آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط

header
Arooskoo Ads
جمعه هفدهم مرداد ۹۹
(13)
(16)
آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط

آموزش زناشویی مدرن

 

اگر در جستجوی کلماتی همچون آموزش زناشویی مدرن و یا زناشویی مدرن هستید حتما این مقاله از سایت عروسکو می‌تواند به شما کمک بسیاری کند تا دقیقا دریابید که زناشویی مدرن چیست و در حقیقت چه مفهومی دارد، آیا می‌دانید برای مدرنیته کردن رابطه زناشویی چه باید بکنیم...

 

مفهوم آموزش زناشویی مدرن

 

در اصل و در یک رابطه زناشویی یا آمیزش جنسی یک مسئله بیشتر از هرچیزی می‌تواند مهم باشد و آن هم رضایت جنسی هر دو طرف رابطه است. شما برای اینکه به رضایت جنسی برسید باید به نیازهای خود و شریک تان توجه داشته باشید و از قبل برای تخلیه روحی شریک خود برنامه ریزی کرده باشید. در موضوع آموزش زناشویی مدرن این مورد می‌تواند حائز اهمیت باشد. پس سعی کنید با درک درستی از پیرامون خود این برنامه ریزی را ترتیب دهید.

 

زناشویی مدرن

 

در زناشویی مدرن و برای آموزش زناشویی مدرن می‌بایست یک تعریف روشن و دقیق از رابطه جنسی داشته باشیم در این صورت نیازی به آموزش دیدن نیست! و هرکسی می‌تواند زناشویی مدرن را تجربه کند! در زناشویی مدرن همانطور که بالاتر اشاره کردیم اصلی ترین بخش مربوط به رضایت جنسی طرفین رابطه است پس از آن نحوه برخوردها و میزان توجه هریک از طرفین رابطه تعیین کننده است در زناشویی مدرن برخوردها بسیار محترمانه است و هیچ یک از طرفین رابطه دچار حس تحقیر نمی‌شود، در روابط مدرن زن در عین حال که به جنس مخالف وابسته است و در برابر آن ضعیف است ولی در انجام رابطه جنسی بسیار قوی و مشتاق نشان می‌دهد و پا به پای مرد همراهی می‌کند. توجه کردن به حالات و نیازهای طرف مقابل یکی دیگر از موارد در آموزش زناشویی مدرن است. به عنوان مثال در هنگام نزدیکی اگر پوزیشن برای یکی از طرف ها ناراحت کننده و یا خسته کننده شد طرف مقابل با توجهی که به شریک خود دارد به سرعت او را از این وضعیت خارج خواهد کرد. در زناشویی مدرن هر دو طرف رابطه از لذت به یک اندازه سهم دارند و به حقوق همدیگر واقف هستند و به آن احترام می‌گذارند.

 

آموزش زناشویی مدرن به زبان ساده

تفاوت های زناشویی مدرن با زناشویی قدیمی

 

 • عدم بوسیدن طرف مقابل

در زناشویی مدرن طرفین رابطه همدیگر را (لب ها را) می‌بوسند و معمولا با این کار رابطه را شروع می‌کنند اما در زمان گذشته اینچنین نبوده است و بوسه ها بسیار حساب شده و یا از سوی یکی از طرف ها انجام می‌شده است.

 

 • عدم نوازش اندام های زن

در زناشویی مدرن و در عصر جدید به اندام زن ها بیشتر توجه می‌شود و معمولا اندام خانم ها توسط شریک جنسی شان نوازش و لمس می‌گردد در حالی که در گذشته اینطور نبوده و این یک کار بی معنی قلمداد می‌شده است.

 

 • کم بودن زمان معاشقه

در عصر کنونی زمان معاشقه و عشق ورزی بیشتر شده است و طرفین ممکن است تا نیم ساعت هم فقط همدیگر را در آغوش بگیرند یا جملات محبت آمیز با بوسه به هم هدیه کنند در حالی که این موضوع پیشتر مرسوم نبوده است.

 

 • نبود آمیزش دهانی

در زناشویی مدرن طرفین رابطه آمیزش دهانی داشته و یا اندام جنسی یکدیگر را با زبانشان می‌لیسند در حالی که در قدیم این موضوع مرسوم نبوده است.

 

 • بی توجهی به ارضا جنسی زن

امروزه و در روابط مدرن، مرد حداکثر توجه را به ارضا جنسی همسر خود دارد و این موضوع را به خوبی درک کرده است در صورتی که قبلا به این موضوع توجهی نمی‌شده است.

 

 • بهبود مکالمات زناشویی

امروزه و جوان ترها به خوبی می‌دانند که در مکالمات زناشویی شان حداکثر هنر و ظرافت را به کار ببرند تا بیشتر تاثیر را بر روی شریک شان بگذارد این در حالی است که مکالمات زناشویی در قدیم بسیار محدود بوده است.

 

 • تنوع در پوزیشن ها

امروزه و در طی انجام یک رابطه جنسی معمولا 4 الی 7 پوزیشن در رابطه تغییر می‌کند ولی در گذشته 1 الی 3 پوزیشن برای رابطه جنسی داشتیم.

 

مردان برای داشتن یک زناشویی مدرن چه کار باید بکنند؟

 

 • رعایت بهداشت و پاکیزگی

داشتن اندامی خوشبو و اصلاح شده می‌تواند تا حدود زیادی به افزایش رضایت جنسی طرفین رابطه بیانجامد و کیفیت آمیزش جنسی را افزایش دهد.

 

 • داشتن برخوردی مالکانه در عین حال محترم

بهتر است بعد از شروع رابطه مرد حالتی مالکانه روی جنس زن داشته باشد، این حس باعث افزایش لذت جنسی خواهد شد و زن نیز این موضوع را دوست دارد. با در آغوش گرفتن و محصور کردن زن در حین رابطه (گه گاهی، نه همیشه) این حس را می‌توانید منتقل کنید.

 

 • توجه به معاشقه پیش از نزدیکی

بوسیدن، نوازش، مکیدن و انجام کارهای پیش از دخول می‌تواند تا حدود زیادی وابسته به زناشویی مدرن باشد.

 

 • نداشتن اصرار برای انجام برخی کارها

بطور مثال اگر زن تمایلی به نزدیکی از پشت ندارد پس شما هم اصرار نکنید، اصرار کردن از شان مردانه شما می‌کاهد.

 

 • نشان دادن احساسات و علاقه در حین رابطه

ابراز علاقه به همراه بوسیدن لبها یا گردن و... می‌تواند در دسته آموزش زناشویی مدرن قرار گیرد.

 

 • ماندن در رختخواب بعد از پایان نزدیکی

بعد از اتمام کار، چند دقیقه را مشغول نوازش کردن و بوسیدن شریک جنسی خود باشید، این کار نشان می‌دهد که شما درک صحیحی از نیازهای یک زن دارید.

 

 

در آخر باید اشاره کنیم که در دنیای امروز که عصر ارتباطات نامیده می‌شود همه ی ما تا حد بسیار زیادی آموزش زناشویی مدرن را دیده ایم و به خوبی مهارت های جدید را بدست آورده ایم نکته مهمی که باید همواره به آن توجه داشته باشید، این است که نیازهای همسرتان هم به خوبی در طی رابطه پاسخ داده شود و در این صورت است که شما می‌تواند یک زندگی زناشویی بسیار بسیار آرام و رویایی را در کنار هم داشته باشید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییآشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییجنسی, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی, ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی, عروس, چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟عروس, عروسی, جنسی, آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!جنسی, آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !جنسی, اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!ازدواج, جنسی, از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟, ازدواج, جنسی, دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟, ازدواج, جنسی, چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!, ازدواج, جنسی, جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟, ازدواج, جنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر