طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۶/۲۶ چهارشنبه
(2)
(0)
طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است
طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است

طالع بینی زن متولد شهریور ماه

در این مقاله از سایت عروسکو سعی کرده ایم اطلاعات مفیدی را در مورد طالع بینی زن متولد شهریور و خصوصیات زن شهریور خدمتتان ارائه نماییم، این طالع بینی بر اساس فال های معتبر چینی، هندی و خورشیدی می باشد و مجموعا از آنها اقتباس شده است. 

زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است و حتما باید یاد بگیریم که او ستون فقراتی از جنس فولاد دارد. زنان متولد شهریور اهل سخنرانی و موعظه نیستند و کارتون های صابون را روی هم نمی چینند تا بر روی آن رفته و سخنرانی آتشین ایراد کنند و با فریاد های خود شیشه های سالن را به لرزه در آورند ولی در عین حال همه فن حریف هستند و انواع و اقسام حیله ها و ترفند ها را در آستین دارند تا از آنها برای کسب خوشبختی استفاده کنند اگر در بین راه با مانعی روبرو شوند غش نمی کنند و برای دست یاری گرفتن از دیگران به گریه نمی افتند اگر زمانی شنیدید که او قانون و مقررات را زیر پا گذاشته حتما به دنبال اصل ماجرا بگردید و ببینید علت چه بوده است. او ذهن سالم و پاکی دارد و حقیقت جو است در مورد عشق هم همینطور، او همواره در پی عشق حقیقی اش می گردد.

 

زن متولد شهریور وقتی که بفهمد ازدواج خوب و کاملی انجام نداده است لحظه ای تردید نکرده و پیوند خود را قطع می کند او به همان اندازه که از به هم پاشیدن کانون زندگی بیزار است از فریبکاری و دروغ گویی نفرت دارد. زن متولد شهریور علی رغم آنکه خود کمال گراست ولی خودش کامل نیست و چند خصوصیت منفی نیز دارد که ممکن است آزار دهنده باشد. خصوصیات زن شهریور نخست اینکه آنها شدیدا اعتقاد دارند که هیچ کس نمی تواند کارها را به خوبی و منظمی آنها انجام دهند اما چیزی که باعث عصبانیت آدم می شود اینست که معمولا حق با آنهاست، نکته دوم اینکه آنها خیلی به وقت شناسی حساسیت دارند آنها وقتی از دست شما عصبانی می شوند داد و هوار راه نمی اندازند و شیشه خرد نمی کنند ولی زمانی که آنها را مورد اذیت و آزار قرار می دهید ستیزه جو و عصبی می شوند و ممکن است با لحنی سرد و صریح شما را مورد سرزنش قرار می دهند، حتی ممکن است رفتار شرورانه ای در پیش گیرند اما معمولا کار به اینجا نمی کشد دست گلی به او تقدیم کنید و اشتباه خود را بپزیرید و با او جر و بحث نکنید چون هرگز پیروز نخواهید شد. عنصر او خاک است و از اینرو از فراورده های طبیعت لذت می برد و گل ها خشم او را فرو می خوابانند. 

 

زن متولد شهریور هیچگاه به خطاهای خود اعتراف نمی کند بنابر این بهتر است اشتباه را به گردن بگیرید در همین حال سعی کنید او را به حالت عادی برگردانید، چنان موجود مهربان و نازنینی می شوید که اصلا فراموش می کنید برنده و بازنده چه کسی است! اگر غرور مردانه تان جریحه دار نمی شود باید بگویم به توصیه های مالی آن گوش دهید و اگر امکان دارد دخل و خرج را به او بسپارید او فردی دقیق و عمل گرا است و خیلی ماهر تر از ماشین حساب می تواند پی به اشتباهات ببرد. در هنگام ملاقات با زن متولد شهریور همیشه سر و وضع آراسته و مرتبی داشته باشید چرا که اگر نامرتب باشید هیچ گاه نظر او را جلب نخواهید کرد، همچنین مراقب طرز حرف زدن و حرکات و رفتار خود باشید او خیلی مبادی آداب است و از هر نوع بی نزاکتی به شدت می رنجد. برای جلب توجه او هرگز به جسم خود اتکا نکنید مثلا در خیابان و جلوی چشم مردم او را در آغوش نگیرید صبور باشید و منتظر فرصت های مناسب بمانید. نزاکت را از دست ندهید وگرنه وقتی با او به سینما می روید به یکباره متوجه می شوید که در کنارتان نیست.

 

خصوصیات زن متولد شهریور

زن متولد شهریور به طرز آزار دهنده ای در مورد چیزهای کوچک و بی اهمیت وسواس به خرج می دهد ولی بی شک مهربان ترین، با محبت ترین و سخاوتمند ترین موجودات دنیا هستند. این زن می تواند بذله گو و شوخ طبع باشد در چهره زیبای او ظرافت و لطافت هوشمندانه ای وجود دارد خنده اش مانند صدای جیرینگ جیرینگ زنگ های کوچک است که کمی عجیب به نظر می رسند ولی دوست داشتنی است او به راحتی تسلیم توهمات پوچ و بی پایه و اساس نمی شود بنا براین بهتر است سعی نکنید که افکار غیر اصولی خود را بر او تحمیل کنید از نظر او حقیقت یعنی زیبایی و زیبایی یعنی حقیقت، زن متولد شهریور آشپز زبر دستی است و هرگز با غذا هایی که می پزد شما را مسموم نمی کند، خانه را همیشه تمیز و گرم و نرم نگه می دارد و ظرف بزرگ شکلات خوری را به جای شکلات از سیب پر می کند چون معتقد است شکلات برای دندان و سلامتی مضر است او مادری بسیار حساس سخت گیر و منظم است بچه ها آنها را مادرانی بذله گو و شوخ می بینند ، علی رغم آنکه او همواره برای فرزندانش سخت گیر است اما سعی دارد عادات و رفتار پسندیده را به آنها یاد بدهد و مهربانی و محبت او به فرزندان احساس امنیت و آرامش می دهد. وقتی که بیمار می شوید مثل یک فرشته از شما پرستاری و مواظبت می کند و هیچ گاه گرم گرفتن شما با دوستان صمیمی تان باعث نگرانی و حسادت او نمی شود. او هرگز حسادت شما را تحریک نمی کند و پول شما را نیز بیهوده خرج نخواهد کرد، اسرار زندگی تان در قلب خود دفن می کند در کارهایتان به شما کمک می کند و صورتش تا میان سالی احتمالا چروک نمی خورد، در چشمان او عشق موج می زند و هنگامی که لبخند می زند گرمای آن اتاق را فرا می گیرد بهتر است قدر او را بدانید چون دیگر هرگز چنین شانسی نصیبتان نمی شود.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر