ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی

header
Arooskoo Ads
شنبه بیست و دوم تیر ۹۸
(15)
(6)
ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی

افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی

 

اگر شما هم در جستجوی کلماتی همچون " افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی "، " راههای لذت بردن بیشتر از همسر "، " بهترین راه لذت زناشویی "، " چگونه زن خود را به اوج برسانیم " هستید پس حتما این مقاله از سایت عروسکو به شما کمک خواهد کرد. تا آخر این مطلب همراه بهترین سایت عروسی فارسی، یعنی عروسکو باشید.

 

در مرحله اول باید بدانید که لذت جنسی در رابطه زناشویی بستگی به داشتن آمادگی روحی و روانی و رضایت هر دو طرف رابطه جنسی دارد. پس باید در نظر داشته باشید که تا طرف مقابل تان آماده انجام آمیزش جنسی نباشد (به هر دلیلی میلی به رابطه جنسی ندارد)، در این حال هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید. مگر اینکه به هر ترفندی طرف مقابلتان را برای داشتن رابطه جنسی مشتاق کنید. حال با فرض اینکه طرف های رابطه دل و دماغ نزدیکی را دارند در ادامه این مطلب به معرفی ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی می‌پردازیم.

 

بهترین راه لذت زناشویی

بهترین راه لذت زناشویی در به آغوش کشیدن یکدیگر و بوسیدن لب ها است این تنها یکی ( والبته مهمترین) راههای لذت بردن بیشتر از همسر است، پس فراموش نکنید که رابطه زناشویی را با بغل کردن همدیگر و بوسیدن لب ها آغاز کنید، اگر یکی از طرف ها به اصطلاح خودمانی " در باغ نبود !" سعی کنید شما شروع کننده این کار باشید تا طرف مقابلتان هم ناخودآگاه کارهای شما را انجام دهد. برای تحریک بیشتر از زیبایی های طرف مقابل (بویژه خانم) بگویید و بر روی زیبایی یکی از اعضای صورت تاکید کنید و تا آخر رابطه چند بار آن را به شریک تان بگویید (که مثلا: عجب چشم های زیبایی دارد و تا آخر رابطه این را با جملات متفاوت تاکید کنید) این تکنیک سبب به قلاب کشیدن یا تسخیر عواطف طرف مقابل تان خواهد شد تا حدی که بعد از رابطه و در فردای آن روز هم شریک جنسی تان را درگیر احساسات خود کرده اید.

در مرحله بعد می‌بایست با نگاه های داغ و گیرا یکدیگر را مجذوب خود کنید. نترسید..! این مرحله زیاد سخت نیست، برای اینکه نگاه های گیرا و جذاب به یکدیگر داشته باشید تنها کافیست تا به چیز دیگری فکر نکنید و همه حواستان را معطوف کارتان و شریک جنسی تان کنید و دائم در ذهن خود مرور کنید که قصد دارید در این رابطه طرف مقابلتان را به اوج لذت برسانید، پس به موضوع دیگری و حواشی فکر نکنید و نگاه خود را به همدیگر بدوزید و در همین حال مرد به آرامی مشغول بوسیدن لب ها و گردن و بالای سینه ها باشد و سعی کند تا به آرامی شریک خود را برهنه کند. با لمس کردن نقاط حساس خانم ها آنها را برای ادامه کار مهیا کنید. چگونه زن خود را به اوج برسانیم؟ پاسخ این سوال همینجاست. مرد می‌بایست از ابتدا رابطه تا انتهای آن یک جنتلمن تمام عیار باشد تا بتواند زن را به اوج لذت برساند، یکی از ویژگی های مرد جنتلمن این است که زمانی که مشغول برهنه کردن زن است می‌بایست هر نقطه از بدن زن را ببوسد یا زبان بکشد یا بو کند، اینکار باعث می‌شود که زن احساس ارزشمند بودن کند و اگر عیب یا نقص احتمالی هم در اندام خود دارد، به سرعت فراموش کند و بیش از پیش برای رابطه جنسی با شما حاضر شود. همانطور که می‌دانید زن ها عیب جو های ماهری هستند و تقریبا هیچ زنی نیست که با خودش فکر کند هیچ عیبی ندارد. پس این ترفند را هم از دست ندهید هنگام برهنه کردن به گونه ای رفتار کنید که انگار مشغول رونمایی از اثری گران قیمت و ارزشمند هستید. در حین برهنه کردن زن دائما بر روی نقاط حساس دست بکشید، نقاط حساس شامل سر و گردن، سینه ها و زیر بغل های زن است.

بعد از برهنه کردن یکدیگر معمولا زن اقدام به خوردن آلت مرد می‌کند، اما چقدر هیجان انگیز تر خواهد شد که اگر مرد در همان حال برهنه کردن زن و زمانی که به پایین تنه زن می‌رسد شروع به مکیدن و خوردن و لیسیدن فرج زن (فرج لیسی) کند. (توصیه به خانم ها: ناحیه واژن را با ژل های بهداشتی بانوان شستشو دهید و قبل اینکه به رختخواب بروید ناحیه واژن را با آب و صابون بشویید) اگر زن قبل از رابطه زناشویی واژن و آن ناحیه را با آب ولرم و صابون بشویند. مردها با اولین دفعه خوردن فرج شما به این کار تمایل و رغبت پیدا می‌کنند و برای دفعات بعد هم اینکار را انجام می‌دهند، البته آقایان هم همینطور می‌بایست آلت تناسلی و آن ناحیه را قبل از رابطه با آب و صابون شستشو دهند تا زن هم بتواند با میل و رغبت اینکار را انجام دهد. برای فرج لیسی مردان می‌بایست زبان خود را در ناحیه کلیتوریس (چوچول، چوچوله) بمالند و مداوم لیس بزنند تا زن به اوج لذت جنسی خود برسد، مرد با زبان خود از پایین تا بالای واژن را لیس بزند و با کمک انگشتان و گاهی بوسیله زبان ناحیه تحریک پذیر (چوچول یا کلیتوریس) را به خوبی بخورد و همزمان دو انگشت خود را به آرامی وارد مهبل کند و جلو و عقب نماید. به طور معمول با 7 الی 15 دقیقه لیسیدن فرج زن به اوج لذت جنسی میرسد. خوردن آلت مردان هم بسیار آسان است در ابتدا و بعد از وارد کردن آلت به دهان تان سعی کنید فشار کمی را روی آن بیاورید (به گونه ای که با آلت کمترین تماس را در دهانتان برقرار می‌کنید) و با اینکار مرد را به اوج لذت برسانید (می توانید آلت را بیرون بیاورید و به آرامی با نوک زبان تان، نوک آلت را لیس بزنید) و بعد از تحریک زیاد مرد (عصبی شدن مرد) شروع به خوردن و مکیدن محکم آلت کنید و بیشتر از 2 الی 4 دقیقه اینکار را انجام ندهید، چون ممکن است مرد ارضا جنسی شود.

بعد از خوردن آلت ها مرد آماده دخول می‌شود و در حالی که نگاهش را به چشمان همسر خود دوخته است (در وضعیت زن خوابیده و مرد به روی آن - بهترین پوزیشن) به آرامی و با حوصله و بدون عجله آلت خود را درون مهبل زن قرار می‌دهد (ابتدا سر آلت را در ناحیه مهبل قرار دهید و بعد با عقب و جلو کردن به آرامی بقیه آلت را وارد نمایید) هرچه دخول به آرامی انجام شود زن احساس بهتری را خواهد داشت و این رفتار به شما کمک خواهد کرد که خود را مردی قابل اعتماد و تکیه گاهی برتر معرفی کنید و بر عکس آن اگر بخواهید سریعا کار را شروع کنید، در این حال شما به عنوان فردی غیر قابل اعتماد و کم تجربه یا اصطلاحا آماتور جلوه می‌کنید. بعد از انجام دخول، نوبت به تلمبه زدن می‌رسد که هرچه اینکار با آرامی و در عین حال با قدرت تمام انجام شود زن حس بهتری خواهد داشت و قادر است تا آلت تناسلی مرد را ( رفت و برگشت آلت) را در درون بدن خود به خوبی احساس کند و این حس برای خانم ها بسیار جذاب است. پس سعی کنید تا پر قدرت ولی آرام آرام تلمبه بزنید. زاویه بدن را به نحوی تنظیم کنید که ناحیه بالایی آلت مردانه تان به کلیتوریس زن برخورد کند. در همین وضعیت زن را ببوسید، لب های او را، گردن و گوش را چند باری ببوسید و سعی کنید احساسی شبیه به قلقلک در آن ایجاد کنید. حتما مواظب باشید که همه وزنتان را بر روی زن نیاندازید با تکیه دادن به دست ها یا بازو هایتان فشار را از روی همسرتان بر دارید تا مانعی برای کسب لذت وجود نداشته باشد. در همین وضعیت یکی از دست ها را به پشت گردن ببرید و اینجوری بازهم زن تان را به آغوش بکشید و کمی فشار دهید، به شکلی که زن احساس کند (حس فانتزی نه واقعی!) در میان بازوهایتان اسیر شده است و در همین وضعیت با قدرت و به آرامی تلمبه بزنید. هر گاه خسته شدید تلمبه زدن را متوقف کنید و در حالی که آلت در داخل مهبل است به آرامی و با فشار آلت را جابجا کنید و با پایین آوردن بدن خود فشار بیشتری را در ناحیه واژن ایجاد کنید.

پیش از ارضا شدن بهتر است دو یا سه پوزیشن (موقعیت قرارگیری طرفین رابطه) را با همسر خود داشته باشید دومین پوزیشن که بسیار لذت بخش است، خوابیدن مرد روی کمر و نشستن زن بر روی آلت مرد است، در این وضعیت زن با مهبل خود بر روی آلت مردانه می‌نشیند و یا در حالت نشسته و یا در حالت دراز کش روی بدن مرد، عمل بالا و پایین رفتن را انجام می‌دهد. بهتر است زن بر روی مرد دراز بکشد و در حین بوسیدن لب های یکدیگر، واژن را با حرکت دادن کمر خود بر روی آلت بالا و پایین نماید.

بهتر است که مردان بر روی انزال خود تسلط پیدا کنند (با تمرین کردن) و به این شکل کمتر از کاندوم استفاده کنید تا بتوانید بیشترین لذت را از همسر خود ببرید، کاندوم لمس طبیعی بدن را از بین می‌برد، پس با احتیاط و انجام تمرین آن را کنار بگذارید. (البته در رابطه مقعدی استفاده از کاندوم بدلیل وجود عفونت ها و عوامل بیماری زا ضروری است)، همچنین بهتر است خانم ها از لباس های جذب یا کوتاه در منزل استفاده کنند، پوشیدن لباس با رنگ های جیغ جنسی مثل: سفید، قرمز، زرد، سبز، بنفش می‌تواند معجزه کند، حتما از شلوارهای جذب استفاده کنید و اجازه دهید تا مرد زندگیتان شما را دید بزند! در انتخاب مدل لباس هایتان دقت کنید و لباس هایی را انتخاب کنید که نقاط قوت زیبایی اندام شما را بیشتر نشان می‌دهند و عیوب را می‌پوشانند. مثلا اگر پاها و باسن زیبا و خوش فرمی دارید با پوشیدن شلوارهای جذب و نازک و خوش رنگ، آنها را بیشتر نمایش دهید. همچنین در نظر داشته باشید که هیچ گاه برای رابطه جنسی با همسر خود زمان تعیین نکنید و برنامه ریزی نداشته باشید چرا که مردان در صورت افزایش میل جنسی شان متحمل فشارهای زیادی (هم جسمی و هم روانی) می‌شوند و در بلند مدت اثرات مخربی بر روی جسم و روحشان بر جای خواهد گذاشت.

 

در آخر باید اعتراف کرد که این مقاله از سایت عروسکو، بهترین و کاملترین مقاله ای بود که می‌توانستید در این باره پیدا کنید..! پس خوش شانس بوده اید و سعی کنید از این مطلب یونیک به خوبی بهره ببرید! همچنین شما می‌توانید سایر مقالات سایت عروسکو را در مجله عروس ببینید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس, عروس, تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس, راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس, ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس, عروس, لباس عروس, راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس, لباس عروس, نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس, عروس, راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس, بهترین مزون لباس, مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!مدل های مختلف کفش عروس و آشنایی با آنها برای انتخابی آسان تر!عروس, لباس عروس, ژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیژست عکس عروس و داماد در آتلیه عکاسیعکاسی عروس, عروس, عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکس عروس و هرآنچه که باید در مورد عکاسی عروسی بدانید!عکاسی عروس, عروس, تاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیتاریخچه دسته گل عروس و پرتاب کردن آن در آخر مراسم عروسیعروس, لباس عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
فرزاد خورشیدی
چهارشنبه پانزدهم شهریور ۰۲
پاسخ
(3)
(3)
فرزاد خورشیدی
سلام من براثر يک سانحه کمرم شکست ونخاع آسيب ديده مسائل جنسي برام دشوارشده