چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسی

header
Arooskoo Ads
پنج شنبه بیست و نهم تیر ۹۶
(11)
(0)
چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسی

برنامه ریزی ساده مراسم عروسی
یک عروسی خوب چگونه برگزار می‌شود؟
راز داشتن یک عروسی خوب در چیست؟


ما می‌خواهیم یک روش بسیار ساده اما کاربردی را به شما معرفی نمائیم، که به وسیله آن بتوانید به تمام کارهای خود با یک برنامه ریزی دقیق و ساده جوری که تمام امور با دقت تحت کنترل شما باشد قرار دهید.
روشی که از آن صحبت می‌کنیم استقاده از چک لیست است.
چک لیست چیست؟
چک لیست اصطلاحا به برگه ای می‌گوییم که کلیه کارهای خود را به ترتیب زمان باید در آن وارد کنید و به تریتیب شروع به انجام دادن آنها می‌کنیم.
در مورد کارآمدی چک لیست آماده شده توسط خودتان، اصلا شک نکنید.
عروسکو این چک لیست را برای شما طراحی نموده تا شما بتوانید از این چک لیست خاص برای برنامه ریزی به موقع کارهایتان استفاده کنید.

شش ماه مانده به مراسم عروسی


آغاز فعالیت شما پس از انتخاب و تعیین تاریخ دقیق عروسی با انتخاب کارت عروسی و گرد آوری لیست تقریبی مهمانها می‌تواند مناسب باشد. تعیین دقیق بودجه عروسی یکی دیگر از مسائل پر اهمیت بوده که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد. عروس و داماد می‌بایست یک جدول مخارج از نوع محاسباتی برای خود ایجاد کنند تا بودجه ی اختصاص یافته را برای هریک از خدمات عروسی در آن بیاورند اینجوری خیلی راحت می‌توانید مدیریت مالی داشته باشید، همچنین در این فاصله پیشنهاد عروسکو برای شما جستجو در مورد انتخاب بهترین آتلیه عکاسی عروس است.
چهار ماه مانده به مراسم عروسی

با عقد قرارداد در آتلیه عکاسی عروس و دریافت مشاوره های لازم برای انتخاب های دیگر، زمان آن فرا رسیده است تا برای باغ و تالار خود اقدام کنید یادتان نرود که قرار است شما و مهمانهایتان زمان زیادی را در باغ و تالار عروسی سپری کنند پس در انتخابتان کمی وسواس به خرج دهید به تهویه سالن اهمیت زیادی بدید و سعی کنید با کیفیت ترین غذای تالار را حداقل در یک شب هم که شده پیش از عقد قرارداد تست کنید و از کم و کیف سرو و تهیه دیگر ملزومات مطلع شوید. قرارداد خود را طوری تنظیم نمائید که نوسانات قیمت های گوشت و مرغ و ... تاثیری در مبلغ قرارداد شما نداشته باشد.
گروه موسیقی و یا دیجی را هماهنگ کنید سعی کنید از تالار برای این انتخاب کمک بگیرید اگر هم در این مورد نیاز به جستجوی بیشتر داشتید از یک تشریفات مجالس (ظروف کرایه) کمک بگیرید در کل اطمینان حاصل نمایید که سیستم صوتی و مهارت گروه موسیقی تان کاستی نداشته باشد. ( در این مورد از فامیل و آشنایانتان هم بهره ببرید)

سه ماه مانده به مراسم عروسی


در این دوره به دنبال یک آرایشگر ماهر در واقع یک عروس سرای مجهز و مجرب باشید، در این مورد تبلیغات بیشماری وجود دارند که بهتر است هوشمندانه انتخاب کنید در مورد عروس سرا از آتلیه عکاسی خود کمک بگیرید قطعا بهترین ها را به شما معرفی خواهند کرد.
حلقه های عروسی و سرویس های طلا و جواهرات را در این دوره سفارش بدید تا همیشه بروز باشید و چه بهتر است اگر در دوران بیاد ماندنی قبل از عروسی این کار را انجام دهید.
همچنین این دوره برای تهیه و یا تکمیل جهیزیه زمان مناسبی است. در کنار خانواده باشید و از این روزهای تکرار نشدنی لذت ببرید. ساقدوش هایتان را انتخاب کنید و برنامه های خود را هماهنگ نمایید.

یک ماه مانده به مراسم عروسی


در این فاصله مسئول نظارت و سرکشی به باغ و تالار را انتخاب و هماهنگ نمائید. رزرو ماشین عروس و گل فروشی را انجام دهید. کت و شلوار آقای داماد و لباس عروس خانم را تهیه کنید و پس از آن به نزدیک ترین خشکشویی دهید. هماهنگی و تدارکات لازم را با دوستان و آشنایان خود برنامه ریزی کنید و وظایف هریک را تعریف نمائید.

کمتر از دو هفته به مراسم عروسی


در این روزهای پایانی اولین و مهم ترین نکته را هرگز فراموش نکنید، آن هم اینکه شاد باشید و در کنار همسرتان لذت ببرید!
در روزهای پایانی آرایشگاه داماد را رزرو کنید و سری به گلفروشی بزنید تا تذکرات نهایی را مجددا گوش زد کنید، با آتلیه عکاسی دائما هماهنگ باشید و در عروس سرا آماده پوست و مو و رنگ مو را انجام دهید. سری به شیرینی فروشی بزنید و انتخاب های خود را انجام دهید سعی کنید یک مراسم کیک و آتشبازی برای بعد از شام تدارک ببینید.
و در آخر ساک عروسی خود را آماده کنید و هرآنچه را که لازم دارید در آن همراه داشته باشید...
و...
یک خواب راحت...مبنع: تیم عروسکو
کپی برداری با ذکر منبع آزاد است.

facebookinstagramaparatgoogletelegramtwiteryou
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, روش های موفق خواستگاری و ازدواجروش های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج, راهنمای انتخاب حلقه های عروسیراهنمای انتخاب حلقه های عروسیازدواج, راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج, سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, رازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانرازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, رازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندرازهای طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندازدواج, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!ازدواج, عروس, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج, پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی, آرایش عروس, تشریفات عروسی, لباس عروس, ازدواج, دوران نامزدی موفق را چگونه بسازیم؟ همه چیز در مورد نامزدیدوران نامزدی موفق را چگونه بسازیم؟ همه چیز در مورد نامزدیازدواج,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر