راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دوم

header
Arooskoo Ads
یکشنبه نوزدهم آذر ۹۶
(1)
(1)
راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دوم

6 گام برای پیدا کردن لباس عروس رویاهای خود

انتخاب و خرید لباس عروس تنها خریدی است که در طول عمر یکبار آن را تجربه می‌کنید. گاهی پیش ‌می‌آید که با وارد شدن به یک مزون عروس، لباس عروس شیک و برازنده‌ای را انتخاب می‌کنید که فوق العاده قریب به اتفاق، همان مدلی است که دلتان می‌خواست و بلعکس زمانی هم پیش می‌آید که در میان مدل‌های گوناگون مزون لباس عروس سردرگم می‌مانید که کدام یک از لباس عروس به شما و متناسب با اندام شماست؟! از این رو ما قصد داریم در این مقاله در 6 مرحله، کلیدی ترین نکات را در قالب یک راهنمای انتخاب لباس عروس به شما مطالب مهمی را ارائه دهیم. بهتر است قبل از اقدام به انتخاب لباس عروس و یا خرید آن به نکاتی که در زیر برای انتخاب لباس عروس گفته می‌شود توجه کنید.

جستجوی لباس عروس خودتان را نه ماه الی یکسال قبل از تاریخ عروسی شروع کنید!

طراح لباس عروس با توجه به تغییراتی که وجود خواهد داشت، شش ماه زمان برای تحویل لباس عروس نیاز دارد که با تغییراتی که شما به آن می‌دهید، مثل اینکه بخواهید چیزی را کم کنید و یا توری را به آن اضافه کنید، باید زمان بیشتری را برای اینکار در نظر بگیرید. بنابراین، نه ماه می‌تواند زمان مناسبی برای شما باشد تا خیال شما و طراح لباس عروس شما را از این بابت راحت کند. در عوض خریدن لباس عروس اضطراب کم تری دارد، زیرا بعضی از مزون‌ها برای آن که بتوانند لباس مورد پسند شما را به شخص دیگری نیز کرایه دهند، در مدل لباس دست می‌برند و مثلا پشت لباس را بندی می‌کنند تا با سایز افراد دیگر هم جور در بیاید. ضمنا مجبورید صبح فردای عروسی، لباس را تحویل مزون لباس دهید که این کار نیز وقت و حوصله می‌خواهد، بنابراین می‌توانید با فکر کردن به این چیزها بهتر تصمیم گیری کنید.

توجه به بودجه خرید لباس عروس یا دوخت!

به بودجه خودتان برای خرید لباس عروس دقت کنید، چون شما بودجه خود را صرفا برای خرید لباس عروس نمی‌خواهید و کل تجهیزات جشن شما با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید باید هماهنگی داشته باشد، باید بدانید بودجه شما برای خرید بهتر است یا دوخت! همچنین اگر برایتان زمان و نوع مدلی که انتخاب می‌کنید خیلی مهم است، بهتر است یک طراح خوب برای دوخت لباس عروستان پیدا کنید ولی اگر زمان کافی ندارید خرید لباس عروس برایتان بی دردسرتر خواهد بود.

مدل لباس عروس!

قبل از اینکه خرید کنید، ابتدا باید از لباس عروسی که به دردتان می‌خورد اطلاعات کامل را داشته باشید، اول از همه توجه به اندامتان است، انتخاب لباس عروس باید با توجه به اندام شما باشد، اگر فرد چاقی هستید باید لباسی را انتخاب کنید که بالا تنه‌ی آن از پارچه نرم تری استفاده شده باشد، تور و یا حریر مناسب‌تر است، از خرید لباس حجم دار اکیدا اجتناب کنید. سبک مدلتان را می‌توانید قبل خرید انتخاب کنید تا با آگاهی به جستجو بپردازید. این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت، باعث صرفه جویی در هرج و مرج و رفت و آمد شما هم می‌شود.

شناسایی لباس عروس مورد نظر خودتان!

مجلات مختلف عروس، مزون‌ لباس عروس، سايت‌هاي مخصوص عروسي و... همه را نگاه کنيد تا بتوانید يک ايده منحصر به فرد برای لباس‌تان پيدا کنيد. در قدم اول شما بايد بدانيد چگونه لباسي مي‌خواهيد: يک لباس کلاسيک يا مدرن آستين‌دار! به این فکر کنید کدام یک از این مدل‌ها می‌تواند به اندام شما بیاید و یک شب رویایی برایتان به یادگار بگذارد. قبل از هر چیزی به سبکی که مد نظرتان است فکر کنید، داخل مجلات مختلف جستجو کنید، به سایت‌های مختلفی که در این زمینه هست مراجعه کنید تا پیش از رفتن به مزون عروس، مدل انتخابی خود را مدنظر داشته باشید.

در تصمیم گیری عجله نکنید!

در انتخاب لباس عروسی به هیچ عنوان عجله به خرج ندهید، شما در آن مجلس منحصر به فرد هستید و جایگاهتان با تمامی مهمان‌ها فرق دارد، بنابراین، باید برای انتخاب هر چیزی به بهترین شکل اقدام کنید. سعی کنید، مدل های زیادی را با هم مقایسه نکنید، چون در این مورد، جز گیج شدن و سردرگمی چیزی برایتان به همراه نخواهد داشت. حداکثر بین 4 الی 5 مدل، انتخاب کنید، در این موارد هم می‌توانید ابتدا وجه اشتراک بین این مدل‌ها را بیابید و سپس به تفاوت‌ها توجه کنید، مدل‌ها را بسته به سبک و سیاق فردی خودتان امتحان کنید، هرگز فریب لباس‌هایی که به صورت مدل آویزان شده‌اند را نخورید، ممکن است لباسی که می‌بینید با آنچه که بعد از پرو مشخص می‌شود، فرقش زمین تا آسمان باشد، بنابراین تا پرو لباس عروس، نظری نداشته باشید.

به سالن عقد و فصل هم توجه کامل داشته باشید!

یادتان باشد، زمان و فصل عروسی شما در انتخاب لباس عروس نقش بسزایی خواهد داشت، هر فصل باید تم خودش را داشته باشد. از خرید لباسهایی که در ظاهر چشمتان را گرفته ولی تناسبی با شما ندارد، کاملا خوددرای کنید چرا که بعدها پشیمان خواهید شد.


مطالب پیشنهادی

راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اول

راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروس

راهنمای بهترین نوع گریم و میکاپ عروس

راهنمای انتخاب و خرید کفش عروس

linkedinyoutwitertelegramgoogleaparatinstagram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین عروس سرا, بهترین مزون لباس, لباس عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, بهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون عروس, بهترین مزون لباس, لباس عروس, مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس, تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس, لباس عروس, هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!ازدواج, عروس, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر