پرسش های متداول

Arooskoo Ads
آیا امکان تقسیط در پرداخت های اشتراک های تبلیغاتی سایت عروسکو وجود دارد؟
خیر - به دلیل نوع فعالیت و ارائه خدمات در سایت عروسکو و سبک مدرن تبلیغات عروسی ، چنین امکانی وجود ندارد زیرا بسته به نوع و مدت اشتراک خریداری شده یک کارگروه ویژه برای شما تشکیل می شود و بر اساس پلن شما اقدام به برنامه ریزی می کنند لذا می بایست هزینه های کارگروه در همان ابتدا تسویه شود.
مقدار امتیازات در جداول رتبه بندی برندهای عروسی دچار تغییر شده است ؟
در کلیات و نحوه گردآوری امتیازات برندهای عروسی، خیر... ولی برای نمایش در جداول رتبه بندی برندهای برتر عروسی به کمک یک سیستم محاسبه گر بازه ای عددی از 0 تا 1000 را نمایش می دهیم که این خود به روند سنجش و کنترل بیشتر صاحبین برندهای عروسی کمک شایانی را خواهد کرد و به این صورت هست که بالاترین امتیاز 999 و کمترین امتیاز 1.5 می باشد و در حقیقت یک تفسیر ریاضی از کل امتیازات بدست آمده در سایت عروسکو است.
چگونه می توانم در مورد رتبه بندی برندهای عروسی بیشتر بدانم؟
با مطالعه صفحه قوانین رتبه بندی برترین برندهای عروسی می توانید اطلاعات لازم را بدست بیاورید، همچنین با مراجعه به صفحه معیارها و شاخص های رتبه بندی مشاغل عروسی نیز اطلاعات تکمیلی را مطالعه نمائید.
آبا امتیازات برندهای عروسی در یکم هر ماه و با اعلام نتایج رتبه بندی صفر می شود؟ و امتیازات گذشته دیگر به حساب نمی آید؟
خیر! مجموع امتیازات در هرماه و با بروز رسانی جداول رتبه بندیبرندهای عروسی تنها اعلام می گردد و امتیازاتی که در آینده برای مشاغل ارسال می شود بر امتیازات فعلی آنها افزوده می شود. شایان ذکر است که در سال جدید (1397) بروز رسانی جداول برندهای عروسی در هر فصل (سه ماه یکبار) انجام می شود.
چگونه می توانم بنر اختصاصی سفارش دهم؟
پس از ثبت نام در سایت عروسکو از منوی کاربری خود اقدام به ثبت سفارش نموده و بنر تبلیغاتی خود را سفارش دهید و پس از طی مراحل پرداخت، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و جزئیات درخواست را از شما جویا می شوند تا در صورت لزوم کار طراحی بنر را نیز به صورت رایگان انجام دهند.

 
با وجود ثبت نام و خرید اشتراک در سایت عروسکو در جداول رتبه بندی برترین ها جایگاهی ندارم؟
اگر بتازگی ثبت نام کرده اید ممکن است کسب رتبه مطلوب کمی زمانبر باشد، هر کسب و کار عروسی با دریافت امتیازاتو جمع آوری نظرات مثبت کاربران(مشتریان) و روش های دیگر می تواند در لیست برترین ها دارای جایگاه و رتبه باشد و خرید اشتراک در سایت به منزله رتبه آوردن نخواهد بود و فقط جهت تبلیغات کاربرد دارد. البته با خرید اشتراک راه رسیدن به صدر جداول آسان تر می شود.
خرید ستاره در سایت عروس کو چه مزایایی خواهد داشت؟
پس از خرید اشتراک در سایت عروسکو و قرار گرفتن تبلیغات خود در سایت، با گذشت زمان ممکن است آگهی های جدیدتری بر روی آگهی شما قرار بگیرد در این وضعیت و در صورت تمایل می توانید ستاره (ستاره های طلایی) خریداری نمائید که با هر یک عدد ستاره دو پله در لیست تبلیغات رقبا بالاتر خواهید آمد. همچنین برخی دیگر از صاحبین مشاغل از ابتدا آگهی خود را با خرید ستاره نسبت به سایرین متمایز می سازند و در نتیجه کسب و کار خود را بطور موثری در کانون توجه مشتریان قرار می دهند. برای خرید ستاره می توانید از منوی کاربری خود اقدام نمائید.
در صورت خرید پست تبلیغاتی در اینستاگرام سایت عروسکو، پست خریداری شده تا چه مدت روی پیج قرار خواهد گرفت؟
پست تبلیغاتی در اینستاگرامسایت عروس کو به ارزش 65 هزار تومان قابل خرید بوده که پس از خرید و ارسال تصویر تبلیغاتی خود، پست شما منتشر می گردد و بطور دائمی در پیج رسمی اینستاگرام عروسکو معتبر باقی می ماند.
بعد از خرید اشتراک در سایت عروسکو، سریعترین و آسان ترین روش برای ارسال تصاویر چیست؟
برقراری ارتباط سریع و آسان با وب سایتراهنمای عروسیعروسکو از طریق آیدی تلگرام عروسکو میسر می باشد.
بواسطه سهولت کار با تلگرام، برای همه کسب و کارهای عروسی این امکان فراهم شده، که از طریق تلگرام سایت عروسکو به آیدی arooskooir بتوانید مطالب، مندرجات و هرآنچه که لازم هست تا در صفحه اختصاصی خود درج نمایید را از آن طریق ارسال فرمائید. با این وجود، دروازه های بارگذاری موارد گفته شده در منوی کاربری نیز طراحی شده است.
با توجه به اینکه رقبا در رتبه بندی ها زودتر شرکت کرده اند و دارای امتیازات زیادی هستند این عقب افتادگی را چگونه جبران کنم؟
جمع آوری امتیازات بر مبنای رای مشتریان، فعالیت های شما در سایت و معرفی هرچه بهتر کسب و کارتان بوده و عروسکو با استفاده از پارامترهای گوناگونی این سنجش ها را انجام می دهد، همچنین تدابیری برای کسب و کارهایی که دیرتر در سایت ثبت نام کرده اند اندیشیده شده تا متضرر نشوند و با احتساب ضرایب بالاتر برای امتیازات اولیه به صورت پلکانی و بسته به زمان نسبت به محاسبه امتیازات تازه وارد ها می پردازد تا جبران عقب افتادگی ها باشد.
آیا تبلیغات در سایت عروسکو با خرید اشتراک امکان پذیر است؟
بلی، کاربران با خرید اشتراک دارای یک صفحه اختصاصی و بدون محدودیت خواهند شد. علاوه بر آن با خرید اشتراک های تبلیغاتی پکیجی کامل از انواع تبلیغات را دریافت می کنند که به جرات می تواند ادعا کرد مشترکین از هر نوع تبلیغات دیگری بی نیاز می شوند. برای اطلاع از قیمت ها به این صفحه مراجعه فرمائید.
آیا صحت نتایج رتبه بندی برترین برندهای عروسی کشور در سایت عروسکو قابل اثبات است؟
بلی، امکان ارائه گزارش از نتایج بدست آمده، در صورت لزوم وجود خواهد داشت. کسب و کارهای عروسی کشور می توانند با تکمیل فرم گزارش تخلف موضوع مربوط را درخواست کرده و بر طبق ارائه مدارک و مستندات دریافت نمایند. 
 
چرا در کنار برخی از اسامی کسب و کارهای خدمات عروسی یک برچسب نمونه کار وجود دارد؟
کسب و کارها با خرید اشتراک تبلیغات در عروسکو می توانند صفحات اختصاصی نمونه کارهای عروسی خود را ایجاد نمایند و به سلیقه خود طراحی کنند (یا از ما کمک بگیرند) با این حساب، برخی دیگر که بدون برچسب هستند صفحه اختصاصی خریداری نکرده اند.
برای شرکت در رتبه بندی سایت، خرید اشتراک از عروس کو الزامی است؟
خیر، شما می توانید از طریق فرم ثبت کسب و کار (بعد از ثبت نام منوی کاربری) اقدام به ثبت مشخصات خود به صورت رایگان نمائید. بدیهی است این فرم فقط برای معرفی کسب و کارتان بوده و ارزش دیگری نخواهد داشت برای درج تبلیغات شغل خود باید از برای خرید اشتراک اقدام فرمائید.
 
رتبه بندی کسب و کارهای عروسی در سایت عروس کو چگونه است؟
رتبه بندی در سایت عروسکو بر مبنای امتیازاتی است که از فعالیت های خود و مشتریانتان به آن برند تجاری شما تعلق می گیرد، جدول مربوطه در 100 جایگاه می باشد که برای اصناف اصلی (آتلیه عکاسی، مزون لباس، باغ و تالار عروسی، سالن زیبایی) رتبه بندی صورت میگیرد.
اطلاع از نحوه رتبه بندی کسب و کارهای عروسی
آیا پس از درج آگهی در عروس کو امکان عودت وجه پرداخت شده در صورت کنسلی وجود خواهد داشت؟
خیر- به هیچ عنوان پس از پرداخت وجه، مبلغی در هیچ موردی قابل استرداد نخواهد بود.
اگر آگهی توسط ناظر عروس کو تائید نشود تکلیف وجه پرداخت شده چه می شود؟
معمولا این مشکلات در سایت عروسکو پیش نخواهد آمد، چرا که سبک تبلیغات عروس کو با سایت های درج آگهی متفاوت است و متون تبلیغاتی با مشورت و بهترین قلم نوشته می شود. در فرایند اصلاح یا بازبینی آگهی نیاز به پرداخت مجدد وجه نمی باشد و جایگاه برای شما رزرو می ماند.
هدف اصلی وب سایت عروس کو چیست؟
وب سایت عروس کو با ایده ای جدید و نوآورانه سعی در ایجاد فضای سالم تبلیغاتی مبتنی بر آراء مشتریان دارد که پیرو آن رنکینگ (رتبه بندی مشاغل) بر اساس امتیاز کاربران را در قالب چارت تهیه و تنظیم می نماید.
آیا امکان افزودن شهر های دیگر به لیست تبلیغات عروس کو وجود دارد؟
بلی- شما با درج اولین آگهی در سایت عروس کو می توانید تبلیغات کسب و کار خود را و متعاقبا نام شهر و استان خود را به عروس کو همانند شهرهای موجود در سایت اضافه نمائید و هیچ محدودیت در این مورد وجود نخواهد داشت.
سعی کنید شما پیشتاز شهرتان باشید...
​ آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "ویرایش اطلاعات کاربری " به صفحه‏‌ اطلاعات کابری منتقل می‏‌شوید که در این بخش امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.