بگذارد. بی توجهی عاطفی که همواره از سوی آقایان سر می‌زند سبب می‌شود تا همسر شما برداشت غلطی از رابطه داشته باشد و گمان کند که از او استفاده ابزاری شده است. جالب است بدانید که معمولا مردان در بیان احساسات و عواطفشان دچار مشکل هستند و عموما نمی‌توانند از کلماتی همچون دوستت دارم و ... استفاده کنند به همین سبب در هنگام نزدیکی و تماس فیزیکی بهترین زمان ممکن است که مردان هم به راحتی به همسرشان ابراز علاقه کنند.

 

  • نبود تجربه در رابطه جنسی

نبود تجربه هم از سوی زن و هم از جانب مرد می‌تواند باعث ناخشنودی طرفین گردد، اگر تازه داماد و نو عروس های ما کمی تحمل کنند و روابط بیشتری را تجربه کنند و سعی نمایند تا رابطه جنسی شان را ارتقا دهند، قطعا این مشکل خیلی زود بر طرف خواهد شد. طی تحقیقات صورت گرفته این مشکل خیلی زود مرتفع می‌گردد. یکی از روش های حرفه ای شدن در رابطه استفاده از پوزیشن های مختلف و قرارگیری در موقعیت های گوناگون است.

 

  • اعتیاد به تماشای فیلم های بزرگسالان

مشاهده فیلم های بزرگسالان یا همان فیلم های 18+ سال برای رابطه جنسی یا رابطه زناشویی مضر است. معمولا شخصی که این فیلم ها را بطور مداوم مشاهده می‌کند دچار نوعی روان پریشی و یا اختلال روانی خواهد شد که در نتیجه آن دیگر نمی‌تواند از دنیای واقعی دور و اطرافش و از همخوابی با همسر خود لذت ببرد. همواره مدل ها یا بازیگران فیلمهای بزرگسالان دارای ویژگی ها و برتری هایی نسبت به همسرتان (چه مرد و چه زن) هستند. زنان در فیلم های بزرگسالان و بواسطه شغل شان افرادی خوش اندام، خوش قیافه و بطور کل زیبایی هستند تا بتوانند مخاطب بیشتری را مجذوب خود کنند و در مقابل مردان نیز بدن های تنومند و خاصی دارند که اکثرا در دنیای واقعی اینچنین نیست. در نتیجه تماشای این فیلم ها می‌تواند به مرور زمان بر روی افکار، سلایق و حتی اعتقادات دینی و غیر دینی شما آثاری مخرب بر جای بگذارد.

 

رابطه جنسی، رابطه زناشویی و اهمیت رضایتمندی طرفین در آن

  • عدم آمادگی زن یا مرد برای آمیزش جنسی

گاهی اوقات ممکن است به دلایلی گوناگونی از جمله کسالت، قاعدگی (در خانم ها)، مشکلات روزمره، دل مشغولی، نبود انرژی کافی و... یکی از زوجین توانایی همراهی را در رابطه جنسی نداشته باشد و از آنجایی که کسب لذت از آمیزش جنسی وابسته به دو طرف رابطه است، بعضا پافشاری برای انجام آن منجر به ناخشنودی طرف نا آماده می‌گردد، پس بهتر است همواره این رابطه را دوطرفه در نظر بگیرید و از اصرارهای نابجا به شدت دوری کنید.

 

  • هیجانات کنترل نشده در رابطه جنسی

معمولا مردان برای رابطه جنسی حریص تر بوده و بطور کل در رابطه جنسی شان ماهیتی ماجراجو دارند. هیجانات کنترل نشده شامل همه موارد بهداشتی، اخلاقی و... است که ممکن است آقایان در آمیزش جنسی به آن توجه نکنند. بطور مثال عدم توجه به ارگاسم زنانه یکی از این موارد است. همانطور که می‌دانید خانم ها هم به مانند مردان نیاز دارند تا به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم جنسی دست یابند. اگر مرد بتواند این کار را خودش انجام دهد که بسیار هم عالی است ولی اگر توانایی آن را نداشته باشد بهتر است تا فرصتی به همسرش برای ارضا شدن بدهد و اینطوری اجازه دهد تا تخلیه روانی و شه وانی در زن هم اتفاق بیافتد.

 

  • وجود برخی مشکلات و کمبودهای جنسی

تجربه یک رابطه جنسی سالم وابسته به شرایط گوناگونی است. یکی از این شرایط که ممکن است در آمیزش جنسی تاثیر گذار باشد اندازه آلت مردانه است، بزرگی بیش از حد و یا کوچکی بیش از اندازه آلت تناسلی مردانه می‌تواند بر روی حس لذت جویی خانم ها تاثیرگذار باشد. همچنین وجود مواردی دیگر همچون زود انزالی در مردان می‌تواند همه ابعاد یک رابطه زناشویی را تحت شعاع خود قرار دهد. بدیهی است که با توجه به پیشرفت علم پزشکی برای هر یک از موارد گفته شده راه کارهایی پدید آمده است.

 

با توجه به نکات گفته شده و همانطوری که می‌دانید یکی از مهم ترین رازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک وابسته به داشتن رابطه جنسی سالم و رضایت بخش است. اگر زن و شوهر از آمیزش جنسی شان خشنود باشند، بی تردید می‌توانند در پیچ و خم های زندگی طاقت آورده و در کنار عشق شان سالیان طولانی با آرامش خیال زندگی کنند ولی اگر رضایت جنسی حتی در یکی از طرف ها وجود نداشته باشد، طرف ناراضی در تامین بخشی از نیازهای طبیعی و غریزی خویش دچار کمبود شده و به مانند یک انسان گرسنه و تشنه به مرور آسیب پذیر و شکننده خواهد شد.

درک این موضوع برای مردان ایرانی بسیار پر اهمیت تر بوده و یک الزام است مردان ایرانی با توجه به فرهنگ جامعه و سبک تربیتی خانواده های ایرانی، درک روشنی از نیازهای جنسی زن نداشته و معمولا در روابط جنسی شان فقط به رضایت و لذت جویی خودشان تمرکز دارند در صورتی که این چنین نیست و زن ها هم بمانند مردان نیازهای برابر و یکسانی را در آمیزش جنسی دارند و همواره می‌بایست به رضایت جنسی آنها توجه شود. اصلی ترین رمز موفقیت مردانی که همسران عاشق پیشه و وفاداری دارند در همین مسئله است، مردانی که در رابطه جنسی شان به همسر خویش توجه می‌کنند و آنها را تا ارگاسم جنسی پیش می‌برند معمولا در زندگی مشترک مردانی قدرتمند و مورد ستایش هستند. جالب است بدانید که بسیاری از مردان ایرانی که در این موضوع ضعیف هستند در مواجهه با زن و شوهرهایی که عاشقانه به یکدیگر وابسته اند گمان می‌برند که آنها تمارض می‌کنند و یا قصد فریب دیگران را دارند در صورتی که چنین نیست و همواره کلید این موفقیت در تخته خواب آن زن و شوهر باقی مانده است!

 

aparatlinkedingoogletwiterfacebookyouinstagram
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیچک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیازدواج, روش های موفق خواستگاری و ازدواجروش های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج, راهنمای انتخاب حلقه های عروسیراهنمای انتخاب حلقه های عروسیازدواج, راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج, سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, رازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانرازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, رازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندرازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندازدواج, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییآشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییجنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
Kiss_kild@yahoo.com
یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(3)
(1)
Kiss_kild@yahoo.com
بسيار آموزنده و عالي بود لطفا فيلم هاي نمونه براي يک آميزش جنسي که نحوه ارگاسم و ارضاي جنسي را هم نشان بدهد بفرستيد به صورت خصوصي خوب است
شهاب
پنج شنبه بیست و یکم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(5)
(1)
شهاب
هرشب بايد نزديکي کني
امیر مشهدی
پنج شنبه پانزدهم دی ۰۱
پاسخ
(5)
(3)
امیر  مشهدی
سلام خوب اهستين شب اول عروسي چطوري رابطه جنسي بقراکنم
سامان
سه شنبه دوازدهم مهر ۰۱
پاسخ
(9)
(6)
سامان
سلام وقت بخير چون زنان ديرتر ارضا ميشنود پس مردان بايد بيشتر وقت بزاريد عشق بازي طولاني داشته باشند با بوسيدن ماساژ دادن حرفاي تحريک کننده ميل جنسي خودشون و بخصوص همسرتان رو بيشتر کنند.اندام هاي جنسي خود را دوست داشته باشيم ولذت ببريم.