چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!

header
Arooskoo Ads
سه شنبه بیست و یکم مرداد ۹۹
(5)
(0)
چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!

چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟

در زندگی مشترک و رابطه زناشویی مدرن، خواسته مهم خانم ها اینست که همسرشان به حرف آنها گوش کند. و غالباً از اینکه نادیده گرفته می‌شوند آزرده خاطر هستند. و می‌گویند شوهرشان انگار در عالم دیگری سیر می‌کنند و توجهی به آنها ندارند. در این مقاله سعی داریم کمک کنیم تا همسرتان همیشه به حرف شما گوش کند. اگر میخواهید شوهرتان را عاشق و دلباخته ی خود کنید؛ از راهکارهای پیشنهادی ما استفاده کنید.

 

چه کار کنم تا شوهرم به من وابسته شود؟

  • حس آرامش :

زمانی که شوهرتان به هر دلیلی ( کاری، فکری و...) خسته است. با صحبت های دلنشین و دلگرم کننده، به جای غر زدن به او آرامش و حس خوب بدهید. بگذارید خانه محل امن و صمیمی و دل انگیزی برایش باشد. و شوهرتان احساس کند که شما همدرد، رفیق و پشتیبان او هستید. و تحت هیچ شرایطی ترکش نمی‌کنید.

 

  • ابراز علاقه:

به شوهرتان ابراز عشق و محبت کنید. همیشه یک واژه محبت آمیز درمیان حرفهای تان مثل: عشقم، عزیزم، زندگیم، مردم و... به کار ببرید. بگذارید همسرتان بداند که دوستش دارید و برایش مهم هستید در حقیقت بگذارید او حس کند که در زندگی مشترک نقش تکیه گاه را دارد.

 

  • خواسته هایت را بگو:

تا بحال دیده اید خانوم هایی که چهره ای زیبا ندارند، دلربا نیستند و...، وقتی ازدواج می‌کنند، هنوز خواسته شان را به زبان نیاورده شوهرشان مانند غول چراغ جادو (!) آن خواسته را برآورده می‌کند. به نظرشما چرا؟؟؟ حتماً می‌گویید این زن ها خوش شانس هستند. باید به شما بگویم؛ عزیزانم آنها مهارتی به نام قاطعیت در گفتار و رفتارهای غیرکلامی دارند. که می‌توانند نیازهای خود را با صراحت، احترام و در عین حال با زبان بدنی مسلط مطرح کنند. وقتی خواسته ای دارید از گفتن آن نترسید، و خیلی واضح و روشن خواسته هایتان را بگویید. اما مراقب نحوه بیان کردن خواسته تان باشید. تا مبادا با بی احترامی توام باشد. درخواست ها، نیازها و حتی احساسات در رابطه، می‌بایست صریح و آشکار باشد. بدون هیچ گونه سوء استفاده از حقوق یکدیگر باید بیان شود. در بعضی روابط دیده می‌شود که در قبال نیازها، خواسته ها و حتی احساساتشان رفتار تهاجمی صورت می‌گیرد. و به حقوق یکدیگر تعرض می‌کنند. اگر در زندگی زناشویی، زن و مرد حد و مرز روابط را تشخیص ندهند، همیشه دچار تنش خواهند بود.

 

  • به زبان بدنتان آگاه باشید:

زمانی که با همسرتان در مورد موارد خاصی صحبت می‌کنید. رفتارهای کلامی تان با رفتارهای غیرکلامی تان هم خوانی داشته باشد. به طور مثال: اگر دارید می‌گویید ( باشه عزیزم انجامش میدهم ...) حالت چهرتان را اخمو و درهم نکنیـد. و قیافه تان را کج و کوله نکنید. کمی روی رفتارتان فکر کنید و خود را قوی سازید.

 

  • به شوهرتان عزت نفس بدهید و باورش کنید:

اکثر اوقات دیده ایم که مردها به طرز کودکانه ای بهانه گیر و بداخلاق می‌شوند. دلیل اصلی اش بر می‌گردد به رفتار خانوم هایشان که چند ساعت قبل با دیدن یک فیلم و تعریف و تمجید از هنرپیشه مرد، حس حسادت را در شوهرشان برانگیختند. مردها اصلاً خوششان نمی‌آید که زنان شان از مرد دیگری تعریف کنند. آنها دلشان میخواهد که خانوم شان به او تکیه کند، و در توانایی و استعدادهایشان مشوقشان باشد. شوهرانتان دوست دارند به آنها تکیه کنید، و توانایی و استعدادهایش را در هیچ زمینه ای حتی در ( تامین امنیت، رفاه خانواده ...) نادیده نگیرید. پس با همسرانتان هر روز حتی کوتاه مدت در این خصوص صحبت کنید. و به او بگویید که چقدر او را باور دارید. و یک رفیق صمیمی برای هم باشید.

 

  • به غرایز شوهرتان رسیدگی کنید و از حربه زنانه استفاده کنید:

لباسهای زیر و تحریک آمیز بخرید وآنها در اتاق خواب برای شوهرتان بپوشید. آنگاه خواهید دید که توان مقاومت در برابر شما را نخواهد داشت. برایش زنی لوند و دلربا باشید، و زنانگی خود را به همسرتان نشان دهید. مردان بسیار دوست دارند زنانی خوش بو، تمیز، خوش لباس و خوش هیکل داشته باشند. پس ورزش را فراموش نکنید، هر روز استحمام کنید. لباس های زیبا بپوشید وعطر خوشبو را فراموش نکنید. یک زن افسونگر و دلربا باشید و همیشه از ترفندهای افزایش لذت جنسی استفاده کنید.

 

چه کارکنم شوهرم به حرف مادرش گوش ندهد:

لطفاً حساسیت خود را کم کنید. توقع دارید مادری که به دنیایش آورده و بزرگش کرده را ول کند بیاد به شما بچسبد؟!!! مادری که سال های زیاد و پیاپی به او محبت کرده و بی منت برایش هزاران کار مهم انجام داده است هرگز فراموش شدنی نیست.
باید بپذیرید که مردهای ایرانی و حتی خارجی همین جوری هستند! یکی بیشتر وابسته است. و دیگری کمتر، پس به جای حرص خوردن و گلایه کردن بهتر است مهارت های خودتونو افزایش بدید. اول از همه توصیه میکنم به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی پشت سر خانواده شوهرت بخصوص مادر شوهرتون حرف نزنید. و مدام به همسرتون برچسب نزنید و نگویید، بی عرضه ای، مستقل نیستی، اراده از خودت نداری و... این ها همه جملات ممنوعه و مخرب زندگی تان است. بیایید از قسمت مثبت به حرف شنوی شوهرتان نسبت به مادرش نگاه کنیم. باور کنید این نشانه خوبی است. و مسلماً به همچنین مردی می‌توان بیشتر تکیه کرد. تا مردی که اصلاً به مادرش یا خانواده اش حسی ندارد و به آنها بی احترامی می‌کند.
سعی کنید مهارت های خود را افزایش دهید. در خلوتتان به او با مهربانی و نوازش بگویید که چقدر از زندگی مشترک با او راضی هستید. سعی کنید مادر دوم او شوید و جوری رفتار کنید که انگار دلتان نمی‌خواهد که اگر مسئله ای پیش آمد دیگران حتی خانواده ها را درگیر مشکلات خود کنید. وآنقدر به تفکر و دانایی شوهرتان ایمان دارید که مطمئن هستید که میتوانید به کمک هم آن را حل کنید. حتی زمانی که شوهرتان میخواهد بحث را به طرف منطق بکشاند. تحقیرش نکنید و زود از کوره در نروید. شما با بوسیدن و لمس او، بگویید هر چی تو بگی همسر عزیزم یا جملاتی این چنینی به کار ببرید.
با مادر شوهرتان زیاد صمیمی نشوید. اما به او اعتماد داشته باشید، توقع نداشته باشید مادر شوهرتان همانطوری که شما دوست دارید رفتار کند. این به آن معنا نیست که نسبت به مادر شوهرتان بی تفاوت باشید، منظورمان اینست که رفتارمان را با سیاست زنانه کنترل و مدیریت کنیم، نه محبت زیادی و نه بی احترامی، تعادل را حفظ کنیم. تا ایشان هم به خود اجازه ندهد که بیشتر در زندگیتان دخالت کند. و از آن طرف محبتتان را به شوهرتان بیشتر کنید. این چه گفت و آن چه گفت را فراموش کنید. زندگی کوتاه تر از آنست که بخواهیم خود را آزار دهیم.                                
شاد باشید

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیچک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیازدواج, روش های موفق خواستگاری و ازدواجروش های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج, راهنمای انتخاب حلقه های عروسیراهنمای انتخاب حلقه های عروسیازدواج, راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج, سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, رازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانرازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, رازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندرازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندازدواج, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر