راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اول

Arooskoo Ads
یکشنبه یازدهم تیر ۹۶
(8)
(0)
راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اول

بهترین لباس عروس برای یک پرنسس زیبا چگونه باید انتخاب شود؟
به چه نکاتی در مزون عروس باید بیشتر توجه شود؟


مهم ترین نکته ای که در انتخاب لباس عروس باید مد نظر شما عروس خانم های زیبا قرار بگیرد، انتخاب مدل و فرم لباس عروس است، که متناسب با اندام شما باشد و بیشتر از قبل در آن خوش اندام تر جلوه کنید، اگر نیم تنه بالایی شما بلند تر و کشیده تر از نیم تنه پایینتان است، می توانید مدل هایی را انتخاب کنید که خط کمر آنها بالاتر هستند تا بدین ترتیب توازن در دونیم تنه ایجاد شود.
عروس خانم های چاق و قد بلند می توانند از لباس های بالا تنه بلند که بهتر است از جنس حریر یا پارچه های بسیار ریز بافت و نرم مثل ساتن ابریشم یا دانتل و گیپور های ظریف باشند، تورهای متوسط و دسته گلی با گل های روشن استفاده کنند.
بهترین انتخاب برای عروس خانم های قد کوتاه و چاق، لباس ترک از بالا تا پائین است با تور بلند و تاج بلند تر، اما عروس خانم هایی که قد کوتاهی دارند و باریک هستند ترجیحا لباس های یقه دار با دنباله بلند و برش های عمودی، تور سر بلند و سه طبقه و دسته گل آبشاری برایشان مناسب تر است.

بهترین لباس عروس را از بهترین مزون بخواهید

مهم ترین نکته ای که در انتخاب لباس عروس می بایست مد نظر داشته باشید:

اگر گودی کمرتان کم است، میتوانید با سفارش یک دامن پف کرده بزرگ کمرتان را باریک تر نشان دهید که معمولا برای چنین لباسی از تور بهتر می توانید بهره بگیرید.

آنچه شما پرنسس ها در مورد لباستان باید بدانید؛

قسمت مهم دیگر در لباس عروس یقه آن است، شکل یقه را باید قبل از هر چیز با توجه به فرم هیکلتان انتخاب کنید به عنوان مثال: لباس عروس های یقه هفت برای عروس های کوتاه قد که کمی هم چاق هستند مناسب تر است.
عروس هایی که بازو های پر دارند بهتر است از مدل های دکلته استفاده نکنند.
توجه داشته باشید که اگر پائین تنه شما از بالا تنه تان بزرگتر است یا به عبارتی در آن ها اختلاف سایز دارید از مدل های ماهی چشم پوشی کنید. 


مطالب پیشنهادی

راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دوم
 

aparatinstagramfacebooktelegramtwiteryougooglelinkedin
مرتبط با این بخش