طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۸/۵ دوشنبه
(1)
(0)
طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور
طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور

طالع بینی زن متولد آبان ماه

 

زن متولد آبان از زیبایی عمیق و اسرار آمیزی برخوردار است، او موجودی جذاب مغرور و بسیار متکی به خویش است، اما در باطن خود از چیزی حسرت می خورد و آن اینکه چرا مرد به دنیا نیامده است. هیچ زن متولد آبان را پیدا نمی کنید که خود را کاملا زن بپندارد. اگر عاشق یکی از این گونه زن ها شده باشید شاید اصلا حس نکنید که من دارم راجع به چه موضوعی حرف می زنم. مطمئن باشید که این زن به اندازه کافی دلربا و وسوسه بر انگیز است، او به محض اینکه تفاوت بین رنگ صورتی و آبی را تشخیص بدهد. به طرف کفش ها و لباس های صورتی رنگ گرایش پیدا می کند و مهارت عجیبی در استفاده از موقعیت ها دارد ولی صورتی رنگ دلخواه او نیست. رنگ حقیقی او قرمز آلبالویی است که اصلا هم رنگ زنانه نیست. اما او کاری می کند که فکر کنید چنین است.

 

زن متولد آبان از هم جنسان خود که فقط در نقش معشوقه، همسر یا مادر ظاهر می شوند و از دیگر قابلیت ها خود چشم پوشی می کنند به شدت متنفر است شما می توانید هرچقدر که می خواهید مجذوب و شیفته او شوید ولی هرگز منتظر نباشید که او هم متقابلا با عشوه گری یا چشمک زدن شما را مورد ستایش قرار دهد، بیشتر دختران متولد آبان مثل مرد ها، مژه های کوتاهی دارند و قیافه شان پسرانه است، علاوه بر این او با آن چشم های فریبنده و جادویی اش همه فکر شما را به طور واضح می خواند و نیازی به دلربایی بیشتر ندارد، او انگار که دستگاه اشعه ایکس دارد بنابراین فقط موضوعاتی را که صادقانه به آنها ایمان دارید را با او در میان بگذارید، وگرنه تنها وقت تلف کرده اید، در همینجا به شما توصیه می کنم که هرگز به زن متولد آبان توهین نکنید، چون این زن دلربا بسیار خطرناک است، و به خوبی می داند حس انتقام جویی خود را چگونه باید در زیر لبخند دلنشین و رفتاری ملایم پنهان کند این برای او بسیار طبیعی است بنابراین مراقب باشید، به شما اطمینان می دهم خداوند هیچ زنی را خشمگین تر از زن متولد آبان که مهار احساسات خود را به خوبی می داند، نیافریده است، او می تواند در یک لحظه زنی متکبر، سلطه جو و سرد مزاج باشد و در لحظه ای دیگر تبدیل به کوره ای با پانصد درجه حرارت شود، زن متولد آبان استعداد عجیبی در ایجاد هول و وحشت در دیگران دارد، این نوعی جادوی سیاه است که او با چنان مهارتی آن را انجام می دهد که انگار یک جادوگر واقعی است.

 

زن متولد آبان نمی تواند، هیچ گونه ضعفی را در مرد بپذیرد او در جستجوی مردی جاه طلب و بلند پرواز است، مرد زندگی او باید خوش قیافه تر از حد معمول باشد و به اندازه کافی قدرتمند باشد، همچنین توقع دارد که مرد از لحاظ ذهنی بتواند با او برابری کند، علاوه بر همه اینها باید اهل معنویات و فلسفه باشد، بنابر این بهتر است بر روی رفتار خود تجدید نظر کنید. مردها شدیدا علاقه دارند که با چنین زنی با چنین شور و علاقه وارد رابطه شوند و این شور و احساس زن متولد آبان را به عشق نسبت دهند، ولی عشق از نظر زن متولد آبان معنای بسیار گسترده تری دارد. خیلی به ندرت ممکن است نسبت به نمایش نامه ، کتاب، فیلم، اسباب و اثاثیه یا مردم بی علاقه باشد او یا شدیدا از چیزی بی زار می شود یا در حد پرستش آن را ستایش می کند، اگر نتوانیم یکی از این دو احساس را در او ایجاد کنیم، مطمئنا از شما کناره می گیرد و روابطش با شما سرد می شود.

 

همانطور که گفتم این زن علاقه شدیدی به تحقیق در مورد اسرار و فلسفه زندگی دارد و از همین رو ممکن است در اوایل زندگی همچون رویایی وسوسه انگیز به نظر برسد، اما این تلاش برای کاوش در زندگی باعث می شود که به اعمال خطرناکی نیز دست بزند و چون کمترین نشانه از وحشت و ترس در وجود او نیست، جستجوهایش ممکن است او را به پرتگاه های مهیبی رهنمود شود ولی زن متولد آبان از هر اکتشافی سرافراز بیرون می آید اما باید مراقب او باشید. زن متولد آبان اصلا اهل دروغ گویی نیست، او کاملا صادق و روراست است ولی همیشه مشتی افکار و احساسات خصوصی و محرمانه دارد و دلش نمی خواهد آنها را با کسی در میان بگذارد در فطرت زن متولد آبان قاطعیت و اراده ای وجود دارد که هرگاه بخواهد می تواند از گرایش به سمت معشوق، مواد مخدر، خود کشی، انتقام گیری و افسردگی اعتراض کند. 

 

زن متولد آبان تا زمان ازدواج منتظر نمی ماند تا در پای سفره عقد به شما تعهد وفاداری بدهد، بلکه از همان زمان که به طور ذهنی با شما پیمان می بندد خود را پایبند همه اصول اخلاقی می بیند، اگر شرایطی به وجود بیاید که نتوانید با او ازدواج کنید باز هم تا آخر عمر دوستتان خواهد داشت و به قضاوت دیگران نیز اهمیتی نمی دهد. زن متولد آبان با وجود آنکه بسیار فرد گرا و خود محور است ولی در امور زندگی به شوهرش اجازه می دهد که او رئیس خانواده باشد او به جای آنکه اعمال قدرت کند محیط را طوری آماده  می کند که همسرش بتواند سکان را بدست بگیرد، زنان متولد آبان ماه عاشق خانه خود هستند و معمولا آن را تمیز و پاکیزه نگاه می دارند، غذایشان همیشه در سر موقع حاضر می شود و کلیه امور خانه را تحت کنترل خویش دارند. 

 

زن متولد آبان گاهی غیر منطقی شکاک و بد دل هم می شود بنابر این خودتان می توانید حدس بزنید که اگر یک مدرک واقعی دال بر بی وفایی شما پیدا کند چه محشری به پا می شود، علی رغم اینکه زن متولد آبان به امنیت و آرامش یک زندگی با ثبات احتیاج دارد ولی اگر مجبور شوید به خاطر شغلتان از این شهر به آن شهر بروید، بدون هیچ شکایتی با شما همراهی خواهند کرد. زن متولد آبان در زمینه مسائل مالی غیر قابل پیش بینی است یعنی ممکن است ذره ذره جمع کند ولی ناگهان در یک ولخرجی شدید پس انداز چند ساله خود را به باد دهد، اما با این وجود این زن از پول خیلی خوشش می آید و اعتبار اجتماعی برای او ارزش زیادی دارد پس اجازه نمی دهد فقر و مسئل مالی به زندگی او آسیبی بزند. 

 

یکی از بدترین صفات متولدین آبان چه مرد و چه زن، اینست که وقتی موضوع احساسات در میان باشد هیچ نظری جز نظر خود را نمی پذیرند و بسیار اهل مالکیت هستند و دلشان نمی خواهد کسی مالک آنها باشد، زن متولد آبان ممکن است نتواند عشق و محبت خود را به طور آشکارا در مقام مادر به بچه های خود بیان کند، ولی بچه ها مطمئنا عشق عمیق مادر خود را درک می کنند و در کنار او از نظر عاطفی احساس امنیت می کنند. در آخر می توانم به شما این قول را بدهم که می توانید با زن متولد آبان یک قهوه خوب دم شده بخورید و بگذارید او فالتان را بگیرد زیرا توانایی بسیاری در این زمینه دارد.

 

چی؟ نمی دانستید بلد است فال بگیرد؟؟ من که به شما گفتم چیزهایی است که او هرگز به شما می گوید!!!

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
فاطمه
چهارشنبه هفتم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
فاطمه
من آبان ماهي ام و امروز هم تولدم ، اين فالتون واقعا درست بود:)
پاسخ عروس کو
همراه عزیز سایت عروسکو؛ تولدتون مبارک!
پاسخ مدیر سایت
هما
دوشنبه پنجم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
هما
من آبان ماهيم و فالتون برام جالب بود
ناصر
دوشنبه پنجم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
ناصر
همسر من آبان ماهيه و يک زن نمونه و تمام عيار است