آیا می‌دانید انتظارات زن از مرد در زندگی چیست؟

header
Arooskoo Ads
یکشنبه هفدهم مرداد ۰۰
(2)
(0)
آیا می‌دانید انتظارات زن از مرد در زندگی چیست؟

انتظارات زن از مرد در زندگی

آیا می‌دانید خواسته‌‌‌‌های زن در زندگی چیست؟ مهمترین نیاز‌‌‌‌های زنان را می‌دانید و یا تا به حال فکر کرده اید که انتظارات زن از مرد در زندگی چیست؟ اگر برای شما هم این موضوع جذاب به نظر می‌رسد پس در این مقاله از سایت عروسکو همراه ما باشید تا یک به یک مهمترین نیاز‌‌‌‌های زنان را بررسی کنیم.

 

آن دختری که خانه و زندگی پدری محبت ها و دلجویی‌‌‌‌های پدر، نوازش ها و مراقبت‌‌‌‌های مادر و بالاخره زندگی پر از مهر و محبت خانوادگی خود را رها می‌سازد و خود را در بست و با تمام وجود و با تمام اندیشه ها و آرمان ها در اختیار مردی قرار می‌دهد که شاید اغلب هیچ آشنایی قبلی هم با او نداشته است، روی چه حسابی و بر پایه چه خاطر جمعی چنین ایثار و گذشتگی را از خود بروز می‌دهد؟

 

تنها از روی امید به آینده است، به خاطر امید و اعتمادی است که در اندیشه و ذهن خود نسبت به آن مرد پیدا می‌کند و بر این پندار و امید است که همسرش مردی است که می‌تواند در طول مدت عمر، یاور او، حامی او، پشتیبان و مدافع و غمگسار او باشد.

 

زنان از مردان چه می‌خواهند خواسته‌‌‌‌های زن از مرد

 

زن می‌خواهد در مبارزه زندگی و نزاع طبیعت بی رحم تنها نباشد، زیرا به طبیعت وجود خود واقف است و می‌دانید و پذیرفته است که از نظر ساختمان جسمی توان مبارزه با حوادث گوناگون را ندارد یا لا اقل به تنهایی نمی‌تواند بر مشکلات زندگی فائق آید و قدرت استقامت او در برابر دشواری ها کم دوام و ناچیز است، همچنین به تنهایی نمی‌تواند تولید مثل کند و از خود فرزندانی بجا بگذارد و به آرزوی والای خود که مادر شدن است دست یابد. در این میان اگر مردی با اراده، خردمند، با استقامت، توانا و مدبر در کنار او باشد و شریک زندگی او گردد، نه تنها هراسی ندارد بلکه امیدوار و سر فراز در برابر سختی ها پایداری می‌کند و چه بسیاری از زنان که در مواقع حساس همدمی دلسوز و یاوری صمیمی خواهند بود.

 

پس در واقع انتظارات زن از مرد در زندگی اینست که نه تنها همسرش نامی از مردی دارا باشد بلکه تمامی خصوصیات یک مرد کامل را با تمام وجود در او احساس کند که هرچه این خصوصیات در مرد بیشتر باشد مورد توجه و احترام بیشتر خواهد بود، زن طالب آن مردی است که با تمام آن قدرت و با خلوص نیت بتواند در برابر ایثار‌‌‌‌های او با احساس مسئولیت فداکاری کند، خواستار واقعی، حامی راستین و شریک صادق زندگی او باشد و باعث سربلندی و مباهات او و فرزندانش گردد.

 

در حقیقت مهمترین نیاز‌‌‌‌های زنان در زندگی اینست که به همسر خود به خاطر مردانگی اش در برابر اقوام و همگان به خود ببالد و فرزندانش شادمان و مفتخر باشند که سایه ی چنین پدری را بر سر دارند. زن خواستار شوهری است که از کار کردن و زحمت کشیدن برای تامین وسائل و مایحتاج زندگی و فراهم آوردن رفاه خانواده خود نهراسد و در برابر شکست ها زانو نزند و بر این باور باشد که هر شکست مقدمه ی یک پیروزی است.

 

زن همسری می‌خواهد که بتواند در زندگی به او اعتماد و اطمینان داشته باشد که در تمام مراحل مختلف زندگی در لحظات غم و شادی برای او همراهی صمیمی، راز داری امین، همدمی رئوف، یاوری مهربان و مدافعی دلسوز باشد و به او اطمینان داشته باشد که لیاقت پدری فرزندانش را دارد.

 

ازدواج بالا برنده ارزش انسانی برای یک بانو است، ازدواج و تشکیل خانه و خانواده آنچنان در وجود انسان تاثیر می‌گذارد و ارزش او را بالا می‌برد و شخصیت او را رشد می‌دهد که اعمال و عبادت هایش نزد خداوند و فرشتگان از ارزش والایی برخوردار می‌شود به طوری که ارزش آنها چند ده برابر می‌گردد.

 

مهمترین نیاز‌‌‌‌های زنان

خواسته‌‌‌‌های زن در زندگی

 

- حمایت و پشتیبانی در زندگی

- حمایت عاطفی

- توجه بیشتر

- احترام گذاشتن (متقابل)

- مورد اعتماد بودن

- سختکوش بودن در زندگی

- مهربان بودن

 

 

منبع: سایت عروسکو

کپی برداری با لینک به منبع مجاز است.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس, ازدواج, عروس, چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیچک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیازدواج, روش‌‌‌‌های موفق خواستگاری و ازدواجروش‌‌‌‌های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج, راهنمای انتخاب حلقه‌‌‌‌های عروسیراهنمای انتخاب حلقه‌‌‌‌های عروسیازدواج, راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج, سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, راز‌‌‌‌های ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانراز‌‌‌‌های ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, راز‌‌‌‌های طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندراز‌‌‌‌های طلایی خوشبختی در زندگی مشترک که نوعروسان باید بدانندازدواج, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, در مورد مراحل و مراسم‌‌‌‌های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم‌‌‌‌های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!هر آنچه که برای لیست خرید مراسم عقد احتیاج داریم!ازدواج, عروس, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج, پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی, آرایش عروس, تشریفات عروسی, لباس عروس, ازدواج,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر