مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!

header
Arooskoo Ads
جمعه یکم تیر ۹۷
(6)
(0)
مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!

انواع مختلف مدل‌‌‌‌های کفش عروس


اگر تاکنون برای خرید کفش عروسی خود اقدام نکرده اید، حتما این مقاله کوتاه را از وب سایت عروسکو مطالعه کنید تا بتوانید به واسطه آشنایی با مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس انتخابی راحت تر و به اصطلاح خودمان با دید بازتری داشته باشید! انتخاب و خرید کفش عروس هم مثل سایر موارد نیازمند دقت، سلیقه و وقت کافی است و به سادگی نمی‌توان از آن گذشت، درست است که احتمال دارد کسی کفش‌‌‌‌های شما را نبیند اما شک نکنید که در آتلیه عکاسی دستتان رو خواهد شد و مسلما عکاستان یکی دو شات از آنها خواهد گرفت، پس برای انتخاب کفش عروسی خود عجله نکنید و در این مقاله همراه ما باشید.

مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس


به طور کلی کفش عروس در فرهنگ ما ایرانیان به رنگ سفید انتخاب می‌شود و به همین دلیل فارغ از رنگ کفش به دسته بندی کلی مدل‌‌‌‌های مختلف آن خواهیم پرداخت. هرچند امروزه مدل‌‌‌‌های کفش عروس بسیار متنوع شده اند اما به طور کلی از دسته بندی ما خارج نیستند!


دسته بندی کلی مدل‌‌‌‌های کفش عروس

دسته اول: مدل سیندرلا یا اتریشی یا پاشنه لوکس

 

مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس، مدل سیندرلا یا اتریشی

این مدل از کفش عروس در عروس‌‌‌‌های شرقی بویژه عروس‌‌‌‌های ایرانی، هنـدی و پاکستانی بیشترین اقبال را داشته و معمولا مورد انتخاب اکثر عروس خانم ها واقع می‌شود، در این دسته وجه تشابه هایی مثل پاشنه‌‌‌‌های تزئین شده (معمولا بلند) و جلوی کفش شبیه سم (سم اسب یا چهارپایان) طراحی شده است، در این دسته معمولا رنج قیمت ها متنوع است و از ارزان ترین مثلا 20 هزار تومان تا گرانترین (بدلیل تزئین شدن با جواهرات گران قیمت) موجود است، راستش را بخواهید باید اعتراف کرد که این مدل ها دیگر کمی از رده خارج هستند!

دسته دوم: مدل فانتزی یا مدل کفش عروسکی


مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس، مدل فانتزی یا عروسکی
در این مدل از کفش عروس معمولا از پاپیون یا تزئیناتی خاص (با پارچه) استفاده می‌شود که می‌تواند شامل مدل‌‌‌‌های مختلف و بیشماری گردد، به طور کلی این مدل ها برای عروس خانم ها با جثه کوچکتر کاربرد دارد و برای لباس‌‌‌‌های عروسکی مناسب تر است. در حقیقت کمی ست کردن آنها دشوار بوده و متوجه عوامل مختلفی است.

دسته سوم: کفش‌‌‌‌های عروسکی یا فانتزی رنگی


مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس، کفش‌‌‌‌های عروسکی یا فانتزی رنگی
نوع دیگری از مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس مربوط به کفش‌‌‌‌های رنگی می‌شود که شامل مدل‌‌‌‌های مختلفی است و محدودیتی در آن وجود ندارد تنها تمایز آنها استفاده از رنگ‌‌‌‌های تندی مثل سبز، زرد قناری، قرمز و ... است که معمولا کمتر مورد توجه عروس خانم‌‌‌‌های ایرانی قرار می‌گیرند و مشتری آنها عروس‌‌‌‌های هندی و پاکستانی هستند.

دسته چهارم: کفش‌‌‌‌های ساده اروپایی یا Nelix


مدل‌‌‌‌های مختف کفش عروس ريال مدل‌‌‌‌های ساده اروپایی یا nelix
کفش‌‌‌‌های ساده اروپایی محبوب ترین هستند و معمولا خوش پوش ها از آنها استفاده می‌کنند در این مدل ها تنوع کم نیست و شما می‌تواند شیک ترین ها را از این میان انتخاب کنید. پاشنه‌‌‌‌های باریک و بدون زیور آلات آنها باعث شده تا مشکل پسندان به راحتی برایشان راغب شوند، همچنین این مدل ها به راحتی با کفش داماد ست شده و همین مسئله خود یک امتیاز مثبت به شمار می‌آید، اگر با ما هم عقیده باشید، مدل‌‌‌‌های ساده هیچ گاه از مد نمی‌افتند و شما می‌توانید سالیان سال کفش‌‌‌‌های عروسی تان را به رخ سایرین بکشید!

دسته پنجم: کفش‌‌‌‌های جلوباز یا میانه

مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس، مدل میانه یا جلو باز

این رده از کفش‌‌‌‌های عروس جلو باز هستند و بدین واسطه به آنها میانه نیز گفته می‌شود، دلیل آنهم رسمی و غیر رسمی بودن آنها ست معمولا در مراسم‌‌‌‌های لوکس اینگونه مدل ها استفاده نمی‌شود تنها در مواردی که لباس عروس اسپانیایی انتخاب شود (جلو کوتاه، پشت بلند) می‌تواند ست مناسبی باشد.

دسته ششم: کفش‌‌‌‌های پاشنه بلند بندی یا بند دار


مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس، مدل پاشنه بلند بندی یا بند دار
این مدل از کفش‌‌‌‌های عروس بسیار می‌تواند هیجان انگیز باشد در این دسته انواع بسیاری از کفش‌‌‌‌های بندی وجود دارد که اگر کمی بیشتر وقت بگذارد و بیشتر جستجو کنید حتما مدل‌‌‌‌های خاصی را خواهید یافت اما ست کردن آنها با لباس عروس کمی می‌تواند چالش بر انگیز باشد بعنوان مثال با لباس‌‌‌‌های گیپور دار این مدل کفش ها اصلا ست جالبی نخواهند بود.


همانطور که ملاحظه کردید به طور کلی مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس در همین شش دسته خلاصه می‌شود و هر کفشی را که ببینید قطعا در یکی از این دسته ها جای خواهد گرفت، انتخاب کفش عروس همانقدر که دشوار است به همان اندازه هم آسان می‌شود اگر لباس عروس خود را انتخاب کرده باشید و با استفاده از مشاوره‌‌‌‌های مزون ها بهترین مدل کفش عروس را برای خود انتخاب نمایید.

aparatlinkedingoogletwiterfacebookinstagramtelegramyou
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین عروس سرا, بهترین مزون لباس, لباس عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, بهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون عروس, بهترین مزون لباس, لباس عروس, نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!نکاتی در مورد مد و لباس با خانم جذاب و خوش لباس!زیبایی عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, زیباترین مدل مانتو عروسزیباترین مدل مانتو عروسلباس عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر