سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشویی

header
Arooskoo Ads
شنبه پانزدهم تیر ۹۸
(10)
(5)
سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشویی

در این مقاله از سایت عروسکو قصد داریم تا به سئوالات پر تکرار کاربران در مورد نردیکی و روابط زناشویی پاسخ دهیم. در این مطلب سعی کرده ایم مباحثی را مطرح کنیم که بیشترین تکرار را در میان کاربران دارند. سوالاتی در مورد نزدیکی در روابط زناشویی که ممکن است تازه عروس ها و آقا دامادها در مورد آن دچار ابهام یا پرسشی شده باشند. همچنین شما می‌توانید از طریق فرم تماس با ما که لینک دسترسی به آن در انت‌‌‌‌های این مطلب قرار داده شده است سوالات زناشویی خود را مطرح فرمایید. در صورتی که سئوال شما در شمار پرسش‌‌‌‌های پر تکرار یا پر اهمیت باشد در روز‌‌‌‌های بعد در همین مقاله به لیست سوالات اضافه خواهد شد و پاسخ آن نیز قرار خواهد گرفت.

 

 

سوالاتی در مورد نزدیکی

 

پرسش و پاسخ زناشویی 1: من دختری 21 ساله هستم و ماه آینده مراسم عروسی من هست، همسرم را دوست دارم اما به شدت از شب زفاف ترس دارم.

 

- این احساس شما طبیعی است و به دلیل عدم آگاهی و شناخت شما از اتفاق پیش روست. نبایستی این مسئله را در ذهن خود بزرگ کنید چرا که پاره شدن پرده بکارت آنقدرها هم ترسناک یا وحشت آور نیست. مهم ترین مسئله در رابطه جنسی داشتن آمادگی روحی و روانی است که اگر زن و مرد از نظر روحی آماده باشند همواره از نزدیکی با یکدیگر لذت خواهند برد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 2: انداره آلت تناسلی شوهرم خیلی بزرگه و بعد از گذشت 1 ماه از زندگی مشترکمون هنوز در هنگام رابطه دچار درد می‌شوم؟

 

- با گذشت مدت زمان بیشتر این احساس درد برطرف خواهد شد. بطور کل جای نگرانی نیست چرا که واژن و دیواره‌‌‌‌های آن انعطاف پذیری زیادی دارند. سعی کنید از ژل‌‌‌‌های روان کننده (موجود در داروخانه ها) استفاده کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 3: من به درخواست شوهرم و از زمان نامزدی با او رابطه مقعدی را داشته ام. می‌خواستم بدونم با گذشت حدود 1 سال و هفته ای یکبار نزدیکی از پشت، در آینده برایم مشکلی پیش نمی‌آید؟ تا الان هیچ مشکلی نداشته ام؟

 

- به طور کلی رابطه مقعدی دارای ریسک خطر بالایی است. پس بهتر است این رابطه را محدود و یا قطع نمایید. برای اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه فرمایید. همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشت

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 4: چرا در حین رابطه جنسی به ارگاسم نمی‌رسم؟

 

- بسیاری از خانم ها توقع دارند که در زمان نزدیکی به اوج لذت یا همان ارگاسم برسند، این در حالی است که در اکثر مواقع اینگونه نیست و به ارگاسم رسیدن با تحریک (بوسیله انگشتان دست) کلیتوریس (چوچول، چوچوله) میسر می‌شود.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 5: من رابطه جنسی بدون هیچ گونه پیشگیری (محافظت نشده) داشتم، بهترین راه کار برای جلوگیری از بارداری چیست؟

 

- بهترین روش مصرف قرص اورژانسی است که برای تهیه آن به پزشک و یا داروخانه مراجعه کنید. قرص اورژانسی تا 120 ساعت بعد از رابطه جنسی نیز قادر است از بارداری جلوگیری کند.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 6: شوهرم اصرار دارد که دخول همزمان از جلو و عقب داشته باشیم، اما من می‌ترسم و فکر می‌کنم کار صحیحی نیست؟

 

- دخول همزمان در مقعد و واژن خطرات بسیاری را همراه دارد، امکان خونریزی مقعدی یا در ناحیه واژینال و امکان ابتلا به انواع بیماری‌‌‌‌های ویروسی، قارچی، میکروبی و ... وجود خواهد داشت. همسر شما دچار یک ناهنجاری جنسی شده است که بهتر است برای حل این مشکل با روانپزشک گفتگو کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 7: من تازه عروس هستم و بعد از گذشت سه ماه از آغاز زندگی، روزانه 2 الی 5 مرتبه رابطه جنسی دارم ( دو یا سه مرتبه در هفته هم از عقب) می‌خواستم بپرسم آیا این مقدار رابطه ضرری ندارد؟

 

- در صورت رعایت بهداشت و پرهیز کردن از رفتار‌‌‌‌های هیجانی، خیر مشکلی ندارد. سعی کنید رفته رفته تعداد دفعات رابطه جنسی را کاهش دهید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 8: برای جلوگیری از تکراری شدن رابطه جنسی چه بایست کرد؟

 

- پوشیدن لباس‌‌‌‌های متنوع، عشقبازی و نوازش پیش از رابطه فیزیکی، تغییر دادن محل انجام آمیزش، امتحان کردن و یادگیری پوزیشن‌‌‌‌های مختلف (مدل‌‌‌‌های مختلف شکل بدن در رابطه)

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 9: شوهرم در هنگام رابطه زناشویی، بدون هیچ گونه ملاحظه ای آلت اش را هم در جلو و هم در عقب فرو می‌کند؟ می‌خواستم بپرسم مشکلی ندارد.

 

- به طور کل رابطه مقعدی خطرآفرین است. اما در مورد دخول در مقعد و واژن باید بگوییم که این عمل به هیچ عنوان صحیح نیست. ناحیه مقعد پر از عوامل عفونت زا و میکروبی است که آلت مرد می‌بایست بعد از خارج شدن از مقعد با آب و صابون و ژل‌‌‌‌های بهداشتی پاکسازی شود و دخول آلت در واژن بعد از رابطه مقعدی کاری بسیار خطرناک و با ریسک بالا است. چرا که تمام عفونت‌‌‌‌های ناحیه مقعد به واژن و سپس رحم منتقل می‌شود و فرد را در معرض انواع بیماری‌‌‌‌های سخت قرار می‌دهد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 10: من دوست دارم همسرم در رابطه جنسی مان حرفه ای تر باشد و فقط نظاره گر نباشد، برای اینکه بتونم بهش آموزش بدم باید چه کار کنم؟

 

- همانطور که می‌دانید این موضوعی که مطرح کردید یک معضل یا مشکل نیست، اما برای حرفه ای تر شدن همسرتان می‌بایست با صمیمت و مهربانی و به صورت تدریجی از او کارهایی را که مد نظر دارید بخواهید و به او زمان کافی برای یادگیری دهید. هرچه تجربه شما در این زمینه بیشتر شود، راحتتر می‌توانید این موارد را بر طرف کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 11: در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود دارد؟ چون اکثر مواقع همسرم بدون جلوگیری تمام منی خودش را در مقعدم تخلیه می‌کند.

 

- در رابطه مقعدی یعنی دخول آلت مردانه در مقعد زن، احتمال بارداری صفر است و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 12: من تازه عروس هستم می‌خواستم بپرسم چه روان کننده هایی را برای لذت بخش کردن رابطه مقعدی توصیه می‌کنید؟

 

- برای روان شدن مقعد می‌توانید از ژل لوبریکانت (موجود در داروخانه ها) یا روغن زیتون استفاده کنید. همچنین برای نرم شدن بیشتر ناحیه می‌تواند در زمان شستشوی مقعدی و بعد از اتمام شستشو محل را با مقداری وازلین چرب و آماده نمایید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 13: برای تحریک سریع جنسی و موثر خانم ها باید چه کار کنیم؟

 

- سریع ترین کار برای تحریک جنسی خانم ها، مالش دادن ناحیه آلت زنانه (واژن) است. همینطور بوسه زدن آرام به نواحی گردن بالای گردن، گوش ها و پایین تر از گردن می‌تواند بسیار موثر باشد. همچنین روش‌‌‌‌های متعدد دیگری هم وجود دارد اما موثر ترین ها مواردی بود که ذکر شد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 14: برای تحریک سریع جنسی مردان باید چه کار کنیم؟

 

- سریع ترین و مفید ترین کار دستمالی و ماساژ دادن آلت مردانه است (چه از روی شلوار یا مستقیم) همچنین بوسیدن لبها و به آغوش رفتن مردان را بسیار تحریک می‌کند. همچنین روش‌‌‌‌های متعدد دیگری هم وجود دارد اما موثر ترین ها مواردی بود که ذکر شد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 15: زن من قبل از ازدواج و در دوران نامزدی تمایل به رابطه از عقب داشت اما الان اجازه نمی‌دهد، من به این رابطه نیاز دارم و واقعا عصبی هستم و می‌ترسم میلم به او کم شود؟

 

- داشتن رابطه مقعدی هم در دین و همچنین در علم پزشکی نهی شده و مردود است. دلیل آن هم وجود باکتری ها و عوامل عفونت زای بیشماری است که در آن ناحیه (انت‌‌‌‌های روده) وجود دارد. همچنین امکان آسیب دیدن همسرتان در این مورد بسیار زیاد است که بعضا این آسیب ها جبران ناپذیر است. برای این میل دردسرساز از فکرتان خارج شود، توصیه می‌کنیم که اگر این موارد در زندگی تان وجود دارد آنها را ترک کنید تا شرایط بهتری را تجربه کنید و میل اینکار در شما کاهش یابد. - 1- ندیدن فیلم‌‌‌‌های بزرگسالان (مستهجن) 2- دوری کردن از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی 3- کاهش دعوا‌‌‌‌های زن و شوهری 4- افزایش دفعات رابطه جنسی با همسر 5- بی اعتنایی به حرف ها و وسوسه‌‌‌‌های اطرافیان

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 16: سلام مدتی است احساس می‌کنم زنم تمایل به جنس موافق دارد، چون توجه بیشتری به زن ها می‌کند و در مورد زیبایی آنها نظر می‌دهند. چکار باید بکنم؟

 

- درست است که توجه بیش از حد به جنس موافق و تعریف کردن از زیبایی‌‌‌‌های آنان، (فقط) یکی از نشانه‌‌‌‌های میل به همجنس است (نهایتا همجنسگرایی است) اما به طور کل تایید کننده این موضوع نیست و نباید زود قضاوت کرد. بهتر است به یک روان پزشک مراجعه کنید و جزئیات بیشتری را در اختیار مشاور تان قرار دهید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین با استفاده از فرم زیر؛

تماس با ما یا از طریق دایرکت اینستاگرام عروسکو

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت‌‌‌‌های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه‌‌‌‌های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل‌‌‌‌های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس, تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس, لباس عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه‌‌‌‌های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه‌‌‌‌های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی,