طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۶/۱ شنبه
(2)
(0)
طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست
طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست

طالع بینی مرد متولد مرداد ماه

 

همیشه احتمال زیاد دارد که مرد متولد مرداد ماه را روی صحنه یا در برابر جمع دوستان و خویشاوندان در حال سخنرانی پر و شور و هیجان ببینید، او شاید پول خود را به هدر بدهد ولی بدون شک ملاحت و زیبایی خود را در یک فضای خالی به هدر نمی دهد او همیشه به تماشاگر نیاز دارد. خلاصه آنکه به دام انداختن شیر خیلی ساده است فقط باید تماشایش کنید او بر خلاف متولدین شهریور و بهمن به راحتی و با رضایت خاطر به دام یک عشق دلپذیر می افتد به شرط آنکه شما هم خوب عمل کنید یعنی او را مورد ستایش قرار دهید، تملق او را بگویید و به او احترام بگذارید. گول ظاهر مرد متولد مرداد ماه را نخورید کافیست یال های او را در جهت خلاف نوازش کنید تا ببینید که چطور جرقه های خشم از او وجود او ساطع می شود یادتان باشد که او فقط نقش آدم های فروتن را بازی می کند. در پشت آن رفتار مودبانه آتشی غرور و تکبر او وجود دارد که هر لحظه ممکن است شعله ور گردد و زن ساده دلی را که فکر می کند بر او مسلط شده است با گرمای سوزان خود بسوزاند. 

 

مرد متولد مرداد با زنان رفتاری مودبانه، محبت آمیز، حمایت گرانه و شاعرانه دارد برای به دام انداختن او در یک ماجرای عاشقانه نیاز به پهن کردن دام نیست شیر ها از یک شهوت آنی برخوردار هستند بنابراین کافیست با نور شمع و نمای دلنواز ویولن شرایط لازم را فراهم کنید که عشق او چون گل سرخی شکوفا شود اگر شمع و موسیقی هم در دسترس ندارید مهم نیست! فقط از همان عامل اولی یعنی فرصت مناسب استفاده کنید، مطمئنا به نتیجه می رسید. چنانچه در طالع بینی و زندگی مرد متولد مرداد ماه هیچ رابطه عاطفی  حاکی از عشق وجود نداشته باشد اندوهگین و کسل می گردد و این کار را نیز با ادا و اطفار نشان می دهد. او یا باید مورد پرستش قرار بگیرد یا بمیرد (!) مرد متولد مرداد ماه وقتی پای عشق در میان باشد خیلی دست و دلباز می شود شما را به بهترین رستوران ها می برد دائم عطر و گل برایتان می خرد نامه های عاشقانه زیادی برایتان می نویسد، در واقع باید دلی از سنگ داشته باشید که بتوانید در برابر او مقاومت کنید. 

 

ازدواج با مرد متولد مرداد ماه

 

مرد متولد مرداد حس مالکیت شدیدی در روابط عاشقانه اش دارد. در ازدواج با مرد متولد مرداد ماه شما روحا و جسما به او تعلق دارید او به شما دیکته می کند چه بپوشید، موهای خود را چه مدلی بزنید، به کجا بروید یا نروید، چه کتاب هایی بخوانید و بالاخره برنامه روزانه تان را تنظیم می کند وقتی خرید شما یک ساعت بیشتر طول می کشد می خواهد بداند علت آن چه بوده است! چه کسی را در راه ملاقات کرده اید و به یکدیگر چه گفته اید، اگر در هنگام پخت و پز از پنجره آشپزخانه به بیرون خیره شوید می خواهد بداند به چه چیزی می نگرید و در فکرتان چه می گذرد.. شاید به فکر مرد دیگری هستید (؟!) قدرت خشم او را که می تواند برای زندگی تان بسیار مخرب باشد هرگز فراموش نکنید. گرم گرفتن با دیگران به قصد تحریک کردن او خیلی خطرناک و احمقانه خواهد بود شما همواره محبوب او هستید و این نیازی به اثبات ندارد. به هر حال اگر او را بیش از حد تحریک کنید ممکن است دوستان و اقوام مرد شما را که هیچ گناهی نیز مرتکب نشده اند ، نقش بر زمین کند یا به بیمارستان بفرستد. 

 

مرد متولد مرداد از زن هایی که خواهان کار در بیرون از خانه هستند چندان خوشش نمی آید او ترجیح می دهد خودش کار و حرفه شما باشد، البته زمانی که وضع مالی اش خوب نباشد ممکن است به شما اجازه بدهد که کار کنید ولی از همان ابتدا باید به او نشان دهید که کارتان همیشه بعد از او و خانه قرار دارد. او هرگز رقابت با مردی دیگر و یا وجود موضوع جالبی در بیرون از خانه را تحمل نمی کند، خب اگر به اندازه کافی شجاعت دارید که این شرایط را بپذیرید می توانید به سراغ لباس یا لوازم عروسی بروید. ولی کاملا دقت کنید که باید کاملا آراسته و شیک و مد روز باشید چون او در همه جا می خواهد شما را به دیگران نشان دهد. بنابراین اگر در جلوی مردم با ظاهری که برازنده یک ملکه نباشد باعث شرمندگی او شوید احتمال دارد هنگام مراسم عقد نتوانید او را پیدا کنید. 

 

مرد متولد مرداد خیلی اهل رفت و آمد است به شرط آنکه به خواب او لطمه ای وارد نشود مرد متولد مرداد یک توانایی بسیار سودمند دارد اغلب آنها در تعمیر وسایل خانه مهارت دارند و از دسته شکسته شیر آب گرفته تا ضبط صوت پیچیده ، همه را قادرند به خوبی تعمیر کنند. او کسی نیست که بگذارد لولای در برای مدت ها شل بماند و یا گوشه ای از کف پوش برای مدت ها نچسبیده باقی بماند.

 

مرد متولد مرداد آدم سرزنده و شادابی است و در میهمانی ها مجلس را گرم می کند ولی هرگز سبک سری نمی کنند نقاب شوخ طبعی او برای جلب توجه است و دیگران نیز به خوبی می دانند که باید احترام او را در این جور مواقع حفظ کنند، اگر در طی زندگی مشترک با او خواهان وفاداری او هستید باید دائم به وی عشق بورزید و از مهم و محبت سیرابش کنید تا برای رفع عطش عشق و تحسین مجبور به جستجو در نقاط دیگر نشود اگر رابطه عاطفی شما با او عمیق باشد احتمالا به شما وفادار باقی می ماند ولی گه گاه چشمانش به این طرف و آن طرف می چرخد ، بنابراین اگر زنی هستید که نگاه های ستایش آمیز شوهرتان به زن های دیگر باعث حسادتان می شود بهتر است فکری به حال خودتان بکنید اگر از این صحنه های پر سور و گداز و غم انگیز خوشتان نمی آید سعی کنید او را در این گونه موارد درک کنید تا دچار رنج و اندوه کمتری شوید، بازی گوشی های او معصومانه و بی خطر برای زندگی تان هستند مشروط بر آنکه شما رفتار مناسبی با او داشته باشید.

 

مرد متولد مرداد به ندرت دارای خانواده پزرگ و پر جمعیت خواهد شد اغلب آنها یا اصلا صاحب بچه نمی شوند یا فقط یک بچه خواهند داشت مایه تاسف است چون آنها پدرانی خوب و خونگرم هستند و بسیار هم سهل گیر می باشند. این نکته را در نظر داشته باشید که هرگز به فرزندانتان بیشتر از پدر خانواده محبت کنید وگرنه غرور شیر را جریحه دار خواهید کرد و با دردسرهای زیادی مواجه خواهید شد. مرد متولد مرداد ماه ممکن است با حرکات های مسخره شما را عصبی کند ولی در دراز مدت همسر بدی نیست چنانچه بتوانید از غرور خود چشم بپوشید و در وجود او غرق شوید و در زیر سایه حمایتی او قرار بگیرید آنگاه به شما عشق می ورزد و دیگر هرگز تنها نخواهید ماند. ضمنا فراموش نکنید که او می تواند شیر حمام را نیز برایتان تعمیر کند!!!

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
سعیده
شنبه یکم شهریور ۹۹
پاسخ
()
()
سعیده
عالي بود ممنون و مرسي که به درخواست من توجه کرديد