آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!

header
Arooskoo Ads
دوشنبه بیست و پنجم شهریور ۹۸
(10)
(3)
آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!

در این مقاله از سایت عروسکو قصد داریم تا موضوع مهمی را پیرامون ارگاسم زن و چگونگی ارضای (صحیح) جنسی زنان بررسی کنیم. این مطلب از سایت اطلاعات بسیار ارزشمندی را در اختیار شما قرار خواهد داد و دلیل آن هم آشنایی کمتر زنان و مردان با مقوله ی ارگاسم و ارضای جنسی زنان است. باید اعتراف کرد که موضوع به ارگاسم رسیدن در خانم ها به اندازه ارضای جنسی مردان مهم و ضروری است و می‌بایست طرفین در رابطه جنسی یا رابطه زناشویی شان این مورد را نیز لحاظ کنند. این مقاله به شناخت بهتر تازه عروس ها و تازه دامادها از این موضوع مهم بسیار کمک خواهد کرد.

 

ارگاسم زن چیست ؟ چگونه زنان ارضا می‌شوند ؟

دستیابی به اوج لذت جنسی در زن که بواسطه رابطه جنسی و آمیزش جنسی، از راه تحریک فیزیکی نقاط حساس زنان است. ارگاسم زن با لرزش های خفیف در بدن، انقباض ماهیچه ها و خروج یا پاشش مایع انزال از واژن همراه خواهد بود. بعد از ارگاسم حالت آرامش و ریلکسی بدن خواهد بود که با سست شدن اندام ها آغاز می‌شود و سپس حالت عادی بر می‌گردد.

 

نقطه یا نقاط حساس زنان کجاست؟

برای درک بهتر شما معرفی نقطه یا نقاط حساس زنان را به دو دسته کلی تقسیم نموده ایم. که دسته اول: ناحیه یا اندام اصلی/جنسی و دسته دوم: سایر قسمت های بدن است.

 

دسته اول: ناحیه یا اندام جنسی زنان

اندام جنسی زن شامل آلت زنانه و واژن است که قسمت تحریک پذیر آن کلیتوریس (چوچول یا چوچوله) است. به بیان ساده تر ناحیه کلیتوریس یا چوچول که قسمت بیرونی دستگاه جنسی زن است، حتما می‌بایست توسط دست و حرکت دادن آن به واسطه انگشتان تحریک مستقیم شود تا بتوان بهترین ارگاسم یا بعبارتی دیگر ارضای صحیح زن را همراه داشته باشیم. تحریک این ناحیه می‌تواند با خوردن و مکیدن آن توسط مرد باشد و یا با انگشتان دست مرد یا زن به اوج لذت جنسی برسد.

 

دسته دوم: سایر قسمت های بدن

- سر و موها

یکی از قسمت هایی که دست اندازی بر آن می‌تواند محرک جنسی خانم ها باشد، نوازش کردن سر و موهای سر است، دست اندازی در بین موها به گونه ای که نوازش پنداشته شود می‌تواند محرک جنسی زن باشد.

- لاله گوش

تقریبا در مورد لاله گوش و ماهیت تحریک کننده آن برای خانم ها اکثر مردها اطلاعات کافی را دارند و در واقع اولین چیزی است که در این مورد فرا می‌گیرند. لیسیدن و به آرامی نوازش کردن لاله گوش با انگشتان تان می‌تواند بسیار تحریک کننده باشد.

- بوسیدن لب ها

بوسیدن لب ها در هر دو جنس می‌تواند تحریک کننده باشد. بوسیدن آرام و بدون فشار و همچنین مکیدن لب ها روشی برای تحریک است.

- زیر بغل

زیر بغل زن ها و دست انداختن در میان دست ها و به آرامی فشردن زیر بغل برای خانم ها بسیار تحریک کننده است که اکثر آقایان به آن بی توجه هستند.

- سینه ها

بوسیدن، خوردن، مکیدن و فشردن سینه ها برای خانم ها عاملی تحریک کننده است و توصیه می‌شود در طول رابطه چندین بار سینه ها را با دست هایتان بفشارید.

- شکم و کمر

ناحیه شکم و کمر خانم ها تحریک پذیر است و با بوسیدن شکم و یا نوازش خفیف شکم و کمر و یا ماساژ دادن کمر می‌توانید همسرتان را تحریک کنید.

- پاها و باسن

نواحی پشت ران به سمت باسن و پشت ساق پا تحریک پذیر است و نوازش کردن یا گرفتن آن نواحی در دستتان می‌تواند برای زن دلنشین و محرک باشد.

 

ارضای صحیح زن

ارضای صحیح زن و رسیدن به ارگاسم نهایی در برگیرنده مجموعه ای از رفتارها و اعمال متناسب است و حالات روانی و احساسات زن نیز در ارضای صحیح زن می‌تواند اثر گذار باشد. ارضای صحیح زن با دست نیز این قواعد را شامل می‌شود. به طور مثال رساندن زن به اوج لذت جنسی، کاری مرحله ای است و باید مراحل را به درستی طی نمایید، آمادگی روحی و داشتن نشاط در زن الزامی است همچنین انجام عشقبازی و معاشقه در کنار بوسیدن و تحریک کردن ناحیه جنسی زن، همگی موارد می‌تواند در رسیدن به اوج لذت جنسی برای زن کارساز باشد. همچنین می‌توانید مقاله افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی را مطالعه کنید.

 

دیر ارضا شدن زن نشانه چیست؟

دیر ارضا شدن زن و مشکلات جنسی
انواع مشکلات جنسی در زنان و دیر ارضا شدن زن با مراحل چرخه پاسخ جنسی مطابقت دارد. ناتوانی در دستیابی به هر یک از مراحل می‌تواند باعث ایجاد اختلال در رضایت جنسی شود و در نتیجه مشکل ایجاد کند. هر یک از این موارد می‌تواند برای زن بسیار ناراحت کننده باشد، زیرا همه مستحق زندگی جنسی رضایت بخش هستند. آنها می‌توانند برای شریک زندگی وی نیز ناراحت کننده باشند و می‌توانند منجر به ایجاد مشکلات در رابطه شوند.
دیر ارضا شدن زن و حقایق در مورد مشکلات جنسی زن
این حقایق مدتهاست که به عنوان یک موضوع تابو در نظر گرفته می‌شد، در حالیکه اکنون در مورد جنسیت زنان آشکارا در تلویزیون، مجله ها و اینترنت مورد بحث و تصویربرداری قرار گرفته است. از همه مهمتر، خود زنان به طور فزاینده ای از جنسیت و سلامت جنسی خود آگاه می‌شوند و حتی درباره دیر ارضا شدن زن تحقسق می‌کنند. زنان در هر سنی بیشتر در مورد مسائل جنسی خود می‌آموزند. "جنسیت" چیست؟ از نظر زن، در مورد مرد، روابط جنسی بسیار گسترده ای از فعالیت های بدنی و تجربیات روانشناختی را در بر می‌گیرد. این فعالیت ها یک نیاز جسمی و عاطفی مهم برای نزدیکی و صمیمیت را برآورده می‌کنند.
دیر ارضا شدن و مشکلات جنسی در زن
مشکلات جنسی که توسط زنان گزارش می‌شود معمولاً از سه نوع تشکیل شده است:
عدم تمایل جنسی و دیر ارضا شدن زن:
عدم علاقه به رابطه جنسی یا میل به رابطه جنسی و دیر ارضا شدن زن یک مشکل شایع در زنان است، اما به خصوص در خانم ها. فقدان میل قبل از شروع چرخه پاسخ جنسی را متوقف می‌کند. فقدان میل در برخی افراد موقتی است و در برخی دیگر یک مشکل مداوم است.
مشکلات برانگیختگی جنسی یا رسیدن به ارگاسم:
عدم توانایی تحریک جنسی گاهی اوقات به عدم تمایل مربوط می‌شود و سبب دیر ارضا شدن زن می‌شود. در موارد دیگر، زن احساس میل جنسی می‌کند اما نمی‌تواند برانگیخته شود. ارگاسم ممکن است به تاخیر بیفتد یا اصلاً رخ ندهد (آنورگاسمی). این می‌تواند برای زنی که احساس میل می‌کند و برانگیخته می‌شود بسیار ناراحت کننده باشد. این می‌تواند یک چرخه نادرست را ایجاد کند که در آن زن به دلیل داشتن ارگاسم علاقه به رابطه جنسی را از دست می‌دهد. تخمین زده شده است که 7٪ تا 10٪ از زنان از نوعی اختلال ارگاسمی رنج می‌برند.
درد در حین مقاربت : درد در حین مقاربت ( سوء هاضمه ) شایع نیست. مانند سایر مشکلات جنسی، می‌تواند باعث شود که یک زن علاقه به رابطه جنسی را از دست بدهد.درد در حین مقاربت باعث دیر ارضا شدن زن می‌شود.
دلایل مشکلات جنسی زن
دلایل مشکلات جنسی به همان اندازه، خود نسل بشر متنوع و پیچیده است. برخی از مشکلات ناشی از یک مشکل جسمی ساده و برگشت پذیر است. برخی می‌توانند ناشی از شرایط جدی پزشکی، شرایط دشوار زندگی یا مشکلات عاطفی باشند. هنوز علت های دیگر نیز کشف می‌شود.

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییآشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییجنسی, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی, ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی, عروس, چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟عروس, عروسی, جنسی, آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !جنسی, اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!ازدواج, جنسی, از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟, ازدواج, جنسی, دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟, ازدواج, جنسی, آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خطآموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط, جنسی, چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!, ازدواج, جنسی, جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟, ازدواج, جنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر