راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروس

header
Arooskoo Ads
سه شنبه بیست و هشتم شهریور ۹۶
(1)
(0)
راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروس

راهنمای انتخاب بهترین تاج و تور عروس در وب سایت عروسکو

راهنمای انتخاب مدل تاج و تور عروس


انتخاب بهترین تاج عروس از اهمیت زیادی برخوردار است؛ زیرا لباس و آرایش شما با تاج تان تکمیل خواهد شد و انتخابی صحیح زیبایی شما را دوچندان نموده و شما را به ملکه واقعی مراسم عروسی تبدیل خواهد نمود. بازار فروش تاج های عروس، بازاری گیج کننده با انتخاب های فراوان است که می‌تواند ساعت ها از وقت ارزشمند شما را به خود اختصاص دهد. اینجاست که یک آرایشگر خوب با شناسایی چهره، مدل شینیون مو و لباس شما بهترین تاج را برایتان اختصاص خواهد داد.

قیمت های تاج عروس بسته به جنس اولیه و برند سازنده آن متفاوت است و بهترین مرجع برای دست یابی به قیمت های همیشه متغییر تاج های عروس، بازار آن است. هرچند شما می‌توانید تاج عروس خود را با توجه به این موارد با قیمت بیست هزار تومان تا حتی چندین میلیون تومان (تاج های ساخته شده از طلا و یا جواهرات واقعی!) خریداری و یا اجاره نمائید. پس جدای از قیمت برای انتخاب تاج عروس مناسب قبل از هر چیز باید زوایای چهره خود را بشناسید، به طور مثال اگر دارای صورتی گرد هستید باید از تاج های بلند، مثلثی و با خطوط شکسته، استفاده کنید این تاج ها با قرار گرفتن در مرکز سر صورت شما را کشیده و زیبا می‌کند و یا اگر دارای صورتی کشیده هستید بهتر است از تاج هایی با ارتفاع کم استفاده کنید. هرگز فراموش نکنید که رنگ تور و تاج شما با لباس و جواهرات شما هماهنگ باشد.

از عوامل دیگر در انتخاب تاج عروسی مناسب، قد شما و داماد است، تاج نباید قد شما را بلند تر از داماد کند و همچنین می‌تواند قدتان را به قد شریک زندگیتان برساند تا در تعادل بیشتری در مراسم به نظر بیایید. یک آرایشگر ماهر می‌تواند با توجه به آرایش شما تاج های کوتاه و تلی را به صورت مایل نیز بر روی سر شما قرار دهد، اما توجه داشته باشید که تاج های تیز و بلند همیشه باید در مرکز سر قرار گیرند.

پس مدل تاج عروس با توجه به چهره و لباس شما می‌تواند تاج پرنسسی بلند، تل پر نگین عروس، هد بند نگین دار، تاج ژله ای و یا تاج عروس گل طبیعی باشد و تشخیص بهترین مدل تاج برای رساندن شما به زیباترین حالت ممکن تنها و تنها به دست یک آرایشگر ماهر امکان پذیر است. اما با توجه به اینکه گاهی در بعضی از آرایشگاه ها تاج موجود نیست و شاید خودتان دوست داشته باشید که ان را تهیه کنید بهتر است بدانید که تاج پرنسسی مخصوص صورت های گرد و قد کوتاه تر از داماد، تل و نیم تل عروس مناسب صورت های کشیده، هد بند مناسب عروس هایی با پیشانی بلند، تاج های ژله ای ارتجاعی تاج هایی برای ست شدن آسان با مدل شینیون شما تاج گل طبیعی و ساده تاج هایی هستند که در عین ارزانی و ارائه زیبایی طبیعی در حال حاضر مد هستند با این وجود بهتر است انتخاب تاج را به آرایشگر مورد اطمینان خود واگذار کنید.

تور عروس و انتخاب بهترین تور عروس، به مدل موی شما، قد و جنس لباس شما وابسته است، معمولا تور با لباس سفارش داده می‌شود و قیمت آن بستگی به اندازه پارچه و جنس آن دارد شما می‌توانید تور مورد نظرتان را در رنج قیمتی 15 تا 500 هزار تومان اگر دنبال پارچه بافته شده از طلا نیستید تهیه نمائید. وظیفه یک آرایشگر ماهر این است که تور را به نحوی روی سر شما ببندد که تور جلوه ارایش موی شما را بیشتر کند و آن را از بین نبرد.

توجه داشته باشید که یک آرایشگر خوب می‌داند که بهتر است برای مدل موهای شلوغ تور های کوتاه و برای عروس هایی که کمی اضافه وزن دارند از تور های ساده و بلند استفاده کند سعی کنید اگر بالا تنه ی کوتاهی دارید از تور هایی استفاده کنید که تا روی شانه شما را می‌پوشانند و هرگز و هرگز از توری سفید برای لباس نباتی خود و یا بالعکس استفاده نکنید. توجه داشته باشید که تور نباید آنقدر بلند باشد که جلوی دست و پای شما را بگیرد پس تور های کوتاه تر بهترین انتخاب برای مجلس عروس هستند و زیر دست و پای مهمان ها از بین نخواهند رفت.


مطالب پیشنهادی


انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروس

راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس

طرز تهیه ساقدوش برای مراسم عروسی!!!

linkedinyoutwitertelegramgoogleaparatinstagram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سراراهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سرازیبایی عروس, راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین عروس سرا, بهترین مزون لباس, لباس عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, بهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون عروس, بهترین مزون لباس, لباس عروس, هر آنچه که باید در مورد گریم عروس بدانید!هر آنچه که باید در مورد گریم عروس بدانید!گریم تخصصی عروس, زیبایی عروس, راهنمای انتخاب سالن زیبایی و آرایشگاه عروسراهنمای انتخاب سالن زیبایی و آرایشگاه عروسزیبایی عروس, بهترین سالن های زیبایی تهران چه خدماتی دارند؟بهترین سالن های زیبایی تهران چه خدماتی دارند؟زیبایی عروس, نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!زیبایی عروس, لباس عروس, بهترین سالن زیبایی مشهد، کدام است؟بهترین سالن زیبایی مشهد، کدام است؟زیبایی, زیبایی عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر