راهنمای انتخاب و خرید کفش عروس

header
Arooskoo Ads
سه شنبه یازدهم مهر ۹۶
(4)
(0)
راهنمای انتخاب و خرید کفش عروس

راهنمای انتخاب بهترین مدل کفش عروس در سایت عروسکو

راهنمای انتخاب و خرید کفش عروس برای مراسم عروسی


خرید کفش عروس یکی از کارهای مهم عروسی است که می‌تواند شب عروسی شما را از یک شب لذت بخش و راحت به شبی دردناک و یا بالعکس تغییر دهد. کفش عروس کفش سیندرلا نیست که فقط اندازه پای شما باشد و فقط برای شما ساخته شده باشد، امروزه مدل های مختلفی در بازار عروسی برای انتخاب وجود دارد که می‌تواند به راحتی شما را گیج کند.

در انتخاب کفش عروس باید فاکتور های زیادی را در نظر بگیرید. اولین و شاید مهم ترین این فاکتورها راحتی کفش شماست. کفش علاوه بر این که حداقل نصف روز در پای شما خواهد بود احتمالا چند ساعت با آن خواهید رقصید و قطعا دوست ندارید بعد و یا در حین مراسم با درد پا مواجه شوید، به خاطر داشته باشید که کفش معمولا زیر لباس شما پنهان خواهد شد و جز در عکس ها معمولا کسی به آن توجهی نخواهد کرد. پس به جای انتخاب کفش های پاشنه بلند بسیار زیبا بهتر است از کفش های عروس بدون پاشنه و یا کفش عروس پاشنه پهن یا کفش عروس لژدار استفاده نمائید. اگر کفش عروس شما طبی هم باشد انتخاب بهتری را انجام داده اید. فراموش نکنید که با تهیه دو جفت کفش یکی برای مراسم و دیگری برای آتلیه می‌توانید راحتی و خاطره را همزمان داشته باشید.


انتخاب کفش مناسب برای عروسی

دومین فاکتور مهم در انتخاب کفش عروس قد شما و داماد است، شما نباید کفش خود را طوری انتخاب کنید که بلند تر از داماد به نظر برسید، کفش پاشنه بلند عروس می‌تواند کمکی مناسب برای رسیدن قد شما به قد داماد باشد. ارتفاع پاشنه کفش نباید در حدی باشد که با گیر کردن به دنباله لباس شما موجب زمین خوردنتان شود، فراموش نکنید که یک کفش پاشنه بلند اگر درست انتخاب شود می‌تواند زیبایی پاهای شما را دوچندان می‌کند. سومین فاکتور در خرید کفش عروس رنگ و جنس کفش است، رنگ کفش شما باید با کیف و لباس شما ست باشد و هرگز از کفش هایی که رنگ متفاوتی با لباس شما دارند استفاده نکنید. به طور مثال لباس عروس سفید شما باید با کفش عروس پاشنه بلند سفید پوشیده شود. پس ابتدا لباس خود را بخرید و بعد کفش را با آن ست کنید. هرچند امروزه استفاده از کفش های آبی (!) هم مد شده است ولی به خاطر داشته باشید که هر چیزی که مد شده لزوما خوب نیست و چند سال بعد از مد می‌افتاد و آن وقت ممکن است دیگر دوست نداشته باشید عکس کفش هایتان در عروسی را به دیگران نشان دهید یا حتی خودتان آن را ببینید. جنس کفش در کفش های طبی بهتر است چرم مصنوعی و یا طبیعی باشد. جنس کفش باید آنقدر خوب باشد که پاشنه آن به راحتی نشکند. کفش های توری و یا کار شده با جواهر مصنوعی و گل دار مانند کفش کلاسیک در حال حاضر جزو کفش های مد روز عروسی هستند.

کفش عروس خود را قبل از روز عروسی در خانه امتحان کنید و علاوه بر راه رفتن با آن تمرین رقص کنید و در صورت لزوم از پد استفاده نمائید تا پای شما را نزند، لازم است که صندل مجلسی هم در مراسم همراه خود داشته باشید تا اگر پای شما خسته شد بتوانید از آن استفاده کنید، به خاطر داشته باشید که یک آرایشگر ماهر با پدیکور ناخن پای شما قادر است که استفاده از صندل مجلسی را برای شما ممکن نماید.


مطالب پیشنهادی

انتخاب تشریفات عروسی، باید ها، شایدها و نباید ها

انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروس

کرین یا هلی شات برای فیلم عروسی

linkedinyoutwitertelegramgoogleaparatinstagram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین عروس سرا, بهترین مزون لباس, لباس عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, بهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون عروس, بهترین مزون لباس, لباس عروس, نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!زیبایی عروس, لباس عروس, مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, زیباترین مدل مانتو عروسزیباترین مدل مانتو عروسلباس عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر