طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۷/۱۲ شنبه
(3)
(0)
طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق
طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق

طالع بینی مرد متولد مهر ماه، خصوصیات مردان مهر ماهی

 

در این مقاله از سایت عروسکو سعی کرده ایم تا از طالع بینی چینی مرد متولد مهر را برایتان بازگو کنیم، در حقیقت این مطلب چکیده اصلی از طالع بینی چینی مرد متولد مهر و همینطور طالع بینی های معتبر هندی و خورشیدی می باشد که باعث شده است یکی از کامل ترین و بهترین مقاله طالع بینی مردان متولد مهر ماه و رگ خواب مرد متولد مهر باشد. در این مقاله هرچیزی که باید در مورد خصوصیات مرد متولد مهر ماه بدانید آمده است. حتما همراه ما باشید.

 

از خصوصیات اصلی مرد متولد مهر اینست که از او پند و اندرزهای بسیاری دریافت خواهید کرد. در شناخت مردان متولد مهر ماه متوجه می شویم که تفاوت های زیادی با خصوصیات زن متولد مهر ماه وجود خواهد داشت. او برای تمامی مشکلات شما راه حلی دارد و برای تمام پرسش های شما پاسخی می یابد. هیچگاه توقع نداشته باشید که به همه رویاهای دخترانه شما پاسخ بدهد و آنها را بر آورده سازد. او بعضی از آنها را تغییر می دهد و درباره بقیه آنها با شما بحث می کند. مرد متولد مهر ممکن است بعضی اوقات عصبانی و اخمو باشد و عادت او به این که راجع به هر چیز از جمله عشق برای شما استدلال کند. حوصله تان را سر ببرد یا اینکه مغلوبتان کند. این از خصوصیات مردان متولد مهر ماه است.

باید به شما هشدار دهم که اگر گرفتار دلربایی و جذابیت مرد متولد مهر شوید به راحتی قادر نیستید که خود را از چنگش رها سازید. جذابیت مرد متولد مهر منطقی و حقیقی است، از طرف دیگر گه گاه ترازوی او (اشاره به نماد مهر ماه) به طور ناگهانی بالا و پایین می رود در این مواقع ناچار هستید که سر او داد بزنید یا حتی توی دریاچه هلش بدهید یا روی سر خود پشتک بزنید! تا توجه او را به خود جلب کنید. ولی به هر حال وقتی ترازو متعادل شود زندگی با مرد متولد مهر سرشار از نشاط و شادمانی و آزادی خواهد بود. حال اگر زنی هستید که فقط از نظر کاری با مرد متولد مهر درگیر هستید باید ببینید می توانید خود را از دلبستگی به این مرد جذاب محفوظ نگه دارید و اسیر عشق اش نشوید، البته به شما حق می دهم چون این کار اصلا ساده نیست. بنابر این بهتر است در موقعی که لبخند می زند سر خود را به سوی دیگری برگردانید و هنگامی که با آن صدای مرد و مخملی خود شروع به بحث منطقی کرد و دلتان شروع به لرزش کرد در گوش های خود پنده بگذارید، مرد متولد مهر همه ظرافت ها و طرح ها و نقشه های الهه عشق را در چنته دارد و به راحتی از این گونه ترفندها استفاده می کند و دختر مورد علاقه خود را تصاحب می کند و به ندرت شکست می خورد ولی هنگامی که دختر مورد نظر را بدست بیاورد، دقیقا نمی داند که باید با او چه کار کند؟! یعنی بعد از آنکه با شگردهای ظریف خود دل زنی را به دست آورد شک و تردید به او روی می آورد و نمی داند که باید از نقاط ضعف او سو استفاده کند یا به او پیشنهاد ازدواج بدهد؟! یا هردو! یا هیچ کدام!

 

خصوصیات مرد متولد مهر، رگ خواب مرد مهر ماه

در شناخت مردان متولد مهر باید این نکته را بدانید که علاقه مرد مهر ماهی هیچگاه تا 90 سالگی ( به جنس زن) از بین نخواهد رفت. حتی اگر ازدواج موفقی بکند باز هم تغییری نخواهد کرد این خصوصیات جدایی ناپذیر مرد مهر ماهی است. از آنجا که مجهز به هنر عشق ورزیدن است و این مهارت یا هنر از همان روزهای اول آشنایی تان شروع می شود و در روابطه عاطفی یا حتی رابطه زناشویی باعث موفقیت همیشگی او می شود بنابر این زنان زیادی در طول زندگی اش به او متکی خواهند شد، مرد مهر ماهی اصلا دوست ندارد احساسات دیگری را جریحه دار کند البته وقتی که به بحث و جدل با دیگران می پردازد به آنها آسیب هایی نیز می رساند که خود از عواقب آن غافل است. او بلد نیست به کسی نه بگوید. و اکثرا متوجه می شود که گفتن این کلمه خیلی بهتر از آن است که رابطه ای را که هیچ آینده مطمئنی ندارد ادامه دهد. مرد متولد مهر بی انصافی را با جرم و جنایت همتراز می داند، تنفر او از بی انصافی به اندازه ای است که حتی به دختری که چندان هم به او دلبستگی ندارد پیشنهاد ازدواج بدهد و طبیعی است که چنین پیوندی نتیجه ای جز طلاق نخواهد داشت. اگر هم طلاق نگیرد سازش و مدارای او با چنین زنی ممکن است برای همیشه زندگی اش را خالی از عشق و محبت کند. راه حل نجات دهنده او این است که احساسات غیر واقعی خود را دور بریزد.

 

مرد متولد مهر کمی سر به همه و از نظر احساسی کمی بی ثبات است به ویژه در دوران جوانی هر روز به کسی دل می بندد مرد متولد مهر علاقه ی چندانی ندارد که از رازهای شما سر در بیاورد و یا فضولی کند او در مورد معایب و محاسن هر چیزی با استدلال و مهارت زیادی   بحث می کند و معمولا نتایج خردمندانه ای از بحث های استخراج می شود. او دوست ندارد مثل متولد اسفند، آبان و بهمن در اعماق شخصیت آدم ها رخنه کند و از همه چیز سر در بیاورد. او به طور فطری می داند که توانایی چنین آزمایشات روانشناسانه ای را ندارد اگر انسان ول خرجی باشید مرد متولد مهر چنین برداشت می کند که چون پول را مثل ریگ خرج می کنید بنابر این از نظر مالی قابل اعتماد نیستید و اگر هم انسان خسیسی باشید با امتحان کردن این خصوصیت شما سعی می کند عادات و شخصیت شما را درک کند. مرد متولد مهر یک قاضی کامل است و قضات فقط بر اساس واقعیت ها و به نحوی عادلانه قضاوت می کنند مرد متولد مهر معشوق خوبی است. ولی این دلیل نمی شود که بتواند از روحیات شما سر در بیاورد و با شما احساس وحدت و یگانگی بکند.

 

مرد متولد مهر از هر نوع بی نظمی و ریخت و پاش بدش می آید او برای اینکه ثبات ذهنی داشته باشید نیاز به هماهنگی در همه موارد زندگی اش را دارد خانه او باید آرام مرتب و بی سر و صدا باشد وگرنه تعادل روحی و جسمی اش بهم می ریزد و از آنجایی که اهل هیچ نوع شکایت و گله ای نیست باید به قدر کافی تیز هوش باشید که متوجه شوید دلیل گریزش از خانه بی نظمی و آشفتگی است و اگر می خواهید هرچه سریعتر از او جدا شوید این شلختگی به شما کمک زیادی می کند. 

 

مرد متولد مهر ماه همیشه از حق و حقوق کودکان خود حمایت می کند او باید مطمئن شود که بچه های بزرگتر بچه های کوچک را مورد اذیت و آزار قرار نمی دهند،  پدر مهر ماهی نظم و انضباط را با قدرت در خانه اعمال می کند، عجیب اینجاست که مرد مهر ماهی رغبت زیادی به بچه دار شدن ندارد ولی وقتی که بچه ها به دنیا آمدند نقش پدری تمام عیار را ایفا می کند. توصیه آخر به شما این است که اگر عاشق مرد مهر ماهی هستید و از حقیقت این عشق مطلع اید آنگاه هر پیشنهادی که می خواهید به او بکنید از جمله پیشنهاد ازدواج، او از اینکه شما در این کار پیش قدم شوید خوشحال خواهید شد اما همواره مواظب روی دیگر سکه نیز باشید چون اگر ازدواج تان با او موفقیت آمیز نباشد می گوید تو خودت تصمیم گرفتی، نه من! در آخر باید توجه داشته باشید که با شناخت مردان متولد مهر و بررسی خصوصیات مرد متولد مهر ماه می توانید رگ خواب آنها را بیابید و در جهت صحیح از آن استفاده کنید.

 

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
محمود
یکشنبه سیزدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
محمود
لطفا سنگ هاي مورد نظر هر ماه رو هم بذاريد
امینی
شنبه دوازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
امینی
طالع بيني چيني حرف نداره
علی
شنبه دوازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
علی
خوبه که همه چيزهاي بد و خوب رو مي گيد ولي در کل مهر ماهيي ها خوبن:)
نازی
شنبه دوازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
نازی
خيلي خوب بود که خصيصه هاي بد رو هم مي گيد باقي سايت ها فقط تعريف مي کنن از هر ماهي
رسول
شنبه دوازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
رسول
عالي بود والا کسي نيست مارو درک کنه