راهنمای انتخاب حلقه های عروسی

header
Arooskoo Ads
شنبه پانزدهم مهر ۹۶
(0)
(0)
راهنمای انتخاب حلقه های عروسی

راهنمای انتخاب حلقه عروسی و برای ازدواج

راهنمای انتخاب حلقه‌های عروسی

 حلقه عروسی تنها خریدی است که یکبار در طول عمر آن را تجربه می‌کنید. گاهی پیش می‌آید که حلقه عروسی را انتخاب می‌کنید و قریب به اتفاق، همان مدلی می‌شود که واقعا دلتان می‌خواهد و گاهی هم در میان تنوع حلقه‌ها سردرگم می‌مانید که کدام یک مناسب شماست. در اینجا به شما گفته خواهد شد که چگونه حلقه عروسی خودتان را با توجه به سبک روز و تنوع طلا انتخاب کنید. بهتر است قبل از اقدام به انتخاب حلقه‌ی عروسی و یا خرید آن به نکاتی که در زیر گفته می‌شود توجه کنید.
 

جستجوی حلقه عروسی را از چند ماه قبل شروع کنید

باید زمان بیشتری را برای خرید حلقه ازدواج در نظر بگیرید. بنابراین، چند ماه می‌تواند زمان مناسبی برای شما باشد تا با خرید به موقع خیال خود را راحت کنید. در این چندماه سعی کنید یک زمان مناسبی را مشخص کنید و در مراکز خرید طلا به جستجوی حلقه ی دلخواه خود بپردازید.
 

بودجه خرید حلقه ازدواج 

به بودجه خودتان برای خرید حلقه عروسی دقت کنید، چون شما بودجه خود را صرفا برای خرید حلقه عروسی نمی‌خواهید و کل تجهیزات جشن شما با بودجه‌ای که در نظر گرفته اید باید هماهنگی داشته باشد. باید بدانید بودجه شما برای خرید بهتر است یا سفارش. اگر برایتان زمان و نوع مدلی که انتخاب می‌کنید خیلی مهم است بهتر است یک طلاساز حرفه ای برای ساخت حلقه‌ی عروسیتان پیدا کنید، ولی اگر زمان کافی ندارید خرید حلقه از طلافروشی‌ها برایتان بی دردسرتر خواهد بود.
 

مدل حلقه عروسی

قبل از خرید، ابتدا باید از حلقه‌ی عروسی و مدل‌های آن و همچنین جنس سنگ‌های به کار رفته در آن اطلاعات کامل داشته باشید، می‌توانید سبک مدلتان را از قبل خرید انتخاب کنید تا با آگاهی به جستجو بپردازید. این کار علاوه بر صرفه‌جویی در وقت، باعث صرفه‌جویی در هرج و مرج و رفت و آمد شما نیز خواهد شد. سعی کنید از حلقه‌های شلوغ و پر شاخ و برگ اجتناب کنید، از طرفی از حلقه‌ی ازدواج خیلی ساده نیز پرهیز کنید. یادتان باشد حلقه‌ی ازدواج باید منحصر به فرد باشد و حس بی نظیری را به شما القا کند.
مجلات مختلف حلقه عروس، مراکز خرید طلا، سایت‌های مخصوص عروسی و... همه را نگاه کنید تا بتوانید یک ایده منحصر به فرد برای انتخاب حلقه پیدا کنید. در قدم اول شما باید بدانید چگونه انگشتری می‌خواهید: یک حلقه کلاسیک یا حلقه سنگ دار؟ به این فکر کنید کدام یک از مدل‌ها می‌تواند شما و همسرتان را خوشحال کند و یک ازدواج رویایی برایتان به یادگار بگذارد، بنابراین قبل از هر چیزی به سبکی که مد نظرتان است فکر کنید، داخل مجلات مختلف جستجو کنید، به سایت‌های مختلفی که در این زمینه هست مراجعه نمایید تا بتوانید همواره یک انتخاب متفاوت داشته باشید.
 

در تصمیم‌گیری عجله نکنید

در انتخاب حلقه عروسی به هیچ عنوان عجله به خرج ندهید، شما در آن مجلس منحصر به فرد هستید و جایگاهتان با تمامی میهمان‌ها فرق دارد، بنابراین، باید برای انتخاب هر چیزی به بهترین شکل اقدام کنید. سعی کنید، مدل‌های زیادی را با هم مقایسه نکنید، چون در این مورد، جز گیج شدن و سردرگمی چیزی برایتان به همراه نخواهد داشت. حداکثر بین 4 الی 5 مدل، انتخاب کنید، در این موارد هم می‌توانید، ابتدا وجه اشتراک بین این مدل‌ها را بیابید و سپس به تفاوت‌ها توجه کنید، به سنگ‌هایی که در حلقه به کار رفته دقت کنید، حتما قبل از خرید اطلاعاتی در مورد سنگ‌ها بدست آورید. حتما به نوع برش سنگ‌ها و تمیزکاری آنها توجه نمایید و مدل‌ها را بسته به سبک و سیاق فردی خودتان امتحان کنید.
 

مدل‌ حلقه‌های ازدواج

یادتان باشد در کل سه مدل برای انتخاب حلقه‌های عروسی خواهید داشت. مدل‌های سنتی که در عین سادگی، شکیل و جذاب هستند، سنگ‌هایی که در این قبیل حلقه‌ها به کار می‌رود هرگز قدیمی نمی‌شوند. مدل‌های سنتی، که ایده جالب برای زوج هایی است که قصد دارند حلقه‌های ست خریداری نمایند.
گروه دوم مدل‌های شلوغ و پر از زرق و برق است که بهترین گزینه برای کسانی است که از حلقه‌های ساده خوششان نمی‌آید. گروه سوم نیز مدل‌های کلاسیک است، این مدل‌ها از دسته مدل‌هایست که بایستی حلقه مورد نظر نامزدتان را سفارش دهید و هزینه‌ی بیشتری را نیز در قبالش پرداخت کنید، در عوض حلقه‌ای که خریداری می‌کنید یکی از برجسته‌ترین و شیک‌ترین مدل هاست.
 

طلای زرد یا سفید

طلای زرد، طلای کلاسیک است که برخی از افراد این نوع طلا را به طلای سفید ترجیح می‌دهند و در کل طلاهای زرد برای خانم‌ها مناسب‌تر هستند ولی طلای سفید از آنجایی که شبیه الماس است، غالبا برای حلقه‌های عروسی استفاده می‌شوند، در واقع مقاومت بیشتری هم نسبت به طلای زرد دارند. بنابراین جدا از نوع آلیاژهای به کار رفته در هر دو نوع طلا، انتخاب حلقه‌های زرد یا سفید تنها بستگی به سلیقه شما دارد.

 

 


 

 


مطالب پیشنهادی

راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروس

انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروس

راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسی

linkedinyoutwitertelegramgoogleaparatinstagram
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیچک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیازدواج, روش های موفق خواستگاری و ازدواجروش های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج, راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج, سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, رازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانرازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, رازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندرازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندازدواج, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!ازدواج, عروس, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج, پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی, آرایش عروس, تشریفات عروسی, لباس عروس, ازدواج, دوران نامزدی موفق را چگونه بسازیم؟ همه چیز در مورد نامزدیدوران نامزدی موفق را چگونه بسازیم؟ همه چیز در مورد نامزدیازدواج,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر