راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سرا

header
Arooskoo Ads
پنج شنبه بیست و ششم آذر ۹۴
(6)
(0)
راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سرا

راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی و عروس سرا


پس از انتخاب آتلیه عکاسی خوب در سایت عروسکو به سراغ راهنمای انتخاب بهترین سالن زیبایی یا عروس سرا میرویم.
بهتر اینست پس از عقد قرارداد آتلیه بدنبال یک عروس سرای خوب باشیم.
میتوانیم از آتلیه عکاسی منتخب خود در این مورد کمک بگیریم مطمئن باشید یک آتلیه هیچگاه سالن زیبایی نامطمئنی را به شما معرفی نخواهد کرد چون در وهله اول اعتبار خودش را در گرو آن سالن زیبایی خواهد دید و همچنین انتخاب یک سالن زیبایی خوب می تواند مکمل کار یک آتلیه عکاسی خوب نیز باشد، پس پیشنهاد ما برای انتخاب بهترین سالن زیبایی استفاده از تجربیات آتلیه عکاسی عروس است، البته با این شرط که خود آن آتلیه نیز دارای صلاحیت و کیفیت مطلوب در خدمات باشد.
برای رایزنی و جلسه مشاوره در عروس سرا یا سالن زیبایی حتما با مدیریت آنجا وارد گفتگو شوید و از صحبت کردن با افراد دیگر بپرهیزید ممکن است آنها منافع دیگری را مد نظر داشته باشند و شاید عضو موقت آن سالن زیبایی باشند.
بیش از حد درخواست تخفیف مالی نکنید چرا که ممکن است از کیفیت کارتان کم شود و این ریسک بزرگی خواهد بود!، سعی نکنید مدام در انتخاب های درخواست تخفیف کنید اینکار باعث افت کیفیت می شود البته درست است که تعدادی از بنگاه های تجاری خدمات عروس اینطور نیستند و با کم کردن قیمت از خدماتشان کم نمی کنند، اما باید جانب احتیاط را رعایت کرد چرا که با تخفیف گرفتن های بیش از حد، دیگر جای صحبتی برایتان باقی نمی ماند و اگر خدایی ناکرده خدمات آنطوری نباشد که راجب اش صحبت شده، نمی توانید در آخر به کیفیت بد آن اعتراضی بکنید. 
از این مسائل حاشیه ای که بگذریم، برای انتخاب سالن زیبایی بدوا به آلبوم های نمونه توجه کنید، اکثرا خدمات یک سالن زیبایی خوب در آلبوم های نمونه کار آن خلاصه شده است. نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشت این مسئله است که نمونه ها متعلق به همان سالن باشد و آلبوم متعلق به سالن زیبایی دیگری نباشد. برای فهمیدن این موضوع کافیست تا لوگوی درج شده در آلبوم را با لوگوی روی کارت آن سالن زیبایی تطابق دهید و ببینید که آیا این همان لوگو است یا خیر در صورتی که تفاوتی را مشاهده کردید و یک لوگوی متفاوت در آلبوم وجود داشت بدانید که این آلبوم متعلق به آن سالن زیبایی نیست.
نکته دیگری که باید به آن توجه کرد جلسه مشاوره عروس است در جلسه مشاوره می بایست برای شما زمان گذاشته شود و تمام و کمال در اختیار شما باشند توجه داشته باشید که با سئوالات غیر مرتبط وقتتان را هدر ندهید بیشتر در مورد موضوع اصلی یعنی میکاپ و آرایش خودتان صحبت کنید و تمام مواردی را که به آن احتیاج دارید عنوان کنید.
اگر می توانید در یکروز به صورت اتفاقی برای مشاهده کار آن عروس سرا به آنجا مراجعه کنید و از نزدیک شاهد انجام کار تیم آرایشی باشید و نحوه برخورد آنها را ببینید و نیز از عروس آن روز در مورد رضایت یا عدم رضایتش سئوال کنید.
شما با حضور خود متوجه یک نکته دیگری هم خواهید شد که بسیار تعیین کنندست آن هم مارک و برند متریال بکار رفته در گریم است...
اگر آشنایی با برند های لوازم آرایشی ندارید آنها را درجایی بنویسید یا بخاطر بسپارید و بعدا در گوگل در موردشان تحقیق کنید.


قانون کلی: یک عروس سرای خوب تیمی خوش برخورد، متحد و منظم دارد.

 
مطالب پیشنهادی

راهنمای انتخاب بهترین آتلیه و استودیو عروس

راهنمای برنامه ریزی عروسی
googlefacebookinstagramaparattelegramyoutwiterlinkedin
مرتبط با این بخش