آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !

header
Arooskoo Ads
سه شنبه نهم مهر ۹۸
(15)
(13)
آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !

در این مقاله از سایت عروسکو قصد داریم تا برای تازه عروس ها آموزش جامعی را برای برخورد با مردان در مکالمات زناشویی بیاموزیم. کلماتی که مردان را تحریک می‌کند شامل دو دسته کلی می‌شوند کلماتی که پیش از رابطه جنسی می‌بایست بیان شود و کلماتی که در هنگام رابطه زناشویی بهتر است به مردان گفته شود.

 

کلماتی که مردان را تحریک می‌کند؟

مکالمات زناشویی و رفتارهای تحریک کننده تا پیش از شروع رابطه جنسی بسیار مهم هستند و نقش عمده ای در افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی دارند. برای اینکه بتوانید مردان را تحریک کنید می‌بایست از کلماتی استفاده کنید که شامل پیامی کلی برای مردان است آن پیام هم چیزی جز لذت بردن شما از رابطه داشتن با مرد نیست. یعنی اینکه مرد شما احساس کند که شما از داشتن رابطه جنسی با او نهایت لذت را می‌برید. مثلا به او بگویید: "تو خیلی خوب می‌توانی مرا ارضا کنی" "از این که می‌توانم در هر لحظه با تو بخوابم، خیلی احساس خوبی دارم" "دوست دارم فقط با تو بخوابم" "تو خوب بلدی که با یک زن چطور رفتار کنی"

در کنار گفتن این جملات بهتر است از لباس های تحریک کننده مردان نیز استفاده کنیم، لباس های تحریک کننده بپوشید و سعی کنید با انداختن زیور آلات ساده و کم و در عین حال جذاب مرد را بیش از پیش جذب کنید، مراقب باشید که در این کار زیاده روی نکنید چون انداختن بیش از حد زیور آلات مردان را دور می‌کند. لباس های بدن نما با رنگ ها و مدل های تحریک کننده بپوشید، از عطر یا ادکلن هایی که طرف مقابل تان به آن علاقه مند است استفاده کنید.

داشتن رفتارهای جنسی و تحریک کننده یکی دیگر از شیوه های جذب مردان است. مثلا با نگاه های داغ یا چشمان خمارتان یا چشمک زدن با خنده های مرموز می‌توانید مرد را تا حدود زیادی تحریک کنید، نشستن روی پای مردان یا دست کشیدن و لمس کردن آلت مردان می‌شود نهایت لذت و تحریک را بوجود آورد. در صورتی که مرد شما سرد مزاج بوده یا حواس پرت است، می‌توانید با کم محلی به آن و در عین حال نشان دادن حالت شه.وانی خود باعث تحریک مرد شوید.

 

مواردی که در بالا گفته شد مربوط به رابطه جنسی و آماده سازی مرد برای داشتن رابطه ای بهتر بود اما در صورتی که هنوز اول راه هستید و می‌خواهید تا در دانشگاه یا محل کارتان مردی را با کلمات جذب خود کنید، پس باید کمی محتاط تر باشید! در ادامه به کلماتی که مردان را تحریک می‌کند و برای شروع یک رابطه و یا حتی یک رابطه سر سنگین مناسب است می‌پردازیم.

با چه جملاتی مردان را جذب خود کنیم؟

1- واضح صحبت کنیم؛

مردان از خانم هایی که گنگ و مبهم صحبت می‌کنند و در هنگام گفتگو مدام از این شاخه به آن شاخه می‌پرند، خوششان نمی‌آید. بهتر است واضح صحبت کنیم تا مرد احساس امنیت کند و اینطوری به شما نزدیک تر شود.

2- کمتر گله و شکایت کنیم؛

مردان از زن هایی که مدام در حال گله کردن و شکایت کردن هستن خوششان نمی‌آید، مردها عاشق زن های قوی و آرام هستند.

3- از خودمان تعریف کنیم؛

زن ها با زیرکی تمام می‌توانند از خودشان تعریف کنند، از زیبایی ها و خوبی هایشان بگویند و همچنین به وقتش از برتری های خود نسبت به زن های دیگر بگویند. اگر شما به صورتی زیرکانه و آرام آرام از خوبی ها و برتری های خود پیش مردتان صحبت کنید شک نکنید که تا ابد مرد را برای خود نگه داشته اید. این کار باعث می‌شود که اگر مردتان کمتر به محسنات شما توجه می‌کند و یا حتی اصلا متوجه خوبی های شما نشده است، با این کار و این تعریفات پی به ارزشمند بودن شما ببرد.

4- مردها را برای کارهای کوچک دعوت به همراهی کنید

مثلا اگر دانشجو هستید و می‌خواهید همه ی حواس یک مرد را به خود معطوف کنید تنها کافیست که از او بخواهید تا برای کپی کردن جزوه ها تا باجه کپی (چند متر آن طرف تر) همراهتان بیاید و یا از او بخواهید تا در هنگام شب یا غروب مسیر کوتاهی را در دانشگاه از شما مراقبت کند. این درخواست های کوچک اند ولی از نظر مردان بزرگ هستند اگر مردی احساس کند که زنی می‌خواهید به او تکیه کند در اینحال مرد به طور غریزی وابسته زن می‌شود. (مراقب باشید که در این کار نباید زیاده روی کرد یا مسافت های طولانی در نظر گرفت)

 

 

جملات عاشقانه هنگام دخول / حرف های تو رختخواب

مردان به زنانی که در رختخواب حس آرامش و خرسندی دارند بیشتر اهمیت می‌دهد. پس شما نیز در هنگام رابطه زناشویی آرامش داشته باشید و نشان دهید که از داشتن این رابطه لذت می‌برید. اگر مرد قصد انجام معاشقه (بوسیدن و به آغوش کشیدن) را نداشت و برای شروع رابطه عجله داشت بهتر است شما این کار را آغاز کنید و سعی کنید با بوسیدن لب ها و چرخیدن در بغل او این حس را تقویت کنید. مردها از زن هایی که عشق بازی را به خوبی انجام میدهند به عنوان "ملکه" یا "پری دریایی" یاد می‌کنند و بسیار از نظر آنها این رابطه لذت بخش است. پس سعی کنید بوسیدن و معاشقه را ابتدای رابطه داشته باشید. در هنگام عشق بازی با لباس باشید و اجازه دهید تا کم کم مرد لباس ها را از تن شما در آورد و در همین حال سعی کنید تا قسمت های زیبای اندام خود را به نمایش بگذارید. بعد از انجام عشق بازی و در ابتدای دخول چیزی نگویید تا کمی خجالتی و عشوه گر به نظر برسید ولی بعد از انجام دخول و در حین تلمبه زدن مرد، جملات بی پرده تری را به زبان بیاورید. مثلا جملاتی با معانی: "چقدر خوب این کار را انجام میدهی" "چقدر آلت بزرگ و لذت بخشی داری" "چقدر محکم این کار را می‌کنی" "دوست داری من همیشه ماله تو باشم" و... را با واژه هایی جنسی تر بیان کنید.

در رابطه زناشویی فقط گفتن کلمات تحریک کننده برای مردان کافی نیست و در هنگام رابطه بهتر است به آرامی ناله کنید و به گونه ای نشان دهید که دارید از نزدیکی لذت می‌برید. دست کشیدن بر روی کمر و دست های مرد بسیار تحریک کننده است همینطور دست انداختن در میان موهای مرد بسیار جذاب خواهد بود. در صورتی که قبلا با همسرتان رابطه مقعدی داشته اید و از ان راضی بوده اید پس در حین رابطه دوباره از او بخواهید این کار را انجام دهد هرچند که ممکن است این کار انجام نشود اما گفتن آن در حین آمیزش می‌تواند تحریک کننده باشد.

انجام دادن و داشتن پوزیشن های مخلتف (پوزیشن: موقعیت و مدل قرارگیری طرفین در رابطه زناشویی است) می‌تواند همیشه و برای روزها در ذهن مرد باقی بماند. مردها دوست دارند تا زن ها در همه حال و حتی در هنگام کار کردن برای آمیزش با آنها آماده باشند، پس سعی کنید در محل های مختلف (مثل اتاق میهمان، آشپزخانه و...) با همسرتان آمیزش داشته باشید و گاها خود برای انجام آن پیش قدم شوید.

 

به طور کل مردها از زن هایی خوششان می‌آید دارای روحیه ای جنسی هستند و همواره آماده آمیزش با همسر خود می‌باشند و برای اینکار رغبت نشان می‌دهند، زن هایی که سرد هستند و به این روابط اهمیت نمی‌دهند معمولا نمی‌توانند شریک جنسی خود را در رختخوتب هم راضی کنند و کارهایی که انجام می‌دهند بیشتر شبیه به نقش بازی کردن است، که باید بدانید مردان به خوبی قادر هستند تا روحیات واقعی را از غیر واقعی تمیز دهند.

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییآشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییجنسی, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی, ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی, عروس, چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟عروس, عروسی, جنسی, آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!جنسی, اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!ازدواج, جنسی, از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟, ازدواج, جنسی, دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟, ازدواج, جنسی, آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خطآموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط, جنسی, چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!, ازدواج, جنسی, جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟, ازدواج, جنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
تنها
یکشنبه چهارم تیر ۰۲
پاسخ
(4)
(15)
تنها
عشق اصلا وجود نيس
ساحل
جمعه بیست و پنجم فروردین ۰۲
پاسخ
(14)
(16)
ساحل
عشوه گري اول دخول؟؟ چجوري ميشه؟ اون موقع که وقت عشوه نيست؟!اصلا از توان خارجه!! چون تو فکر کامجوييه! تعريف از مرد حين نزديکي و فعال بودن؟؟!! مگه مغز آدم اون موقع کار ميکنه که بخواد چيزي بگه؟!! وجدانا خانما اون موقع قدرت تکلمشونو حفظ ميکنن؟!نميدونم اين موضوع اشتباه درج شده يا واقعا اينطورن مگر اينکه استثنائاتي باشن. من فکر کنم واکنش زن و بدنش کاملا گوياست، نيازي به صحبت نيست. مگر اينکه زن واکنشي نداشته باشه. تعريف بمونه براي بعد از رابطه که هوشياري اومد سرجاش!!
عن
شنبه نوزدهم آذر ۰۱
پاسخ
(17)
(49)
عن
عالی بود