از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟

header
Arooskoo Ads
شنبه بیست و هشتم تیر ۹۹
(5)
(2)
از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟

اگر در جستجوی کلماتی همچون " چطور بفهمیم که مردی عاشق ماست " " از کجا بفهمیم مردی عاشقمان شده است " چگونه بفهمیم که یک مرد ما را دوست دارد " " نشانه های مرد عاشق " هستید، باید بگویم که این مقاله از سایت عروسکو ( بهترین سایت راهنمای عروس ) می‌تواند به شما کمک زیادی در تشخیص مردان عاشق کند و نشانه های عمومی و قطعی علاقه در مردان را که حاصل تحقیق و بررسی بسیار است در اختیار شما قرار دهد. پس در این مطلب همراه ما شوید.

 

نشانه های مرد عاشق چیست؟

عاشق شدن مردان بدلیل داشتن گرایشاتی خاص (از جمله اهمیت رابطه جنسی برای آنها) می‌تواند خیلی زود و بدون مقدمه اتفاق بیافتد مردان معمولا خیلی سریع نسبت به یک زن دلبستگی پیدا می‌کنند و بلافاصله سعی می‌کنند تا نظر مخاطب خاص خود را جلب نمایند. مردان معمولا در ابتدا فقط به یک چیز (!) فکر می‌کنند اما با گذشت زمان عشق آنها ابعاد گسترده تری پیدا می‌کند و در واقع عشق آنها فراگیر و پایدار می‌شود. برای شکل گیری یک رابطه کافیست که از نظر یک مرد خانمی جذاب باشید (مقاله ی چند ویژگی خانم های جذاب را بخوانید) هر چه این جذابیت در شما بیشتر باشد قطعا مرد به عشق پاک تری در وجودش دست می‌یابد. در ادامه تعدادی از نشانه های مرد عاشق را ذکر می‌کنیم.

 

چطور بفهمیم مردی عاشق ماست؟

 

  • اولین و مهمترین نشانه های مرد عاشق، اهمیت دادن و توجه زیاد آنها به شماست

ساده ترین و ابتدایی ترین و البته قطعی ترین نشانه عشق یک مرد (که اکثر خانم ها به آن بی توجه هستند) اهمیت دادن و توجه زیاد مرد نسبت به یک خانم است. اگر متوجه شدید که در محیط کار یا تحصیل تان مردی بیش از اندازه به شما توجه می‌کند و برایتان ارزش قائل است پس حتما آن مرد جذابیتی در شما کشف کرده است. در این حالت معمولا مردان سعی می‌کنند تا در جلوی شما محترم به نظر آیند، یا اینکه در جمع دوستان بیشتر توجه شان به شما خواهد بود و اگر در جمع سخنی بگویید (حتی با صدای کم) که هیچ شخصی نشنود حتما مرد عاشق شما سخن تان را خواهد شنید! چرا که 99 درصد تمرکزش بر روی اعمال و رفتار شماست! شک نکنید که این یک نشانه قطعی برای عشق در مردان است. هنگامی که مردی عاشق می‌شود تمام فکر و ذکرش شما خواهید بود البته ممکن است سعی نماید تا این عشق را از شما پنهان کند. اما هیچ وقت ماه پشت ابر نمی‌ماند!

 

  • مرد سعی می‌کند تا کارهایش به شما گره بخورد!

معمولا یک تکنیک کلیشه ای و همیشگی در مردان عاشق اینست که کارهایشان را به شما و در تعامل با شما گره می‌زنند، حتی ممکن است یک معضلی (مصلحتی) ایجاد کنند که فقط آن معضل یا مشکل به کمک شما حل می‌شود! در حالت عاشقی مردان سعی می‌کنند که به هر شکلی که شده خود را به شما نزدیکتر نمایند و کارهای مشترکی با شما انجام دهند البته این موضوع در مردان خجالتی کمی متفاوت است ممکن است مرد خجالتی فقط به دیدار شما دلخوش کند و نتواند هیچ کاری برای ارتباط بیشتر با شما انجام دهد. (نکنه مهم: مردی که در ابتدا آشنایی و خیلی سریع به شما پیشنهادات گستاخانه ای می‌دهد قطعا نمی‌تواند در آینده عاشق خوبی برایتان باشد)

 

  • مرد عاشق بیشتر مراقب شماست!

اگر مردی عاشق شما باشد (چه قبل و چه بعد از ازدواج) همواره سعی می‌کند تا از شما مراقبت کند، امنیت شما برایش بیش از اندازه مهم است ( این حالت غریزی است). مرد عاشق تلاش دارد تا کمتر به شما سختی برسد و معمولا سختی های شما را متحمل می‌شود و آرزویش اینست که شما در آرامش و آسایش به سر ببرید. در دوران آشنایی با مرد عاشق، او همواره در تکاپو است که کاری برای شما انجام دهد تا خودش را بهتان ثابت کند.

 

  • مرد عاشق غیرتی است!

از مهمترین نشانه های مرد عاشق اینست که او بیشتر از همه به شما غیرت نشان می‌دهد، مرد عاشق با اینکار سعی می‌کند تا مالکیت شما را بدست بیاورد و از این مالکیت محافظت کند، او عاشق اینست که شما و اطرافیانتان را کنترل کند و هربار که شما از این آزمون سربلند بیرون بیایید او علاقه اش به شما بیشتر و بیشتر می‌شود. مرد عاشق دوست دارد که شما غیرتش را تحسین کنید. (همانطور که می‌دانید غیرت در مرد تعاریف مختلف دارد و مواردی که بیشتر شبیه به "گیر دادن" یا بهانه جویی است معمولا غیرت به حساب نمی‌آید) مثلا اگر شما با مردی دیگر گفتگو کنید و حتی با مرد غریبه شوخی (شوخی های معمول و محترمانه اجتماعی) کنید، در این وضعیت مرد عاشق معمولا تمامی این اوضاع را کنترل می‌کند و نظاره گر رفتار دو طرف خواهد بود و اگر چیز بدی در این گفتگو کشف نکند شما را بابت این گفتگو سرزنش نخواهد کرد. (غیرت مرد در محدود کردن زن نیست)

 

  • او کارهایی انجام می‌دهد که شما خوشحال می‌شوید

معمولا از نشانه های مرد عاشق اینست که او سعی می‌کند کارهایی انجام دهد تا شما را بخنداند یا چیزی برایتان تهیه کند. مرد عاشق از خوشحال کردن شما لذت می‌برد ولی هیچ وقت پایش را فراتر نمی‌گذارد، مثلا شوخی های نامحترمانه انجام نمی‌دهد شما را دست نمی‌اندازد، شما را مسخره نمی‌کند و... منظور اینست که به هر قیمتی اینکار را انجام نمی‌دهد و همواره حواسش به روح لطیف و زنانه تان هست.

 

  • مرد عاشق ادعای مالکیت دارد

مردی که عاشق می‌شود در دوران آشنایی و ازدواج بر روی شما احساس تملک دارد و سعی می‌کند تا از شما در مقام یک مالک محافظت نماید ( او یک بادیگارد رایگان برای شماست!) و اجازه نمی‌دهد کسی به این ملک تعرض نماید و یا آسیبی بزند، همیشه در تلاش است تا شما را سرزنده و پر امید نگه دارد.

 

  • لمس کردن در مرد عاشق

معمولا بعد از ازدواج مرد عاشق مدام شما را لمس می‌کند در کنار توجهی که به شما و اعمالتان دارد، از نوازش کردن و لمس کردن تان لذت می‌برد و با انجام دوباره این کار لذت می‌برد و خسته نمی‌شود. (البته مشغله کاری و مشکلات زندگی را در نظر داشته باشید که ممکن است مرد را سردرگم کند و توجهش به شما کم شود)

 

در آخر باید خاطر نشان کنیم که فهمیدن عشق مرد (قبل از آشنایی) بسیار آسان است و هرچه که زمان بیشتر بگذرد او طاقتش کمتر می‌شود و سعی می‌کند به طریقی این علاقه را به شما نشان دهد، (پس عجول نباشید) مهم ترین نشانه های مرد عاشق توجه کردن زیاد آنها به شماست حتی ممکن است او ساعت ها به شما خیره بماند. (مثل فیلمها!!) ممکن است در گفتگوی با شما نتواند به درستی جمله بندی کند و در واقع دستپاچه شود، معمولا مردی که در گفتگو با یک خانم خیلی مسلط، سخنور و صاحب فضل است نمی‌تواند عاشق خوبی باشد. عشق ناخود آگاه کمی خجالت در مرد ایجاد می‌کند که به راحتی برایتان قابل فهم است. مرد عاشق محتاط می‌شود و در معرفی خودش به شما با احتیاط و مدارا برخورد می‌کند چون اصلا نمی‌خواهد شما را از دست بدهد. اگر مرد عاشق متوجه شود که مرد دیگری هم به شما توجه دارد در عشقش ممکن است بیشتر تلاش کند اما اگر بفهمد که شما به مردی دیگر علاقه مند هستید از عشق اش به سرعت سرد می‌شود و به ساده ترین شکلی که فکرش را نمی‌کنید شما را فراموش خواهد کرد. (روان شناسی نوین - وب سایت بزرگ عروسکو)

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیچک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیازدواج, روش های موفق خواستگاری و ازدواجروش های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج, راهنمای انتخاب حلقه های عروسیراهنمای انتخاب حلقه های عروسیازدواج, راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج, سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, رازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانرازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, رازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندرازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندازدواج, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
HELEN
یکشنبه پنجم شهریور ۰۲
پاسخ
(1)
()
HELEN
من هلن هستم و ۱۵سالم هست من عاشق پسر خالم هستم که دوسال ازمن کوچيکتر هست. و همه ي نشانه هايي که نوشتين رادارد اون توي يه شهر ديگس و من همتون يه شهر ديگس اما اون يه هفته يا دوهفته يبار با خوانواده مياد ومن هم بعضي وقت ها ميرم با مادرم به شهرشون .يبار فهميده بود که من دوسش دارم اما من خودمو‌ به اون راه زدم و دست و پام ميلرزيد و دستپاچه شده بودم. ما وقتي که کنار هم هستيم از زمان و باهم بودن لذت ميبريم اما من نميتونم و جرات ندارم حسمو بهش بگم ما بيشتر وقت ها که به شهرشون ميرفتم اون به من همه اجرا نشون ميداد و باهم بيرون ميرفتيم و باهم حرف ميزديم و قدم ميزديم به بار باهم غروب آفتاب را دوتايي تماشا کرديم وقتي بيرون ميريم دست من را مي‌گيرد و موهايم را نوازش ميکند يا بهم زل ميزند و وقتي حواسم بهش نيست نگاهم ميکنه و وقتي بر ميگردم و نگاهش ميکنم نگام ميکنه و بهم لبخند ميزنه به نظرتون دوستم داره يانه؟؟
sahar
شنبه دوازدهم شهریور ۰۱
پاسخ
(9)
(9)
sahar
سلام رفيق پسرداييم يک سال از من بزرگ تره ما هم ديگرو ميشناسيم خواهرش رفيقمه يک بار خونه داييم بوديم بچه ها جمع بوديم پسرا جدا دخترا جدا حرف ميزنيم من اهنگ گذاشته بودم اون پسر متوجه شدم نگاهم ميکنه منم اصلا دست خودم نبود منم نگاهش کردم هيچ کي متوجه نشد اخلاقش با من خوبه بعدشم چند بار سر شوخي بهم پيام ميداد ميگفت که رل ميزني من ک ميگفتم نميدونم ميگفت شوخي مردم من از اخلاق رفتارش خوشم مياد پسر خوبيه يک بار من ازش پرسيدم که اگ بتوني در گوش من چيزي بگي اپن چيه گفت عاشقم ميشي من باور نکردم بعد گفت به خدا من باورم شده بود ديگ گفا شوخي کردم روم غيرتي ميشه يک بار منو دو تا از رفيقام رفته بوديم بازار چه دو تا جلومونو گرفتن شماره خواستن ما هم نداديم بهش گفتم گفت که عر کي گفت شماره بده شماره منو بده ايا اون عاشقمه لطفا بگيد