سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشویی

header
Arooskoo Ads
شنبه پانزدهم تیر ۹۸
(15)
(7)
سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشویی

در این مقاله از سایت عروسکو قصد داریم تا به سئوالات پر تکرار کاربران در مورد نردیکی و روابط زناشویی پاسخ دهیم. در این مطلب سعی کرده ایم مباحثی را مطرح کنیم که بیشترین تکرار را در میان کاربران دارند. سوالاتی در مورد نزدیکی در روابط زناشویی که ممکن است تازه عروس ها و آقا دامادها در مورد آن دچار ابهام یا پرسشی شده باشند. همچنین شما می‌توانید از طریق فرم تماس با ما که لینک دسترسی به آن در انت‌‌‌‌های این مطلب قرار داده شده است سوالات زناشویی خود را مطرح فرمایید. در صورتی که سئوال شما در شمار پرسش‌‌‌‌های پر تکرار یا پر اهمیت باشد در روز‌‌‌‌های بعد در همین مقاله به لیست سوالات اضافه خواهد شد و پاسخ آن نیز قرار خواهد گرفت.

 

 

سوالاتی در مورد نزدیکی

 

پرسش و پاسخ زناشویی 1: من دختری 21 ساله هستم و ماه آینده مراسم عروسی من هست، همسرم را دوست دارم اما به شدت از شب زفاف ترس دارم.

 

- این احساس شما طبیعی است و به دلیل عدم آگاهی و شناخت شما از اتفاق پیش روست. نبایستی این مسئله را در ذهن خود بزرگ کنید چرا که پاره شدن پرده بکارت آنقدرها هم ترسناک یا وحشت آور نیست. مهم ترین مسئله در رابطه جنسی داشتن آمادگی روحی و روانی است که اگر زن و مرد از نظر روحی آماده باشند همواره از نزدیکی با یکدیگر لذت خواهند برد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 2: انداره آلت تناسلی شوهرم خیلی بزرگه و بعد از گذشت 1 ماه از زندگی مشترکمون هنوز در هنگام رابطه دچار درد می‌شوم؟

 

- با گذشت مدت زمان بیشتر این احساس درد برطرف خواهد شد. بطور کل جای نگرانی نیست چرا که واژن و دیواره‌‌‌‌های آن انعطاف پذیری زیادی دارند. سعی کنید از ژل‌‌‌‌های روان کننده (موجود در داروخانه ها) استفاده کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 3: من به درخواست شوهرم و از زمان نامزدی با او رابطه مقعدی را داشته ام. می‌خواستم بدونم با گذشت حدود 1 سال و هفته ای یکبار نزدیکی از پشت، در آینده برایم مشکلی پیش نمی‌آید؟ تا الان هیچ مشکلی نداشته ام؟

 

- به طور کلی رابطه مقعدی دارای ریسک خطر بالایی است. پس بهتر است این رابطه را محدود و یا قطع نمایید. برای اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه فرمایید. همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشت

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 4: چرا در حین رابطه جنسی به ارگاسم نمی‌رسم؟

 

- بسیاری از خانم ها توقع دارند که در زمان نزدیکی به اوج لذت یا همان ارگاسم برسند، این در حالی است که در اکثر مواقع اینگونه نیست و به ارگاسم رسیدن با تحریک (بوسیله انگشتان دست) کلیتوریس (چوچول، چوچوله) میسر می‌شود.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 5: من رابطه جنسی بدون هیچ گونه پیشگیری (محافظت نشده) داشتم، بهترین راه کار برای جلوگیری از بارداری چیست؟

 

- بهترین روش مصرف قرص اورژانسی است که برای تهیه آن به پزشک و یا داروخانه مراجعه کنید. قرص اورژانسی تا 120 ساعت بعد از رابطه جنسی نیز قادر است از بارداری جلوگیری کند.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 6: شوهرم اصرار دارد که دخول همزمان از جلو و عقب داشته باشیم، اما من می‌ترسم و فکر می‌کنم کار صحیحی نیست؟

 

- دخول همزمان در مقعد و واژن خطرات بسیاری را همراه دارد، امکان خونریزی مقعدی یا در ناحیه واژینال و امکان ابتلا به انواع بیماری‌‌‌‌های ویروسی، قارچی، میکروبی و ... وجود خواهد داشت. همسر شما دچار یک ناهنجاری جنسی شده است که بهتر است برای حل این مشکل با روانپزشک گفتگو کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 7: من تازه عروس هستم و بعد از گذشت سه ماه از آغاز زندگی، روزانه 2 الی 5 مرتبه رابطه جنسی دارم ( دو یا سه مرتبه در هفته هم از عقب) می‌خواستم بپرسم آیا این مقدار رابطه ضرری ندارد؟

 

- در صورت رعایت بهداشت و پرهیز کردن از رفتار‌‌‌‌های هیجانی، خیر مشکلی ندارد. سعی کنید رفته رفته تعداد دفعات رابطه جنسی را کاهش دهید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 8: برای جلوگیری از تکراری شدن رابطه جنسی چه بایست کرد؟

 

- پوشیدن لباس‌‌‌‌های متنوع، عشقبازی و نوازش پیش از رابطه فیزیکی، تغییر دادن محل انجام آمیزش، امتحان کردن و یادگیری پوزیشن‌‌‌‌های مختلف (مدل‌‌‌‌های مختلف شکل بدن در رابطه)

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 9: شوهرم در هنگام رابطه زناشویی، بدون هیچ گونه ملاحظه ای آلت اش را هم در جلو و هم در عقب فرو می‌کند؟ می‌خواستم بپرسم مشکلی ندارد.

 

- به طور کل رابطه مقعدی خطرآفرین است. اما در مورد دخول در مقعد و واژن باید بگوییم که این عمل به هیچ عنوان صحیح نیست. ناحیه مقعد پر از عوامل عفونت زا و میکروبی است که آلت مرد می‌بایست بعد از خارج شدن از مقعد با آب و صابون و ژل‌‌‌‌های بهداشتی پاکسازی شود و دخول آلت در واژن بعد از رابطه مقعدی کاری بسیار خطرناک و با ریسک بالا است. چرا که تمام عفونت‌‌‌‌های ناحیه مقعد به واژن و سپس رحم منتقل می‌شود و فرد را در معرض انواع بیماری‌‌‌‌های سخت قرار می‌دهد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 10: من دوست دارم همسرم در رابطه جنسی مان حرفه ای تر باشد و فقط نظاره گر نباشد، برای اینکه بتونم بهش آموزش بدم باید چه کار کنم؟

 

- همانطور که می‌دانید این موضوعی که مطرح کردید یک معضل یا مشکل نیست، اما برای حرفه ای تر شدن همسرتان می‌بایست با صمیمت و مهربانی و به صورت تدریجی از او کارهایی را که مد نظر دارید بخواهید و به او زمان کافی برای یادگیری دهید. هرچه تجربه شما در این زمینه بیشتر شود، راحتتر می‌توانید این موارد را بر طرف کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 11: در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود دارد؟ چون اکثر مواقع همسرم بدون جلوگیری تمام منی خودش را در مقعدم تخلیه می‌کند.

 

- در رابطه مقعدی یعنی دخول آلت مردانه در مقعد زن، احتمال بارداری صفر است و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 12: من تازه عروس هستم می‌خواستم بپرسم چه روان کننده هایی را برای لذت بخش کردن رابطه مقعدی توصیه می‌کنید؟

 

- برای روان شدن مقعد می‌توانید از ژل لوبریکانت (موجود در داروخانه ها) یا روغن زیتون استفاده کنید. همچنین برای نرم شدن بیشتر ناحیه می‌تواند در زمان شستشوی مقعدی و بعد از اتمام شستشو محل را با مقداری وازلین چرب و آماده نمایید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 13: برای تحریک سریع جنسی و موثر خانم ها باید چه کار کنیم؟

 

- سریع ترین کار برای تحریک جنسی خانم ها، مالش دادن ناحیه آلت زنانه (واژن) است. همینطور بوسه زدن آرام به نواحی گردن بالای گردن، گوش ها و پایین تر از گردن می‌تواند بسیار موثر باشد. همچنین روش‌‌‌‌های متعدد دیگری هم وجود دارد اما موثر ترین ها مواردی بود که ذکر شد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 14: برای تحریک سریع جنسی مردان باید چه کار کنیم؟

 

- سریع ترین و مفید ترین کار دستمالی و ماساژ دادن آلت مردانه است (چه از روی شلوار یا مستقیم) همچنین بوسیدن لبها و به آغوش رفتن مردان را بسیار تحریک می‌کند. همچنین روش‌‌‌‌های متعدد دیگری هم وجود دارد اما موثر ترین ها مواردی بود که ذکر شد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 15: زن من قبل از ازدواج و در دوران نامزدی تمایل به رابطه از عقب داشت اما الان اجازه نمی‌دهد، من به این رابطه نیاز دارم و واقعا عصبی هستم و می‌ترسم میلم به او کم شود؟

 

- داشتن رابطه مقعدی هم در دین و همچنین در علم پزشکی نهی شده و مردود است. دلیل آن هم وجود باکتری ها و عوامل عفونت زای بیشماری است که در آن ناحیه (انت‌‌‌‌های روده) وجود دارد. همچنین امکان آسیب دیدن همسرتان در این مورد بسیار زیاد است که بعضا این آسیب ها جبران ناپذیر است. برای این میل دردسرساز از فکرتان خارج شود، توصیه می‌کنیم که اگر این موارد در زندگی تان وجود دارد آنها را ترک کنید تا شرایط بهتری را تجربه کنید و میل اینکار در شما کاهش یابد. - 1- ندیدن فیلم‌‌‌‌های بزرگسالان (مستهجن) 2- دوری کردن از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی 3- کاهش دعوا‌‌‌‌های زن و شوهری 4- افزایش دفعات رابطه جنسی با همسر 5- بی اعتنایی به حرف ها و وسوسه‌‌‌‌های اطرافیان

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 16: سلام مدتی است احساس می‌کنم زنم تمایل به جنس موافق دارد، چون توجه بیشتری به زن ها می‌کند و در مورد زیبایی آنها نظر می‌دهند. چکار باید بکنم؟

 

- درست است که توجه بیش از حد به جنس موافق و تعریف کردن از زیبایی‌‌‌‌های آنان، (فقط) یکی از نشانه‌‌‌‌های میل به همجنس است (نهایتا همجنسگرایی است) اما به طور کل تایید کننده این موضوع نیست و نباید زود قضاوت کرد. بهتر است به یک روان پزشک مراجعه کنید و جزئیات بیشتری را در اختیار مشاور تان قرار دهید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین با استفاده از فرم زیر؛

تماس با ما یا از طریق دایرکت اینستاگرام عروسکو

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس, تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس, لباس عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه‌‌‌‌های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه‌‌‌‌های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

37 نظر
Z
شنبه هفدهم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
()
()
Z
ما تو دوران عقديم همسرم همش ازم رابطه مقعدي و .. ميخاد و همش اصرار هر چقدر هر دليلي بيارم تو گوشش نميره گوش نميکنه چيکار کنم ديگه ازم رابطه نهاد تا عروسي بعدشم هر موقع هم نميزارم و قبول نميکنم خيلي ناراحت ميشه 🥺لطفا راهنماي کنيد ممنون ميشم لطفا خيلي مشکل جدي هست سر اين کلي دعوا داريم
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، شما می‌توانید با مهربانی و سیاست‌‌‌‌های زنانه همسرتان را از این کار منصرف کنید و برایش توضیح دهید که این کار چقدر مضر است و از او بپرسید که آیا حاضر است بخاطر لذتی گذرا و نه چندان جالب به بدن شما و خودش آسیب‌‌‌‌های جبران ناپذیری را وارد کند، اگر شما مبتلا به انواع هوموروئید (بواسیر) شوید تا آخر عمرتان گرفتار این بیماری دردناک می‌شوید و هیچ درمان قطعی برای آن وجود ندارد، مرد هم ممکن است عفونت‌‌‌‌های شدید در ناحیه آلت بگیرد که واقعا جبران ناپذیر است، پس اگر به شما علاقه دارد، حتما همکاری خواهد کرد. در ضمن آن چیزی که در فیلم‌‌‌‌های بزرگسالان (مستهجن) دیده است با واقعیت متفاوت است و در دنیای واقعی بسیار خطرساز است. به طور کل این رابطه همراه با درد، گاهی خونریزی، ریسک بیماری، ریسک بسیار بالای خارج شدن مدفوع از روده و بوی بد همراه است.
پاسخ مدیر سایت
زهرا
یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
()
(1)
زهرا
با سلام همسرم هنگام رابطه جنسي به هنگام دخول از من سوال ميکنه که آلت کجا قرار گرفته ميشه منو راهنمايي کنيد من نميدونم چي. بهش جواب بدم
پاسخ عروس کو
سلام بعد از گذشت زمان این مورد برطرف خواهد شد، با افزایش تجربه در رابطه جنسی این موارد برطرف می‌شود
پاسخ مدیر سایت
Z. M
یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
()
()
Z. M
با سلام همسرم هنگام رابطه جنسي به هنگام دخول از من سوال ميکنه که آلت کجا قرار گرفته ميشه منو راهنمايي کنيد
ناشناس
جمعه دوم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
()
()
ناشناس
سلام براي اينکه نعوظ طولاني تري داشته باشم چيکار بايد بکنم ؟
سیاوش
جمعه دوم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
()
()
سیاوش
سلام اگه يه زن و مرد آزمايش بدن و در آزمايش مشخّص شده باشه که هر دو کاملاً سالم هستن و هيچ بيماري ندارن، مرد مي تونه واژن همسرش رو ليس بزنه و همسرش هم قضيب ليسي انجام بده ؟
سعیده
جمعه بیست و ششم فروردین ۰۱
پاسخ
()
()
سعیده
سلام اين شوهرمن حامله نميکن چه کارکنم چطوري حامله شم ازش هي ميگه باشه جاي جاش ميرسه ميگه نه زيرش ميزن ميخوام بدونم من ازش بچه دارميشم ازش نااميدشدم
پاسخ عروس کو
سلام به مشاور خانواده یا روانپزشک مراجعه کنید.
پاسخ مدیر سایت
M
سه شنبه شانزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
(1)
()
M
شوهرم بعد از رابطه سوزش چشم داره علتش چيه؟کسي ميدونه؟
M
سه شنبه شانزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
(1)
()
M
آقا دوس پسر من بعد از رابطه سوزش چشم ميگيره کسي علتش رو ميدونه؟
ناشناس
دوشنبه پانزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
(2)
()
ناشناس
سلام لطفاا جواب بدين من ۱۸سالگي با يه دختر ۶ساله رابطه برقرار کردم اون نميدونست اين کار يعني چي ولي من خيلي اسرار داشتم ولي يه کمي برقرار شد اون نزاشت حلا اگه با يکي ديگه ازدواج کنه بچه دار ميشع يا ن؟؟ لطفا جوابمو بدين
هانی افشاری
شنبه سیزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
()
()
هانی افشاری
سلام من تازه نامزد هستم از رابطي مقعدي هم داريم ولي از کامل جلو نه بعد از سرويس رفتن همراه خون با مايع سفيد ديدم ۳ تا ک بعدا قطع شدن نشانه چيست
پاسخ عروس کو
سلام کاربر عزیز سوال شما واضح نیست، ولی به طور کل داشتن رابطه مقعدی برای هر دو طرف بسیار پر ریسک و شامل خطرات گوناگون از جمله عفونت‌‌‌‌های مختلف است که معمولا توصیه می‌شود این رابطه انجام نشود
پاسخ مدیر سایت
سعیده
شنبه بیست و یکم اسفند ۰۰
پاسخ
()
()
سعیده
سلام راستش يک جاخوندم رابطه جنسي زن و شوهر هفته اي دريک هفته 15ساعت بايدباشه براي برطرف کردن نيازهاشون حالامن که کمتراز15 ساعت درهفته رابطه جنسي من وشوهرم بايدچه کارکنم براي برطرف کردن نيازهامون
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، هیچ ساعت یا تعداد مشخصی برای رابطه وجود ندارد و طرفین بسته به نیازهاشون رابطه برقرار می‌کنند، ممکن است زوجی ماهی یکبار رابطه داشته باشند و برایشان کافی باشد و زوج دیگر روزانه نزدیکی کنند
پاسخ مدیر سایت
ژیلااسدی
پنج شنبه دوازدهم اسفند ۰۰
پاسخ
()
()
ژیلااسدی
سلام خسته نباشدمن وقتي که باشوهرم دعواميکنم عصبي ميشم گريه ميکنم شوهرم ميل جنس اش بيشتر ميشه يعني تو اون لحظه ميخوادنزديکي کنه ميخوام بدونم چرا واسم خوشايند هست ولي ميخوام دليلش روبدونم
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ نزدیکی باعث افزایش مهر و محبت بین زن و شوهر می‌شود، دلیل خاصی ندارد و بستگی به شخصیت هر فردی دارد
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
شنبه هفتم اسفند ۰۰
پاسخ
()
()
ناشناس
ميشه جواب بدين
ناشناس
شنبه هفتم اسفند ۰۰
پاسخ
()
()
ناشناس
سلام لطفاا زود جواب بدين من 9سالگي با يه دختر 8ساله رابطه جنسي برقرار کردم اون نميدونست اين کار يعني چي ولي من خيلي اسرار داشتم ولي يه کمي برقرار شد اون نزاشت حلا اگه با يکي ديگه ازدواج کنه دخترهاشکال نيست... خيلي ازاوژدان دارم. ..
پاسخ عروس کو
به مشاور یا مراجع دینی مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
S
سه شنبه سوم اسفند ۰۰
پاسخ
()
()
S
سلام من نميدونم چرامن وشوهرم به نزديکيمون آنچنان ميلي نداريم وگهگاهي اذيت ميشيم ازنزديکي واعصابمون خوردميشه وميريم وميخواستم ببينم برامردازپنجاه سال به بعدبازم ميتونه يعني ميشه بازنش نزديکي کن واگه شوهرم بعدهابه من گفت نميتونم چه کارکنم وتصميم دارم چيزايي که از رابطه ازشوهرم ميخوام نگم چون اعصابش خوردميشه ونميکن هرچندخواسته ام دربعضي ازجاهاي نزديکيمون نميکن فکرکنم چون من خوشم نمياد وقديمادرروزدوسه بارباهم نزديکي داشتيم ولي الان سه دو چهارروزبيشتر بعدميگذرنزديکي داريم وهرموقعش ميشه مثلادريکروزيبار
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ در مورد سن محدودیتی وجود ندارد توصیه می‌کنیم برای دریافت مشاوره ی بهتر و اصولی با مشاور و روانشناس گفتگو کنید.
پاسخ مدیر سایت
ماهان.دلشاد
شنبه سی ام بهمن ۰۰
پاسخ
()
()
ماهان.دلشاد
من رابطه دهاني اورال دوست دارم براي خانم بخورم ولي خانم دوست نداره؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ به روانپزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
سعیده
جمعه بیست و دوم بهمن ۰۰
پاسخ
(1)
()
سعیده
سلام ازهمتون کمک ميخوام به هيچ عنوان شوهرم راضي نميشه پام بخوره هنوزحرفش نزدم اعصابش خوردميشه بهشم ميگم دعواراميندازه ميره آخه من الان نميخوام باکسي باشم تاشوهرم زنده است و نيستم ولي اون اينجوري چه کارکنم به روانپزشکم گفتم فايده نکرده کاري ازدست کسي برنمياد
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ شما باید تحت درمان قرار بگیرید، این خواسته شما نامتعارف و غلط است.
پاسخ مدیر سایت
سعیده
یکشنبه هفدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
()
سعیده
سلام موقع نزديکي من و شوهرم اصلارابطه خوبي نداريم بدترعصباني ميشه شوهرم از رابطمون لذتم نميبريم چه کاربايدکرد
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز با روانپزشک مشورت کنید
پاسخ مدیر سایت
سعیده
جمعه پانزدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
(2)
سعیده
سلام من دوسه روز قبل ازعادتم باشوهرم نزديکي داشتم بعدش لکه ديدم والان يروزبعدعادتم کم وبيش لکه ميبينم انگارقطع موقع عادتم اين يعني چي؟يعني حامله ام؟؟؟
پاسخ عروس کو
سلام با پزشک مشورت کنید
پاسخ مدیر سایت
زهرا
چهارشنبه سیزدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
()
زهرا
خواهشا زود جواب بدين
زهرا
چهارشنبه سیزدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
()
زهرا
سلام ۱۹ سالمه يه ساله نامزد کرديم نامزدم تو اين يه سال آب مني ش خيلي کم بود ولي الان خيلي بيشتر شده بنظرتون علتش چيه؟ممکنه بخاطر يه رابطه ديگه آب مني کم بشه؟؟؟
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی این موارد طبیعی است و مشکلی نیست
پاسخ مدیر سایت
سعیده
دوشنبه یازدهم بهمن ۰۰
پاسخ
(1)
()
سعیده
سلام ببخشيدمن دکترروانپزشک رفتم وميرم هرچيم گفتم باحرف زدن به اينابه جايي نرسيدم چه کارکنم رابطه جنسي من وهمسرم طولاني شه
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، راهکار اصلی افزایش عشق و محبت است و روراست بودن در مورد خواسته‌‌‌‌های مشروع جنسی است، همچنین استفاده از تاخیری ها به افزایش رابطه کمک زیادی می‌کند، در هر صورت شما باید این خواسته را در فضایی دوستانه با همسرتان در میان بگذارید
پاسخ مدیر سایت
سعیده
یکشنبه دهم بهمن ۰۰
پاسخ
(2)
()
سعیده
سلام من يک مشکلي که باشوهرم داشتم اينکه سه چهاردقيقه ياکمتردرروزکه سه ياچهاريابيشترروزفاصله داره نزديکيمون همش مقصرمادرم بود بهش گفتم من باهمسرم نزديکي 6 ساعت داريم بعدگفت بهش ميگم انقدنکن الان چندسال شکنجه ميبينم وباکسي هم نيستم دلم ميخواست باشوهرم مدتهاي طولاني 4يا5ساعت رابطه جنسي داشتم که نشدوفکرميکنم ديگه کاري ازدست مابرنياد دراين مورد حالاتواين چندسال شکنجه من مادرم خودش تحت مرض شوهرم قرارميده مدتهاي طولاني که هيچ کسي حرفم باورنميکن مادرم بامازندگي ميکن بعلاوه کسايي ديگه که ميان وميرن چه کارکنم باکسي هم نميخوام باشم حرفم درمورداين چيزانميتونم باشوهرم بزنم نميزاره ودعوام ميکن واعصابش خوردميشه وووانگارمن لذت جنسي ازشوهرم مدتهاي طولاني نميخوام براخودم هرچيم بشه مادرم خودش بادوتاکلمه به شوهرم خودش خلاص ميکن
پاسخ عروس کو
سلام کاربر عزیز، به روانپزشک مراجعه کنید.
پاسخ مدیر سایت
سعیده
یکشنبه دهم بهمن ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
سعیده
سلام
Zahra^_^
سه شنبه بیست و یکم دی ۰۰
پاسخ
(2)
(2)
Zahra^_^
سلام من يکساله ازدواج کردم رابطه بدون جلوگيري داشتم امکان بارداري وجود داره؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ بله این امکان وجود دارد.
پاسخ مدیر سایت
محدثه
یکشنبه نوزدهم دی ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
محدثه
ممنون
محدثه
سه شنبه چهاردهم دی ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
محدثه
س من چند ماه عقد هستم و همش از بغل و .... فراري هستم دليلش رو هم نميدونم لطفا کمکم کنيد
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، این مشکل را با یک مشاور یا روانپزشک مطرح نمایید، تا علل آن بررسی شود.
پاسخ مدیر سایت
پریناز
جمعه دهم دی ۰۰
پاسخ
(2)
(1)
پریناز
لطفا خيلي سريع جواب بديد
پریناز
جمعه دهم دی ۰۰
پاسخ
(4)
(5)
پریناز
سلام من دختر هستم ۲۰ سال دارم از يه پسر ۱۱ ساله پرسيدم دوست پسرم ميشي او چيزي نگفت بنظر شما کار درستي کردم
N
جمعه بیست و ششم آذر ۰۰
پاسخ
(2)
(5)
N
سلام من ۸ سال است که ازدواج کردم و دوتا زايمان داشتم که بعد زايمانم دچار خشکي واژن شدم واصلا دلم رابطه جنسي نميخواد و به ارگاسم نميرسم چي کار کنم ؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ این موارد طبیعی است و باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
دوشنبه بیست و دوم آذر ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
ناشناس
سلام ببخشيد من ازدواج نکردم ولي خيلي نگراني اولين شب زندگي مشترکمو با همسر آيندم دارم و همش نگران هستم همچنين نگرانم بابت اينکه همسرمو نتونم به خوبي تامين کنم شما چه نظري داريد؟
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ شب زفاف به هیچ عنوان ترسناک نیست و اتفاق خاصی در آن شب نمی‌افتد، تامین یا کسب رضایت همسر هم به مرور زمان و با کسب مهارت و تجربه بدست می‌آید که نیاز به زمان دارد و قرار نیست در شب اول همه کارها را انجام دهید.
پاسخ مدیر سایت
ناشناش
شنبه بیستم آذر ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
ناشناش
خجالت در رابطه به چه معناست
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ خجالت در رابطه معنا و مفهوم پیچیده ای ندارد، بلکه تاثیر گرفته از کم تجربگی است که با داشتن روابط زیاد تر بر طرف می‌شود و در همه انسان ها خصوصا خانم ها طبیعی است، به مرور زمان از بین می‌رود.
پاسخ مدیر سایت
Romina
جمعه بیست و یکم آبان ۰۰
پاسخ
()
(3)
Romina
سلام خسته نباشيد من تا حالا نتونستم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم واژنم خيلي تنگه هنگام نزديکي خيلي درد دارم راهنماييم کنين
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ می‌توانید از بی حس کننده ها استفاده کنید، اما توصیه می‌شود این موضوع را با پزشک یا مشاور مطرح نمایید، در کل مشکل خاصی نیست و با راهنمایی برطرف می‌شود.
پاسخ مدیر سایت
رها رادمنش
پنج شنبه بیستم آبان ۰۰
پاسخ
(2)
(1)
رها رادمنش
من حدود يک سال هست عقد کردم بعد داخل رابطه که داريم من به اون اوج لذتي که ميخوام نميرسم چه بايد کرد
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ به پزشک متخصص مراجعه کنید تا علت یابی و سپس درمان شود.
پاسخ مدیر سایت
N_r
شنبه پانزدهم آبان ۰۰
پاسخ
(1)
()
N_r
سلام خسته نباشيد .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زيرم روي واژنم بوده، و مني هم کاملا در پشت خالي شد و سريع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز يک قرص اورژانسي ۰/۷۵ و روز بعد هم يکي ديگ خوردم .خيلي استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ايا نگران باشم يا خير؟ تروخدا جواب بدين خيلي استرس دارم .امروز هم موعد پريوديمه. و يه سوال ديگ ک يه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد يا خير؟
پاسخ عروس کو
سلام کاربر گرامی؛ به طور کل رابطه ازمقعد منجر به حاملگی نمی‌شود، با اینحال می‌توانید با پزشک متخصص زنان مشورت کنید.
پاسخ مدیر سایت
سهیل قاسمی
شنبه پانزدهم آبان ۰۰
پاسخ
(4)
(8)
سهیل قاسمی
سلام.خسته نباشي .من خيلي دوست دارم خانمم با ... با هم حال کنيم .قبول نميکنه.البته ميخواستيم بخريم.نشد