فوت و فن شوهرداری چیست؟ آیا شوهرداری سیاست می خواهد؟ با ذکر مثال های کاربردی

header
Arooskoo Ads
شنبه نوزدهم مهر ۹۹
(3)
(0)
فوت و فن شوهرداری چیست؟ آیا شوهرداری سیاست می خواهد؟ با ذکر مثال های کاربردی

سیاست در شوهرداری یعنی چه؟

 

در این مقاله سعی کرده ایم تا اطلاعات مفید و جامعی را در مورد سیاست شوهرداری و یا فوت و فن شوهرداری خدمت تازه عروس های زیبای سایت عروسکو ارائه نماییم. حتما شما هم با خود فکر می کنید که شوهرداری بلد نیستم و یا سیاست زنانه بلد نیستم و حتما فکر می کنید که داشتن زندگی آرام و بی دغدغه نیازمند بهره گیری از سیاست های زنانه در زندگی مشترک است و البته باید بگوییم که تقریبا درست فکر کرده اید و زن و مرد برای داشتن یک زندگی خوب و رویایی لازم است تا همواره بهترین راه و روش را انتخاب کنند و در حقیقت کمی سیاست به خرج دهند.

 

نکته مهم: سیاست به معنی دروغ گویی نیست و در تعریف صحیح سیاست آمده است که به مجموعه ای از اقدامات و تدابیری گفته می شود که برای دستیابی به تعالی و پیشرفت اتخاذ می گردد. در واقع یک فرد سیاس ، بهترین تصمیم را می گیرد که چگونه خانواده خود را از گزند تهدیدات و خطرات (احتمالا خطرات مادر شوهر!) به دور نگه دارد و رابطه زناشویی را در جهت پیشرفت و تعالی هدایت کند.

 

هدف از یادگیری فوت و فن شوهرداری چیست؟

فوت و فن شوهرداری معمولا به مجموعه اقدامات و تکنیک هایی (پلیتیکس) گفته می شود که بتوان به طریق آن اوضاع زندگی زناشویی را بهبود بخشید و همواره رو به پیشرفت باشیم، فوت و فن شوهرداری یا سیاست شوهرداری به معنی این نیست که به شوهر خود دروغ بگوییم یا اینکه فریبش دهیم یا حتی اینکه سعی کنیم در زندگی از او آتو بگیریم یا نقطه ضعف های شوهر خود را بیابیم. در حقیقت مهمترین اصل در فوت و فن شوهرداری این است که بتوانیم او را از زندگی راضی نگهداریم و در واقع شوهرمان را مطیع خود کنیم به شکلی که شوهر از زندگی مشترک رضایت صد در صدی داشته باشیم. به زبان خودمانی کاری کنیم که فکر کند او رهبر است اما در واقعیت ما او را هدایت کنیم!

 

اگر می گویید شوهرداری بلد نیستم یا سیاست زنانه بلد نیستم باید به شما بگوییم که فراگیری این موضوع اصلا نیازی به درس و دانشگاه و کلاس های فوق برنامه ندارد و شما می توانید به کمک چند خصیصه ساده شوهرتان را حرف گوش کن کنید این خصایص شامل: خویشتن داری، صبر و بردباری، مهربانی، توجه کردن به شوهر، و در تملک بودن است.

 

باید بدانید که مهمترین خصوصیات در سیاست شوهرداری اینست که خویشتن دار باشید و صبر و بردباری زیادی از خود نشان دهید.

مثلا ممکن است مرد شما عصبانی از سر کار به منزل بیاید و شما دقیقا نمی دانید که چه بر سر او گذشته است؟ شاید در کارش شکست خورده یا مورد بی احترامی فردی قرار گرفته یا متوجه شده که سرش کلاه رفته و ... این موضوع را قطعا شما نمی دانید چرا که مردها در این مسائل بسیار تودار هستند (به دلیل اینکه نمی خواهند زن شان ناراحت این مسائل باشد- حس مردانه) پس بهتر است در این شرایط خویشتن داری کنید و مانند پیر زن ها به سرش غر غر نکنید چرا که اینکار باعث می شود دعوای سختی بین تان اتفاق بیوفتد و اثرات بد آن تا مدت ها بعد در خاطرتان بماند. یا فحشی داده شود که برای همیشه حرمت ها شکسته شود. (اولین مرحله به سوی طلاق از بین رفتن حرمت هاست پس در نتیجه مهمترین کار در فوت و فن شوهردای حفظ حرمت های طرفین است)

 مهربانی اصل دیگر در فوت و فن شوهرداری از رازهای ازدواج موفق است همواره سعی کنید روی خود را مهربان و خوش مشرب حفظ کنید، نگاه خود را در زمان آمیزش جنسی مهربان و در عین حال لذت جو حفظ کنید. زن مهربان زنی است که در شرایط دشوار با مهربانی از همسرش حمایت می کنید. این مدل مهربانی ها در ذهن مرد می ماند و او تا ابد مدیون شما می شود، نه مهربانی کردن در شرایط روزمره یا عادی ، که کاری بسیار آسان است. به مثال زیر توجه کنید.

فرض کنید مرد شما در کارش شکست خورده، یا معتاد شده یا مورد بی مهری از سوی خانواده اش قرار گرفته است. در این شرایط نحوه برخورد مهربانانه شما می تواند معجزه کند، اگر از دست مادرش ناراحت است، سعی کنید مهربانی کنید ، هرگز کینه توزی نکنید یا از مادر شوهرتان بد نگویید. با مهربانی و سیاست زنانه تان سعی کنید راهکار های ارائه دهید که این مشکل بر طرف شود. مطمئن باشید با این کار دیگر شوهر به حرف مادرش گوش نمی دهد و شما برای او الویت اول می شوید، چون هر وقت در مورد شما فکر می کند می بیند شما حرف بدی در مورد مادرش نگفته اید ولی مادر او بعضی وقتها در مورد شما بدگویی یا قضاوت نابجا کرده است.

 توجه کردن به شوهر یکی دیگر از کارهای معجزه آسا است، در کارهای مختلف سعی کنید همیشه توجه تان به او باشد، شاید با خود بگویید که چرا فقط ما باید توجه کنیم؟ باید بگویم که این مورد یعنی توجه کردن به شوهر بهترین راه برای توجه کردن شوهر به شماست ، مردها معمولا موجودات ساده ای هستند و هر کاری که به سرشان بیاورید آنها همان را تحویل تان می دهند ، (برای همین می گویند زن خوب باعث موفقیت مرد می شود و زن بد...) اگر به او توجه کنید او هم به شما توجه می کند! به عنوان مثال توجه کردن شامل تشویق و تنبیه کردن هم می باشد. مثلا در سیاست شوهرداری باید بدانید که از همه ویژگی های زنانه تان استفاده کنید تا بتوانید مردتان را هدایت کنید. همواره این نکته را در نظر داشته باشید ، که نباید در هیچ کاری (باز هم می گویم هیچ کاری) زیاده روی و کم کاری کنید. همواره تعادل را حفظ کنید.

 

در تملک شوهرتان باشید، بگذارید شوهرتان احساس کند که شما مال او هستید، حتما در مکالمات زناشویی و جنسی از او شنیده اید که شما مال او هستید! پس بگذارید این حس در او تقویت شود، اجازه دهید همواره این فکر را داشته باشد آنوقت ببینید که چگونه مطیع و گوش به فرمان شماست. واقعا لذت معجزه اینکار چشیدنی است. به مثال توجه کنید.

مثلا فرض کنید به میهمانی دعوت هستید و شوهرتان به دلایلی موجه نمی تواند بیاید ، اول به او بگویید که من بدون تو جایی نمی روم، اگر دیدید دودل است و میلی ندارد شما به آن میهمانی بروید، پس حتما اینکار را نکنید و در خانه بمانید و با او خوش گذرانی کنید. اما اگر دیدید بسیار راغب است که شما به آن میهمانی بروید پس حتما همین کار را بکنید البته بعد از کلی ناز و عشوه... قبول کنید. بگذارید احساس کند شما در خیلی از مسائل به او تکیه کرده اید. مثال دوم و بهتر اینکه: در یکی از شب ها که تازه به رختخواب خود رفته اید، ناگهان به او بگویید که عزیزم مطمئنی درب خونه قفل شده است ، من یکم می ترسم، حتما او درب منزل را چک می کند بعد از برگشت او بهش بگید: کمی می ترسم لطفا بغلم کن... این کار سردترین و بی خیال ترین مرد را به بالاترین درجه می رساند. (تحریک حس حمایت و مالکیت مرد با ساده ترین کار)

 

8 کار ساده و عملی دیگر در سیاست شوهرداری!

 

  • همیشه به استقبال شوهرتان بروید ، جتی اگر دستتون بند باشد.

این نکته هم موردی دیگر از توجه کردن به شوهر است، حتما مادر بزرگ ها را به خاطر دارید که در هر نقطه ای از منزل بودن خود را برای استقبال به همسرشان می رساندند و در زندگی شان همواره عشق و احترام پایدار بود.

  • چند دقیقه کنارش بنشینید و منتظر حرف زدنش باشید

همواره خانم های متکلم وحده هستند، که این موضوع اصلا اشکال ندارد ، اما گاهی (خیلی کم!) در روز اجازه دهید شوهرتان هم صحبت کند، یعنی منتظرش بمانید تا صحبت کند، مثلا از او بپرسید روزش را چگونه سپری کرده است.

  • وقتی گرسنه است از او درخواستی نکنید

از نظر فیزیولوژی ساختار بدن مردان (در شرایط نرمال) ، طاقت بسیار کمی در برابر گرسنگی دارد. این بخاطر سوخت و ساز بیشتر بدن مردان است،  وقتی شوهرتان گرسنه است او را دلداری دهید! از او هیچ کاری نخواهید انجام دهد، تا این موضوع ختم به خیر شود!

  • گاهی اوقات برای رابطه جنسی پیش قدم شوید

همه مردان در فانتزی های خود زنی را تصور می کنند که بسیار داغ است و مایل به رابطه جنسی با آنها است. این فانتزی او را واقعی کنید، پس گاهی اوقات نه همیشه (ماهی یا دو ماهی یکبار) برای رابطه با او پیش قدم شوید، باید باهوش باشید و در شرایطی که او هم آمادگی دارد اینکار را انجام دهید. اینکار فواید زیادی دارد و باعث می شود فکر هیچ زن دیگری را نکند.

  • با آرامش و با ظرافت زنانه برخورد کنید

در خیالات مردانه ، زنی که آرام است و داغ است بسیار جذاب است. پس دست به کار شوبد آرامش خود را داشته باشید ، ظرافت های زنانه را تقویت کنید. مثلا گاهی به خودتان حسابی رسیدگی کنید و در گوشه ای مشغول کتاب خواندن (نه موبایل بازی) شوید، ببینید چطور برایتان پر پر می زند. سپس به حرف ها یا خواسته های او توجه کنید. همچنین در رویارویی با مشکلات زندگی آرام باشید به او تکیه کنید و به روشی آرام و با احتیاط سعی کنید به او راهکار دهید و هدایتش کنید و در آخر بگویید: وقتی تو مرد زندگی ام هستی دیگر از هیچ چیزی نمی ترسم (این یعنی اینکه شما انسان بی خیالی نیستید و فکر مشکلات هستید اما در زندگی به او تکیه کرده اید)

  • کمی شیطنت کنید

مردها از زنانی خوششان می آید که گاهی شیطنت کنند، شیطنت های جنسی بسیار جالب است و مردها را به زانو در می آورد. همچنین غیر از مسائل جنسی گاهی شیطنت هایی که نشان از هوش شما دارد انجام دهید، می تواند شوخی باشد یا کارهای جالب خانه داری و ... اصلا مهم نیست اندام شما چگونه است یا اینکه زیبا هستید یا نه... زشت ترین زنها اینگونه مردها را مطیع خود می کنند.

  • تمیز باشید لباس هایتان را روزانه عوض کنید

یک فکر بد در ذهن همه مردان وجود دارد که خیال می کنند اگر شما برای بیرون رفتن از خانه و دیدار با سایرین آرایش و رسیدگی به خود کنید ، حتما برای مردان دیگری این کار را کرده اید، این فکر بسیار ساده و زمینه ای است و پیچیدگی زیادی ندارد پس بهتر است زیاد به این موضوع فکر نکنید، برای حل این مشکل کافیست همواره تمیز باشید روزی یکبار دوش بگیرید و لباس های خود را روزانه عوض کنید، آن وقت هم مردتان در فکر خرج کردن برای شما می افتد و هم آن خیالات در ذهنش ناپدید می شوید و شما را یک زن خوش پوش فرض می کند.

  • غذاهای متنوع و سفره رنگارنگ معجزه می کند

سفره رنگارنگ و میز چیدن پر حوصله باعث می شود یکی دیگر از حس های مردان به خوبی تحریک شود و تا ابد در ذهنش بماند. لازم به توضیح بیشتر نیست شما در این موارد استاد هستید!

 

 

اگر هنوز هم خیال می کنید که شوهرداری بلد نیستم و سیاست زنانه بلد نیستم سخت در اشتباه هستید، این مقاله از سایت عروسکو جامع ترین و بهترین مقاله زناشویی است که زنان را به ظرافت ها و سیاست های زنانه خود آگاه می کند، با خواندن دقیق این مقاله شما دیگر در این زمینه کار کشته هستید و حرفه ای... پس جای هیچ نگرانی نیست، مردها ساده تر از آن چیزی هستند که فکر می کنید. به برنامه های ماهواره توجه نکنید آنها ساخته شده اند که زندگی شما را نابود کنند، در برنامه سمت نو یک تلویزیون فارسی زبان خارجی اکثر راه کارهایی که گفته می شود برای نابود کردن زندگی مشترک شماست. این که قرار باشد یک زن مثل مردها رفتار کند و توجهی به غرایز زنانه و مردانه نداشته باشد، بسیار امر خطرناکی است. مردها دنبال زن هستند نه مرد... شما باید زنانگی داشته باشید و همواره سعی کنید حرمت ها را در زندگی تان حفظ کنید. هیچ گاه اجازه ندهید حقوق تان پایمال شود.

 

در آخر علاقه مند هستیم تا یکبار دیگر مقاله را با دقت بخوانید و بگویید کدام یک از راه کارهای گفته شده، مشکل دارد یا باعث می شود حقوق یک زن پایمال شود، پس به این حرف های بی پایه اساس توجه نکنید. حرف ها و راهکارهایی که در نتیجه آن ها افزایش آمار طلاق در جامعه است. سعی کنید زندگی خود را حفظ کنید و در زندگی نقش زن را بازی کنید.

 

این مقاله توسط گروهی از متخصصین علم روانشناسی

در سایت عروسکو نگارش شده است.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس , ازدواج , عروس , چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیچک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیازدواج , روش های موفق خواستگاری و ازدواجروش های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج , راهنمای انتخاب حلقه های عروسیراهنمای انتخاب حلقه های عروسیازدواج , راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج , سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج , همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی , ازدواج , رازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانرازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج , چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , ازدواج , لباس عروس , رازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندرازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندازدواج , شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , ازدواج , جنسی , برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج , رابطه جنسی , جنسی , توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی , همه چیز در مورد رابطه مقعدی ، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی ، نزدیکی از پشتجنسی , خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی , در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج , تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی ,