طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۷/۱ سه شنبه
(2)
(0)
طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر
طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر

طالع بینی مرد متولد شهریور

 

از همین ابتدا بهتر است موضوعی را مشخص کنیم ، اگر تشنه رویاهای رمانتیک و افسانه های تخیلی هستید بیهوده به مرد متولد شهریور دل نبندید، چون از تشنگی هلاک خواهید شد، رابطه عاشقانه با مرد متولد شهریور، عواطف و احساسات گرم و آتشین شما را جریحه دار می سازد مرد متولد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر است و برای ماجراهای عاشقانه چندان فرصتی ندارد. عشق هایی که به صورت احساسات لطیف و رمانتیک، قول و قرارهای عاشقانه و پر سوز و گداز شاعرانه جلوه گر شوند، نه تنها بر مرد شهریوری تاثیری نمی گذارد بلکه ممکن است باعث وحشت آنها شده و با اولین اتوبوس یا قطار از شهر بگریزند! راههای مخفی و محترمانه ای به سمت قلب این مرد وجود دارد ولی سماجت و پیگیری جزو این راهها نیست. عشوه گری و لوندی نیز که بسیاری از زن ها برای تصاحب مرد شهریوری به کار می برند فایده ای ندارد، مرد متولد شهریور در عشق به دنبال کیفیت است نه کمیت و از آنجا که کیفیت نیز بسیار نادر است، آنها به ندرت با کسی رابطه عشقی برقرار می کنند. از جمله خصوصیات مرد متولد شهریور پاکدامنی اوست، که آن را فقط به یک زن فوق العاده خوب تقدیم می کنند. بسیاری از مردان متولد شهریور راحت تر از متولدین دیگر ماه ها قادر اند بقیه عمر خود را مجرد بمانند و این موضوع را همچون قانونی غیر قابل تغییر می پذیرند.

 

مرد متولد شهریور در امور مربوط به عشق هرگز دچار شتاب و عجله نمی شود و در انتخاب همسر دلخواهش به همان اندازه امور کاری یا تغذیه و سلامتی خود وسواس نشان می دهند و دقیق است بنابر این هرگز تلاش نکنید به او دروغ بگویید و یا فریب اش دهید، این مرد هرگز دچار توهم و خیال نمی شود او به دنبال یک رابطه پاک و صادقانه و درست است مرد متولد شهریور گاهی اوقات برای ارضا حس کنجکاوی و شاید هم برای آنکه مردانگی خود را ثابت کند دست از پا خطا می کند و به محض آنکه به مقصود می رسد دیگر دنبال چنین تجربه هایی نمی رود.

 

خصوصیات مرد متولد شهریور

مرد متولد شهریور استعداد فوق العاده ای در زمینه بازیگری دارد او به همان خوبی که قادر است خود را به مریضی بزند و به میهمانی غیر دلخواه خود نرود وانمود کند که شما را دوست ندارد، حتی بعد از آنکه با شما قول و پیمان بسته باشد ، هرگز نباید انتظار داشته باشید که خود را کاملا تسلیم تان کند. شعله عشق او مانند عشق متولدین ماه های دیگر سوزان و پر سوز و گداز نیست ولی برای همیشه گرمابخش خواهد بود. مرد متولد شهریور شخصیتی خاص دارد بعد از آنکه او را بدست آوردید به ندرت ممکن است حس حسادت شما را تحریک کند او قاطعانه مصمم است که هرگونه مشکل مالی و خانوادگی و غیره را از پیش پای خود بر می دارد بنابراین بهتر است شما نیز حامی و پشتیبان آن باشید. وقتی از دنیای ظالم و بی رحم خسته می شوید، هیچ کس مهربان تر و دلسوز تر از او پیدا نخواهید کرد. (طالع بینی زن متولد شهریور)

 

مرد متولد شهریور بسیار با ملاحظه و مودب است و به همه جزئیاتی که برای زنان مهم است توجه می کند. حافظه پر قدرت دارد و تاریخ های خاص را از یاد نمی برد، مرد متولد شهریور آدم وفاداری است و از متلاشی شدن کانون گرم خانواده بدش می آید ولی وقتی که غرور او را پایمال کنید و پا را از حد خویش فراتر بگذارید با خونسردی تمام برای طلاق به دادگاه رجوع می کند، آنها به هیچ وجه حوصله ی جدایی های پر سر  و صدا و دردسر ساز را ندارند. 

 

مرد متولد شهریور برای پدر شدن چندان شور یا هیجانی از خود نشان نمی دهد آنها برای ارضا غرور خود نیازی به پدر شدن نمی بینند و اصولا خانواده کم جمعیت را بیشتر می پسندند پدر شهریوری به ندرت ممکن است فرزندان خود را لوس بار بیاورد یا آنها را تحت انضباط شدید قرار دهد مرد متولد شهریور از شما متوقع است که در مورد سلامتی او نگران باشید و متقابلا چنانچه بیمار شوید به خوبی از شما پرستاری می کند مانع نگرانی و اضطراب او نشوید. نگرانی برای او مفید و سودمند است و نوعی ورزش ذهنی برای او می باشد. خب اکنون که با توقعات و انتظارات او آشنا شدید و هنوز هم عاشق این مرد شهریوری هستید  باید بگویم که آینده خوبی در انتظارتان است همسری دارید که باهوش و متفکر است، قابل اعتماد و دست و دلباز است، با وفا و هوشیار است، جذاب ، پاکدامن و شیک پوش است. وقتی که لبخندی میزند می توانید تصویر خود را در چشمان شفاف و درخشان او ببینید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
ساناز
جمعه یازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
ساناز
من شوهرم شهريوريه و روزي دو بار باهام نزديکي مي کنه، اينم از خصيصه شونه؟
مهسا
جمعه یازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
مهسا
عالي بود، از جايي کپي نشده بود و بسيار درست بود
سعید
جمعه یازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
سعید
مرسي جالب بود