مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!

Arooskoo Ads
جمعه یکم تیر ۹۷
(6)
(0)
مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!

انواع مختلف مدل های کفش عروس 


اگر تاکنون برای خرید کفش عروسی خود اقدام نکرده اید، حتما این مقاله کوتاه را از وب سایت عروسکو مطالعه کنید تا بتوانید به واسطه آشنایی با مدل های مختلف کفش عروس انتخابی راحت تر و به اصطلاح خودمان با دید بازتری داشته باشید! انتخاب و خرید کفش عروس هم مثل سایر موارد نیازمند دقت ، سلیقه و وقت کافی است و به سادگی نمی توان از آن گذشت، درست است که احتمال دارد کسی کفش های شما را نبیند اما شک نکنید که در آتلیه عکاسی دستتان رو خواهد شد و مسلما عکاستان یکی دو شات از آنها خواهد گرفت، پس برای انتخاب کفش عروسی خود عجله نکنید و در این مقاله همراه ما باشید.

مدل های مختلف کفش عروس


به طور کلی کفش عروس در فرهنگ ما ایرانیان به رنگ سفید انتخاب می شود و به همین دلیل فارغ از رنگ کفش به دسته بندی کلی مدل های مختلف آن خواهیم پرداخت. هرچند امروزه مدل های کفش عروس بسیار متنوع شده اند اما به طور کلی از دسته بندی ما خارج نیستند!


دسته بندی کلی مدل های کفش عروس

دسته اول: مدل سیندرلا یا اتریشی یا پاشنه لوکس

 
مدل های مختلف کفش عروس ، مدل سیندرلا یا اتریشی
این مدل از کفش عروس در عروس های شرقی بویژه عروس های ایرانی، هنـدی و پاکستانی بیشترین اقبال را داشته و معمولا مورد انتخاب اکثر عروس خانم ها واقع می شود، در این دسته وجه تشابه هایی مثل پاشنه های تزئین شده (معمولا بلند) و جلوی کفش شبیه سم (سم اسب یا چهارپایان) طراحی شده است، در این دسته معمولا رنج قیمت ها متنوع است و از ارزان ترین مثلا 20 هزار تومان تا گرانترین (بدلیل تزئین شدن با جواهرات گران قیمت)  موجود می باشد، راستش را بخواهید باید اعتراف کرد که این مدل ها دیگر کمی از رده خارج هستند!

دسته دوم: مدل فانتزی یا مدل کفش عروسکی


مدل های مختلف کفش عروس ، مدل فانتزی یا عروسکی
در این مدل از کفش عروس معمولا از پاپیون یا تزئیناتی خاص (با پارچه) استفاده می شود که می تواند شامل مدل های مختلف و بیشماری گردد، به طور کلی این مدل ها برای عروس خانم ها با جثه کوچکتر کاربرد دارد و برای لباس های عروسکی مناسب تر است. در حقیقت کمی ست کردن آنها دشوار بوده و متوجه عوامل مختلفی است.

دسته سوم: کفش های عروسکی یا فانتزی رنگی


مدل های مختلف کفش عروس ، کفش های عروسکی یا فانتزی رنگی
نوع دیگری از مدل های مختلف کفش عروس مربوط به کفش های رنگی می شود که شامل مدل های مختلفی است و محدودیتی در آن وجود ندارد تنها تمایز آنها استفاده از رنگ های تندی مثل سبز، زرد قناری، قرمز و ... است که معمولا کمتر مورد توجه عروس خانم های ایرانی قرار می گیرند و مشتری آنها عروس های هندی و پاکستانی هستند.

دسته چهارم: کفش های ساده اروپایی یا Nelix


مدل های مختف کفش عروس ريال مدل های ساده اروپایی یا nelix
کفش های ساده اروپایی محبوب ترین هستند و معمولا خوش پوش ها از آنها استفاده می کنند در این مدل ها تنوع کم نیست و شما می تواند شیک ترین ها را از این میان انتخاب کنید. پاشنه های باریک و بدون زیور آلات آنها باعث شده تا مشکل پسندان به راحتی برایشان راغب شوند، همچنین این مدل ها به راحتی با کفش داماد ست شده و همین مسئله خود یک امتیاز مثبت به شمار می آید، اگر با ما هم عقیده باشید ، مدل های ساده هیچ گاه از مد نمی افتند و شما می توانید سالیان سال کفش های عروسی تان را به رخ سایرین بکشید!
 

دسته پنجم: کفش های جلوباز یا میانه

مدل های مختلف کفش عروس ، مدل میانه یا جلو باز
این رده از کفش های عروس جلو باز هستند و بدین واسطه به آنها میانه نیز گفته می شود ، دلیل آنهم رسمی و غیر رسمی بودن آنها ست معمولا در مراسم های لوکس اینگونه مدل ها استفاده نمی شود تنها در مواردی که لباس عروس اسپانیایی انتخاب شود (جلو کوتاه، پشت بلند) می تواند ست مناسبی باشد.
 

دسته ششم: کفش های پاشنه بلند بندی یا بند دار


مدل های مختلف کفش عروس ، مدل پاشنه بلند بندی یا بند دار
این مدل از کفش های عروس بسیار می تواند هیجان انگیز باشد در این دسته انواع بسیاری از کفش های بندی وجود دارد که اگر کمی بیشتر وقت بگذارد و بیشتر جستجو کنید حتما مدل های خاصی را خواهید یافت اما ست کردن آنها با لباس عروس کمی می تواند چالش بر انگیز باشد بعنوان مثال با لباس های گیپور دار این مدل کفش ها اصلا ست جالبی نخواهند بود. 


همانطور که ملاحظه کردید به طور کلی مدل های مختلف کفش عروس در همین شش دسته خلاصه می شود و هر کفشی را که ببینید قطعا در یکی از این دسته ها جای خواهد گرفت، انتخاب کفش عروس همانقدر که دشوار است به همان اندازه هم آسان می شود اگر لباس عروس خود را انتخاب کرده باشید و با استفاده از مشاوره های مزون ها بهترین مدل کفش عروس را برای خود انتخاب نمایید.
aparatlinkedingoogletwiterfacebookinstagramtelegramyou
مرتبط با این بخش