تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!

header
Arooskoo Ads
یکشنبه سوم اردیبهشت ۹۶
(2)
(0)
تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!
شاید تا بحال برایتان پیش نیامده باشد که در یک مکان تجاری بنشینید و متقاضی خدماتی چند میلیونی باشید.. در حالی که اضطراب و استرس روز عروسی شما را کاملا گیج و سردرگم کرده.. یک شخص باتجربه و متخصص در همین زمینه روبرویتان نشسته تا جیبتان را خالی کند! و یا خوشبینانه تر اینکه شما و همسرتان را راهنمایی کند!
همه ی اینها یک برهه ی خاص از زندگیتان خواهد شد که تا پایان همراهتان می ماند و بسیار مهم است که چگونه، یک انتخاب معقول داشته باشید و چه کنید تا فریب بازار گرمی های این مشاورین را نخورید... و بتوانید یک انتخاب صحیح و بی دغدغه را بدون عجله داشته باشید.
در زیر بصورت تیتر وار نکات پر اهمیت را برایتان عنوان خواهیم کرد که قدم اول برگزاری یک عروسی ایده آل و خوب می تواند در گرو  یک مشاوره خوب باشد.

1. یک مشاور خوب کیست؟

یک مشاور خوب معمولا خانمی است جوان که بسیار دلسوزانه و با صمیمت برایتان هرچه بخواهید توضیح می دهد، خسته نمی شود و دوست دارد به شما یاری رساند.
در صحبت های او هرگز طمع مالی دیده نمی شود و هرچه از زمان ملاقاتتان می گذرد به شما نزدیکتر می شود و احساس دلسوزی بیشتری می کند. هرگز بشما پیشنهاد های گران قیمت نمی دهد به فکر جیب شماست (حتی اگر ماشین چند میلیاردی شما را در بدو ورودتان دیده باشد!)
بی طرفانه به گفتگو می نشیند و در فکر ارائه بهترین خدمات است شاید از ایده های شما نیز استقبال کند، او بسیار صمیمی و خونگرم است و هرجه بیشتر به او توجه می کنیم واقعا یک گزینه ی بی نقص برای یاری رسانی بنظر می رسد!
او سعی می کند در مورد دیگر مشاغل هم از شما پرس و جو نماید و حتما چند مکان خوب هم برایتان در نظر دارد و قبلا پیدا کرده است.

2. پایان یک مشاوره ایده آل چگونه است؟

معمولا مشاور اتمام جلسه را اعلام نمی کند و این شما هستید که با کمی خجالت و شرمندگی از وقتی که برایتان اختصاص داده شده اتمام جلسه را اعلام می کنید.

3. صحبت های او گیج کننده و خسته کننده نیست!

در پایان یک جلسه مشاوره خوب شما اطلاعاتی بدست آورده اید که شاید در کمتر جائی اینچنین اطلاعاتی را در اختیارتان بگذارند. تقریبا این مشاور ذهنتان را برنامه ریزی کرده و شاید بتوان گفت شما دیگر می دانید که چه باید بکنید و چه زمانهایی را باید برای کار عروسیتان اختصاص دهید.

4. فرصت فکر کردن و صحبت کردن را به شما می دهد!

درست است که در یک جلسه ی مشاوره 80 درصد از حرف ها را مشاور می زند ولی آن 20 درصد باقی مانده بسیار مهم و حیاتی است که بسنجید آیا فرصت و مجال طرح نظرات و علاقمندی های خود را داشته اید یا خیر.. 
مهم نیست که مشاور مربوط به چه شغلی از خدمات عروسی باشد مهم اینست که صبورانه و مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات شماست.

5. او در هر شغلی که باشد در پایان مشاوره، توقع عقد قرارداد از سوی شما را ندارد.

بعد از اتمام مشاوره او در هر شغلی که باشد منتظر بستن قرارداد از جانب شما نیست به این معنی که در او می توان اینطور برداشت کرد که این همه ارائه اطلاعات و صمیمیت برای این نبوده که شما از او بخواهید برگه های قراردادش را بیاورد...!
و در پایان نیز اگر عکس و العملی برای عقد قرارداد از شما نبیند چیزی نمی گوید و همچنان با روی خوش شما را بدرقه می کند، تغییری در او احساس نمی شود بعبارت دیگر متوقع نیست.
این اصول اساسی یک تجارت و بیزینس بین المللی و سطح بالاست.. چون مطمئن باشید که او محتاج شما نیست و در حقیقت شما نیازمند اینچنین همراهی  در مهم ترین شب زندگیتان هستید...

6. او همیشه همراهتان می ماند...

در آخر مشاوره او حتما بشما می گوید که اگر با ما قرارداد ببندید یا خیر می توانید روی کمک های ما حساب کنید و ما همواره آماده ی ارائه ی یاری به شما هستیم و سعی می کنیم بهترین مراکز خدماتی را معرفی کنیم تا با خیال آسوده اولین روز زندگیتان را آغاز کنید.

موارد گفته شده در بالا رازهای موفقیت شما در شب عروسی است با توجه به افت شدید کیفیت خدمات در کسب و کار های مرتبط خدمات عروسی در سالهای اخیر تیم عروسکو هدف و چشم انداز خود را برای ارتقاء کیفی این نوع خدمات قرار داده است و سعی می کند تا با چالش های جدید خود افرادی را که صلاحیت ارائه این خدمات را ندارند بصورت یک چرخه ی فرسایشی و در عین حال مشتری محور از میدان به در کند.

ممکن است برای شما این سئوال مطرح شود که آیا یک مشاوره خوب الزاما فقط برای افراد ثروتمند است..
خیر اصلا اینطور نیست..!
معمولا در یک مشاوره استاندارد که از کلاس بین المللی برخوردار است، مبالغ هنگفتی بشما پیشنهاد نمی شود و آنان به فکر جیب شما هستند... باز هم تکرار می کنیم مهم نیست این مشاور در کدام شغل خدمات عروسی مشغول بکار است، او می تواند عضو یک آتلیه عکاسی یا یک عروس سرا یا هرکدام از این شغل ها مثل باغ و مزون و تشریفات و ... باشد، نکته قابل توجه آنجاست که بتوانید او را پیدا کنید!!!

 
facebookinstagramaparatgoogletelegramyoutwiterlinkedin
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس , عروس , راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس , ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس , ازدواج , عروس , انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس , عروس , راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس , عروس , لباس عروس , راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس , لباس عروس , نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس , عروس , راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس , بهترین مزون لباس , مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس , لباس عروس , ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس , عروس , عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس , عروس , تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس , لباس عروس , هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!ازدواج , عروس , سوالاتی در مورد نزدیکی ، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی ، پرسش و پاسخ زناشوییعروس , عروسی , جنسی , ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی , عروس , چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می شود؟عروس , عروسی , جنسی ,