صفحه 1 - پرسش های متداول

Arooskoo Ads
مقدار امتیازات در جداول رتبه بندی برندهای عروسی دچار تغییر شده است ؟
در کلیات و نحوه گردآوری امتیازات مشاغل خدمات عروسی، خیر...
ولی برای نمایش در جداول رتبه بندی برندهای برتر عروسی به کمک یک سیستم محاسبه گر بازه ای عددی از 0 تا 1000 را نمایش می دهیم که این خود به روند سنجش و کنترل بیشتر صاحبین مشاغل کمک شایانی را خواهد کرد. 
و به این صورت هست که بالاترین امتیاز 999 و کمترین امتیاز 1.5 می باشد و در حقیقت یک تفسیر ریاضی از کل امتیازات بدست آمده در سایت عروسکو است.
چگونه می توانم در مورد رتبه بندی مشاغل خدمات عروسی بیشتر بدانم؟
با مطالعه صفحه قوانین رتبه بندی برترین برندهای عروسی می توانید اطلاعات لازم را بدست بیاورید، همچنین با مراجعه به صفحه معیارها و شاخص های رتبه بندی مشاغل عروسی نیز اطلاعات تکمیلی را مطالعه نمائید.
آبا امتیازات مشاغل عروسی در یکم هر ماه و با اعلام نتایج رتبه بندی صفر می شود؟ و امتیازات گذشته دیگر به حساب نمی آید؟
خیر! مجموع امتیازات در هرماه و با بروز رسانی جداول رتبه بندیمشاغل برتر عروسی تنها اعلام می گردد و امتیازاتی که در آینده برای مشاغل ارسال می شود بر امتیازات فعلی آنها افزوده می شود.
چگونه می توانم بنر اختصاصی سفارش دهم؟
پس از ثبت نام در سایت عروسکو از منوی کاربری، منوی اتاق فرمان و زیر منوی بنر اختصاصی می توانید بنر ویژه را سفارش دهید و پس از طی مراحل پرداخت، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و جزئیات درخواست را از شما جویا می شوند.

 
با وجود ثبت نام و خرید اشتراک در سایت عروسکو در جداول رتبه بندی برترین ها جایگاهی ندارم؟
هر کسب و کار عروسی با دریافت امتیازاتو جمع آوری نظرات مثبت کاربران(مشتریان) و روش های دیگر می توانید در لیست برترین ها دارای جایگاه و رتبه باشد و خرید اشتراک در سایت به منزله رتبه آوردن نخواهد بود و فقط جهت تبلیغات کاربرد دارد.
خرید ستاره در سایت عروس کو چه مزایایی خواهد داشت؟
پس از خرید اشتراک در سایت عروسکو و قرار گرفتن تبلیغات خود در سایت، با گذشت زمان ممکن است آگهی های جدیدتری بر روی آگهی شما قرار بگیرد در این وضعیت و در صورت تمایل می تواند ستاره (ستاره های طلایی) خریداری نمائید که با هر یک عدد ستاره دو پله در لیست تبلیغات رقبا بالاتر خواهید آمد. همچنین برخی دیگر از صاحبین مشاغل از ابتدا آگهی خود را با خرید ستاره نسبت به سایرین متمایز می سازند و در نتیجه کسب و کار خود را موثر تر در کانون توجه مشتریان قرار می دهند.
برای خرید ستاره می توانید از منوی کاربری خود، منوی اتاق فرمان و زیر منوی ستاره ها اقدام به خریداری یک یا چند ستاره نمائید.
در صورت خرید پست تبلیغاتی در اینستاگرام سایت عروسکو، پست خریداری شده تا چه مدت روی پیج قرار خواهد گرفت؟
پست تبلیغاتی در اینستاگرامسایت عروس کو به ارزش 65 هزار تومان و از طریق منوی کاربری، منوی اتاق فرمان و زیر منوی اینستاگرام قابل خرید بوده که پس از خرید و ارسال تصویر تبلیغاتی خود (در تلگرام عروسکو و یا بارگذاری)، پست شما منتشر می گردد و بطور دائمی در پیج رسمی اینستاگرام عروسکو معتبر باقی می ماند.
بعد از خرید اشتراک در سایت عروسکو، سریعترین و آسان ترین روش برای ارسال تصاویر چیست؟
برقراری ارتباط سریع و آسان با وب سایتراهنمای عروسیعروسکو از طریق آیدی تلگرام عروسکو میسر می باشد.
بواسطه سهولت کار با تلگرام، برای همه کسب و کارهای عروسی این امکان فراهم شده، که از طریق تلگرام سایت عروسکو به آیدی arooskooir بتوانید مطالب، مندرجات و هرآنچه که لازم هست تا در صفحه اختصاصی خود درج نمایید را از آن طریق ارسال فرمائید. با این وجود، دروازه های بارگذاری موارد گفته شده در منوی کاربری نیز طراحی شده است.
با توجه به اینکه رقبا در رتبه بندی ها زودتر شرکت کرده اند و دارای امتیازات زیادی هستند این عقب افتادگی را چگونه جبران کنم؟
جمع آوری امتیازات بر مبنای رای مشتریان، فعالیت های شما در سایت و معرفی هرچه بهتر کسب و کارتان بوده و عروسکو با استفاده از پارامترهای گوناگونی این سنجش ها را انجام می دهد، همچنین تدابیری برای کسب و کارهایی که دیرتر در سایت ثبت نام کرده اند اندیشیده شده تا متضرر نشوند و با احتساب ضرایب بالاتر برای امتیازات اولیه به صورت پلکانی و بسته به زمان نسبت به محاسبه امتیازات تازه وارد ها می پردازد تا جبران عقب افتادگی ها باشد.
آیا تبلیغات در سایت عروسکو بدون خرید اشتراک امکان پذیر است؟
بلی، کاربران با خرید اشتراک دارای یک صفحه اختصاصی و بدون محدودیت خواهند شد. در صورتی که احتیاجی به صفحه اختصاصی ندارند می توانند بعد از ثبت نام از منوی کاربری، فرم برچسب را تکمیل و ارسال کنند که در این صورت یک تیکت رنگی به همراه نام مدیریت، شماره ها و اطلاعات دیگر در لیست بهترین های شهر مورد نظرشان قرار خواهد گرفت.
آیا صحت نتایج رتبه بندی برترین کسب و کارهای عروسی کشور در سایت عروسکو قابل اثبات است؟
بلی، امکان ارائه گزارش از نتایج بدست آمده، در صورت لزوم وجود خواهد داشت. کسب و کارهای عروسی کشور می توانند با تکمیل فرم ارسال شکایات موضوع مربوط را درخواست کرده و بر طبق ارائه مدارک و مستندات دریافت نمایند. 
 
چرا در کنار برخی از اسامی کسب و کارهای خدمات عروسی یک برچسب نمونه کار وجود دارد؟
کسب و کارها با خرید اشتراک تبلیغات در عروسکو می توانند صفحات اختصاصی نمونه کارهای عروسی خود را ایجاد نمایند و به سلیقه خود طراحی کنند با این حساب، برخی دیگر که بدون برچسب هستند صفحه اختصاصی خریداری نکرده اند.
برای شرکت در رتبه بندی سایت، خرید اشتراک از عروس کو الزامی است؟
خیر، شما می توانید از طریق فرم ثبت کسب و کار (بعد از ثبت نام منوی کاربری) اقدام به ثبت مشخصات خود به صورت رایگان نمائید. بدیهی است این فرم فقط برای معرفی کسب و کارتان بوده و ارزش دیگری نخواهد داشت برای درج تبلیغات شغل خود باید از فرم خرید اشتراک اقدام فرمائید.
 
رتبه بندی کسب و کارهای عروسی در سایت عروس کو چگونه است؟
رتبه بندی در سایت عروس کو بر مبنای امتیازاتی است که شما مشتریان به آن کسب و کار (به تفکیک صنف) اعطا می کنید.
جدول مربوط 30 جایگاه به تعداد استان های کشور دارد که بر اساس امتیاز ها در هر شغل رتبه بندی صورت میگیرد.
اطلاع از نحوه رتبه بندی کسب و کارهای عروسی
آیا پس از درج آگهی در عروس کو امکان عودت وجه پرداخت شده در صورت کنسلی وجود خواهد داشت؟
خیر- به هیچ عنوان پس از پرداخت وجه، مبلغی قابل استرداد نخواهد بود.
اگر آگهی توسط ناظر عروس کو تائید نشود تکلیف وجه پرداخت شده چه می شود؟
اگر یک آگهی خلاف شرایط و ضوابط درج آگهی در عروس کو باشد، تائید نخواهد شد و بعد از آن از طریق ایمیل آدرسی که بعنوان نام کاربری در سایت ثبت نام نموده اید و یا از طریق کانال تلگرام به اطلاع شما خواهد رسید و متعاقبا می بایست آگهی تائید نشده را در بخش اصلاح آگهی در منوی کاربری خودتان ویرایش نمائید که پس از بازبینی مجدد و رفع مشکل، منتشر می گردد.
در فرایند اصلاح آگهی نیاز به پرداخت مجدد وجه نمی باشد و جایگاه برای شما رزرو می ماند.
هدف اصلی وب سایت عروس کو چیست؟
وب سایت عروس کو با ایده ای جدید و نوآورانه سعی در ایجاد فضای سالم تبلیغاتی مبتنی بر آراء مشتریان دارد که پیرو آن رنکینگ (رتبه بندی مشاغل) بر اساس امتیاز کاربران را در قالب چارت تهیه و تنظیم می نماید.
آیا امکان افزودن شهر های دیگر به لیست تبلیغات عروس کو وجود دارد؟
بلی- شما با درج اولین آگهی در عروس کو می توانید تبلیغات کسب و کار خود را و متعاقبا نام شهر و استان خود را به عروس کو همانند شهرهای موجود در سایت اضافه نمائید و هیچ محدودیت در این مورد وجود نخواهد داشت.
سعی کنید شما پیشتاز شهرتان باشید...
​ آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "ویرایش اطلاعات کاربری " به صفحه‏‌ اطلاعات کابری منتقل می‏‌شوید که در این بخش امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.