پرسش های متداول

header
Arooskoo Ads
چطور بعضی از کسب و کارها تبلیغات رایگان دریافت می‌کنند؟

در سایت عروسکو تبلیغات گسترده و با امکانات شامل خرید اشتراک های مدت دار می‌شود، اما در برخی مواقع و با توجه به سیاست های شرکت و همچنین سنجش عملکرد و بازخورد برندهای عروسی برای رتبه بندی ها بعدی ممکن است تعدادی از آگهی های درج شده در سایت عروسکو به صورت رایگان باشد که این نوع تبلیغات شامل خدمات گسترده نمی‌شود و فقط به صورت درج آگهی است و برای مدت زمانی محدود است.

چگونه می‌شود به عنوان داور در هیئت ژوری سایت عروسکو ثبت نام کنم؟

شما می‌توانید با مراجعه به لینک ثبت نام در ژوری در سایت عروسکو به عنوان داور ثبت نام کنید و بعد از بررسی فرم ارسالی شما نتیجه تائید یا عدم تائید صلاحیت به اطلاعتان خواهد رسید.

چقدر زمان می‌برد تا نظرات درج شده در سایت عروسکو تایید شود؟

نظرات درج شده در سایت عروسکو بسته به صفحات مختلف سایت، روز ثبت نظر و ترافیک کاری در آن روز، بین 12 الی 48 ساعت به طول می‌انجامد و پس از آن توسط ناظر تایید خواهد شد.

اسلیم کارت ها با اشتراک ها چه تفاوتی دارند؟

اشتراک های تبلیغاتی سایت عروسکو شامل تبلیغات گسترده در سایت ها و شبکه های اجتماعی است که ریز هر کدام از آن خدمات را می‌توانید در لینک تعرفه قیمت ها مطالعه کنید، اسلیم کارت ها امکانات محدود و قیمت های ارزانتر دارند و با خرید اسلیم کارت ها یک تیکت (برچسب) اطلاعات شغلی شما (نام، آدرس، تلفن، موبایل) در لیست بهترین های شهرتان اضافه می‌گردد. بزرگ ترین نقطه ضعف اسلیم کارت ها در ارائه ندادن صفحه اختصاصی (نمونه کارها) به مشتریان سایت عروسکو است.

با توجه به شبکه های زیاد سایت عروسکو، روند حذف تبلیغات در صورت تمدید نشدن اشتراک چگونه خواهد بود؟

با توجه به اینکه سایت عروسکو به عنوان بزرگترین وب سایت عروسی فارسی در جهان شناخته شده و فعالیت می‌کند، بر این اساس روند حذف تبلیغات در سایت عروسکو در صورت تمدید نکردن اشتراک توسط مدیر مجموعه به صورت تدریجی خواهد بود. در ابتدای امر تبلیغات از روی سایت عروسکو حذف خواهد شد، پس از آن زیر مجموعه های اینستاگرامی اقدام به حذف پست های تبلیغاتی می‌کنند که به ترتیب الویت از اینستاگرام عروسکو آغاز می‌شود و بعد از آن اینستاگرام مشاورین سایت و سپس پیج های عروسی دیگر این اقدام را انجام می‌دهند. و در آخر فرایند حذف در سایر شبکه های اجتماعی ما مثل لینکدین، توییتر، فیس بوک، تامبلر، وبلاگ ها و سایر سایت های عروسی طرف قرارداد ما انجام می‌پذیرد. با توجه به زمان حذف تبلیغات از عروسکو مدت زمان یکماه برای انجام آن در نظر گرفته شده است.

استراتژی اصلی سایت عروسکو در تبلیغات مشاغل عروسی ایران چیست؟

سایت عروسکو با دیدگاهی گسترده و فراتر از یک تبلیغات ساده اینترنتی عمل می‌کند و به محض خرید اشتراک های تبلیغاتی، مشترکین سایت عروسکو با نوعی خاص و در عین حال گسترده از تبلیغات مواجه خواهند شد. این تمایز شامل تبلیغات گسترده در اینستاگرام و سرویس های اشتراک گذاری و سایر سایت های مختلف می‌شود.

من اشتراک سه ماهه خریداری کردم حال بعد از گذشت یک هفته می‌خواهم آن را به اشتراک یکساله ارتقا دهم، آیا چنین امکانی وجود دارد؟

امکان ارتقا سرویس های تبلیغاتی سایت عروسکو در هر لحظه از شبانه روز وجود دارد. کاربران و مدیران مشاغل عروسی می‌توانند با پرداخت ما بتفاوت مبلغ اشتراک یا سرویس کنونی شان با اشتراک یا سرویس مورد نظر (جدید) در هر زمان اقدام به ارتقا آن نمایند. مشترکین می‌توانند از طریق پنل اختصاصی شان در سایت ad.arooskoo.ir نسبت به واریز آنلاین وجه اقدام نموده و یا از طریق کارت به کارت وجه آن را پرداخت نمایند.

آیا امکان تقسیط در پرداخت های اشتراک های تبلیغاتی سایت عروسکو وجود دارد؟
خیر - به دلیل نوع فعالیت و ارائه خدمات در سایت عروسکو و سبک مدرن تبلیغات عروسی، چنین امکانی وجود ندارد زیرا بسته به نوع و مدت اشتراک خریداری شده یک کارگروه ویژه برای شما تشکیل می‌شود و بر اساس پلن شما اقدام به برنامه ریزی می‌کنند لذا می‌بایست هزینه های کارگروه در همان ابتدا تسویه شود.
مقدار امتیازات در جداول رتبه بندی برندهای عروسی دچار تغییر شده است ؟
در کلیات و نحوه گردآوری امتیازات برندهای عروسی، خیر... ولی برای نمایش در جداول رتبه بندی برندهای برتر عروسی به کمک یک سیستم محاسبه گر بازه ای عددی از 0 تا 1000 را نمایش می‌دهیم که این خود به روند سنجش و کنترل بیشتر صاحبین برندهای عروسی کمک شایانی را خواهد کرد و به این صورت هست که بالاترین امتیاز 999 و کمترین امتیاز 1.5 است و در حقیقت یک تفسیر ریاضی از کل امتیازات بدست آمده در سایت عروسکو است.
چگونه می‌توانم در مورد رتبه بندی برندهای عروسی بیشتر بدانم؟
با مطالعه صفحه قوانین رتبه بندی برترین برندهای عروسی می‌توانید اطلاعات لازم را بدست بیاورید، همچنین با مراجعه به صفحه معیارها و شاخص های رتبه بندی مشاغل عروسی نیز اطلاعات تکمیلی را مطالعه نمائید.
آبا امتیازات برندهای عروسی در یکم هر ماه و با اعلام نتایج رتبه بندی صفر می‌شود؟ و امتیازات گذشته دیگر به حساب نمی‌آید؟

خیر! مجموع امتیازات در هرماه (1396) و با بروز رسانی جداول رتبه بندیبرندهای عروسی تنها اعلام می‌گردد و امتیازاتی که در آینده برای مشاغل ارسال می‌شود بر امتیازات فعلی آنها افزوده می‌شود. شایان ذکر است که در سال 1397 به روز رسانی جداول برندهای عروسی در هر فصل سال یعنی به فاصله زمانی سه ماهه انجام شده است. همچنین در سال 1398 جداول در دو مرتبه یعنی نیم سال اول و نیم سال دوم به روز رسانی خواهد شد.

چگونه می‌توانم بنر اختصاصی سفارش دهم؟
پس از ثبت نام در سایت عروسکو از منوی کاربری خود اقدام به ثبت سفارش نموده و بنر تبلیغاتی خود را سفارش دهید و پس از طی مراحل پرداخت، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و جزئیات درخواست را از شما جویا می‌شوند تا در صورت لزوم کار طراحی بنر را نیز به صورت رایگان انجام دهند.

با وجود ثبت نام و خرید اشتراک در سایت عروسکو در جداول رتبه بندی برترین ها جایگاهی ندارم؟
اگر بتازگی ثبت نام کرده اید ممکن است کسب رتبه مطلوب کمی زمانبر باشد، هر کسب و کار عروسی با دریافت امتیازاتو جمع آوری نظرات مثبت کاربران(مشتریان) و روش های دیگر می تواند در لیست برترین ها دارای جایگاه و رتبه باشد و خرید اشتراک در سایت به منزله رتبه آوردن نخواهد بود و فقط جهت تبلیغات کاربرد دارد. البته با خرید اشتراک راه رسیدن به صدر جداول آسان تر می‌شود.
خرید ستاره در سایت عروس کو چه مزایایی خواهد داشت؟
پس از خرید اشتراک در سایت عروسکو و قرار گرفتن تبلیغات خود در سایت، با گذشت زمان ممکن است آگهی های جدیدتری بر روی آگهی شما قرار بگیرد در این وضعیت و در صورت تمایل می‌توانید ستاره (ستاره های طلایی) خریداری نمائید که با هر یک عدد ستاره دو پله در لیست تبلیغات رقبا بالاتر خواهید آمد. همچنین برخی دیگر از صاحبین مشاغل از ابتدا آگهی خود را با خرید ستاره نسبت به سایرین متمایز می‌سازند و در نتیجه کسب و کار خود را بطور موثری در کانون توجه مشتریان قرار می‌دهند. برای خرید ستاره می‌توانید از منوی کاربری خود اقدام نمائید.
در صورت خرید پست تبلیغاتی در اینستاگرام سایت عروسکو، پست خریداری شده تا چه مدت روی پیج قرار خواهد گرفت؟
پست تبلیغاتی در اینستاگرامسایت عروس کو به ارزش 65 هزار تومان قابل خرید بوده که پس از خرید و ارسال تصویر تبلیغاتی خود، پست شما منتشر می‌گردد و بطور دائمی در پیج رسمی اینستاگرام عروسکو معتبر باقی می‌ماند.
بعد از خرید اشتراک در سایت عروسکو، سریعترین و آسان ترین روش برای ارسال تصاویر چیست؟
برقراری ارتباط سریع و آسان با وب سایتراهنمای عروسیعروسکو از طریق آیدی تلگرام عروسکو میسر است.
بواسطه سهولت کار با تلگرام، برای همه کسب و کارهای عروسی این امکان فراهم شده، که از طریق تلگرام سایت عروسکو به آیدی arooskooir بتوانید مطالب، مندرجات و هرآنچه که لازم هست تا در صفحه اختصاصی خود درج نمایید را از آن طریق ارسال فرمائید. با این وجود، دروازه های بارگذاری موارد گفته شده در منوی کاربری نیز طراحی شده است.
با توجه به اینکه رقبا در رتبه بندی ها زودتر شرکت کرده اند و دارای امتیازات زیادی هستند این عقب افتادگی را چگونه جبران کنم؟
جمع آوری امتیازات بر مبنای رای مشتریان، فعالیت های شما در سایت و معرفی هرچه بهتر کسب و کارتان بوده و عروسکو با استفاده از پارامترهای گوناگونی این سنجش ها را انجام می‌دهد، همچنین تدابیری برای کسب و کارهایی که دیرتر در سایت ثبت نام کرده اند اندیشیده شده تا متضرر نشوند و با احتساب ضرایب بالاتر برای امتیازات اولیه به صورت پلکانی و بسته به زمان نسبت به محاسبه امتیازات تازه وارد ها می‌پردازد تا جبران عقب افتادگی ها باشد.
آیا تبلیغات در سایت عروسکو با خرید اشتراک امکان پذیر است؟
بلی، کاربران با خرید اشتراک دارای یک صفحه اختصاصی و بدون محدودیت خواهند شد. علاوه بر آن با خرید اشتراک های تبلیغاتی پکیجی کامل از انواع تبلیغات را دریافت می‌کنند که به جرات می‌تواند ادعا کرد مشترکین از هر نوع تبلیغات دیگری بی نیاز می‌شوند. برای اطلاع از قیمت ها به این صفحه مراجعه فرمائید.
آیا صحت نتایج رتبه بندی برترین برندهای عروسی کشور در سایت عروسکو قابل اثبات است؟
بلی، امکان ارائه گزارش از نتایج بدست آمده، در صورت لزوم وجود خواهد داشت. کسب و کارهای عروسی کشور می‌توانند با تکمیل فرم گزارش تخلف موضوع مربوط را درخواست کرده و بر طبق ارائه مدارک و مستندات دریافت نمایند.
چرا در کنار برخی از اسامی کسب و کارهای خدمات عروسی یک برچسب نمونه کار وجود دارد؟
کسب و کارها با خرید اشتراک تبلیغات در عروسکو می‌توانند صفحات اختصاصی نمونه کارهای عروسی خود را ایجاد نمایند و به سلیقه خود طراحی کنند (یا از ما کمک بگیرند) با این حساب، برخی دیگر که بدون برچسب هستند صفحه اختصاصی خریداری نکرده اند.
برای شرکت در رتبه بندی سایت، خرید اشتراک از عروس کو الزامی است؟
خیر، شما می‌توانید از طریق فرم ثبت کسب و کار (بعد از ثبت نام منوی کاربری) اقدام به ثبت مشخصات خود به صورت رایگان نمائید. بدیهی است این فرم فقط برای معرفی کسب و کارتان بوده و ارزش دیگری نخواهد داشت برای درج تبلیغات شغل خود باید از برای خرید اشتراک اقدام فرمائید.
رتبه بندی کسب و کارهای عروسی در سایت عروس کو چگونه است؟
رتبه بندی در سایت عروسکو بر مبنای امتیازاتی است که از فعالیت های خود و مشتریانتان به آن برند تجاری شما تعلق می‌گیرد، جدول مربوطه در 100 جایگاه است که برای اصناف اصلی (آتلیه عکاسی، مزون لباس، باغ و تالار عروسی، سالن زیبایی) رتبه بندی صورت میگیرد.
اطلاع از نحوه رتبه بندی کسب و کارهای عروسی
آیا پس از درج آگهی در عروس کو امکان عودت وجه پرداخت شده در صورت کنسلی وجود خواهد داشت؟
خیر- به هیچ عنوان پس از پرداخت وجه، مبلغی در هیچ موردی قابل استرداد نخواهد بود.
اگر آگهی توسط ناظر عروس کو تائید نشود تکلیف وجه پرداخت شده چه می‌شود؟
معمولا این مشکلات در سایت عروسکو پیش نخواهد آمد، چرا که سبک تبلیغات عروس کو با سایت های درج آگهی متفاوت است و متون تبلیغاتی با مشورت و بهترین قلم نوشته می‌شود. در فرایند اصلاح یا بازبینی آگهی نیاز به پرداخت مجدد وجه نیست و جایگاه برای شما رزرو می‌ماند.
هدف اصلی وب سایت عروس کو چیست؟
وب سایت عروس کو با ایده ای جدید و نوآورانه سعی در ایجاد فضای سالم تبلیغاتی مبتنی بر آراء مشتریان دارد که پیرو آن رنکینگ (رتبه بندی مشاغل) بر اساس امتیاز کاربران را در قالب چارت تهیه و تنظیم می‌نماید.
آیا امکان افزودن شهر های دیگر به لیست تبلیغات عروس کو وجود دارد؟
بلی- شما با درج اولین آگهی در سایت عروس کو می‌توانید تبلیغات کسب و کار خود را و متعاقبا نام شهر و استان خود را به عروس کو همانند شهرهای موجود در سایت اضافه نمائید و هیچ محدودیت در این مورد وجود نخواهد داشت.
سعی کنید شما پیشتاز شهرتان باشید...
​ آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟
شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "ویرایش اطلاعات کاربری " به صفحه‏‌ اطلاعات کابری منتقل می‏‌شوید که در این بخش امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.