راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سرا

header
Arooskoo Ads
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(11)
(0)
راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سرا

راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سرا


پس از انتخاب آتلیه عکاسی خوب در سایت عروسکو به سراغ راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی یا عروس سرا می‌رویم. بهتر این است که پس از عقد قرارداد آتلیه بدنبال یک عروس سرای خوب باشیم.
میتوانیم از آتلیه عکاسی منتخب خود در این مورد کمک بگیریم مطمئن باشید یک آتلیه هیچگاه سالن زیبایی ضعیف و نامطمئن را به شما معرفی نخواهد کرد چون در وهله اول اعتبار خودش را در گرو آن سالن زیبایی خواهد دید و همچنین انتخاب یک سالن زیبایی خوب می‌تواند مکمل کار یک آتلیه عکاسی خوب نیز باشد، پس پیشنهاد ما برای انتخاب بهترین سالن زیبایی استفاده از تجربیات آتلیه عکاسی عروس است، البته با این شرط که خود آن آتلیه نیز دارای صلاحیت و کیفیت مطلوب در خدمات باشد. شما می‌توانید هر دو این مشاغل و البته سایر مشاغل عروسی را از بهترین سایت عروسی فارسی یعنی سایت عروسکو انتخاب کنید.
اولین اقدامی که برای انتخاب یک سالن زیبایی خوب باید انجام دهید دریافت وقت مشاوره حضوری در محل سالن زیبایی است، برای رایزنی و جلسه مشاوره در عروس سرا یا سالن زیبایی حتما با مدیریت آنجا وارد گفتگو شوید و از صحبت کردن با افراد دیگر یا پرسنل بپرهیزید ممکن است آنها منافع دیگری را مد نظر داشته باشند و شاید عضو موقت آن سالن زیبایی باشند و در نتیجه اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار ندهند و بیشتر شما را گمراه کنند. مدیریت یک سالن زیبایی خوب می‌بایست رفتاری متین و موقر داشته باشد، اگر دیدید رفتاری هیجانی و پر شتاب دارد حتما از انتخاب این سالن زیبایی چشم پوشی کنید، مدیریت می‌بایست به شما اطمینان دهد که هر آنچه شما مد نظر دارید برای آرایش عروسی تان انجام دهد، سعی کنید یک سبک آرایشی خاص را محور گفتگوی خود قرار دهید، دقیقا همان سبکی که مورد پسندتان است، سپس به حرف های مدیریت سالن در مورد سبک خاص مطرح شده، توجه کنید،ببینید چقدر می‌تواند شما را در این زمینه یاری دهد. اگر پیشنهادات یا ایده خاصی حول محور سلیقه شما دارد حتما از شنیدن آن استقبال کنید. یک مدیر خوب معمولا 30 دقیقه تا یک ساعت وقت برای مشاوره دادن به عروس می‌گذارد و از حرف های حاشیه ای دوری می‌کند و تمرکز خود را برای خدمات دهی به شما می‌گذارد.

 

قانون کلی: یک عروس سرای خوب تیمی خوش برخورد، متحد و منظم دارد.


نکته مهم در انتخاب سالن زیبایی

نکته مهم دیگر برای انتخاب سالن زیبایی این است که هیچ گاه بیش از حد درخواست تخفیف مالی نکنید چرا که ممکن است از کیفیت کارتان کم شود و این ریسک بزرگی خواهد بود!، البته این موضوع در آرایشگاه های حرفه ای به هیچ وجه دیده نمی‌شود و همواره سعی دارند تا کیفیت بسیار بالایی را در کارشان ارائه نمایند، اما خب با این اوضاع اقتصادی، تخفیف گرفتن زیاد می‌تواند کمی پر ریسک باشد. همچنین سعی نکنید مدام در خدمات جانبی مثل ناخن یا رنگ مو درخواست تخفیف کنید اینکار معمولا باعث افت کیفیت خدمات می‌شود البته درست است که تعدادی از بنگاه های تجاری خدمات عروس اینطور نیستند و با کم کردن قیمت از کیفیت خدماتشان کم نمی‌کنند، اما باید جانب احتیاط را رعایت کرد چرا که با تخفیف گرفتن های بیش از حد، دیگر جای صحبتی برایتان باقی نمی‌ماند و اگر خدایی ناکرده خدمات آنطوری نباشد که راجب آن صحبت شده، نمی‌توانید در آخر به کیفیت بد آن اعتراضی بکنید.
از این مسائل حاشیه ای که بگذریم، برای انتخاب سالن زیبایی حتما به آلبوم های نمونه کار توجه کنید، اکثرا خدمات یک سالن زیبایی خوب در آلبوم های نمونه کار آن خلاصه شده است. نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشت این مسئله است که نمونه ها متعلق به همان سالن باشد و آلبوم متعلق به سالن زیبایی دیگری نباشد. برای فهمیدن این موضوع کافیست تا لوگوی درج شده در آلبوم را با لوگوی روی کارت آن سالن زیبایی تطابق دهید و ببینید که آیا این همان لوگو است یا خیر در صورتی که تفاوتی را مشاهده کردید و یک لوگوی متفاوت در آلبوم وجود داشت بدانید که این آلبوم متعلق به آن سالن زیبایی نیست. البته بهترین شیوه برای فهمیدن عملکرد یک سالن زیبایی مراجعه به آن سالن در روزهای پر عروس است. شما با این اقدام می‌توانید نمونه کارهای زنده را مشاهده کنید. که اصطلاحا در سالن های زیبایی به عروس زنده معروف است!!!
نکته دیگری که باید به آن توجه کرد جلسه مشاوره عروس است در جلسه مشاوره می‌بایست برای شما زمان گذاشته شود و تمام و کمال در اختیار شما باشند توجه داشته باشید که با سئوالات غیر مرتبط وقت تان را هدر ندهید بیشتر در مورد موضوع اصلی یعنی میکاپ و آرایش خودتان صحبت کنید و تمام مواردی را که به آن احتیاج دارید عنوان کنید.
اگر می‌توانید در یکروز به صورت اتفاقی برای مشاهده کار آن عروس سرا به آنجا مراجعه کنید و از نزدیک شاهد انجام کار تیم آرایشی باشید (بر روی عروس های زنده احتمالی!) و نحوه برخورد آنها را ببینید و نیز از عروس آن روز در مورد رضایت یا عدم رضایت اش سئوال کنید.
شما با حضور خود متوجه یک نکته دیگری هم خواهید شد که بسیار تعیین کنندست آن هم مارک و برند متریال بکار رفته در گریم است. اگر آشنایی با برند های لوازم آرایشی ندارید آنها را درجایی بنویسید یا بخاطر بسپارید و بعدا در سایت عروسکو یا گوگل در موردشان تحقیق کنید.

فایل صوتی راهنمای انتخاب بهتری سالن زیبایی و عروس سرامطالب پیشنهادی

راهنمای انتخاب بهترین آتلیه و استودیو عروس

راهنمای برنامه ریزی عروسی

googlefacebookinstagramaparattelegramyoutwiter
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, هر آنچه که باید در مورد گریم عروس بدانید!هر آنچه که باید در مورد گریم عروس بدانید!گریم تخصصی عروس, زیبایی عروس, راهنمای انتخاب سالن زیبایی و آرایشگاه عروسراهنمای انتخاب سالن زیبایی و آرایشگاه عروسزیبایی عروس, بهترین سالن های زیبایی تهران چه خدماتی دارند؟بهترین سالن های زیبایی تهران چه خدماتی دارند؟زیبایی عروس, نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!زیبایی عروس, لباس عروس, بهترین سالن زیبایی مشهد، کدام است؟بهترین سالن زیبایی مشهد، کدام است؟زیبایی, زیبایی عروس, مدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسمدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسگریم تخصصی عروس, آرایش عروس, زیبایی عروس, قبل از عروسی برای پوست خود چکار کنیم؟!قبل از عروسی برای پوست خود چکار کنیم؟!گریم تخصصی عروس, زیبایی عروس, انواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییانواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییآرایش عروس, زیبایی عروس, هر آنچه که باید در مورد بوتاکس بدانید +مراقبت های بعد از بوتاکسهر آنچه که باید در مورد بوتاکس بدانید +مراقبت های بعد از بوتاکس, زیبایی عروس, نکات مهم در تزریق ژل لب چیست؟ عوارض تزریق ژل لب را بشناسیدنکات مهم در تزریق ژل لب چیست؟ عوارض تزریق ژل لب را بشناسید, زیبایی عروس, همه چیز در مورد تزریق آنزیم به لب برای از بین بردن ژل لب های بی کیفیتهمه چیز در مورد تزریق آنزیم به لب برای از بین بردن ژل لب های بی کیفیت, زیبایی عروس, چگونه بلند قد شویم؟ روش تضمینی افزایش قدچگونه بلند قد شویم؟ روش تضمینی افزایش قد, زیبایی عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر