همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشت

header
Arooskoo Ads
دوشنبه نهم اردیبهشت ۹۸
(39)
(16)
همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشت

رابطه مقعدی و نزدیکی از پشت یکی از انواع آمیزش جنسی است که در طی آن دخول آلت مرد در ناحیه مقعد زن صورت می‌گیرد. رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت یکی از روابط جنسی نهی شده در پزشکی و همنیطور دین اسلام است. اما به طور معمول آقایان علاقه مند به انجام این نوع آمیزش جنسی می‌باشند و همواره رابطه مقعدی را یکی از لذت بخش ترین رابطه ها به شمار می‌آورند.

 

رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت چیست؟

 

همانطور که اشاره کردیم رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت نوعی آمیزش جنسی است که در آن آلت مرد وارد مقعد زن می‌شود، و با انجام عمل تلمبه زدن (دخول و خروج آلت) مرد به اوج لذت جنسی می‌رسد. اکثر جوان ها در مورد شکل صحیح انجام این رابطه اطلاعات کافی را ندارند که ما در این مقاله از سایت عروسکو سعی کرده ایم به این مورد و چگونگی انجام آن بپردازیم. توجه داشته باشید که رابطه مقعدی می‌بایست با رعایت توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی انجام شود و اهمیت به بهداشت طرفین در این رابطه یک ضرورت است.

 

آماده شدن برای رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت

 

قبل از انجام رابطه مقعدی، زن می‌بایست نسبت به شستشو و تخلیه انتهای روده اقدام کند. تمیز کردن و تخلیه مقعد برای نزدیکی از پشت تقریبا ضروری است. برای تمیز کردن انتهای روده و مقعد می‌توان از تکنیک شستشوی مقعدی یا دوش مقعدی استفاده کرد. شستشوی روده بسیار ساده است به این صورت که بعد از دفع مدفوع و شستشوی ناحیه بیرونی، با وارد کردن چندباره انگشت به داخل مقعد و چرخاندن آن مابقی مدفوع را از ناحیه خارج می‌کنیم. بعد از آن با چندین دفعه وارد کردن آب ولرم به مقعد و خارج کردن آب می‌توان ناحیه انتهای روده را از وجود هرگونه مدفوع پاکسازی کرد. برای وارد کردن آب به داخل مقعد کافیست سر شیلنک را به مقدار کمی در مقعد فرو بریم و حجم کمی از آب ولرم را در آن ناحیه وارد کنیم و سپس با بیرون آوردن شلنگ آب و انجام عمل دفع پاکسازی را انجام دهیم. معمولا سه الی پنج بار شستشوی مقعد با آب کافیست. بعد از انجام عمل شستشوی مقعدی می‌توانید با صابون آن نواحی را بشویید و بعد از خشک کردن خود کمی کرم وازلین را در مقعد و داخل آن بمالید. وازلین می‌تواند تا حدود زیادی به انعطاف پذیری عضله مقعد کمک کند.

 

شروع رابطه مقعدی و وارد کردن آلت در آن

 

قبل از شروع رابطه مقعدی یا همان نزدیکی از پشت بهتر است عمل دخول در واژن صورت گیرد تا از نظر تحریک جنسی زن آمادگی بیشتری پیدا کند. در هنگام رابطه از جلو بهتر است مرد انگشت خود را در مقعد (مقعدی که بعد از شستشو با وازلین چرب شده است) فرو ببرد و اینگونه مقعد را برای ورود آلت آماده کند. اگر حجم و اندازه آلت مرد از حد معمول (12 الی 18 سانتیمتر طول و 3/5 الی 4 اینچ قطر) بزرگ تر است بهتر است از رابطه مقعدی صرفنظر شود.  بعد از اتمام نزدیکی از جلو مرد می‌بایست با استفاده از وازلین یا روان کننده های مقعدی به آرامی انگشت را در مقعد فرو ببرد و این کار را تا 1 الی 2 دقیقه انجام دهد (در برخی موارد مرد برای آماده سازی مقعد زبان خود را روی مقعد می‌چرخاند و لیس می‌زند) و بعد از آن سعی نماید تا به آرامی با دو انگشت خود مقعد را باز کند. بعد از باز شدن مقعد با دو انگشت و چرب شدن وقت آن رسیده تا آلت مرد با حفظ آرامش و با حوصله در مقعد وارد شود. برای اینکار کمی از سر آلت را به آرامی وارد مقعد می‌کنیم و با نگه داشتن دوباره به عقب بر می‌گردانیم، این عمل را آنقدر انجام می‌دهیم تا بتوانیم به مرور حجم بیشتری از آلت را وارد مقعد زن کنیم. استفاده از روان کننده های مقعدی مثل ژل لوبریکانت می‌تواند به دخول راحت تر کمک کند. (ژل لوبریکانت در همه داروخانه ها و با قیمتی ارزان عرضه میشود) در رابطه مقعدی هرگز نباید از بی حس کننده استفاده کرد، بی حس کننده ها مثل لیدوکایین باعث می‌شود تا زن درد را احساس نکند و در صورتی که آسیبی ببیند متوجه آن نشود.

 

رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

در هنگام رابطه مقعدی

 

بعد از عادی شدن و کم شدن درد در ناحیه مقعد، مرد می‌تواند عمل تلمبه زدن را شروع کند، اگر طول آلت مرد بیشتر از 18 سانتیمتر است، توصیه می‌شود تمام طول آلت در مقعد وارد نشود چرا که ممکن است عضله دوم اسفنکر آسیب ببیند. برای نزدیکی از پشت بهتر است از کاندوم استفاده شود اما اگر به هر دلیلی کاندوم استفاده نشود می‌بایست بلافاصله بعد از اتمام رابطه مقعدی، آلت مرد با الکل یا ژل بهداشتی آقایان به خوبی ضد عفونی شود. در هنگام رابطه باید دقت کنید تا ترشحات و مخاط ناحیه مقعد به داخل واژن وارد نشود. همچنین هرگز نباید قبل از شستشوی آلت با آب و صابون مجددا عمل نزدیکی از جلو انجام شود. مدت زمان نزدیکی از پشت هرچقدر بیشتر باشد مقعد انعطاف پذیری بیشتری را پیدا خواهد کرد و همچنین هرچقدر تعداد دفعات رابطه مقعدی بیشتر شود مقعد زن با اندازه و ابعاد آلت شریک جنسی خود سازگاری بیشتری را پیدا خواهد کرد و عمل دخول در مقعد راحت تر انجام می‌شود، این تا حدی است که زن می‌تواند به صورت ایستاده و بدون استفاده از ژل های روان کننده دخول و رابطه از پشت داشته باشد.

 

 

انجام رابطه مقعدی و عادت کردن طرفین رابطه به آن

 

در صورتی که رایطه مقعدی و عمل نزدیکی از پشت بدون مخاطره و یا آسیبی انجام شود. به مرور زمان منجر به علاقمند شدن زن به این رابطه می‌شود، در برخی مواقع بزرگ بودن و کلفت بودن آلت جنسی مرد باعث تحمیل درد و ناراحتی به زن می‌شود که در این صورت ادامه دادن و پافشاری در آن می‌تواند منجر به آسیب دیدن زن شود ولی اگر اصول و قواعد این رابطه بدرستی رعایت شود و زن هم از داشتن چنین رابطه ای لذت ببرد، به مرور هر دو طرف برای ادامه رابطه مقعدی مشتاق تر خواهند شد.

 

نکات بهداشتی در رابطه مقعدی

 

رعایت نکات بهداشتی در رابطه مقعدی یا همان نزدیکی از پشت بسیار مهم تر از سایر موارد توصیه شده بهداشتی در رابطه زناشویی است. تمیز کردن و شستشوی مقعد تنها باعث تمیز شدن آن ناحیه از مدفوع می‌گردد و این بدان معنا نیست که میکروب ها و عوامل عفونت زا در مقعد از بین می‌روند. پس با این حساب می‌بایست نهایت دقت را برای رعایت بهداشت داشته باشیم. بعد از اتمام رابطه مقعدی توصیه میشود طرفین رابطه استحمام کل بدن را انجام دهند و با استفاده از ژل های بهداشتی محل نزدیکی و از جمله واژن را ضد عفونی کنند. مردان برای شستشو دادن آلت خود بهتر است از ژل های بهداشتی آقایان استفاده کنند و در صورتی که این ژل ها در دسترس شان نبود از اسپری الکل برای ضدعفونی ناحیه تناسلی خود استفاده نمایند.

 

عوارض و خطرات رابطه مقعدی

 

عوارض و خطرات رابطه مقعدی یا نزدیکی از پشت شامل طیف گسترده ای از آسیب ها و مشکلات است. نزدیکی از پشت می‌تواند باعث صدمه دیدن عضلات مقعد (عضله ارادی اسفنکر- عضله غیر ارادی اسفنکر) شود، که در این موارد درمان های سخت و طولانی مدتی وجود دارد. از دیگر سو گشاد شدن مقعد هم می‌تواند مشکل آفرین باشد و سبب شود تا شخص دچار بی اختیاری گردد. همچنین ریسک بالای ابتلا انواع عفونت های دستگاه تناسلی در مردان و زنان باعث می‌شود تا رابطه مقعدی یک رابطه جنسی چالش بر انگیز به شمار آید.

 

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییآشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییجنسی, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی, ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی, عروس, چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟عروس, عروسی, جنسی, آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!جنسی, آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !جنسی, اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!ازدواج, جنسی, از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟, ازدواج, جنسی, دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟, ازدواج, جنسی, آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خطآموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط, جنسی, چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!, ازدواج, جنسی, جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟جنتلمن کیست؟ مرد جنتلمن چه خصوصیاتی دارد؟, ازدواج, جنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

60 نظر
ناشناس
سه شنبه هفتم آذر ۰۲
پاسخ
()
()
ناشناس
سلام ببخشيد ميشه جواب بدين در معاينه بعد چندبار رابطه مقعدي تشخيص داده ميشه؟
نام خاوری
دوشنبه بیست و نهم آبان ۰۲
پاسخ
(1)
()
نام خاوری
ممنون از سایت خوبتون
Faty
دوشنبه بیست و هفتم شهریور ۰۲
پاسخ
()
(2)
Faty
چرا هنگام رابطه مقعدي ب ارگاسم نميرسم راهي وجود داره ک مشکل حل شه ؟
پاسخ عروس کو
با سلام هیچ شخصی از راه مقعد به ارگاسم نمی‌رسد چون سنسورهای جنسی ندارد، در صورت اصرار برای این رابطه ارگاسم با تحریک دستی است
پاسخ مدیر سایت
مریم ۰۹۳۶۰۷۷۹۰۶۷
پنج شنبه بیست و سوم شهریور ۰۲
پاسخ
(5)
(6)
مریم ۰۹۳۶۰۷۷۹۰۶۷
خوش بحال خانمه
چه خبر
چهارشنبه بیست و دوم شهریور ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
چه خبر
مطلب خوبی بود، متن غیر جنسی ولی آموزنده
بابک ۰۹۳۶۰۷۷۹۰۶۷
شنبه هجدهم شهریور ۰۲
پاسخ
(4)
(2)
بابک ۰۹۳۶۰۷۷۹۰۶۷
خيلي عالي بود اگه رعايت کنه لذتش خيليم خوبه
نایس
یکشنبه دوازدهم شهریور ۰۲
پاسخ
(3)
(1)
نایس
درود خسته نباشيد اگر بدون کاندوم رابطه مقعدي داشته باشم، آيا با شستن آلت با مواد ضد عفوني کننده بعد رابطه آيا از بيماري ها و عفونت ها جلوگيري مي‌شود يا حتما بايد از کاندوم استقاده شود؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، ریسک عفونت همچنان وجود دارد
پاسخ مدیر سایت
محمدحسین اسفندیاری
شنبه یازدهم شهریور ۰۲
پاسخ
(1)
()
محمدحسین اسفندیاری
سلام آيا از داخل مقعد هم اسپرم زنانه در ميايد؟
پاسخ عروس کو
سلام خیر ترشحات روده است
پاسخ مدیر سایت
حسن
پنج شنبه نهم شهریور ۰۲
پاسخ
(1)
(4)
حسن
چگونه مطمئن شويم که فردي که باهاش رابطه از پشت داريم بار اولشه
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز از هیچ طریقی نمیتوانید مطمئن شوید
پاسخ مدیر سایت
امید
دوشنبه بیست و سوم مرداد ۰۲
پاسخ
(2)
(3)
امید
سلام ميخواستم بدونم من منيم راداخل معقد خانم بريزم چه اتفاقاتي ميفتد
پاسخ عروس کو
اگر در مورد بارداری می‌پرسید ریسک خیلی کم دارد
پاسخ مدیر سایت
❤️
سه شنبه هفدهم مرداد ۰۲
پاسخ
(1)
()
❤️
سلام من ۱۲ساله ازدواج کردم و نمتونم از مقعد نزديکي کنم از دردش ميترسم و شوهرم خيلي دلش ميخاد چکار کنم و درضمن من ديسک هم دارم مشکلي برام پيش نمياد
پاسخ عروس کو
سلام به مشاور خانواده مراجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
رضا...
شنبه چهاردهم مرداد ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
رضا...
سلام ...آيا علاقه من به رابطه از عقب بدليل ديدن فيلم هاي **** است....يا بخاطر دليل ديگريست ممنون از راهنمايي شما...
پاسخ عروس کو
دیدن فیلم های مستهجن می‌تواند مهمترین دلیل باشد.
پاسخ مدیر سایت
احمد
یکشنبه هشتم مرداد ۰۲
پاسخ
(2)
(1)
احمد
سلام خسته نباشيد آيا رابطه از مقعد باعث طولاني شدن قاعدگي ميشه لطفا جواب بدين ممنون
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، این موضوعی که مطرح فرمودید در علم پزشکی اثبات نشده است
پاسخ مدیر سایت
مریم
جمعه ششم مرداد ۰۲
پاسخ
(5)
(3)
مریم
سلام ما تقريبا پنج ساله که ازدواج کرديم و بيشتر از پشت رابطه داريم و آلت همسرم خيلي قطرش زياده ولي من اصلا اذيت نميشم و لذت هم ميبريم اينکار ما در آينده براي من مشکلي درست ميکنه يا اگه اينجور بود تا الان من متوجه ميشدم؟
پاسخ عروس کو
سلام رابطه مقعدی دارای ریسک بالا و خطرات فراوانی است که ممکن است در زمانی از زندگی بروز کند، در مورد شما مهمترین ریسک عفونت واژن است.
پاسخ مدیر سایت
دنیز
سه شنبه بیستم تیر ۰۲
پاسخ
(5)
(6)
دنیز
سلام خسته نباشيد من ۲ روز ديگع قراره رابطه داشته باشم اولين بارمه خيلي ميترسم ولي خودمم احتياج دارم طرفه مقابلم ميخاد ولي دخترم دلمم ميخاد از جلو باشع چکار کنم ميشع رابطم از جلو باشه واي از دختري در نيام؟
پاسخ عروس کو
با سلام داشتن رابطه از جلو منجر به از بین رفتن باکرگی می‌شود
پاسخ مدیر سایت
محمد دشتی
دوشنبه نوزدهم تیر ۰۲
پاسخ
(4)
(5)
محمد دشتی
سلام
فاطمه امیری
یکشنبه چهارم تیر ۰۲
پاسخ
(5)
()
فاطمه امیری
سلام ببخشيد من نزدیکی ميکنيم مدفوع خارج ميشود طبيعيه يا خطرناک؟ ميشه توضيح بدين يکم درموردش
پاسخ عروس کو
به طور کل احتمال خروج مدفوع در هنگام رابطه وجود دارد دلیل آن هم تحریک روده است، معمولا قبل از رابطه تخلیه و شستشو انجام داده می‌شود که تا حدی ممکن است موثر باشد، احتمال عفونت های مختلف برای مرد و زن وجود خواهد داشت
پاسخ مدیر سایت
زهرا
سه شنبه سی ام خرداد ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
زهرا
من قراره ******* رابطه داشته باشم از عقب کاندوم هم استفاده نميکنيم احتمال بارداري وجود داره لطفا زودتر جواب بديد
پاسخ عروس کو
سلام احتمال کم است، بدون خطر عفونت و بیماری های مراقبتی برای مرد وجود دارد
پاسخ مدیر سایت
فریبرز
یکشنبه سی و یکم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(3)
(34)
فریبرز
سلام همه پسراي محل با من رابطه ي مقعدي دارن مشکلي برام ايجاد نميکنه؟ حدود ۲ هست که ارتباط مقعدي دارم
پاسخ عروس کو
سلام، پارگی خونریزی، درد، عفونت و سایر مشکلات محتمل است
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
شنبه دوم اردیبهشت ۰۲
پاسخ
(1)
(3)
ناشناس
سلام من از عقب.۲ شب پيش رابطه داشتم و الان راه ميرم سوزش داره غذا ميخورم ولي ۲ روز ک مدفوع نکردم از چيه ؟ميترسم مشکلي پيش اومده باشه آيا مشکلي براي روده هام پيش آمده؟
پاسخ عروس کو
سلام، رابطه مقعدی ممکن است منجر به خونریزی، درد، سوزش، خارش ،تورم عفونت و تب و لرز شود اما ارتباطی با مدفوع کردن یا نکردن ندارد.
پاسخ مدیر سایت
محمدسلیمانی
شنبه نوزدهم فروردین ۰۲
پاسخ
(4)
(1)
محمدسلیمانی
سلام چه پمادي ياروغني براي گشاد شدن مقعد توصيه ميکنين برام
پاسخ عروس کو
سلام روان کننده لوبریکانت یا وازلین از داروخانه تهیه شود
پاسخ مدیر سایت
فرهاد زهدی
شنبه دوازدهم فروردین ۰۲
پاسخ
(1)
(1)
فرهاد زهدی
سلام خسته نباشيد چند سال پيش يه پسري خوابيد روم ولي با شلوار دقيق يادم نيست بخاطر همين عذاب وجدان گرفتم خواستم بدونم اگه آلتش رو درون مقعدم کرده باشه حس ميکنم يا دردي احساس ميکنم لطفا جواب دهيد
پاسخ عروس کو
بله همینطور است، اعصاب زیادی در مقعد هستند که دخول به وضوح قابل درک است.
پاسخ مدیر سایت
حجت مشهد
پنج شنبه سوم فروردین ۰۲
پاسخ
(3)
(10)
حجت مشهد
الان ک مث قديم نيس بعد ي صدور مکافات دختر بياري و ي دست رو صورت خجالت ي دست جلو ک بکارت نزني.الان ک خيلي راحت وسن پايين همه هنفريف و از عقب اول خودشون با ميوه جات وسايز کوچيک تا الي هرچي کلفتر لذت بيشتر..همه دخترها خانمها از ... بيشتر ب اورگاسم و عشق ميکنن و باشم ميگن .... داخل ک .... بشه..تعجبم چ سوالهاي الکي وقتي مدوني م چ خبره!!!
پاسخ عروس کو
دوست عزیز بخش زیادی از دیدگاه شما اشتباه است
پاسخ مدیر سایت
رویا
چهارشنبه دوم فروردین ۰۲
پاسخ
(15)
(1)
رویا
ببخشيد يک سوال داشتم مقعد من رنگش خيلي سفيد هست و لکه هايي مثل بيماري پوستي خيلي سفيد زده من ۱۶ سالمه و نميدونم بر اثر چي اينجور شده ميشه راهنمايي کنيد که بايد چيکار کرد يا چه دارويي مصرف کنم خوب شم؟؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، معاینات پزشکی برای مشکل شما الزامی است .
پاسخ مدیر سایت
علی
دوشنبه بیست و نهم اسفند ۰۱
پاسخ
(10)
(6)
علی
تاحالا از اين نظر به رابطه مقعدي نگاه نکرده بودم ،ولي لذتش و با هيچي نميشه مقايسه کرد
رضا
شنبه بیستم اسفند ۰۱
پاسخ
(21)
(41)
رضا
مردهايي که از همسرشون چنين درخواستي دارن از سگ پسترن، خاک تو سرشون🤮🤮
منا میلانی
جمعه دوازدهم اسفند ۰۱
پاسخ
(14)
(14)
منا میلانی
جواب سوالم رو کي ميتونم ببينم
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز، تایید یا پاسخ هر نظر 24 تا 48 ساعت زمان می‌برد
پاسخ مدیر سایت
منا میلانی
جمعه دوازدهم اسفند ۰۱
پاسخ
(3)
(13)
منا  میلانی
سلام وقت بخي همسرم بيشتر دوست داره که از پشت با من رابطه داشته باشه و نزديکي کردن از پشت براي من خيلي سخت هستش و چون نميتونم همسرم گفته که صيغه ميکنه راهنمايي کنيد که قبول کنم همسرم صيغه کنه يا راهي داريد که من بتونم از پشت انجام بدم ممنون
پاسخ عروس کو
مشکل شما نیاز به جلسات مشاوره خانواده دارد
پاسخ مدیر سایت
علی
جمعه دوازدهم اسفند ۰۱
(5)
(2)
علی
سعي کنيد ۲ الي ۳ ساعت قبل رابطه مقعدي چيزي نخوريد و خودتون و درست وحسابي بشوريد
زهرا
یکشنبه سیزدهم آذر ۰۱
پاسخ
(9)
(3)
زهرا
سلام وقتتون بخير..بعد از پاکسازي مقعد باز هم مدفوع به الت همسرم خورد و اون بي احتياطي کرد و با همون حال وارد واژنم کرد بعد رابطه هم خيلي خونريزي از پشت داشتم..چه خطراتي ممکنه به وجود بياد خيلي استرس دارم که دچار ايدز بشم..اگه امکانش هست سريعتر جوابمو بدين خيالم راحت شه
پاسخ عروس کو
سلام دچار ایدز نخواهید شد، سریعا به پزشک زنان ماجعه کنید
پاسخ مدیر سایت
کسری
یکشنبه سیزدهم آذر ۰۱
(30)
(12)
کسری
چه ربطی به ایدز داره
علی
شنبه بیست و دوم مرداد ۰۱
پاسخ
(10)
(9)
علی
عالی یک کلام
باران
پنج شنبه بیست و ششم خرداد ۰۱
پاسخ
(16)
(11)
باران
چرا بعد از آب گذاشتن و تميزي مقعد موقع نزديکي مدفوع خارج مي‌شود؟؟؟
پاسخ عروس کو
سلام دوست عزیز، بدلیل طولانی بودن طول روده، امکان پاکسازی صد در صدی آن وجود ندارد، مگر با استفاده از داروهایی خاص که به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود، با این وصف در هنگام نزدیکی و تحریک انتهای روده باقیمانده مدفوع در سراسر روده به محل تخلیه نزدیک می‌شوند و باعث می‌شود تا مدفوع دیده شود، به طور کل رابطه مقعدی بسیار پر ریسک است و خطر ابتلا به انواع عفونت ها وجود دارد، همچنین ناحیه مقعدی آسیب می‌بیند و در دراز مدت شقاق و بواسیر می‌شود، توصیه می‌شود این رابطه را تا حد امکان محدود کنید
پاسخ مدیر سایت