سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشویی

header
Arooskoo Ads
شنبه پانزدهم تیر ۹۸
(43)
(27)
سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشویی

در این مقاله از سایت عروسکو قصد داریم تا به سئوالات پر تکرار کاربران در مورد نردیکی و روابط زناشویی پاسخ دهیم. در این مطلب سعی کرده ایم مباحثی را مطرح کنیم که بیشترین تکرار را در میان کاربران دارند. سوالاتی در مورد نزدیکی در روابط زناشویی که ممکن است تازه عروس ها و آقا دامادها در مورد آن دچار ابهام یا پرسشی شده باشند. همچنین شما می‌توانید از طریق فرم تماس با ما که لینک دسترسی به آن در انتهای این مطلب قرار داده شده است سوالات زناشویی خود را مطرح فرمایید. در صورتی که سئوال شما در شمار پرسش های پر تکرار یا پر اهمیت باشد در روزهای بعد در همین مقاله به لیست سوالات اضافه خواهد شد و پاسخ آن نیز قرار خواهد گرفت.

 

 

سوالاتی در مورد نزدیکی

 

پرسش و پاسخ زناشویی 1: من دختری 21 ساله هستم و ماه آینده مراسم عروسی من هست، همسرم را دوست دارم اما به شدت از شب زفاف ترس دارم.

 

- این احساس شما طبیعی است و به دلیل عدم آگاهی و شناخت شما از اتفاق پیش روست. نبایستی این مسئله را در ذهن خود بزرگ کنید چرا که پاره شدن پرده بکارت آنقدرها هم ترسناک یا وحشت آور نیست. مهم ترین مسئله در رابطه جنسی داشتن آمادگی روحی و روانی است که اگر زن و مرد از نظر روحی آماده باشند همواره از نزدیکی با یکدیگر لذت خواهند برد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 2: انداره آلت تناسلی شوهرم خیلی بزرگه و بعد از گذشت 1 ماه از زندگی مشترکمون هنوز در هنگام رابطه دچار درد می‌شوم؟

 

- با گذشت مدت زمان بیشتر این احساس درد برطرف خواهد شد. بطور کل جای نگرانی نیست چرا که واژن و دیواره های آن انعطاف پذیری زیادی دارند. سعی کنید از ژل های روان کننده (موجود در داروخانه ها) استفاده کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 3: من به درخواست شوهرم و از زمان نامزدی با او رابطه مقعدی را داشته ام. می‌خواستم بدونم با گذشت حدود 1 سال و هفته ای یکبار نزدیکی از پشت، در آینده برایم مشکلی پیش نمی‌آید؟ تا الان هیچ مشکلی نداشته ام؟

 

- به طور کلی رابطه مقعدی دارای ریسک خطر بالایی است. پس بهتر است این رابطه را محدود و یا قطع نمایید. برای اطلاعات بیشتر این مقاله را مطالعه فرمایید. همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشت

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 4: چرا در حین رابطه جنسی به ارگاسم نمی‌رسم؟

 

- بسیاری از خانم ها توقع دارند که در زمان نزدیکی به اوج لذت یا همان ارگاسم برسند، این در حالی است که در اکثر مواقع اینگونه نیست و به ارگاسم رسیدن با تحریک (بوسیله انگشتان دست) کلیتوریس (چوچول، چوچوله) میسر می‌شود.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 5: من رابطه جنسی بدون هیچ گونه پیشگیری (محافظت نشده) داشتم، بهترین راه کار برای جلوگیری از بارداری چیست؟

 

- بهترین روش مصرف قرص اورژانسی است که برای تهیه آن به پزشک و یا داروخانه مراجعه کنید. قرص اورژانسی تا 120 ساعت بعد از رابطه جنسی نیز قادر است از بارداری جلوگیری کند.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 6: شوهرم اصرار دارد که دخول همزمان از جلو و عقب داشته باشیم، اما من می‌ترسم و فکر می‌کنم کار صحیحی نیست؟

 

- دخول همزمان در مقعد و واژن خطرات بسیاری را همراه دارد، امکان خونریزی مقعدی یا در ناحیه واژینال و امکان ابتلا به انواع بیماری های ویروسی، قارچی، میکروبی و ... وجود خواهد داشت. همسر شما دچار یک ناهنجاری جنسی شده است که بهتر است برای حل این مشکل با روانپزشک گفتگو کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 7: من تازه عروس هستم و بعد از گذشت سه ماه از آغاز زندگی، روزانه 2 الی 5 مرتبه رابطه جنسی دارم ( دو یا سه مرتبه در هفته هم از عقب) می‌خواستم بپرسم آیا این مقدار رابطه ضرری ندارد؟

 

- در صورت رعایت بهداشت و پرهیز کردن از رفتار های هیجانی، خیر مشکلی ندارد. سعی کنید رفته رفته تعداد دفعات رابطه جنسی را کاهش دهید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 8: برای جلوگیری از تکراری شدن رابطه جنسی چه بایست کرد؟

 

- پوشیدن لباس های متنوع، عشقبازی و نوازش پیش از رابطه فیزیکی، تغییر دادن محل انجام آمیزش، امتحان کردن و یادگیری پوزیشن های مختلف (مدل های مختلف شکل بدن در رابطه)

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 9: شوهرم در هنگام رابطه زناشویی، بدون هیچ گونه ملاحظه ای آلت اش را هم در جلو و هم در عقب فرو می‌کند؟ می‌خواستم بپرسم مشکلی ندارد.

 

- به طور کل رابطه مقعدی خطرآفرین است. اما در مورد دخول در مقعد و واژن باید بگوییم که این عمل به هیچ عنوان صحیح نیست. ناحیه مقعد پر از عوامل عفونت زا و میکروبی است که آلت مرد می‌بایست بعد از خارج شدن از مقعد با آب و صابون و ژل های بهداشتی پاکسازی شود و دخول آلت در واژن بعد از رابطه مقعدی کاری بسیار خطرناک و با ریسک بالا است. چرا که تمام عفونت های ناحیه مقعد به واژن و سپس رحم منتقل می‌شود و فرد را در معرض انواع بیماری های سخت قرار می‌دهد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 10: من دوست دارم همسرم در رابطه جنسی مان حرفه ای تر باشد و فقط نظاره گر نباشد، برای اینکه بتونم بهش آموزش بدم باید چه کار کنم؟

 

- همانطور که می‌دانید این موضوعی که مطرح کردید یک معضل یا مشکل نیست، اما برای حرفه ای تر شدن همسرتان می‌بایست با صمیمت و مهربانی و به صورت تدریجی از او کارهایی را که مد نظر دارید بخواهید و به او زمان کافی برای یادگیری دهید. هرچه تجربه شما در این زمینه بیشتر شود، راحتتر می‌توانید این موارد را بر طرف کنید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 11: در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود دارد؟ چون اکثر مواقع همسرم بدون جلوگیری تمام منی خودش را در مقعدم تخلیه می‌کند.

 

- در رابطه مقعدی یعنی دخول آلت مردانه در مقعد زن، احتمال بارداری صفر است و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 12: من تازه عروس هستم می‌خواستم بپرسم چه روان کننده هایی را برای لذت بخش کردن رابطه مقعدی توصیه می‌کنید؟

 

- برای روان شدن مقعد می‌توانید از ژل لوبریکانت (موجود در داروخانه ها) یا روغن زیتون استفاده کنید. همچنین برای نرم شدن بیشتر ناحیه می‌تواند در زمان شستشوی مقعدی و بعد از اتمام شستشو محل را با مقداری وازلین چرب و آماده نمایید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 13: برای تحریک سریع جنسی و موثر خانم ها باید چه کار کنیم؟

 

- سریع ترین کار برای تحریک جنسی خانم ها، مالش دادن ناحیه آلت زنانه (واژن) است. همینطور بوسه زدن آرام به نواحی گردن بالای گردن، گوش ها و پایین تر از گردن می‌تواند بسیار موثر باشد. همچنین روش های متعدد دیگری هم وجود دارد اما موثر ترین ها مواردی بود که ذکر شد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 14: برای تحریک سریع جنسی مردان باید چه کار کنیم؟

 

- سریع ترین و مفید ترین کار دستمالی و ماساژ دادن آلت مردانه است (چه از روی شلوار یا مستقیم) همچنین بوسیدن لبها و به آغوش رفتن مردان را بسیار تحریک می‌کند. همچنین روش های متعدد دیگری هم وجود دارد اما موثر ترین ها مواردی بود که ذکر شد.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 15: زن من قبل از ازدواج و در دوران نامزدی تمایل به رابطه از عقب داشت اما الان اجازه نمی‌دهد، من به این رابطه نیاز دارم و واقعا عصبی هستم و می‌ترسم میلم به او کم شود؟

 

- داشتن رابطه مقعدی هم در دین و همچنین در علم پزشکی نهی شده و مردود است. دلیل آن هم وجود باکتری ها و عوامل عفونت زای بیشماری است که در آن ناحیه (انتهای روده) وجود دارد. همچنین امکان آسیب دیدن همسرتان در این مورد بسیار زیاد است که بعضا این آسیب ها جبران ناپذیر است. برای این میل دردسرساز از فکرتان خارج شود، توصیه می‌کنیم که اگر این موارد در زندگی تان وجود دارد آنها را ترک کنید تا شرایط بهتری را تجربه کنید و میل اینکار در شما کاهش یابد. - 1- ندیدن فیلم های بزرگسالان (مستهجن) 2- دوری کردن از مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی 3- کاهش دعواهای زن و شوهری 4- افزایش دفعات رابطه جنسی با همسر 5- بی اعتنایی به حرف ها و وسوسه های اطرافیان

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی 16: سلام مدتی است احساس می‌کنم زنم تمایل به جنس موافق دارد، چون توجه بیشتری به زن ها می‌کند و در مورد زیبایی آنها نظر می‌دهند. چکار باید بکنم؟

 

- درست است که توجه بیش از حد به جنس موافق و تعریف کردن از زیبایی های آنان، (فقط) یکی از نشانه های میل به همجنس است (نهایتا همجنسگرایی است) اما به طور کل تایید کننده این موضوع نیست و نباید زود قضاوت کرد. بهتر است به یک روان پزشک مراجعه کنید و جزئیات بیشتری را در اختیار مشاور تان قرار دهید.

 

 

پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین با استفاده از فرم زیر؛

تماس با ما یا از طریق دایرکت اینستاگرام عروسکو

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس, تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس, لباس عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

286 نظر
حسین
پنج شنبه سی ام شهریور ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
حسین
سلام دکتر ببخشيد خانومم ميگه هر موقع تو ****** ياد کسي ديگه ميوفتم ميگه براي **** ميکنم چيکار کنم
نیوشا
چهارشنبه بیست و دوم شهریور ۰۲
پاسخ
(2)
()
نیوشا
ممنون از سایت خوبتون
ستاره اسماعیلیان
چهارشنبه بیست و دوم شهریور ۰۲
پاسخ
()
(2)
ستاره اسماعیلیان
سلام ببخشيد رک ميگم ولي ميخوام دليلشو بدونم شوهرم سيرموني نداره همش دستش تو اندام هاي منه جرات نميکنم ۱ دقيقه کنارش بشينم بعضي وقت ها هم اينطوره بعضي وقت ها همراه با خشونته داشتم ظرف ميشتم اومد نشست باسنمو بغل کرد شبا سرشو ميژاره لاي سينه هم نفس ميکشه خوابش ميبره ديگه خسته شدم همش بايد از رو دلو رودم جمش کنم برام لباس زير ميخره ميگه لينارو بپوش تو خونه منم بدم مياد لخت تو خونه
پاسخ عروس کو
با سلام، موضوع را دوستانه و در یک روز خوب که دعوایی نشده در محیطی آرام با او مطرح کنید و کمی با مراعات و سانسور برایش طرح ناراحتی بفرمایید، در صورتی که مرتفع نشد به مشاور روانپزشک مراجعه فرمایید
پاسخ مدیر سایت
علی محمدی
چهارشنبه هشتم شهریور ۰۲
پاسخ
(1)
()
علی محمدی
با سلام من هر وقت ميرم پيش دوست دخترم آلتم خود ب خود بيدار ميشه حتي اگه فقط کنارم بشينه و کاري نکنيم‌ خواستم بدونم ک مشکلي هست و با چي ميتونم درمانش کنم؟
پاسخ عروس کو
مشکل خاصی ندارید
پاسخ مدیر سایت
نفس
شنبه چهارم شهریور ۰۲
پاسخ
()
()
نفس
سلام من۲روز بعد پاک شدن پريود قبليم ۶هفته قبل ي رابطه بدون دخول داشتم نميدونم مايع روي واژنم ريخت يا نه ولي ي روز بعدش شکمم سفت شد و اسهال شدم شکمم خيلي خيلي درد مي کرد و درد سينه هم داشتم ترشحات ابکي و خوني داشتم ولي هفته قبل پريود شدم ۵روز طول کشيد و زير شکمم خيلي درد مي کرد و خونمم زياد بود بي بي چکو قبل پريودم زدم جواب منفي شد الان فقط نفخ شکم دارم و لرزش هم در داخل شکم دارم و سوزش معده و شکمم وقتي سمت چپ را فشار ميدم سفت ميشه و درد داره الان۲روزه ترشحات قهوه اي ميبينم ايا امکان بارداري هست؟ ممنون ميشم هرچه زودتر جواب بديد
پاسخ عروس کو
سلام برای اینکه خیالتان راحت شود به پزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
محسن
جمعه بیست و هفتم مرداد ۰۲
پاسخ
(1)
()
محسن
سلام دکتر شما ميگين موهاي بدن نزنيد براي تحريک شدن نميشه آخه نزنم چون خيلي بلند هست ماهي يکبار با واجبي ميزنم
محسن
چهارشنبه بیست و پنجم مرداد ۰۲
پاسخ
(3)
(2)
محسن
سلام دکتر ببخشيد من آقا هستم چهار بار **** دادم ديگه خسته شدم از اين کار چيکار کنم متاهل هستم
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، راهکارهای زمینه ای شامل : افزایش اعتماد به نفس، انجام ورزش های رزمی، انجام کارهای یدی و سخت، روزه گرفتن، کاهش وزن، نتراشیدن موی بدن،عدم تحریک مقعدی با انگشت یا چیزهای دیگر، دوری از ورزش های زیبایی اندام، آزمایشات هورمونی زیر نظر پزشک جهت بررسی سلامت روانی و جسمی شما و در نهایت کننترل هورمونی، افزایش معنویات و عبادات، الگو قرار دادن مردان شجاع تاریخ بویژه توسل کردن به مولا امیر المومنین علیه السلام، قطع ارتباط با دوست مردی که رابطه داشته اید، ندیدن فیلم های مستهجن، افزایش دفعات نزدیکی با همسر به گونه ای که او را اذیت نکنید، خواندن متن فارسی قرآن کریم، مراجعه به روانپزشک و طرح موضوع اگر بدن شما بی مو است حتما به پزشک مراجعه کنید احتمال اختلال هورمونی زیاد است
پاسخ مدیر سایت
امیر
دوشنبه بیست و سوم مرداد ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
امیر
سلام من اوني هستم ديروز پيام دادم گفتم موقع رابطه دوست دارم حرف هاي **** بزنم براي ****خوشگل حرف بزنم : شما ميگين رفتار من اشتباه هست خانم من زياد ***** نيست پس بايد چيکار کنم تو ***** چي حرفي بزنم بي زحمت راهنمايي کنيد منو ممنون ميشم ازتون
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، راهکار شما بروز این رفتارها نیست شما باید به روانپزشک و پزشک غدد برای بررسی رفتارها، آسیب شناسی و تست هورمون ها مراجعه فرمایید.
پاسخ مدیر سایت
امیر
یکشنبه بیست و دوم مرداد ۰۲
پاسخ
(4)
(2)
امیر
سلام من موقع *****با همسرم دوست دارم حرف هاي***** بزنم از دیگران ****** حرف بزنم يکبار حرف زدم خانم ناراحت شد ميشه بگين چيکار کنم ديگه ناراحت نشه ممنون
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، رفتار شما اشتباه است و آفات بسیاری در آینده برای شما خواهد داشت، رفتارهای جنسی می‌بایست طبق چارچوب اسلامی یا عرف و اخلاقی باشد.
پاسخ مدیر سایت
ارسلان
چهارشنبه هجدهم مرداد ۰۲
پاسخ
(3)
(1)
ارسلان
از خودارضایی خسته شدم
گندم
پنج شنبه دوازدهم مرداد ۰۲
پاسخ
()
(2)
گندم
سلام خسته نباشين من حدود ۶ ۷ ساله که به خودارضايي اعتياد دارم و هميشه با مالش با انگشت و بدون دخول اينکارو انجام ميدادم..********جوري که اصطکاک اون قسمت باعث سوزش شده و بعدش خونريزي (حالت رقيق و بدون غلظت) مشاهده کردم پريودم هم دو هفته ي پيش تموم شد خيلي زوده براي پريود! خواستم بدونم اين خونريزي براي چيه؟
حامی
شنبه هفتم مرداد ۰۲
پاسخ
()
(2)
حامی
سلام آيا رابطه جنسی فوائدي براي سلامتي دارد
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، بله فواید بیشماری از جمله تنظیم هورمونی، بهبود ریتم قلب، جلوگیری از بیماریهای قلبی، جلوگیری از سکته مغزی و.. است به شرط اینکه در چارچوب دینی صورت پذیرد در غیر اینصورت مضر است.
پاسخ مدیر سایت
درناصبا
یکشنبه هجدهم تیر ۰۲
پاسخ
(3)
(2)
درناصبا
سلام من خانمي هستم ۴۲سالمه حدود دوماه هستش رابطه ای ندارم مشکلی نداره
سانای اکبری
شنبه هفدهم تیر ۰۲
پاسخ
(4)
(7)
سانای اکبری
من ۲۰ سالمه نامزدم مادرشوهرم اتفاقي سينه هامو ديد گفتن نوک در نيومدن خيلي کوچيکن سايز سينه ام ۷۰ هست لاغرم. اين مسئله خيلي ذهنمو در گير کرده عادي هست؟
پاسخ عروس کو
سلام به پزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
❤️
شنبه سوم تیر ۰۲
پاسخ
(2)
(2)
❤️
سلام من ۱۵ سالمه و ازدواج کردم رابطه ام داشتم ولي نه پردم پاره شد و نه خونريزي اولين رابطمم بوده اتفاقيم برام نيوفتاده که پردم پاره بشه ميشه راهنماييم کنيد 😭🙏🏻🙏🏻
پاسخ عروس کو
سلام به دلایل زیادی ممکن است در دفعه بعدی خونریزی اتفاق بیوفتد و یا اینکه در برخی موارد هم خونریزی رخ نمی‌دهد و طبیعی است
پاسخ مدیر سایت
ستایش
پنج شنبه یکم تیر ۰۲
پاسخ
(4)
(1)
ستایش
سلام من يک سال ازدواج کردم ولي هنوز باکره هستم ميترسم از رابطه ي جنسي خيلي درد داره؟ لطفاً اگر کسي اطلاعاتي داره ميشه در اختيار من بزاره
پاسخ عروس کو
پیام شما کمی غیر واقعی است، اگر مشکل اضطراب و یا اختلال روانی دارید به روانپزشک مراجعه کنید در غیر اینصورت رابطه را با اسپری یا مایع بی حس کننده مثل لیدوکایین انجام دهید تا دردی احساس نکنید
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
چهارشنبه سی و یکم خرداد ۰۲
پاسخ
(2)
(1)
ناشناس
سلام با کمال معذرت و عذر خواهي چند روز پيش ( حداکثر سه الي پنج روز قبل مطالب کانال شما رو مطالعه کردم و ناخواسته تحريک شدم و با نام مستعار دو دختر ( احتمالا رويا و سارا يا سمانه ) و شايد نام ديگري که بخاطر ندارم مطالب کذبي ( بيشتردرارتباط با رابطه چندين ماهه مقعدي بصورت طولاني و عميق ) رو مطرح کردم و اين در حالي هستش که بنده يک آقا هستم با سن بالا .... اما از کارم نادم هستم و پشيمان ... لطفا از درج اون دو مطلب در کانال که يقينا موجب گمراهي بعضي افراد ميشه حتما خودداري کنيد .... با هم معذرت ميخوام و اميدوارم خداوند هم توبه و خطا منو قبول کنه ...
پاسخ عروس کو
ممنون از شما حتما درخواست شما اعمال می‌شود.
پاسخ مدیر سایت
بی نام
چهارشنبه سی و یکم خرداد ۰۲
پاسخ
(1)
(2)
بی نام
چگونه خود ارضايي را ترک کنيم
پاسخ عروس کو
طی چند روز آینده مطلب در بخش مجله خانواده منتشر خواهد شد، سایت عروسکو را دنبال کنید
پاسخ مدیر سایت
سعید اکبری
سه شنبه دوم خرداد ۰۲
پاسخ
()
(1)
سعید اکبری
سلام من پسري هستم ۲۱ ساله اطراف الت م لکه هاي قهواي رنگ روي پوست پام هست ايا خطر ناک هستش ؟
پاسخ عروس کو
سلام به متخصص پوست مراجعه فرمایید
پاسخ مدیر سایت
سعیده
چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(2)
(10)
سعیده
سلام ميشه بگين مگه ميشه باسه نطفعه حامله شدمثلانطفه خودم باشوهرم ونطفعه يک زن ديگه؟؟؟؟؟؟؟
Elmira
چهارشنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(13)
(16)
Elmira
با سلام من سر الت همسرم بزرگ أست و هنگامي که از عقب ميخواد رد کنه توش نميره من بايد چه کار کنم؟؟؟
شبنم
دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(14)
(18)
شبنم
آيا تماس تصويري ،وماساژ خود وارضا شدن اينگونه خود ارضايي هست وخطر دارد ،
ناشناس
دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۰۲
(8)
(9)
ناشناس
چراتصويري
سحر محبی
دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(4)
(6)
سحر محبی
سلام من هنگام رابطه با همسرم فقط با تصوير زهني ارزا ميشم و حالت ادي نميتونم اين موضوع منو اذيت ميکنه ناگفته نمونه در دوران مجردي خود ارزاي داشتم و همچنان همينطور
آیدا
شنبه بیست و سوم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(43)
(39)
آیدا
سلام من ميخوام با دو تا مرد همزمان رابطه داشته باشم؟مشکلي داره دخول همزمان؟
علی اکبری
جمعه بیست و دوم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(18)
(34)
علی اکبری
من الان 65 سال دارم و هرماه دو بار نزديکي ميکنم و مرد هستم آيا در طول عمرم تاثير سو داره
پاسخ عروس کو
سلام خیر
پاسخ مدیر سایت
۰بی نام
یکشنبه هفدهم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(6)
(2)
۰بی نام
شوهرم مثل کنيز بامن رفتار مي کنه وبامادرش به من زور مي کنند که جوراب هاي همسرم در بيارم ولي من تمايلي به اين کار ندارم همسرم بامن سه هفته يک بار هم رابطه ندارد ورابطه ي ما مقعدي من از شوهرم متنفرشدم وميلي به او ندارم وبه خاطر پسر چهار ماهه وپدر پيرم با او زندگي مي کنم من چه کار کنم
دریا
یکشنبه هفدهم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(6)
(6)
دریا
سلام ميشه لطفا سوال منو سريع جواب بدين
زیدان
شنبه شانزدهم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(2)
(6)
زیدان
سلام وقت تون بخير من موقع حرف زدن با گوشي با دوست دخترم خود به خود آب تناسلي دارم کم کم سفيد مانند مياد چ جوري ميشه جلوگيري کرد
پاسخ عروس کو
اگر کم است مشکلی ندارد پیشآب است بر اثر تحریک طبیعی است
پاسخ مدیر سایت
ر م
شنبه نهم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
()
(2)
ر  م
سلام خستگي و بي حوصلگي و خواب ِآلودگي و زود انزالي مانع نزديکي شود چکار بايد کرد؟ممنون
...
جمعه هشتم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(2)
(3)
...
5ماه از عقدمون ميگذره و شوهرم هر چند وقت ازم رابطه مقعدي ميخواد با اينکه کلي دليل و منطق براش ميارم و با اينکه ميبينه من خيلي درد ميکشم ولي باز هم ميگه من رابطه مقعدي ميخوام نميدونم چيکار بايد بکنم؟؟؟؟
محسن ایزدی
پنج شنبه هفتم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(3)
(3)
محسن ایزدی
سلام من يه سوال داشتم اگر براي اولين بار با يه خانمي نزديکي برقرار کني در حد دو يا سه قطره از اب مني وارد خانوم بشود و خانوم از قرص اورژانسي استفاده نکند و همان شب خانوم پريود شود ايا بارداري وجود دارد ممنون ميشم جواب بدين
پاسخ عروس کو
سلام احتمال کم است
پاسخ مدیر سایت
عاشق جذاب
یکشنبه سوم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(9)
(5)
عاشق  جذاب
من، چه از جلو و چه از عقب و چه لاپستوني و چه دهاني لذت مي برم چون عشقم هم لذت مي بره.براي تنوع در لذت بردن چه کنيم؟!
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز در مورد سوالتون مطلبی در سایت وجود دارد، در قسمت سرچ سایت ترفندهای افزایش لذت جنسی را سرچ کنید
پاسخ مدیر سایت
میرحسینی
یکشنبه سوم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(1)
(3)
میرحسینی
سلام پسرم ۱سالشه و از زمان پريوديم گذشته. احتمال مي دم که باردار باشم. اگه باردار باشم تا چه زماني مي تونم به پسر يک سالم شير بدم؟؟
پاسخ عروس کو
با پزشک متخصص زنان مشورت کنید
پاسخ مدیر سایت
سارا
شنبه دوم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(5)
(12)
سارا
سلام من سارا هستم ۱۴ساله پسر خاله ي من ميخواد به زور با من رابطه برقرار کنه هميشه مياد جايي که من تنها باشم و به واژن من دست ميزنه من خودم خيلي به رابطه علاقه دارم ولي نزدیکی با پسر خالم رو دوست ندا رم يک بار هم با من رابطه برقرار کرد و الت خيلي بزرگ و کلفتي داره و بعد از نزدیکی بشدت واژنم درد گرفت البته تا چند ثانيه لطفا کمکم کنيد و راهنمايي
پاسخ عروس کو
با سلام، مخاطب عزیز، برقراری رابطه جنسی در همه فرهنگ ها و ملل نیازمند مقدمات و شرایطی خاص است که طرفین باید آن شرایط را داشته باشند، انجام رابطه جنسی برای شما در فرهنگ ایرانی بسیار خطرناک و غلط است. لطفا این کار را تکرار نکنید و موضوع را با خواهر بزرگتر یا مادر یا پدر مطرح کنید تا جلوی این رفتارها گرفته شود
پاسخ مدیر سایت
.
شنبه دوم اردیبهشت ۰۲
(35)
(22)
.
خاک تو سرت از حالا تو اين سن هرزه
Negar
پنج شنبه سی و یکم فروردین ۰۲
پاسخ
(6)
(6)
Negar
سلام همسر من به من اجازه نميده تو خونه لباس بپوشم يعني با لباس زير هستم و خودشون هم لخت لخت هستن و من از اين حالت بدم مياد لطقا راهنمايي کنيد
پاسخ عروس کو
سلام ناراحتی خودتان را با زبان خوش و منطق مطرح کنید اگر کمک نکرد از مشاور روانشناس کمک بگیرید
پاسخ مدیر سایت
شکران
سه شنبه بیست و نهم فروردین ۰۲
پاسخ
(2)
(1)
شکران
من تقريباً يه هفتنته هستش منتظرم چرا به سوال هاي من پاسخ ارايه نميکنيد لطفاً هرچه عاجل منو رهنمايي کنيد از دنيا دلسردم
سعیده
سه شنبه بیست و نهم فروردین ۰۲
پاسخ
(1)
(2)
سعیده
خدمت دوستان عزيزم دوباره ازتون تشکرميکنم بابت تمام راهنماييهاي بسيارخوبتون وزحماتتون وصبرووقتي که براماميزارين .
زهرا میرزای
یکشنبه بیست و هفتم فروردین ۰۲
پاسخ
(4)
(4)
زهرا میرزای
سلام من سکس کردم براي اولين بار پرده پاره شد فقط پرده پاره شد داخل نرفت آيا من حامله شدم يا خير لطف کنيد جواب بدهيد
حسین جعفری
جمعه هجدهم فروردین ۰۲
پاسخ
(4)
(2)
حسین جعفری
سلام دورد برشما ممنون از سایت خوبتون
امیر حاتمی
سه شنبه پانزدهم فروردین ۰۲
پاسخ
(3)
(8)
امیر حاتمی
وقتي با خانمم نزديکي دارم همش چشمهايش را ميبندد و لذت ميبره.اين در حال فکر کردن به مرد غريبه و خيانت حساب ميشه درسته؟
پاسخ عروس کو
سلام خیر به هیچ عنوان
پاسخ مدیر سایت
سوگند
یکشنبه سیزدهم فروردین ۰۲
پاسخ
(15)
(5)
سوگند
سلام .آلت همسرم خيلي بزرگ وکلفته دوتامون تو رابطه به شهوت مي‌رسيم برا همسرم زمان ارضا شدن رابطه دهانی ميزنم و آب مني همسرمو ميخورم برا بدن ضرر و عوارضي نداره
پاسخ عروس کو
دوست عزیز، هنوز در علم پزشکی دلیل محکمی برای ضرر خوردن آب منی مرد نیامده است و تا این لحظه بلامانع است
پاسخ مدیر سایت
man
یکشنبه سیزدهم فروردین ۰۲
(10)
(16)
man
خوش بحال ايشون، من مجردم و 6 ساله ... نکردم، براي من هم بزرگه ولي اگر اينجوري با آب و تاب تعريف نکنيد نميشه؟ من دلم خواست و گناهش گردن شماست
سعیده
دوشنبه هفتم فروردین ۰۲
پاسخ
(3)
(3)
سعیده
سلام خدمت دوستان ودستنداران عزيز من 36سالمه ازدواج کردم والان 5و15عادت ماهانم اشتباه باهم ميکنم ولي احتمال 98درصدکه توذهنم 5هست که الان دوسه روز عادت نشدم لکم نميبينم حالتامم حالت تعوع ودل پيچه که يباراوايل فکرکنم يک هفته پنج روزپيش بودحالم انقدبدشدکه استفراغ کردم حالاشمابگين 5که من موقع عادتم والان که ازم دوسه روز ميگذره ونشدم حامله ام ممنون ميشم جواب درست بهم بگين.
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز تغییر در دوره عادت ماهیانه برای هر زنی یا دختری ممکن است اتفاق بیافتد و طبیعی است، اما حس تهوع مرسوم نیست و در اثر بیماری های مختلف و یا حاملگی اتفاق می‌افتد که باید چکاپ شوید به پزشک عمومی مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
حسام
یکشنبه ششم فروردین ۰۲
پاسخ
(2)
(2)
حسام
سلام خسته نباشيد يه سوال داشتم ممنون ميشم جواب بدين وقتي وارد يه رابطه با يه زن ميشي و روز اول پريوديش هست وقتي که ميخواد ارضا بشي التو بيرون ميکشيد و بعد خالي کردن اسپرم باز وارد واژن ميکني فقط غلذت اسپرم رو الت باشه باعث عاملگي ميشه
پاسخ عروس کو
سلام حسام جان، روز اول پریود نزدیکی کار درستی نیست و باعث حاملگی نمی‌شود چون دیواره رحم در حال ریزش است
پاسخ مدیر سایت
بینام
شنبه پنجم فروردین ۰۲
پاسخ
(4)
(1)
بینام
با سلام اقاي دکتر من طول آلتم حدود ۲۷سانته وکلفتيشم احساس ميکنم زياده شريک جنسيم خيلي جيغ ميکشه وميگه احساس پارگي ميکنم چه ژلي بايد استفاده کنم و يکمم روحيه خشني تو رابطه دارم يعني رابطه خشن دوس دارم چکار کنم
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، فیلم های بزرگسالان نگاه نکنید، ژل روانکننده لوبریکانت از داروخانه تهیه بفرمایید
پاسخ مدیر سایت
Setayesh Soleymani
پنج شنبه سوم فروردین ۰۲
پاسخ
(2)
(5)
Setayesh Soleymani
سلام همسرم در رابطه جنسي خيلي خشونت وار رفتار ميکنه گاهي منو براي رفع نياز جنسي خودش شکنجه ميکنه واقا دارم ديوونه ميشم همسرم خيليييييي ميل به رابطه و تحريک داره گاهي وقت ها که من ديگه توان برقراري رابطه جنسي را ندارم و مقاومت ميکنم ديت و پاهايم را به تخت ميبندد دهانم را هم همينطور و شروع به برقراري ارطبات ميکنه همسرم الت بيش از اندازه بزرگي داره حتي چند دکتر هم بهش گفته که التش خيلي بزرگه اما در رابطه هاي اجباري اش به زور التش رو داخل واژن من ميکنه همسرم واقا وحشيه و به من ميگه تو فقط وظيفه داري نياز جنسي من را برطرف کني همسرم به من اجازه نميده در خانه لباس بپوشم و هميشه بايد لخت باشم چون به گفته خودش با ديدن بدن لخت من تحريک ميشود همسرم دو طناب تحيه کرده و هميشه که نياز به تحريک داره به ...... ميبنده دست و پا و دهانم را هم ميبنده به مدت چند ساعت همونجور هستم تا که ..... سياه و کبود و حالت رنگ بنفش را ميگيرد
پاسخ عروس کو
سلام دوس عزیز، متاسفانه همسر شما بیمار روانی است، وضعیت او روز به روز وخیم تر خواهد شد و ممکن است دست به کاری بزند که راه برگشتی وجود نداشته باشد، به دلیل اختلالات روانی و هورمونی رنج می‌کشد، سریعا برای روانپزشک (رمان درمان منظور نیست، روانپزشک که قابلیت تجویز دارو دارد) اقدام کنید، سعی کنید افراد امین خانواده را در جریان وضعیت خطرناک خود قرار دهید
پاسخ مدیر سایت
زهرا حاجیان
سه شنبه یکم فروردین ۰۲
پاسخ
(3)
(4)
زهرا حاجیان
سلام من زهرا هستم و ۱۴ ساله هستم من وقتي دوست ندارم .... کنم دوست پسرم همون وقع به من ميگه بيا نزدیکی کنيم و وقتي بهش ميگم نه من رو به زور دست و پاهام رو مي بنده و با هام ... ميکنه و از قصد کاري ميکنه که من درد شديدي بهم وارد بشه خواهش ميکنم کمکم کنيد
پاسخ عروس کو
رابطه با دوست پسر در ایران مشکل ساز است، از او دوری کنید، بیمار روانی است.
پاسخ مدیر سایت
شیوا
دوشنبه بیست و نهم اسفند ۰۱
پاسخ
(3)
(4)
شیوا
سلام،۹ ساله ازدواج کردم از ۵ سال پيش متوجه شدم همسرم از همون روز اول فيلم بزرگسالان مي‌ديده و خودارضايي ميکرده و تو رابطه با من سرد بود حتي خيلي اوقات من سمتش ميرم اما اون بهونه مياره و تو ... من براش خيلي خوبم،قسم خورد که ديگه نگاه نکنه حتي چند بار دوباره ازش فهميدم اما باز قسم مي‌خورد و دست رو قرآن ميذاشت که تکرار نشه،خواستم جدا شم اما بخاطر علاقم موندم،اما چند روز پيش ديدم که عکس مدلهاي زن رو نگاه ميکنه هميشه حتي قبل از رابطه با من اول اونارو نگاه ميکنه ديگه با اين قضيه نتونستم کنار بيام و اومدم خونه مادرم ميخوام درخواست طلاق بدم،نظر شما چيه؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز اینکه درخواست طلاق بدید یا خیر بنده صلاحیت راهنمای شما را ندارم و این مسئله خیلی شخصی است. اما خدمتتان عرض کنم که اعتیاد به فیلم های بزرگسالان مانند اعتیاد به مواد مخدر است حتی در برخی از رفرنس های امریکا اعتیاد به این فیلم ها را شدیدتر از اعتیاد به ماده قوی کوکایین می‌دانند و ترک آن هم به مراتب سخت است، در ایران افراد با تقویت افکار دینی خود موفق به ترک می‌شوند .
پاسخ مدیر سایت
علیزاده
پنج شنبه یازدهم اسفند ۰۱
پاسخ
(1)
(2)
علیزاده
سلام وقتتون بخير ۱۸ سالمه يک ماه پيش، دو روز مونده بود ب پريوديم ک رابطه محافظت نشده انال داشتم و اب مني همسرم روي واژنم ريخت و دو روز بعدش پريود شدم سابقه عفونت واژن هم دارم الان حدود ۴ روز عقب افتاده و الان ب صورت لکه بيني بود اما قطع شد دلدرد هم دارم طي ماه  استرس و اضطراب هم داشتم احتمال حاملگي وجود داره ؟
درسا اکبری
پنج شنبه چهارم اسفند ۰۱
پاسخ
(1)
(1)
درسا اکبری
سلام آيا در شب دوم و سوم شب شعبان اقدام به بارداري حرامه يا نه
پاسخ عروس کو
سلام از مراجع دینی بپرسید
پاسخ مدیر سایت
فریدون
پنج شنبه چهارم اسفند ۰۱
(2)
(4)
فریدون
درساجون نگراني نيست.دردت هم مربوط به رابطه مقعدي شماست که برطرف ميشه
ملیکا محمدی
پنج شنبه چهارم اسفند ۰۱
پاسخ
(2)
(3)
ملیکا محمدی
من ۷ سال هست ازدواج کردم و دو فرزند دارم توي اين هفت سال همسرم هميشه بدون مقدمه شروع به نزديکي کرده الان من خسته شدم اين رابطه به طوري که احساس ميکنم از رابطه با مرد ها بدم ميايد هر وقت الت تناسلي همسرم را ميبينم از خودم و همسرم بدم مياد حالا ماندم چه کار کنم بار ها بهش گفتم ولي گوش نميدهد فقط ميگويد خودش لذت ببرد ديگر ان متم نيست
پاسخ عروس کو
با روانپزشک مطرح کنید
پاسخ مدیر سایت
مينا
پنج شنبه چهارم اسفند ۰۱
پاسخ
(4)
(7)
مينا
سلام وقتتون بخير من يع سوالي دارم من همسرم يه دوهفته اي که بعد رابطه تخليه ميکنه داخل واژن ايرادي نداره؟؟؟
پاسخ عروس کو
احتمال بارداری وجود دارد
پاسخ مدیر سایت
a.a
یکشنبه سی ام بهمن ۰۱
پاسخ
(3)
(5)
a.a
سلام وقتتون بخير من تو ي ماه دويار پريود شدم و بعدش چندين بار با همسرم دخول داشتم اما مني داخل واژن ريخته نشده 28همين ماه بايد پريود ميشدم الان دو روزه گذشته از پريوديم احتمال بارداري هست.؟ بيبي چک زدم منفي شده
پاسخ عروس کو
احتمال کم وجودذ دارد
پاسخ مدیر سایت
محمد حسینی
شنبه بیست و نهم بهمن ۰۱
پاسخ
(1)
(6)
محمد حسینی
سلام دکتر ممنون که خيلي با حوصله به سوالات جوانان پاسخ ميدهيد يه سوال داشتم من ۱۶ سالم هست و با دو نفر تا الان سکس داشتم با يکي ۱۴ سالگي ( تعدادکل ۳ بار) يکي هم تازگيا (تعداد کل ۴ بار) من در هر سکس علاقه و گرايش به طرف مقابل داشتم ولي هيچوقت هنگام دخول ارضا نشدم و حتما بايد بعد از دخول با hand job ارضا ميشدم نه با رابطه دهاني و نه با دخول فقط يا بايد شريک جنسي hand job برام انجا ميداد بعد دخول يا خودم ميتونه براي خود ارضايي از سن کم ( حدود ۱۰ سالگي ) بوده باشه ؟ در ضمن من هيچوقت اگر شريک جنسي داشته باشم خود ارضايي نميکنم با تشکر
پاسخ عروس کو
برای رفع مشکل به پزشک مراجعه کنید، در صورت مصرف مواد ناشی از آن است
پاسخ مدیر سایت
هستی
جمعه بیست و هشتم بهمن ۰۱
پاسخ
(4)
(2)
هستی
سلام من رابطه مقعدي داشتم و نمي دونم که آب مني وارد واژنم شد يا نه ولي بعد از يک هفته پريود شدم و بعد از تمام شدن پريودم اصلا هيچ نوع رابطه‌ اي نداشتم والان اين ماه 8روز از زمان طبيعي پريود شدنم ميگذره ممکنه که حامله باشم ؟ لطفاً راهنمايي کنيد
پاسخ عروس کو
به هر صورت احتمال بارداری خیلی کم وجود دارد از baby check استفاده کتنید
پاسخ مدیر سایت
سازا
یکشنبه بیست و سوم بهمن ۰۱
پاسخ
(9)
(13)
سازا
چرا جواب مطالبي رو که براتون فرستادم نميگين ؟ من واقعا به کمک و راهنمايي شما نياز دارم . من همون دختري هستم که گفتم پدرم بخاطر همسرش ( مائده ) در 15 سالگي با من رابطه برقرار کرد و ب****** برداشت .....
پاسخ عروس کو
برای حل این مشکل به روانپزشک یا مشاور خانواده مراجعه نمایید
پاسخ مدیر سایت
میثم
دوشنبه دهم بهمن ۰۱
پاسخ
(2)
(1)
میثم
سلام براي کلفت کردن الت وتاخيري چکاربايدکرد
مهدی
سه شنبه بیست و هفتم دی ۰۱
پاسخ
(1)
(4)
مهدی
سلام من مردي گرم مزاج بوده و دل ميخواد هر روز چند. بار با همسرم. رابطه برقرار کنم ولي همسرم بخاطر اينکه آلت تناسلي من کمي بزرگ است قبول نمي‌کند و آن هم. به زور هفته اي يکبار. نزديکي ميکنيم کار مان به طلاق مي‌کشد ميکه يا بايد عمل کني. کوچک کني يا من تمايل با رابطه با تو را ندارم قبول نميکني طلاق بده راهنمايي کنيد تو را خدا نميخوام از هم جدا بشيم چاره ام چيست
پاسخ عروس کو
سلام قبل از اقدام برای متارکه به مشاور خانواده مراجعه نمایید
پاسخ مدیر سایت
Ma8813
شنبه بیست و چهارم دی ۰۱
پاسخ
(4)
(2)
Ma8813
سلام من تازگي ها به ديدن فيلم هاي بزرگسال علاقه مند شدم چون چند سال پيش يکي به من پيشنهاد داد ومن نمي دانستم چيه الان اگر هرزگاهي باز هم ببينم مشکلي دارد من ۱۴ سالم وهم دنبال اينم که طول التم را بزرگ کنم مشکلي دارد
پاسخ عروس کو
سلام وقت بخیر دیدن این فیلم ها اثرات روانی مخربی خواهد داشت،مانند مواد مخدر وابستگی، ناتوانی و زودانزالی از مهم ترین اثرات بد این فیلم هاست
پاسخ مدیر سایت
مریم
جمعه بیست و سوم دی ۰۱
پاسخ
(3)
(1)
مریم
سلام وقت بخير خانومي 31ساله ام همسرم 33 ساله 5ساله ازدواج کرديم فرزند نداريم مدتيه شوهرم قبل از رابطه فيلم بزرگسالان ميبينه يعني چندباري باهم ديديم ولي تازگيا خيلي مدت زيادي نگاه ميکنه من واقعا خسته ميشم سرد ميشم نميدونم چيکار کنم اصلا افسرده شدم نميتونم 4ساعت بشينم همراهش فيلم ببينم هرچي بهش ميگم معتاد اين فيلما سدي ميخنده مسخره ميکنه حتي فانتزي جنسيش تغيير کرده وقتي رابطه داريم متوجه ميشم ولي بلدش ميگه فقط حرفشو ميزنم حتي دوست داره کنار يه زوج ديگه **** داشته باشيم خواهش ميکنم کمکم کنيد چه رفتاري بايد نشون بدم من واقعا واسش چيزي کم نميذارم حتي گاهي اوقات باهم **** ميخوريم ولي واقا ديگه نميتونم تحمل کنم که انقد فيلم نگاه کنه خيلي ميترسم
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز باید به روانپزشک مراجعه نمایید. احتمال مصرف مخدرهای صنعتی مثل شیشه وجود دارد
پاسخ مدیر سایت
فرانک
دوشنبه نوزدهم دی ۰۱
پاسخ
(1)
(2)
فرانک
سلام وقتتون بخير ممنون از توضيحاتتون. دکترمن باهمسرم حدودا ۵يا۶باررابطه ازطريق واژن داشتيم که در حد ۲الي ۳ سانت وارد شد و حتي با انگشت همراه بادردوسوزش. و براي بار بعدي به انداز ۴ يا۵سانت وارد شد که خيلي خيلي زياد درد داشتم و شديد خونريزي داشتم و بسختي قطع شد و مجدد هم اين اتفاق برام افتاد..ميخواستم بپرسم دليلش چي هست ؟؟ممنونم🙏🙏
پاسخ عروس کو
سلام وقت بخیر، اگر برای دفعات اول است، ممکن است خونریزی بکارت باشد در غیر اینصورت یا در صورت تداوم برای معاینات به پزشک مراجعه کنید، اگر فقط حین رابطه خونریزی داشته اید به نظر نمی‌رسد مشکل خاصی باشد
پاسخ مدیر سایت
محمد امینی
چهارشنبه چهاردهم دی ۰۱
پاسخ
(3)
(1)
محمد امینی
سلام، وقتتون بخير، من يک مدته با همسرم رابطه معقدي دارم که تقريبا زياد هم اينکار را انجام ميديم. متوجه شدم که پوست اطراف معقدش تيره هستش و گوشت اضافه هم در اطراف سوراخ معقدش مشاهده کردم. قبلا به رنگ پوست اطراف معقدش توجه نکرده بودم. تيره شدن رنگ پوستش به خاطر رابطه معقدي هستش؟
پاسخ عروس کو
سلام تیره شدن رنگ پوست بدون درد، ارتباطی به رابطه ندارد، گوشت اضافه که می‌فرمایید در حقیقت گوشت اضافه نیست و احتمالا نشانه از شروع هموروئید است این رابطه به مرور باعث بروز بیماری های خطرناک و کشنده ای می‌شود، همچنین مرد نیز بیمار خواهد شد
پاسخ مدیر سایت
رضا محمدی
شنبه دهم دی ۰۱
پاسخ
(3)
(2)
رضا محمدی
سلام ببخشيد. اگر رابطه مقعدي داشته باشم و همه نکات را رعايت کنم با آرامي رابطه داشته باشم به پرده او. مشکل پيش مياد
پاسخ عروس کو
سلام ریسک خطر کم است
پاسخ مدیر سایت
لاخشری عستم
پنج شنبه هشتم دی ۰۱
پاسخ
(3)
(1)
لاخشری عستم
سلام اقاي دکتر من يه سوالي در خصوص اين پاره شدن پرده بکارت دارم منو خواهرم از دوازده سالگي چيزميزايي وارد دخول ميکرديم يعني مثل شونه يا چيز ديگر بعضي اوقات براي لذت بردن فشار اب ميگرفتيم ولي هيچوقت خون ريزي نداشتيم يعني از دوازده سالگي تا ۱۸ سالگي خون نداشته ولي الان چند وقته چيزي وارد نکرديم يعني ممکنه اين اقدام باعث مشکل تو ازدواجمون باشه؟ وقتي رفتيم فيزيوتراپي اونجا نشون ميده که ما رابطه جنسي نداشتيم فقط خودارضايي بوده؟
پاسخ عروس کو
سلام برای معاینات فیزیوتراپی نیست بلکه پزشکی قانونی است و هر چیزی قابل تشخیص است، امکان حذف بکارت هم بعید نیست
پاسخ مدیر سایت
تتت
چهارشنبه هفتم دی ۰۱
پاسخ
(5)
(3)
تتت
سلام دختر۱۸ ساله هستم من ازدواج کردم و به شدت عاشق همسرم هستم و از رابطه با ايشون لذت ميبرم ولي از لزبين هم خوشم مياد درفيلم هاي بزرگسالان هميشه لزبين ها منو تحريک ميکنن ويک بار با خواهرشوهرم از طريق دست ارضا شديم بعداز اون بشدت احساس عذاب وجدان دارم که به همسرم خيانت کردم ايا اين عمل خيانت محسوب ميشود؟؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، هر نوع رابطه جنسی یا احساسی به شخصی غیر از همسرتان نوعی خیانت است، اما انسان هم در زندگی معصوم و بیگناه نیست و ممکن است از او خطاهایی سر بزند که نباید باعث یاس و ناامیدی یا از هم گسیختگی در فرد شود، عذاب وجدانی که دارید خوب است و باید وجود داشته باشد تا شما بتوانید خودسازی کنید و مشکلی که دارید با خودسازی و تغییر افکار برطرف می‌شود، علاقه به همجنس دو دسته است یا واقعا اختلال هورمونی است یا اختلال روانی است و یا در حد شیطنت و تاثیر پذیری از محیط (من جمله فیلم های بزرگسالان) است که می‌بایست کنترل شود و اصلاحات انجام شود اگر اینطور نشود شما زندگی خود را تباه خواهید کرد.
پاسخ مدیر سایت
نادیا
چهارشنبه هفتم دی ۰۱
پاسخ
(1)
()
نادیا
سلام، من ناديا هستم و در مورد همسرم و عمل زيبايي که روي آلت تناسليش انجام داده توضيحاتي دادم و از خواسته هاي متعدد و متنوع همسرم هم براتون مواردي گفتم، چند روز پيش براي شما پيامي ارسال کردم اما هر روز به سايت شما مراجعه ميکنم تا ازراهنمايي هاي شما استفاده کنم، اما متاسفانه هنوز پاسخ شما رو نديدم !
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز همچین پیامی به دست ما نرسیده است. به ایمیل آدرس ما پیام مستقیم دهید
پاسخ مدیر سایت
کم شانس
چهارشنبه هفتم دی ۰۱
پاسخ
(2)
(2)
کم شانس
زن من هيچ حاليش نيست اول ها بد نبود الان که دورمان خالي شده بايدلذت ببريم فقط اين ياد گرفته ميگويد دلت خوش است منکه دوست ندارم منم وقتي اون دوست نداره منم ميلم ميپرد هرچه براش حرف ميزنم انگار براي ديوار ميزنم منم علاقه زيادي به نزديکي دارم هميشه اعصابم از دستش خراب است فايده‌اي هم ندارد گير شر آمدم چکار کنم
پاسخ عروس کو
سلام به روانپزشک مراجعه کنید یا با مشاوره حل می‌شود یا دارو برای زن تان تحویز می‌شود تا مشکل سردی برطرف شود
پاسخ مدیر سایت
پیری
دوشنبه پنجم دی ۰۱
پاسخ
(4)
(2)
پیری
سلام.وقت بخير.همسر من موقع نزديکي از واژن آلتش سست ميشه.ولي از مقعد آلتش آماده دخول ميشه.دليلش چي ميتونه باشه؟ کلافه شدم و با هيچکس نميتونم مشکلمو مطرح کنم
پاسخ عروس کو
سلام وقت بخیر به روانپزشک مراجعه کنید این اختلال ریشه روانی دارد
پاسخ مدیر سایت
نادیا
یکشنبه چهارم دی ۰۱
پاسخ
(3)
()
نادیا
يکم ارديبهشت امسال با همسرم نيما ازدواج کردم و در طول تمام اين 8 ماه، بجز ايام پريودي هيچ شبي رابطه جنسي من و نيما قطع نشده. همسرم قبلا ورزشکار بوده و از سلامت جسمي و اندامي مطلوبي هم برخوردار هستش اما با وجود اين موضوع، چهار ماه قبل از ازدواجمان با پيشنهاد و سفارش يکي از دوستانش و صرفا با هدف لذت بيشتر در امور سکسي و جنسي، نيما تحت عمل جراحي زيبايي آلت تناسلي ( ايمپلنت آلت از نوع غيربادي، پروتز ثابت ) قرار گرفته، و با اين عمل حتي بعد از ارضاء شدن نيما در روابط زناشويي باز هم هيچ تغييري درحالت نعوظ آلت همسرم ايجاد نميشه و آلتش تا ساعت ها حالت سفتي و شق بودن داره... رابطه جنسی ما حتي از همان شب زفاف که برايم بسيار سخت و دردناک بود تا همين ديشب چه از ناحيه واژن و چه از ناحيه مقعد خيلي طولاني و مدت دار چند ساعته هستش ( و اگر خود من اعلام خستگي نکنم، همسرم دست بردار نيست حتي با انجام روابط طولاني ممتد ...) شايد اشتباه بزرگي که ما از اول ازدواج انجام داديم : تماشاي فيلم هاي **** و نوشيدن الکل قبل از رفتن به اتاق خواب و شروع ارتباطات زناشويي بوده و اينکارها موجب شد که همسرم مرا با ستاره هاي **** اشتباه گرفته و از من رابطه چند نفره با دوستانش را بخواهد ... بخاطر ارضاء روحي او چند ماهيست رفتارهاي جنسی مان را تغيير داده ام و قبول کرده ام که هنگام دخول از ناحيه واژن يا مقعدم، بطور همزمان از ديلدوهاي متفاوت و متنوع براي دخول در طرف ديگرم ( واژن يا مقعدم ) استفاده کند.....
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز این مشکل به دلیل مصرف مواد های مخدر صنعتی از جمله شیشه رواج پیدا کرده است، فیلم های بزرگسالان نیز اثرات اینچنینی بر افکار می‌گذراند، مشکل شما جدی است 20 یا 30 جلسه مشاوره با روانپزشک (نه روان درمان) توصیه اکید است. خودتان اقدامی نکنید فقط به روانپزشک مراجعه کنید، در مورد مشکل بعد فیزیکی همسرتان به جراح مربوطه مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
هما ...
جمعه دوم دی ۰۱
پاسخ
(8)
(7)
هما ...
سلام، هما هستم 19 ساله و عليرغم صورت و چهره دخترانه، جثه اي نسبتا درشت و وزني تقريبا 75 کيلويي دارم، اصالتا تبريزي ام ولي از چهارده سالگي و بعد از فوت پدر و مادرم بهمراه تنها خواهرم براي ادامه زندگي به مشهد آمدم و تا الان مقيم اين شهر هستم. به راهنمائي شما براي يک تصميم مهم در زندگي نيازمندم، لطفا کمکم کنيد. حدود دو سال قبل يعني تقريبا در سن هفده سالگي از طريق آگهي روزنامه براي انجام کارهاي منزل بصورت شبانه روزي با خانم و آقايي جوان و ثروتمند در احمد آباد مشهد بنام هاي کتايون ... 30 ساله مربي باشگاه ورزشي بانوان و همسرش محسن 36 ساله مهندس عمران آشنا و با حقوق ماهيانه و تامين مايحتاج زندگي بعنوان کارگر منزلشان مشغول بکار شدم و از همان روزهاي اول با آنها در يک آپارتمان نسبتا بزرگ زندگي ميکردم و کم کم رابطه من با تنها خواهرم قطع شد و خواهرم با همسرش دوباره به تبريز برگشتند و من مشهد تنها موندم ... تا اينکه بعد از چند ماهي خانم خانه يا همان کتايون به من پيشنهاد عجيبي داد ( پيشنهاد ازدواج من با همسرش محسن ... بعنوان همسر دوم او ) البته با سه شرط : اول اينکه در طول زندگي هيچکس نبايد از اين ازدواج مطلع بشه، دوم اينکه هرگز از ناحيه جلو ( واژن ) با همسرش رابطه نداشته باشم و سوم اينکه در روابط و زناشويي هيچگونه حد و مرزي وجود نداشته باشه و همه جوره تسليم و مطيع خواسته هاي اونا باشم .... هرچند تا چند هفته اي تصورم بر اين بود که موضوع صرفا يک شوخي هستش اما زودتر از آنچه فکر ميکردم بعنوان همسر دوم به عقد محسن درآمدم و هر سه نفر از همان زمان يعني حدود 18 ماه پيش در يک آپارتمان زندگي سه نفره اي داريم. البته همچنان من روزها نقش کارگر خانه را بر عهده دارم و شبها همسر محسن و شريک جنسي کتايون هستم. شايد باورش سخت باشه، اما طبق شرط و شروط في مابين من و محسن و کتايون در طول مدت 18 ماه، من هنوز از ناحيه جلو با همسرم هيچگونه رابطه نداشته
پاسخ عروس کو
دوست عزیز متن کامل خوانده شد اما تایید نشد، این رابطه ها از اساس اشتباه است.
پاسخ مدیر سایت
محیا
پنج شنبه یکم دی ۰۱
پاسخ
(10)
(7)
محیا
سلام شوهرم همش فيلمهاي مستهجن ميبيند آن هم از اون نوعش که زنه مرد را ميکند ايا اين نشانه‌ي چيست
پاسخ عروس کو
دوست عزیز سلام، دیدن فیلمهای بزرگسالان اگر مداوم باشد، باعث اعتیاد می‌شود. زودانزالی، مشکلات هورمونی و عصبی از عوارض دیدن فیلمهای بزرگسالان است. همسر شما در صورتی که این رویه را قطع نکند از نظر روانی تحت تاثیر داستان های این فیلم ها قرار خواهد گرفت. و کم کم این ها تبدیل به فانتزی ها و بعد خواسته هایش می‌شود
پاسخ مدیر سایت
بهار
پنج شنبه بیست و چهارم آذر ۰۱
پاسخ
(5)
(1)
بهار
سلام عزيزم من باردارم و شوهرم ميگه توالت نره و تو دهن من بکن اينکار يعني ميخواد توالت من بخوره چيکار کنم
پاسخ عروس کو
سلام شاید تعارف زده:)شما جدی نگیر
پاسخ مدیر سایت
زهرا
چهارشنبه بیست و سوم آذر ۰۱
پاسخ
(5)
(2)
  زهرا
سلام وقت بخير.سوال داشتم اگه مايع مني بر اثر پاره شدن کاندوم داخل واژن بريزه ويکساعت بعدش قرص اووسيز ۱/۵ (قرص اورژانسي)خورده بشه مانع از بارداري ميشه؟؟يا بايد ۱۲ساعت ميگذشت وبعد خورده ميشد قرص؟خواهشاا راهنمايي بفرماييد.اگه دوتا قرص اورژانسي مصرف بشه تاثيرش بيشتر نيست؟؟
پاسخ عروس کو
مصرف هرگونه قرص به تجویز دکتر است
پاسخ مدیر سایت
فاطمه
دوشنبه بیست و یکم آذر ۰۱
پاسخ
(2)
(1)
فاطمه
سلام من کلاس هفتم هستم چند وقتي هست که از يه دختر که تو مدرسمون هست و کلاس نهم هست خيلي خوشم مياد و بسيار دوستش دارم وقتي ميبينمش قلبم تند تند ميزنه اما ما اصلا باهم حرف نمي‌زنيم و اون منا نمي‌شناسه خيلي خيلي دوست دارم و نمي‌دونم دليل اين حسي که تو من که دخترم به ي دختر ديگه اتفاق افتاده چه من الان بايد چيکار کنم دقيق ؟؟
پاسخ عروس کو
با توجه به سنتان این موارد طبیعی است مورد خاصی نیست در ذهنتان خیال پردازی نکنید و بهش دامن نزنید
پاسخ مدیر سایت
انسان
دوشنبه بیست و یکم آذر ۰۱
پاسخ
(6)
(5)
انسان
اون بي شرفي که با دختر شش ساله عمل بد انجام داده بايد بره*****خر بخوره عوضي
ناشناس _
دوشنبه بیست و یکم آذر ۰۱
پاسخ
(1)
(3)
ناشناس _
سلام وقت بخير ببخشيد من يه سوال داشتم آيا پسري که در مجردي رابطه ي جنسي نداشته باشه در آينده پدر ميشه يا ن؟؟؟ آخه يکي هست ميگ ک من مجبورم رابطه ي جنسي داشته باشم چون اگ رابطه ي جنسي نداشته باشم در آينده بابا نميشم ميشه راهنمايي کنيد ممنون ميشم
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، این موضوع پایه و اساس علمی ندارد و اشتباه است
پاسخ مدیر سایت
علی جعفری
دوشنبه بیست و یکم آذر ۰۱
پاسخ
(3)
(1)
علی  جعفری
سلام ۳۰ ساله ازدواج کرديم از نظر هم بستر وزناشويي با خانمم ناراضي هستم خانمم اصلا ميل به نزديکي وهم خوابي ندارد خيلي وقتها که من احتياج دارم وميل جنسي وهم خوابي دارم ازمن دوري ميکند و راضي به هم خوابي نمي شه البطه تو يک رختخواب و کنار هم ميخوابيم ولي بي احساس وبي تفاوت هست از نظر اسلام با همچين زني چه بايد کرد
پاسخ عروس کو
دوست عزیز سلام، ابتدا باید بررسی شود که چرا همسر شما سرد است، آیا مشکل هورمونی دارد یا عواملی باعث شده است تا او سرد مزاج شود، این عوامل باید بررسی شود، اگر در زندگی با شما مشکلی دارد که حل نشده است باید ابتدا آن مشکل حل شود معمولا خانم ها بخاطر اعتیاد، خیانت مرد،عدم علاقه به مرد، بی توجهی مرد، کتک خوردن و ... نسبت به رابطه جنسی سرد می‌شوند که باید این عوامل بررسی شود. هردو به روانپزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
از وطن
شنبه نوزدهم آذر ۰۱
پاسخ
(3)
(1)
از وطن
من ان لذتي که در اوايل ازدواجمان داشتم الان ندارم چرا؟
پاسخ عروس کو
دوست عزیز این مورد طبیعی است، با شروع زندگی و زیاد شدن مسئولیتها و مشکلات زندگی مشترک این رابطه ممکن است مانند اول لذت بخش نباشد. اگر به همسرتان علاقه دارید جای نگرانی نیست
پاسخ مدیر سایت
الینا
شنبه نوزدهم آذر ۰۱
پاسخ
(3)
(3)
الینا
سلام من از دخول ترس دارم اما شوهرم به‌ من دل داري ميده من ميخوام سکس کنم اما ميترسم ميخوام بدونم حتما براي بچه دار شدن بايد عمل دخول را انجام داد ‌؟من يکبار لخت شدم شوهرم آلتش را فرو کرد و موقع در آوردن خون ريزي داشتم و براي بار دوم ميترسم
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، منظور از دخول یعنی وارد شدن آلت مرد در واژن زن که تکرار این عمل موجب ارضای جنسی دوطرف و نهایتا بارداری می‌شود. دفعات اول این عمل می‌تواند برای زن دردناک و توام با خونریزی باشد که جای هیچ نگرانی نیست و بعد از چند دفعه این عمل لذت بخش خواهد بود. می‌توانید از محلول ها یا اسپری های بی حسی استفاده کنید. از داروخانه تهیه کنید
پاسخ مدیر سایت
مریم
جمعه هجدهم آذر ۰۱
پاسخ
(4)
(5)
مریم
سلام .من با همسرم رابطه از جلو داشتم .اما آب مني داخل واژن ريخته نشد .آيا امکان بارداري وجود داره
پاسخ عروس کو
درصد خیلی کم امکان دارد
پاسخ مدیر سایت
مریم
جمعه هجدهم آذر ۰۱
پاسخ
(4)
(2)
مریم
سلام .من با همسرم رابطه از جلو داشتم .اما آب مني ريخته نشد داخل واژنم .امکان بارداري وجود داره
زهرا
جمعه هجدهم آذر ۰۱
پاسخ
(3)
(8)
زهرا
سلام خسته نباشيد من دخترم و مجردم در مواقع پريودي و هنگام دستشويي عادت دارم براي شستن انگشتم را داخل واژن ميکنم ممکنه پردم پاره بشه؟ آخه هيچ مانعي نميبينم و عادت کردم
پاسخ عروس کو
به طور کل خیر اما بهتر است اینکار تکرار نشود
پاسخ مدیر سایت
زهرا سامانی
دوشنبه چهاردهم آذر ۰۱
پاسخ
(2)
(5)
زهرا سامانی
سلام تشکر از سايت خوبتون
زهرا سمایی
شنبه دوازدهم آذر ۰۱
پاسخ
(9)
(8)
زهرا سمایی
سلام ببخشيد که ميپرسم ايا خوردن اب مرد مشکلي دارد چون شنيده ام که براي زن مفيد است و يکبار اينکار را کردم
پاسخ عروس کو
سلا مفید نیست مشکلی ندارد
پاسخ مدیر سایت
زهره حسن زاده
چهارشنبه نهم آذر ۰۱
پاسخ
(3)
()
زهره حسن زاده
سلام براي اينکه درد کاهش يابه از رابطه عقب بايد چيکار کرد
پاسخ عروس کو
سلام از روان کننده ها استفاده شود و کار دخول به آرامی و با آماده سازی انجام شود
پاسخ مدیر سایت
فتانه امیری
یکشنبه ششم آذر ۰۱
پاسخ
(13)
(17)
 فتانه امیری
من الت شوهرم خيلي کوچک هست لذت نمي‌برم
داکتر استاپ
یکشنبه ششم آذر ۰۱
(6)
(8)
داکتر استاپ
u
سیاوش پهلوان
شنبه پنجم آذر ۰۱
پاسخ
(5)
(12)
سیاوش پهلوان
سلام خانم بنده با پسر خواهرم رابته داره حدود ولي 6ماهي هست که خواهرزاده من ازدواج کرده بخاطر همين با من مي‌کنه بهش حالي دست نميده پيش مشاوره هم رفتيم نتيجه نداده ممنون ميشم راهنماي کنين
سیاوش یزدان
شنبه پنجم آذر ۰۱
پاسخ
(3)
(4)
سیاوش یزدان
سلام بنده 20سال است که ازدواج کردم و 9ساله که خانمم با پسر خواهرم رابته جنسي دارد يک دوسالي ميشه که پسر خواهرم ازدواج کرده ولي خانم من با من سکس نميکنه درزم خانم بنده يک آدم معجبه هست و سوسول نيست ايشون 41سال‌ سن داره بنده 37سال پيش تمام مشاوره سکسولوژي شايد بالاي 1000بار ولي نتيجه نداد
علی فتاحی
پنج شنبه سوم آذر ۰۱
پاسخ
(4)
(2)
علی فتاحی
سلام آقاي دکتر بعد از سکس مقعدي خون از مقعد اومد و بعد با آب مني قاطي شد وقتي به دهانه واژن برسه با وجود خون احتمال حاملگي هس؟
پاسخ عروس کو
مهمتر از بارداری، آسیب دیدگی مقعد شماست که منجر به خونریزی شده است. امکان بارداری، عفونت های مختلف واژن، آسیب دیدگی عضلات مقعد، انواع هموروئید و عفونت‌های خونی وجود دارد، حتما به پزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
مسلم رضایی
سه شنبه یکم آذر ۰۱
پاسخ
()
(4)
مسلم رضایی
سلام خسته نباشيد.قصد ازدواج با دختري را دارم که ميگه پرده بکارت را فرو کردن انگشت پاره کرده و از وقت پاره شدن 6 ماه ميگذره من چطور ميتوانم بفهمم که آيا با انگشت بوده يا رابطه جنسي و اينکه با معاينه دکتر بعد از گذشت زمان طولاني قابل تشخيص هست که رابطه جنسي داشته يا نه،ممنون ميشم راهنمايي کنيد
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز در پزشکی قانونی قابل تشخیص است
پاسخ مدیر سایت
رها
دوشنبه سی ام آبان ۰۱
پاسخ
(4)
(1)
رها
سلام چرا وقتي پرده بکارت ام ازبين رفت بدون خونريزي بود ؟
پاسخ عروس کو
سلام در برخی افراد بدون خونریزی است
پاسخ مدیر سایت
sanaz.dr
سه شنبه بیست و چهارم آبان ۰۱
پاسخ
(3)
()
sanaz.dr
سلام من ۱۵سالمه با رلم رابطه مقعدي داشتم ولي حس ميکردم الان مدفوع ميکنم نميدونم چرا کلا اينجوريه يا من حس ميکنم؟
پاسخ عروس کو
سلام طبیعی است
پاسخ مدیر سایت
نگار کوهپیما
سه شنبه بیست و چهارم آبان ۰۱
پاسخ
(5)
(7)
نگار کوهپیما
نگار هستم 17 ساله از تهران و شش ماه پيش بعنوان همسر دوم با مردي 33 ساله ازدواج کردم و واقعا نياز به مشاوره و راهنمائي دارم لطفا در صورت امکان جواب سه سوال مرا بدهيد: 1- همسرم مجبورم کرده که هرشب بهنگام رابطه اورال ( دهاني ) تمام مني همسرم را بخورم آيا خوردن مني مرد باعث حاملگي ميشود 2 - همسرم با شال و روسري پاهايم را بصورت خيلي باز به لبه هاي بالايي تخت ( بالاي سرم ) ميبندد بطوري که نتوانم حرکت اضافه اي داشته باشم وبعد ازخوردن قرصي که نميدانم چيست ! با استفاده از اسپري و ژل بطور همزمان و پي در پي از ناحيه مقعد و واژن با من رابطه هاي عميق طولاني مدت برقرار ميکند آيا اينکار موجب آسيب ديدگي رحمم خواهد شد و در صورت بچه دار شدن روي فرزندم اثر منفي جسمي خواهد داشت ( اين کار هر شب اوست و فقط ايام پريودي با من ارتباط ندارد ) 3 - علاقه بيش از حد همسرم به نوشيدن ادرارم بهنگام رابطه نشانه بيماري روحي اوست يا اين يک امر عاديست ( او از من خواسته که قبل از شروع آب فراواني بخورم و پس از ورود به اتاق خوابمان روي صورت همسرم مي نشينم و او شروع به خود ا رضايي و مکيدن واژن من ميکند و تا ادرار از بدنم خارج نشود و بقول خودش با خوردن شراب من ( ادرارم ) مست نشود دست بردارم نيست ) اين کارهاي او در امور زناشويي امري طبيعي و معمولي هستش يا نه ؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، رفتارهای همسرتان طبیعی نیست احتمال اختلال روانی ناشی از مصرف مواد وجود دارد به روانپزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
ماندانا تهرانی مقدم
دوشنبه بیست و سوم آبان ۰۱
پاسخ
(6)
(4)
ماندانا تهرانی مقدم
با سلام و عرض احترام ؛ خانمي هستم 26 ساله و اوايل سال 1399 يعني حدود دو سال و نيم پيش ازدواج کردم، در طول دوران مجردي و دختري ام ( يعني از همان دوران بلوغ ) هرگز موهاي واژنم و اطراف آن را حتي يکباراصلاح و يا کوتاه نکردم و پس از ازدواج هم همسرم بدليل عشق و علاقه اي که به واژن پر مو دارد بمن اجازه اينکار را نميدهد و اين در حاليه که من بلحاظ هيرسوتيسم ژنتيک داراي رشد موي فراوان در اطراف آلت تناسلي ام هستم و در حال حاضر وضعيتم بگونه اي شده که داخل و بيرون لباس زيرم بقدري از موهاي بلند پر شده ( به اندازه يک نيم کره توپ واليبال ) که حتي براي معاينات پزشکي خجالت مي کشم به پزشک مراجعه کنم و از رفتن به استخر و پوشيدن مايو هم معذورم .... با وجود گذشت دو سال و نيم از ازدواجمان اغلب روابط زناشويي من و همسرم از ناحيه عقب بوده و کمتر رابطه اي از ناحيه واژن با همسرم داشته ام و در طول اين مدت من متاسفانه با وجود داشتن همسر، دائما بهنگامي تنها هستم و مخصوصا در محيط حمام و زير دوش با وسايل مختلف خودارضايي هاي طولاني مدت ميکنم .... با توجه به اينکه دوسال و نيم از ازدواجمان ميگذرد ولي هنوز ما بچه دار نشده ايم ! از طرفي هم همانطوريکه گفتم قادر به مراجعه به پزشک نيستم ( خجالت مي کشم از وضعيت ظاهري ام ) بنظر شما اين وضعيت ميتواند در بچه دار نشدن من و همسرم تاثير گذاشته باشد ؟ لطفا راهنمائي بفرمائيد
نگار جاودان
یکشنبه بیست و دوم آبان ۰۱
پاسخ
(8)
(13)
نگار جاودان
با سلام ؛ نگار هستم 21 ساله و حدود يک سال و نيم هستش که با همسرم ازدواج کردم، از حدود يک سال پيش و همون اوايل ازدواجمون توي يه سفر ده روزه گروهي با چند تا از دوستان همسرم که اونا هم با تازه ازدواج کرده بودن و با همسرانشون بودن آشنا شدم اما از شب دوم آشنايي بعلت روابط خيلي خيلي دوستانه و نزديک بين همگي، رابطه هاي سکسي گروهي ( شش نفره، سه خانم و سه آقا ) بين ما برقرار شد بگونه اي که توي يک اتاق و در يک لحظه و همزمان شش نفري برهنه بوديم و مثل مار بدور هم ميپيچيديم و هر کس، دقيقه به دقيقه نفرات مقابلشون رو با هم عوض ميکردن ( رابطه ضربدري چند نفره )، اين قضيه هنوز و هر هفته دو شنبه ها و پنج شنبه شب ها از سر شب تا دم دماي صبح ادامه داره و بتازگي هم از وسايل ديگه اي مثل *** يا ميوه هاي خاصي ( مثل : بادمجون، کدو، موز و .... ) واسه لذت بيشتر بينمون استفاده ميشه، مدتي هستش که به اينکار عادت کرديم و انگار به **** گروهي با هم معتاد شديم .... چکار کنم که اين اعتياد پررنگتر نشه ؟ و آيا اين نوع رابطه بعدا موجب اختلاف جنسي بين من همسرم خواهد شد ؟
پاسخ عروس کو
این رابطه ناصحیح و مخرب است اگر زندگی خود را دوست دارید به جلسات زیاد مشاوره و روان درمانی احتیاج است
پاسخ مدیر سایت
حسینی
پنج شنبه نوزدهم آبان ۰۱
پاسخ
(2)
(19)
حسینی
خانم هايي که همسرشون مشکل جنسي دارن پيام بدن راهنماييشون کنم
شیلا ابراهیمی
سه شنبه هفدهم آبان ۰۱
پاسخ
(15)
(10)
شیلا ابراهیمی
خانمي هستم 23 ساله و اهل کرج و تقريبا 85 کيلو وزن دارم، فروردين 1401 با همسرم ازدواج کردم ولي با گذشت حدود هشت ماه بنابر خواسته و تمايل همسرم در طول دوران زندگي مشترکمان هرگزبا همسرم از ناحيه واژن رابطه نداشتم و رابطه زناشويي من با همسرم فقط و فقط از ناحيه عقب هستش بگونه اي که هنوز پرده بکارت من دست نخورده و به اصطلاح من با کره و دوشيزه هستم. همسرم بدليل طولاني بودن مدت رابطه زناشويي سکس از عقب را لذت بخش تر ميداند، بگونه اي که هر شب، شبي دو ساعت و بدون استثناء حتي در دوران پريودي من، رابطه زناشويي ما انجام شده، با توجه به علاقه و آمادگي جسمي خودم به رابطه طولاني از عقب آيا اين موضوع با گذشت زمان مشکل ساز خواهد شد ؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز،عوارض رابطه مقعدی (رابطه بیش از حد مثل رابطه شما) شامل، سرطان رحم،عفونت های مختلف، مشکلات مقعدی مثل هموروئید و آسیب دیدگی عضلات اسفنکر و ... و ... است، حتما از طریق درک این آسیب ها رابطه مقعدی را رفته رفته کاهش دهید.
پاسخ مدیر سایت
محمدرضا
دوشنبه شانزدهم آبان ۰۱
پاسخ
(9)
(2)
محمدرضا
سلام خسته نباشيد بخدا قسم خيلي دکتر باحوصله،باتجربه،وازهمه چيز مهم تربا شخصيتي هستي. ميشه اسم و آدرس محل کارتون روبپرسم؟ممنون ميشم.
علی
یکشنبه پانزدهم آبان ۰۱
پاسخ
(2)
(6)
علی
سلام خانوم من بهم ميگه باهام حرف بزن در حالي که من دوس دارم سکوت کنم و ت رابطه خيلي داغ هس و خيلي ازم مي خواد کل بدنش رو ليمس بزنم من بيشتر با خوردن اونجاش مشکل دارم چون بدم مياد نمي دونم چکار کنم خواهشا راهنمايي کنيد
Hasyi
یکشنبه پانزدهم آبان ۰۱
پاسخ
(8)
(2)
Hasyi
سلام خسته نباشيد. علت خارج شدن باد معده هنگام سکس از جلو چيه لطفا کمکم کنيد
مهدی حسینی
یکشنبه پانزدهم آبان ۰۱
(8)
(2)
مهدی حسینی
بابا خوشبحالت من از خدامه
امینی
چهارشنبه چهارم آبان ۰۱
پاسخ
(8)
(12)
امینی
سلام ببخشيد يه سوال داشتم (دخترم)يه روزي که هوسم خيلي بالا رفته بود انگشتم تو مقعدم کردم خيلي زود درش آوردم ميگم مشکلي نيست بعد که خواستم ازدواج کنم با ازمايشو اينا مشخص ميشه؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، مشکلی نیست برای ازدواج تست مقعدی وجود ندارد. در ضمن با این کار ممکن است به خودتان آسیب بزنید
پاسخ مدیر سایت
مهسا
چهارشنبه چهارم آبان ۰۱
پاسخ
(4)
(4)
مهسا
سلام خسته نباشيد ببخشيد يه سوالي داشتم من هنوز مجردم حدود سه چهار ماه پيش براي کيستام به دکتر زنان مراجعه کردم اونجا گفتن کلا سالمي هيچ مشکلي نداري ولي من هر بار که خودمو ارضا ميکنم احساس ميکنم پردم پاره ميشه بعد از اون آزمايشي که دادم قرص چاقي رو خوردم يه ماه استفاده کردم از اون وقت پريوديم نامنظم هستش الان من سوالم اينه که وقتي خودتو ارضا کني پرده پاره ميشه يا نه؟؟ و اگه خودت اينکارو کني و پاره بشه احتمال باردارگي ندارد ؟ اصلا دست بهش نزدم ها
پاسخ عروس کو
مواردی که فرمودید نیاز به آزمایش و چکاپ و معاینه دارد، اما در مورد سوال آخرتون باید گفت احتمال کم برای پارگی وجود دارد و اگر برایتان مهم است این کار را کم و محدود انجام دهید.
پاسخ مدیر سایت
MR
سه شنبه سوم آبان ۰۱
پاسخ
()
()
MR
سلام وقت بخير آيا بعد از مصرف قرص واژينال نزديکي و ادرار مشکل دارد؟
پاسخ عروس کو
هر قرصی ممکن است باعث عوارضی شود
پاسخ مدیر سایت
عسل سلیمی
دوشنبه دوم آبان ۰۱
پاسخ
(1)
(1)
عسل سلیمی
سلام ببخشيد بنده ۵مرداد رابطه مقعدي داشتم روزاخر پريودم بود بعد او روز سه بار به موقع پريود شدم آيا احتمال بارداري هست بخاطر پريود بودنم
پاسخ عروس کو
خیر حامله نیستید
پاسخ مدیر سایت
نفس
شنبه سی ام مهر ۰۱
پاسخ
(1)
(1)
نفس
سلام من ۸ماهه ک عروسي کردم ولي از رابطه ميترسم هنوز پرده پاره نشده بايد چيکارکنم
نفس
شنبه سی ام مهر ۰۱
پاسخ
()
(4)
نفس
سلام من ۸ماهه ک اذدواج کردم ولي ازرابطه ميترسم چيکارکنم
مرد خسته دل
جمعه بیست و نهم مهر ۰۱
پاسخ
(8)
(8)
مرد خسته دل
سلام مردي ۵۷ ساله ام عاشق وميل جنسي زيادي دارم تا حدي که دام ميخواد شب تا صبح سه تا چهار بار با همسرم نزديکي کنم ولي خب او نمي تونه وخيلي سرد هست مثل مجسمه خوابيده تا من صفر تا صد کار جنسي را انجام دهم حتي حرف هم نمي زند اعتراض مردم ميگه من همينم ناراحتي نکن بدو خود ارضاعي بکن ضمنا همش حرف از پسر و مردهاي جوان و قوي ميزنم نمي دونم چکار کنم طوري که دلم ميخواد برم با زني دوست بشم کارم و بکنم شايد درست بشه ولي خب اونم مشکل خودشو داره لطفا راهنمايي کنيد
پاسخ عروس کو
دوست عزیز، مورد شما جدی است، قبل از اقدام به هر کاری با خانومتان صحبت کنید و نارضایتی جدی خود را اعلام کنید و بگویید که این کار برای زندگی ما عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت. شما نیز حتما میل جنسی خود را از طریق درمان هورمونی و پزشک کاهش دهید (نرمال کنید) چون این مقدار رابطه که می‌خواهید طبیعی نیست. حتما شما در رابطه جنسی تان ضعف دارید که همسرتان فکر مردهای دیگر است پس به خودتان برسید و درمان را شروع کنید. اگر رفتارهایی انجام می‌دهید که باعث می‌شود شان و شخصیت شما تحقیر شود این کارها را کنار بگذارید و به یک روانپزشک (نه مشاور خانواده) مراجعه کنید و مسائل را صادقانه مطرح کنید، شما هم نیاز به درمان دارویی دارید و هم نیاز به ریشه یابی مشکلاتتان، موفق باشید
پاسخ مدیر سایت
مرد قوی
دوشنبه بیست و پنجم مهر ۰۱
پاسخ
()
(6)
مرد قوی
سلام وقت بخير ما 4 ماه هست نامزد کرديم و ازدواجمون هم 6 ماه يا 1 سال بعد صورت ميگيره من اگه بخوام تا1سال با نامزدم رابطه جنسي نداشته باشم ميشه ولي اگه بخوام يک سال انرژي جنسيم رو سرکوب کنم يا به ارضا نرسم يه مقدار روي عملکردم تاثير ميزاره و شايد نزاره ذهنم کامل آزاد باشه سوالي که دارم اينه که ميخوام بدونم در رابطه جنسي لاپايي با کاندوم اصلا احتمال بارداري وجود داره خيلي‌ ممنون ميشم راهنمايي کنيد
پاسخ عروس کو
سلام خیر
پاسخ مدیر سایت
mahla. h
یکشنبه بیست و چهارم مهر ۰۱
پاسخ
(2)
()
mahla. h
سلام خسته نباشيد بعد از رابطه جنسي اول باز بعد 20 دقيقه دوباره انجام داده شود ولي اب داخل نريخته باشه احتمال بارداري چقد هست؟.. چون که ميگن روي الت تا 24 ساعت اسپرم هست ترخدا زود جوابمو بدين😔
مینا جون
جمعه پانزدهم مهر ۰۱
پاسخ
(6)
(5)
مینا جون
سلام من شوهرم هنگام رابطه ميگه آلتم به قسمتي شبيه استخوان داخل رحم برخورد ميکنه و درد ميگيره ايا اين دردش طبيعيه يا مشکل از منه
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، مورد خاصی به نظر نمی‌رسد، اما برای اطمینان به پزشک مراجعه کنید.
پاسخ مدیر سایت
Dr D
جمعه پانزدهم مهر ۰۱
(1)
(4)
Dr D
سلام احتمالا مشکل از پوزشن و نحوه رابطه هست، پوزيشن رو تغيير بديد، در صورت تداوم مشکل به پزشک زنان مراجعه کنيد
س. داوری
سه شنبه دوازدهم مهر ۰۱
پاسخ
(2)
()
س. داوری
سلام آيا درست که ميگن پوزيشن داگلي بهترين و روشي است که باعث تحريک کليتوريس ميشه ؟؟ ممنون ميشم پاسخ بديد
Dr D
سه شنبه دوازدهم مهر ۰۱
(1)
(1)
Dr D
سلام بستگي به تجارب طرفين و آمادگي شريک مونث داره ممکنه براي هر شخص پوزيشن تحريک متفاوتي وجود داشته باشه
سامان
سه شنبه دوازدهم مهر ۰۱
پاسخ
(5)
(6)
سامان
مقدار نرمال، پرتاب و فشار مايع مني موقع انزال در مردان بايد چقدر باشد؟ مرسي پاسخ بديد
فرهاد حصاری پور
یکشنبه سوم مهر ۰۱
پاسخ
(13)
(6)
فرهاد حصاری پور
سلام خسته نباشيد ما با دوستانمون بيشتر موقع ها با هم شوخي ميکنيم بهم شوخی دارین ميريم آيا باعث ناراحتی مي شود يا نه
مهدی
یکشنبه سوم مهر ۰۱
پاسخ
()
(3)
مهدی
سلام من سه هفته قبل با پارتنرم از روي لباس(هردوتامون) ارضا شديم آيا احتمال بارداري از روي لباس وجود دارد و بعد اين مدت راه پيشگيري دارد؟
پاسخ عروس کو
سلام خیر باردار نیستید
پاسخ مدیر سایت
N
جمعه یکم مهر ۰۱
پاسخ
(3)
(4)
N
سلام خسته نباشيد دوستم 6بار رابطه از پشت داشته و الان نگران اينه که ايا با معاينه تشخيص داده ميشه؟؟؟ و پرده بکارتش سالمه؟؟ و اينکه با زبان و مالش ممکنه پرده بکارت پاره بشه؟؟ تورو خدا جواب بدين خيلي استرس داره ممنون
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، بله در پزشکی قانونی قابل تشخیص است، بله ممکن است در پرده پارگی ایجاد گردد
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
سه شنبه بیست و نهم شهریور ۰۱
پاسخ
(3)
(2)
ناشناس
سلام من دوست دارم که هنگام رابطه از جلو بلافاصله رابطه از عقب هم داشته باشم و مدام از جلو به عقب تغيير دهم آيا اين کار اشکالي دارد؟؟؟؟
پاسخ عروس کو
دوست عزیز، به طور کل رابطه مقعدی به تنهایی، به دلیل عفونت های موجود در روده بسیار خطرناک و پر ریسک است، مع الوصف این رابطه در صورت اصرار و تمایل طرفین می‌بایست با ملاحظات کامل بهداشتی صورت پذیرد، مرد باید از کاندوم استفاده کند و زن می‌بایست محل را چرب و پاکسازی کتد و این کار نباید به یک عادت تبدیل شود. با این اوصاف کاری که شما می‌خواهید انجام دهید بسیار خطرناک است و ممکن است رحم را عفونی، سرطانی یا ... نماید، اکیدا این کار را انجام ندهید و به فیلم های بزرگسالان توجه نکنید، این کار در دنیای واقعی و خارج از فیلم امکان پذیر نیست.
پاسخ مدیر سایت
مریم
چهارشنبه بیست و سوم شهریور ۰۱
پاسخ
()
(1)
مریم
سلام من تازه عروسم چند وقته عروسي کرديم هم خوابي نداريم چرا؟
پاسخ عروس کو
پاسخ این سوال ریشه های روانشناسی دارد، به روان پزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
علی
چهارشنبه بیست و سوم شهریور ۰۱
()
(1)
علی
سلام
Dr D
چهارشنبه بیست و سوم شهریور ۰۱
(1)
(4)
Dr D
سلام دلايل متفاوتي وجود داره، آيا با همسرتون راجبش صحبت کرديد؟
گلی
سه شنبه بیست و دوم شهریور ۰۱
پاسخ
(1)
(1)
گلی
سلام ببخشيد من روزبيست ويکم بعدازرابطه ازمايش بارداري دادم منفي بوده بعدازاونم هيچ رابطه اي نداشتم ميشه جواب آزمايش اشتباه باشه يا اينکه بعدا با مثبت بشه آخه نوک سينم يکم بزرگ شده ودردميکنه من بعدهمون رابطه قرص اورژانسي خورده بودم ميشه تاثيري توبزرگ شدن ودردنوک سينه داشته باشه
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز بزرگ شدن نوک سینه می‌تواند دلایل گوناگونی داشته باشد و به صرف آن نمی‌توان نتیجه گرفت که باردار شده اید، همیشه هنگام استفاده از baby check دو روز متوالی این کار را ناشتا و با ادرار غلیظ انجام دهید تا ریسک خطا کاهش یابد، البته خطا 2 تا 10 درصد بیشتر نیست و نتایج قابل اطمینانی دارد. با توجه به توضیحاتتون احتمال حاملگی خیلی کم است
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
سه شنبه پانزدهم شهریور ۰۱
پاسخ
()
(2)
ناشناس
سلام وقتتون بخير ببخشيدمن روزبيست وهفتم سيکل قائدگي که خيلي هم منظم نيست ومعمولا سي وپنج روزه ست رابطه بدون دخول داشتم ولي چون شک داشتم به اينکه مني کجاريخته يه ساعت نيم بعدش قرص اورژانسي ۱/۵خوردم بعدهشت يانه روزيه خونريزي سبک داشتم که روزاول لکه بيني بودبعدسه رو خونريزي سبکترازپريوداي قبليم وبعدش بازدوروزلکه بيني خفيف که بيشترمثل خون کثيف بود ولي بازم ازترسم واينکه درحدمرگ استرس داشتم چون هم خيلي بي اشتها شدم هم يکم تهوع ريز وبدن درد داشتم که نميدونم به خاطرات سلام بوديامصرف قرص اورژانسي يا احتمال بارداري روزپونزدهم وشونزدهم بعدازرابطه بي بي چک استفاده کردم منفي بود وروزهيفدهم رابطه هم ازمايش بتادادم که ۶ شدوتورنج ازمايشگاه زياده منفي بود ايا باگذشت هفده روزازرابطه واينکه بعداونم ديگه رابطه اي نداشتم بارداري منتفيه؟
پاسخ عروس کو
سلام باردار نیستید
پاسخ مدیر سایت
نازی
جمعه یازدهم شهریور ۰۱
پاسخ
(1)
()
نازی
سلام وقت بخير من الان عقد کردم و با درخواست شوهرم رابطه رو برقرار کرديم حالا ميخواستم بدونم راسته ميگن شب عروسي حامله ميشم ؟؟
پاسخ عروس کو
سلام اگر رابطه محافظت شده نباشه، احتمال حاملگی همواره وجود دارد
پاسخ مدیر سایت
Dr D
جمعه یازدهم شهریور ۰۱
()
(1)
Dr D
سلام اگر از لوازم پيشگيري استفاده کرديد خير، اگر نه بله، البته نه به اين معنا که حتما در حين مراسم عروسي باردار باشيد
ناشناس
چهارشنبه نهم شهریور ۰۱
پاسخ
(2)
(3)
ناشناس
سلام ببخشيديه سوال داشتم من روزبيست ونه مردادرابطه محافظت نشده داشتم فقط شک داشتم مني ريخته روي واژن يانه يه دونه قرص اورژانسي۱/۵خوردم دوساعت بعدش ازشب شيشه شهريورماه بيني داشتم تا روزهشت شهريور که امروزباشه تاظهرخونريزي مثل باقي پريودام ولي ازعصربازکم شدخونريزي علتش چيه امکان بارداري وجود داره
پاسخ عروس کو
با توجه به مواردی که فرمودید امکان بارداری خیلی کم است شاید 2 درصد احتمال داشته باشد،برای اینکه خیالتان راحت شود از baby check استفاده کنید، حتما از داروخانه بخرید و تاریخ انقضا را چک کنید.
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
دوشنبه سی و یکم مرداد ۰۱
پاسخ
(1)
(4)
ناشناس
سلام وقت بخيرميخواستم بدونم آيا احتمال بارداري سه چهار و قبل ازپريودي هم هنوز جود داره واينکه قرص جلوگيري اورژانسي در زنان چاق بي تاثيره؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، به هر صورت ریسک وجود دارد اما احتمال حاملگی بسیار کمتر است. قرص اورژانسی معمولا موثر است
پاسخ مدیر سایت
صحرا
دوشنبه سی و یکم مرداد ۰۱
پاسخ
()
(2)
صحرا
ممنون ميشم پاسخگو باشين
صحرا
دوشنبه سی و یکم مرداد ۰۱
پاسخ
(3)
(5)
صحرا
سلام وقتتون بخير دختري ۲۲ ساله هستم که ۲ ساله ازدواج کردم بخاطر شغل همسرم رابطه جنسيمون درهرماه ۳ الا ۴ بار بوده هيچ وقت لذت جنسي که همه ازش تعريف ميکردن رو متوجه نشدم به همين خاطر رفتم پيش دکتر و برام آزمايش خون نوشت که بعداز جوابش متوجه شدم هورمون پرولاکتينم بالاست ي مدت طي درمان بودم و وقتي دارو هام رو قطع کردم بعد از يکماه رابطه جنسي داشتم که يادمه توي اون روز ۴ بار همسرم با من رابطه داشت اما من توي ۳ بارش بي تفاوت بودم ولي دفعه آخر حجم خيلي زيادي از آب به صورت يکجا از من ريزش کرد ميشه گفت حداقل ۲ پيمانه بود. و بدنم داغ شد وقت نشد با دکتر مشورت کنم آيا علت اون ريزش ناگهاني آب رو ميدونين چيه؟
پاسخ عروس کو
سوال شما بی معنی است، احتمالا دفع ادرار داشتید
پاسخ مدیر سایت
Ff
یکشنبه سی ام مرداد ۰۱
پاسخ
(4)
(6)
Ff
سلام من انگشت خودم رو کردم تو واژنم و خونريزي داشت ممکن هست پردم پاره شده باشه ؟
پاسخ عروس کو
با سلام، بله
پاسخ مدیر سایت
Dr D
یکشنبه سی ام مرداد ۰۱
()
(2)
Dr D
سلام ممکن هست ديواره واژن خراشيده باشه و يا پرده پاره شده باشه براي اطمينان بهتر هست به دکتر مراجعه کنيد
z.k
یکشنبه سی ام مرداد ۰۱
پاسخ
(2)
(2)
z.k
سلام خسته نباشيد ايا ريختن مايع مني در روزهاي پس از تخمک گذاري و قبل از پريودي باعث حاملگي ميشه؟
پاسخ عروس کو
سلام، احتمالش کمتر است اما به این معنی نیست که غیر ممکن باشد و با حاملگی ریسک کمتری دارد اما به هر حال ریسک وجود دارد
پاسخ مدیر سایت
سعیده
دوشنبه بیست و چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
()
()
سعیده
سلام باتشکرفراوان وبي پايان ازشماواين همه زحمات شماکه جاي شکرهست واقعاازتون تشکروممنونم بابت همه چي
S
یکشنبه بیست و سوم مرداد ۰۱
پاسخ
(8)
(8)
S
سلام عرض احترام مجددمن 13 -14سال ازدواج کردم هنوزباکسي به غيرازشوهرم رابطه ندارم به خاطرششوهرم بچه هم ندارم خيلي بچه دوست دارم متاسفانه نزديکي بين مادرعرض زيريکدقيقه کمترشده آخه اين چه وضعش من چطورخواسته لذت شبانه روزي خودم درزيريکدقيقه تجربه کنم الان درطول زندگيمون دوماه شوهرم دست به من نزده چه کارکنم باباجان منم ادمم مگه من دل ندارم
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، ابتدا باید این خواسته خود را بدون عصبانیت و با مهربانی و سیاست (بدون تحقیر کردن همسرتان) با شوهر خود مطرح کنید و راههای درمانی را برای زود انزالی انجام دهید، ما به زودی در سایت عروسکو و بخش مجله عروس روش های درمانی زود انزالی را به طور کامل شرح خواهیم دارد. این خواسته شما بسیار به حق و مهم است و باید به این خواسته شما توجه شود.
پاسخ مدیر سایت
$
یکشنبه بیست و سوم مرداد ۰۱
پاسخ
(1)
(1)
$
سلام فقط به من بگيدميشه يانميشه کسي باقرص آمپول حامله کرد؟؟؟
پاسخ عروس کو
سوال واضح نیست اما اگر منظورتان لقاح مصنوعی است بله می‌شود، اما هر کسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد و مراکزی برای آن وجود دارد که طی مراحل سخت گیرانه ای و با رضایت و حضور شوهر این اتفاق انجام می‌شود و زن را از طریق بانک اسپرم حامله می‌کنند.
پاسخ مدیر سایت
.........
چهارشنبه نوزدهم مرداد ۰۱
پاسخ
(3)
(2)
.........
مرسي خيلي ممنون از شما
.......
چهارشنبه نوزدهم مرداد ۰۱
پاسخ
(4)
(1)
.......
ببخشيد من به صورت کپ مي‌خوابم و ببخشيد جلوما روي فرش چپ و راست ميکنم بعد از چند بار اين کارو انجام دادن به حال خوبي به من دست ميده من ۱۲ سالمه اين چي هست من دوباره انجام بدم
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، این رفتارها طبیعی است، هرچند تکرار این کار ممکن است به سلامتی شما آسیب بزند و تبدیل به اعتیاد شود، پس بهتر است اینکار را انجام ندید
پاسخ مدیر سایت
مهدی
یکشنبه شانزدهم مرداد ۰۱
پاسخ
(2)
(4)
مهدی
آيا خوردن و ليسيدن پرده بکارت يک دختر باکره دردناک و غير قابل تحمل است ؟؟
پاسخ عروس کو
دوست عزیز، اینکار به دلایل مختلف نباید انجام نشود هرچند که عملی هم نیست بله هر امکانی وجود دارد.
پاسخ مدیر سایت
سامان
یکشنبه شانزدهم مرداد ۰۱
(1)
()
سامان
چرا دردناک باشه، اگه قبل انجام اين کار بهداشت اون ناحيه مثل شستن و حمام آب گرم رو انجام بديد حتي لذت بخش هم هست واسه زنان.
تینا
یکشنبه نهم مرداد ۰۱
پاسخ
(2)
(8)
تینا
سلام همسايه من اسمش ... ... تن فروشه شوهرم داره؛ با ... شوهر دوستش رابطه جنسي داره و صدها نفر ديگه چيکار کنم از کوچمون کوچ کنن خيلي جماعت الوده اي هستن
پاسخ عروس کو
دوست عزیز، مردم را قضاوت نکنید، مگر شما تن فروشی آن فرد را به چشم دیده اید که اینگونه نظر می‌دهید، به فرض هم اگر دیده باشید باید چشم پوشی کنید،برای رفتنشان شما هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهید، شما می‌توانید نقل مکان کنید.(اسم و فامیل هایی که نوشتید سانسور شده است)
پاسخ مدیر سایت
ن.ف
شنبه هشتم مرداد ۰۱
پاسخ
(1)
(4)
ن.ف
سلام. خدا قوت. روزگارتون بخير. مصرفِ قرص لوراتادين و کلدستاپ بر نتيجهٔ بيبي چک تأثيري داره ؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، بهتر است 24 ساعت قرص مصرف نکنید سپس تست دهید، هرچند که نتیجه تست baby check هم دارای خطا قابل ملاحظه ای است و اکثرا منفی است برای نتیجه مطلوب باید دو روز پیاپی اول صبح که ادرار غلیظ است از تست استفاده کنید
پاسخ مدیر سایت
......
چهارشنبه پنجم مرداد ۰۱
پاسخ
()
()
......
من همون فردي هستم که گفتم خواهرم ازدواج نکرده و رابطه داره ببخشيد من ۱۲ سالمه و ميترسم به خانوادم يا خودش بگم الان من بايد چيکار کنم
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، شما با این سن وظیفه ای ندارید اما باید عاقلانه عمل کنید، اول با مادر خانواده صحبت کنید و بگویید من احساس می‌کنم یک همچین چیزی وجود دارد اما مطمئن نیستم ،ولی نگرانم، به مادر پیشنهاد دهید که با شما به یک مشاور خانواده مراجعه کنند و مسئله را مطرح نمایند
پاسخ مدیر سایت
ن. ف
چهارشنبه پنجم مرداد ۰۱
پاسخ
(2)
(1)
ن. ف
سلام. من سؤالم رو پرسيده بودم بهم گفتين در زمينه جنسي اطلاعات شما خيلي کم است. از طرفي گفتين بارداري رخ نميده از طرفي گفتين تست بارداري استفاده بشه. چرا ؟
پاسخ عروس کو
دوست عزیز، پاسخ های ما فراگیر و جامع است و سعی می‌شود همه ی روش ها برای رفع مشکل و نگرانی شما مطرح گردد، اطلاعات کم و اشتباهات شما باعث شده که نگران شوید، اینجا اروپا نیست که بخواهید این اعمال را انجام دهید این رفتارها در فرهنگ اصیل ایرانی مورد پذیرش نیست و هیچ کس حتی خانواده شما هم این مسائل را قبول نمی‌کنند که شما با کسی رابطه داشته باشید، اگر نامزد است صبر کنید تا عقد شوید اگر نمی‌توانید صبر کنید عقد را جلوتر بیاندازید، که در صورت حاملگی مشکلی برایتان پیش نیاید، در هر صورت برای رفع نگرانی ها به یک مشاور جنسی س. ک. س تراپیست مراجعه کنید. به دلیل اطلاعات کم شما در این مسائل ممکن است حاملگی اتفاق بیافتد
پاسخ مدیر سایت
......
سه شنبه چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
(1)
()
......
سلام من خواهرم ازدواج نکرده و با چند پسر دوست و باهاشون رابطه ،نزديکي داره .و اون نميدونه که من ميدانم، واسش خطر داره من بايد به نظرتون چيکار کنم 😐
پاسخ عروس کو
سلام بله مخاطرات بسیاری ایشان را تهدید می‌کنید، چه از نظر اجتماعی، امنیت، فرهنگی، اخلاقی و... سریعا موضوع را با خانواده و سپس مشاور مطرح کنید.
پاسخ مدیر سایت
ن. ف
سه شنبه چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
(4)
(2)
ن. ف
عذر ميخوام اين نکته رو هم اضافه کنم اينکه مثلا گاهي از روي لباس حالا در حالتِ نشسته، ايستاده يا خوابيده با همديگه تماس ميگيرفتيم. و قسمتاي مختلف بدنمون به همديگ ميخورد. اون ناحيه هامون هم روي هم قرار مي‌گرفت يا حالتي از کشش و مالش ايجاد ميشه. يا مثلا يه بار بدونِ لباس همديگرو ايستاده بغل کرديم و خب بازم اون نواحيمون با همديگ اين حالتو داشتن. حالا اگر کلا هر حالتي اعم از نشسته، ايستاده يا خوابيده و ... رو در نظر بگيريم چه با لباس و چه بي لباس ،با ايجاد حالاتِ مختلفي مثل فشار، کشش، مالش، لمس يا برخورد و .... اينکار مشکلي رو ايجاد نميکرده ان شاالله ؟
پاسخ عروس کو
خیر
پاسخ مدیر سایت
ن.ف
سه شنبه چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
(1)
(3)
ن.ف
متشکرم. 🌺✨
ن.ف
سه شنبه چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
()
(1)
ن.ف
حدودِ هفته ها رو ک اينکار انجام شده براتون ارسال کردم .
ن.ف
سه شنبه چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
(2)
(3)
ن.ف
نبايد اينکار رو ميکرديم اشتباه کردم. پناه برخدا از از بين رفتنِ پرده،باردار شدن و اين موارد چه در گذشته چه در حال چه در آينده براي من، بقيه و هرکي که تو موقعيتِ من، مشابه و ايناست . ان شاالله ک خدا رحم کنه و هيچ جوره چيزي نباشه. ممنون ميشم اگر از اينجا پاسخ بدين. الحمدلله رب العالمين علي کل حال ... ♥️📎💎
ن.ف
سه شنبه چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
(1)
()
ن.ف
عذر ميخوام . تايمش رو اصلاح کنم. دوبار حدودا چهار هفته و سه هفته پيش.
ن.ف
سه شنبه چهارم مرداد ۰۱
پاسخ
(3)
(2)
ن.ف
سلام. ببخشيد رک ميپرسم. من يک بار حدودا سه هفته پيش و يک بار دو هفته پيش با نامزدم رابطه از عقب داشتيم. ولي با قسمتِ جلوم زياد برخوردي نداشت. تا انگشت يا دست يا چيزي زيادي سمتِ اون قسمت مي‌رفت سريع فاصله ميگرفتم و ميگفتم حواسشون باشه. بيشتر مالش با دست، ور رفتن و خوردن و حالا مالش و زدنِ اون ناحيهٔ خودش به اون ناحيهِ من ‌‌. حتي وقتي آبشون هم اومد سريعا از اون نواحي فاصله گرفتن و داخل دستشون ريختن، بعدشم کاملا شستشو دادن. من اون شب وقتي برگشتم، ي حالتي از ترشح ديدم. رنگش دقيق يادم نيست ولي حالتي از قهوه اي، نارنجي، صورتي، قرمز اينا بود. مقدارشم دقيق يادم نيست. ولي نه من بود نه زياد. شايد بشه گفت متوسط رو به زياد. نميدونم. از طرفي همونجا هم خيلي وقتا در ناحيه حالتي از درد نمي‌دونم شايد درد هم نبود يا مالِ خشکي بود ولي چيزي شبيه به درد و يه حالتي بود. ولي نمي‌دونم حسشو چجوري توصيف کنم حس ميکردم ک ميگفتم شايد بخاطر مالش و فشارِ دست در اون ناحيه هست چون گاهي محکم مالش داده ميشد يا اينکه مثلا پا و زانوشون بينِ دوپاي من و روي اون ناحيم قرار مي‌گرفت و حالتي از مالش داشتم خودمو تکون ميدادم .يا مثلا اون ناحيشون رو تند تند به ناحيه خودم ميماليدم. من چون شک کردم ک چيزي داخل رفته باشه يا کلا موارد مختلف، دوباره از خودشونم پرسيدن گفتن هيچي داخل اون ناحيه نرفته و فقط سوراخ پشت بوده و گاهي لاپايي بوده. و گفتن آب رو هم کاملا شستن. و در همه موارد احتياط کامل رو بجا آوردن. حالا من همش تو ذهنم اين مياد ک پناه برخدا پردم از بين رفته باشه يا بارداري اي صورت گرفته باشه. اگر چيزي از آبشون رو دست، جايي از بدن يا همون ناحيشون مونده باشه. يا دستِ من، جايي از بدن من يا اون نواحيِ من و اطرافش. چه با شستن چه بدون شستن ممکنه چيزي باقي مونده باشه و خطري داشته ؟ اگر ميشه راهنمايي کنين. يا مثلا احساس خستگي يا گرفتگي در بدن شکمم اينا حس ميکنم. يا مثلا وزنم رفته بالا. يا گاهي دستشوييِ بيشتر اينا. هي بهم به خودم ميگم خب شايد دلايلِ ديگ داره هرچيزي ک اين نيست. يا اگر پريوديم عقب بيفته بايد سرِ اين قضيه هول کنم ؟ ان شاالله مشکلي ک نيست ؟
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ اطلاعات شما در زمینه جنسی بسیار پایین است و باید به یک متخصص برای دریافت آموزش های بیشتر مراجعه کنید، هر چند مواردی که فرمودید نمی‌تواند منجر به بارداری شود، لیکن احتمال بارداری با توجه به بی تجربگی شما بالاست. پس حتما از تست های بارداری یعنی baby check موجود در داروخانه ها استفاده کنید و از روابط غیر شرعی دوری کنید.
پاسخ مدیر سایت
رضا
دوشنبه بیست و هفتم تیر ۰۱
پاسخ
()
(3)
رضا
سلام. بنده با نامزدم که باکره هستش رابطه مقعدي بدون محافظ داشتم و در حين رابطه چند بار التم از مقعدشون بيرون اومد و به دور واژن برخورد کرد(فک نکنم داخل رفته باشه). سوال من اين هستش که آيا ممکنه يا پيشآب حامله بشن؟ توجه کنيد که هيچ انزالي در معقد يا اطراف واژن صورت نگرفته. بعد از چند دقيقه ايشون رفتن دسشويي و يا آب خودشون رو تميز کردن، همچنين ۲۴ ساعت بعد از رابطه قرص لوونورژسترول ۱.۵ مصرف کردن. ايشون داراي پريود نامنظم هستن و از آخرين تاريخ پريود ايشون چيزي نزديک ۳۳ رو گذشته بود. ممنون ميشم سريع جواب بدين خيلي استرس داريم.
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، طبق اظهارات شما حاملگی بسیار بعید است. اما بازهم به پزشک مراجعه کنید یا از baby check استفاده فرمایید
پاسخ مدیر سایت
ذبیح الله
پنج شنبه بیست و سوم تیر ۰۱
پاسخ
(2)
()
ذبیح الله
بعد از رابطه باخنمم از فرج خانمم آب خارج ميشود. آب مذکور از من است يا از خانمم؟
پاسخ عروس کو
سلام ممکن است از هر دو طرف باشد
پاسخ مدیر سایت
سعیده
چهارشنبه پانزدهم تیر ۰۱
پاسخ
(1)
()
سعیده
سلام من پريودم 10روزجلوکه شدم افتاد و الان توتاريخ هميشم اين ماه پريودم نشدم مثلااگه پنجم عادتم ميشدنشدم يعني ده روزقبلش پريود شدم ازچي ؟؟؟؟؟؟اياحامله ام ياميخوام بشم
پاسخ عروس کو
این مسئله ممکن است طبیعی باشد یا خیر باید توسط پزشک بررسی و معاینات لازم انجام شود
پاسخ مدیر سایت
سروناز
سه شنبه چهاردهم تیر ۰۱
پاسخ
(2)
()
سروناز
سلام من 6الي7روزاست ازپريدم گذشته ميشه حامله باشم ميترسم بگم حامله ام بيفته اگه حامله باشم لطفاراهنماييم کنين بگين من حامله ام
پاسخ عروس کو
بله ممکن است، اما احتمالات دیگری هم وجود دارد، از Baby check استفاده کنید و بعد به پزشک زنان مراجعه نمایید
پاسخ مدیر سایت
سارا حسینی
سه شنبه چهاردهم تیر ۰۱
پاسخ
()
()
سارا حسینی
با سلام و وقت بخير ببخشيد استفاده از روغن زيتون به عنوان روان کننده در رابطه استفاده شود باعث عفونت زن نميشود؟
پاسخ عروس کو
اگر روغن زیتون خالص و بی بو باشد توسط برخی پزشکان توصیه می‌شود اما بهتر است از روان کننده های موجود در داروخانه مارک emotion استفاده کنید
پاسخ مدیر سایت
الهه محمدی
دوشنبه ششم تیر ۰۱
پاسخ
(4)
()
الهه محمدی
چرا موقه نرديکي هر چندوقت دجار خونريزي ميشوم البته فقط هنگام رابطه يکدفه خون مياد بيرون ورابطه رو سرد کرده ومنومتفرازخودم
پاسخ عروس کو
سلام تست های مربوط به رحم را انجام دهید، به پزشک زنان مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
سعیده
دوشنبه ششم تیر ۰۱
پاسخ
(2)
(3)
سعیده
سلام اگه مردمشکل داشته باش برابچه دارشدن هرچندشوهرمن مشکلي نداره پيش همون دکترزنان وناباروري بره امکانش هست خوب بشه
سعیده
دوشنبه ششم تیر ۰۱
پاسخ
(4)
(3)
سعیده
سلام مگه زن شوهردارميشه برددکترتاباامپول قرص حامله شه؟!!!
سعیده
دوشنبه ششم تیر ۰۱
پاسخ
(4)
(4)
سعیده
سلام من دوست دارم ازشوهرم حامله شم ولي مادرم که بامازندگي ميکن نميخوادونميزارنميدونم يجورايي حسادت ميکن چه کارکنم ياازاين قرص هاتوغذاواب ميريزه يابه من ميده بخورم يک قرصي ميده حامله نشم وبچم بيفته چندسال ميخوام ازشوهرم حامله شم ولي نميشه خيليامثل مادرم توزندگيم هستن که اينجورين چه کارکنم ولي من بچه خيلي دوست دارم
زارعی
سه شنبه هفدهم خرداد ۰۱
پاسخ
(2)
()
زارعی
سلام خسته نباشيد خدمت شما مي‌بخشيد شوهرم عاشق رابطه ازپشت است چندبار ميخواست انجام بدهد که با درد زيادي نميتوانم چون آلات شوهرم خيلي بزرگه است از شما راهنمايي لازم ميخوام لطفا
پاسخ عروس کو
دوست عزیز؛ باید به مشاور مراجعه کنید و با تکنیک هایی سعی کنید از این نوع رابطه دوری کنید این مساله نیاز به زمان برای دریافت مشاوره ها و راهکارهای مختلف دارد
پاسخ مدیر سایت
عارف
پنج شنبه پنجم خرداد ۰۱
پاسخ
()
(3)
عارف
سلام اومدن لکه بعد از شب عروسي عادي هست. البته وقت پريود شدنم هم بود ولي قرص ميخورم
پاسخ عروس کو
سلام، بله طبیعی است، البته اگر مقطعی باشد مثلا دو یا سه روز بعد از آن باید قطع شود یا عادت ماهیانه شوید.
پاسخ مدیر سایت
ارشیا
سه شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
(6)
(3)
ارشیا
من يه سوال دارم من آلتم بزرگه تقريبا ميشه گفت قدش بيست و ضخیم هست خانومم سر این موضوع مشکل داره وحتي نميزاره رابطه اي داشته باشيم الان دوساله ولي موقع سکس هميشه بازاون احساس درد داره ودوس نداره رابطه س داشته باشيم من بايدچکارکنم مشکل از منه يااون؟؟چون من طبق اطلاعاتی که دارم ديدم خيلي بزرگترازمال من هم هست؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، شما می‌توانید با تغییر رفتار خود و آماده کردن همسرتان برای داشتن رابطه این مشکل را برطرف کنید، همیشه قبل از رابطه معاشقه داشته باشید و از روان کننده ها استفاده کنید، رحم زنان ارتجاعی است و انعطاف پذیری بالایی دارد (به جهت زایمان) در نتیجه پیش نیاز داشتن یک رابطه با کیفیت با خانم ها ابتدا معاشقه و آماده سازی است. اگر این کارها را انجام می‌دهید و مشکل همچنان موجود است با متخصص ارتباط بگیرید.
پاسخ مدیر سایت
Z
شنبه هفدهم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
()
(2)
Z
ما تو دوران عقديم همسرم همش ازم رابطه مقعدي و .. ميخاد و همش اصرار هر چقدر هر دليلي بيارم تو گوشش نميره گوش نميکنه چيکار کنم ديگه ازم رابطه نهاد تا عروسي بعدشم هر موقع هم نميزارم و قبول نميکنم خيلي ناراحت ميشه 🥺لطفا راهنماي کنيد ممنون ميشم لطفا خيلي مشکل جدي هست سر اين کلي دعوا داريم
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، شما می‌توانید با مهربانی و سیاست های زنانه همسرتان را از این کار منصرف کنید و برایش توضیح دهید که این کار چقدر مضر است و از او بپرسید که آیا حاضر است بخاطر لذتی گذرا و نه چندان جالب به بدن شما و خودش آسیب های جبران ناپذیری را وارد کند، اگر شما مبتلا به انواع هوموروئید (بواسیر) شوید تا آخر عمرتان گرفتار این بیماری دردناک می‌شوید و هیچ درمان قطعی برای آن وجود ندارد، مرد هم ممکن است عفونت های شدید در ناحیه آلت بگیرد که واقعا جبران ناپذیر است، پس اگر به شما علاقه دارد، حتما همکاری خواهد کرد. در ضمن آن چیزی که در فیلم های بزرگسالان (مستهجن) دیده است با واقعیت متفاوت است و در دنیای واقعی بسیار خطرساز است. به طور کل این رابطه همراه با درد، گاهی خونریزی، ریسک بیماری، ریسک بسیار بالای خارج شدن مدفوع از روده و بوی بد همراه است.
پاسخ مدیر سایت
زهرا
یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
(2)
(3)
زهرا
با سلام همسرم هنگام رابطه جنسي به هنگام دخول از من سوال ميکنه که آلت کجا قرار گرفته ميشه منو راهنمايي کنيد من نميدونم چي. بهش جواب بدم
پاسخ عروس کو
سلام بعد از گذشت زمان این مورد برطرف خواهد شد، با افزایش تجربه در رابطه جنسی این موارد برطرف می‌شود
پاسخ مدیر سایت
Z. M
یکشنبه یازدهم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
(1)
(3)
Z. M
با سلام همسرم هنگام رابطه جنسي به هنگام دخول از من سوال ميکنه که آلت کجا قرار گرفته ميشه منو راهنمايي کنيد
ناشناس
جمعه دوم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
(2)
(7)
ناشناس
سلام براي اينکه نعوظ طولاني تري داشته باشم چيکار بايد بکنم ؟
سیاوش
جمعه دوم اردیبهشت ۰۱
پاسخ
(2)
()
سیاوش
سلام اگه يه زن و مرد آزمايش بدن و در آزمايش مشخّص شده باشه که هر دو کاملاً سالم هستن و هيچ بيماري ندارن، مرد مي تونه واژن همسرش رو ليس بزنه و همسرش هم قضيب ليسي انجام بده ؟
سعیده
جمعه بیست و ششم فروردین ۰۱
پاسخ
(3)
()
سعیده
سلام اين شوهرمن حامله نميکن چه کارکنم چطوري حامله شم ازش هي ميگه باشه جاي جاش ميرسه ميگه نه زيرش ميزن ميخوام بدونم من ازش بچه دارميشم ازش نااميدشدم
پاسخ عروس کو
سلام به مشاور خانواده یا روانپزشک مراجعه کنید.
پاسخ مدیر سایت
M
سه شنبه شانزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
(4)
(3)
M
شوهرم بعد از رابطه سوزش چشم داره علتش چيه؟کسي ميدونه؟
M
سه شنبه شانزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
(6)
(2)
M
آقا دوس پسر من بعد از رابطه سوزش چشم ميگيره کسي علتش رو ميدونه؟
فرامرز
سه شنبه شانزدهم فروردین ۰۱
(18)
(5)
فرامرز
از ***زدن قبل دوستي باتوهه
ناشناس
دوشنبه پانزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
(4)
(22)
ناشناس
سلام لطفاا جواب بدين من ۱۸سالگي با يه دختر ۶ساله رابطه برقرار کردم اون نميدونست اين کار يعني چي ولي من خيلي اسرار داشتم ولي يه کمي برقرار شد اون نزاشت حلا اگه با يکي ديگه ازدواج کنه بچه دار ميشع يا ن؟؟ لطفا جوابمو بدين
هانی افشاری
شنبه سیزدهم فروردین ۰۱
پاسخ
(3)
(16)
هانی افشاری
سلام من تازه نامزد هستم از رابطي مقعدي هم داريم ولي از کامل جلو نه بعد از سرويس رفتن همراه خون با مايع سفيد ديدم ۳ تا ک بعدا قطع شدن نشانه چيست
پاسخ عروس کو
سلام کاربر عزیز سوال شما واضح نیست، ولی به طور کل داشتن رابطه مقعدی برای هر دو طرف بسیار پر ریسک و شامل خطرات گوناگون از جمله عفونت های مختلف است که معمولا توصیه می‌شود این رابطه انجام نشود
پاسخ مدیر سایت
سعیده
شنبه بیست و یکم اسفند ۰۰
پاسخ
()
(6)
سعیده
سلام راستش يک جاخوندم رابطه جنسي زن و شوهر هفته اي دريک هفته 15ساعت بايدباشه براي برطرف کردن نيازهاشون حالامن که کمتراز15 ساعت درهفته رابطه جنسي من وشوهرم بايدچه کارکنم براي برطرف کردن نيازهامون
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، هیچ ساعت یا تعداد مشخصی برای رابطه وجود ندارد و طرفین بسته به نیازهاشون رابطه برقرار می‌کنند، ممکن است زوجی ماهی یکبار رابطه داشته باشند و برایشان کافی باشد و زوج دیگر روزانه نزدیکی کنند
پاسخ مدیر سایت
ژیلااسدی
پنج شنبه دوازدهم اسفند ۰۰
پاسخ
(1)
(3)
ژیلااسدی
سلام خسته نباشدمن وقتي که باشوهرم دعواميکنم عصبي ميشم گريه ميکنم شوهرم ميل جنس اش بيشتر ميشه يعني تو اون لحظه ميخوادنزديکي کنه ميخوام بدونم چرا واسم خوشايند هست ولي ميخوام دليلش روبدونم
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ نزدیکی باعث افزایش مهر و محبت بین زن و شوهر می‌شود، دلیل خاصی ندارد و بستگی به شخصیت هر فردی دارد
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
شنبه هفتم اسفند ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
ناشناس
ميشه جواب بدين
ناشناس
شنبه هفتم اسفند ۰۰
پاسخ
(2)
(1)
ناشناس
سلام لطفاا زود جواب بدين من 9سالگي با يه دختر 8ساله رابطه جنسي برقرار کردم اون نميدونست اين کار يعني چي ولي من خيلي اسرار داشتم ولي يه کمي برقرار شد اون نزاشت حلا اگه با يکي ديگه ازدواج کنه دخترهاشکال نيست... خيلي ازاوژدان دارم. ..
پاسخ عروس کو
به مشاور یا مراجع دینی مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
S
سه شنبه سوم اسفند ۰۰
پاسخ
()
(6)
S
سلام من نميدونم چرامن وشوهرم به نزديکيمون آنچنان ميلي نداريم وگهگاهي اذيت ميشيم ازنزديکي واعصابمون خوردميشه وميريم وميخواستم ببينم برامردازپنجاه سال به بعدبازم ميتونه يعني ميشه بازنش نزديکي کن واگه شوهرم بعدهابه من گفت نميتونم چه کارکنم وتصميم دارم چيزايي که از رابطه ازشوهرم ميخوام نگم چون اعصابش خوردميشه ونميکن هرچندخواسته ام دربعضي ازجاهاي نزديکيمون نميکن فکرکنم چون من خوشم نمياد وقديمادرروزدوسه بارباهم نزديکي داشتيم ولي الان سه دو چهارروزبيشتر بعدميگذرنزديکي داريم وهرموقعش ميشه مثلادريکروزيبار
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ در مورد سن محدودیتی وجود ندارد توصیه می‌کنیم برای دریافت مشاوره ی بهتر و اصولی با مشاور و روانشناس گفتگو کنید.
پاسخ مدیر سایت
ماهان.دلشاد
شنبه سی ام بهمن ۰۰
پاسخ
(3)
(1)
ماهان.دلشاد
من رابطه دهاني اورال دوست دارم براي خانم بخورم ولي خانم دوست نداره؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ به روانپزشک مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
سامان
شنبه سی ام بهمن ۰۰
(2)
(1)
سامان
سلام دوست عزيز ابتدا دوش آب گرم دونفره و شستشوي اندام ها با صابون دوم محل آرام اگه موزيک ملايم هم باشه زيباتر ميشه ريلکس کنيد خيال پردازي جنسي را به همديگر بگيد بوسيدن و مالش رو شروع کرديد به سراغ خوردن ليس زدن اندام هاي تناسلي برويد خوبه که اول زنان به ارگاسم برسند بعد مردها.
سعیده
جمعه بیست و دوم بهمن ۰۰
پاسخ
(10)
(1)
سعیده
سلام ازهمتون کمک ميخوام به هيچ عنوان شوهرم راضي نميشه پام بخوره هنوزحرفش نزدم اعصابش خوردميشه بهشم ميگم دعواراميندازه ميره آخه من الان نميخوام باکسي باشم تاشوهرم زنده است و نيستم ولي اون اينجوري چه کارکنم به روانپزشکم گفتم فايده نکرده کاري ازدست کسي برنمياد
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ شما باید تحت درمان قرار بگیرید، این خواسته شما نامتعارف و غلط است.
پاسخ مدیر سایت
امیر
جمعه بیست و دوم بهمن ۰۰
(4)
(3)
امیر
واقعا شما مريض هستيد به يه دکتر روانپزشک ديگه مراحعه کن
فرشته
جمعه بیست و دوم بهمن ۰۰
()
(1)
فرشته
منظور از پام چيه واضح تر بگو راهنمايي کنم
سعیده
یکشنبه هفدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
(1)
سعیده
سلام موقع نزديکي من و شوهرم اصلارابطه خوبي نداريم بدترعصباني ميشه شوهرم از رابطمون لذتم نميبريم چه کاربايدکرد
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز با روانپزشک مشورت کنید
پاسخ مدیر سایت
سعیده
جمعه پانزدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
(2)
سعیده
سلام من دوسه روز قبل ازعادتم باشوهرم نزديکي داشتم بعدش لکه ديدم والان يروزبعدعادتم کم وبيش لکه ميبينم انگارقطع موقع عادتم اين يعني چي؟يعني حامله ام؟؟؟
پاسخ عروس کو
سلام با پزشک مشورت کنید
پاسخ مدیر سایت
زهرا
چهارشنبه سیزدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
()
زهرا
خواهشا زود جواب بدين
زهرا
چهارشنبه سیزدهم بهمن ۰۰
پاسخ
()
()
زهرا
سلام ۱۹ سالمه يه ساله نامزد کرديم نامزدم تو اين يه سال آب مني ش خيلي کم بود ولي الان خيلي بيشتر شده بنظرتون علتش چيه؟ممکنه بخاطر يه رابطه ديگه آب مني کم بشه؟؟؟
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی این موارد طبیعی است و مشکلی نیست
پاسخ مدیر سایت
سعیده
دوشنبه یازدهم بهمن ۰۰
پاسخ
(4)
(2)
سعیده
سلام ببخشيدمن دکترروانپزشک رفتم وميرم هرچيم گفتم باحرف زدن به اينابه جايي نرسيدم چه کارکنم رابطه جنسي من وهمسرم طولاني شه
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، راهکار اصلی افزایش عشق و محبت است و روراست بودن در مورد خواسته های مشروع جنسی است، همچنین استفاده از تاخیری ها به افزایش رابطه کمک زیادی می‌کند، در هر صورت شما باید این خواسته را در فضایی دوستانه با همسرتان در میان بگذارید
پاسخ مدیر سایت
سعیده
یکشنبه دهم بهمن ۰۰
پاسخ
(2)
(6)
سعیده
سلام من يک مشکلي که باشوهرم داشتم اينکه سه چهاردقيقه ياکمتردرروزکه سه ياچهاريابيشترروزفاصله داره نزديکيمون همش مقصرمادرم بود بهش گفتم من باهمسرم نزديکي 6 ساعت داريم بعدگفت بهش ميگم انقدنکن الان چندسال شکنجه ميبينم وباکسي هم نيستم دلم ميخواست باشوهرم مدتهاي طولاني 4يا5ساعت رابطه جنسي داشتم که نشدوفکرميکنم ديگه کاري ازدست مابرنياد دراين مورد حالاتواين چندسال شکنجه من مادرم خودش تحت مرض شوهرم قرارميده مدتهاي طولاني که هيچ کسي حرفم باورنميکن مادرم بامازندگي ميکن بعلاوه کسايي ديگه که ميان وميرن چه کارکنم باکسي هم نميخوام باشم حرفم درمورداين چيزانميتونم باشوهرم بزنم نميزاره ودعوام ميکن واعصابش خوردميشه وووانگارمن لذت جنسي ازشوهرم مدتهاي طولاني نميخوام براخودم هرچيم بشه مادرم خودش بادوتاکلمه به شوهرم خودش خلاص ميکن
پاسخ عروس کو
سلام کاربر عزیز، به روانپزشک مراجعه کنید.
پاسخ مدیر سایت
سعیده
یکشنبه دهم بهمن ۰۰
پاسخ
(2)
(3)
سعیده
سلام
Zahra^_^
سه شنبه بیست و یکم دی ۰۰
پاسخ
(2)
(3)
Zahra^_^
سلام من يکساله ازدواج کردم رابطه بدون جلوگيري داشتم امکان بارداري وجود داره؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ بله این امکان وجود دارد.
پاسخ مدیر سایت
محدثه
یکشنبه نوزدهم دی ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
محدثه
ممنون
محدثه
سه شنبه چهاردهم دی ۰۰
پاسخ
(2)
(1)
محدثه
س من چند ماه عقد هستم و همش از بغل و .... فراري هستم دليلش رو هم نميدونم لطفا کمکم کنيد
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، این مشکل را با یک مشاور یا روانپزشک مطرح نمایید، تا علل آن بررسی شود.
پاسخ مدیر سایت
پریناز
جمعه دهم دی ۰۰
پاسخ
(3)
(1)
پریناز
لطفا خيلي سريع جواب بديد
پریناز
جمعه دهم دی ۰۰
پاسخ
(13)
(16)
پریناز
سلام من دختر هستم ۲۰ سال دارم از يه پسر ۱۱ ساله پرسيدم دوست پسرم ميشي او چيزي نگفت بنظر شما کار درستي کردم
N
جمعه بیست و ششم آذر ۰۰
پاسخ
(4)
(14)
N
سلام من ۸ سال است که ازدواج کردم و دوتا زايمان داشتم که بعد زايمانم دچار خشکي واژن شدم واصلا دلم رابطه جنسي نميخواد و به ارگاسم نميرسم چي کار کنم ؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ این موارد طبیعی است و باید به پزشک متخصص زنان مراجعه کنید.
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
دوشنبه بیست و دوم آذر ۰۰
پاسخ
(2)
(4)
ناشناس
سلام ببخشيد من ازدواج نکردم ولي خيلي نگراني اولين شب زندگي مشترکمو با همسر آيندم دارم و همش نگران هستم همچنين نگرانم بابت اينکه همسرمو نتونم به خوبي تامين کنم شما چه نظري داريد؟
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ شب زفاف به هیچ عنوان ترسناک نیست و اتفاق خاصی در آن شب نمی‌افتد، تامین یا کسب رضایت همسر هم به مرور زمان و با کسب مهارت و تجربه بدست می‌آید که نیاز به زمان دارد و قرار نیست در شب اول همه کارها را انجام دهید.
پاسخ مدیر سایت
ناشناش
شنبه بیستم آذر ۰۰
پاسخ
(1)
(1)
ناشناش
خجالت در رابطه به چه معناست
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ خجالت در رابطه معنا و مفهوم پیچیده ای ندارد، بلکه تاثیر گرفته از کم تجربگی است که با داشتن روابط زیاد تر بر طرف می‌شود و در همه انسان ها خصوصا خانم ها طبیعی است، به مرور زمان از بین می‌رود.
پاسخ مدیر سایت
Romina
جمعه بیست و یکم آبان ۰۰
پاسخ
(4)
(7)
Romina
سلام خسته نباشيد من تا حالا نتونستم با همسرم رابطه جنسي داشته باشم واژنم خيلي تنگه هنگام نزديکي خيلي درد دارم راهنماييم کنين
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ می‌توانید از بی حس کننده ها استفاده کنید، اما توصیه می‌شود این موضوع را با پزشک یا مشاور مطرح نمایید، در کل مشکل خاصی نیست و با راهنمایی برطرف می‌شود.
پاسخ مدیر سایت
رها رادمنش
پنج شنبه بیستم آبان ۰۰
پاسخ
(4)
(3)
رها رادمنش
من حدود يک سال هست عقد کردم بعد داخل رابطه که داريم من به اون اوج لذتي که ميخوام نميرسم چه بايد کرد
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی؛ به پزشک متخصص مراجعه کنید تا علت یابی و سپس درمان شود.
پاسخ مدیر سایت
N_r
شنبه پانزدهم آبان ۰۰
پاسخ
(2)
(7)
N_r
سلام خسته نباشيد .من چهازشنبه رابطه داشتم از مقعد و در طول رابطه دستم به همراه لباس زيرم روي واژنم بوده، و مني هم کاملا در پشت خالي شد و سريع خودمو خشک کردم و شستم .شب همان روز يک قرص اورژانسي ۰/۷۵ و روز بعد هم يکي ديگ خوردم .خيلي استرس دارم. درضمن باکره هم هستم. ايا نگران باشم يا خير؟ تروخدا جواب بدين خيلي استرس دارم .امروز هم موعد پريوديمه. و يه سوال ديگ ک يه عدد قرص ۰/۷۵ اثر دارد يا خير؟
پاسخ عروس کو
سلام کاربر گرامی؛ به طور کل رابطه ازمقعد منجر به حاملگی نمی‌شود، با اینحال می‌توانید با پزشک متخصص زنان مشورت کنید.
پاسخ مدیر سایت
سهیل قاسمی
شنبه پانزدهم آبان ۰۰
پاسخ
(24)
(36)
سهیل قاسمی
سلام.خسته نباشي .من خيلي دوست دارم خانمم با ... با هم حال کنيم .قبول نميکنه.البته ميخواستيم بخريم.نشد