طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۶/۲۶ چهارشنبه
(4)
(0)
طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است
طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است

طالع بینی زن متولد شهریور ماه

در این مقاله از سایت عروسکو سعی کرده ایم اطلاعات مفیدی را در مورد طالع بینی زن متولد شهریور و خصوصیات زن شهریور خدمتتان ارائه نماییم، این طالع بینی بر اساس فال های معتبر چینی، هندی و خورشیدی می باشد و مجموعا از آنها اقتباس شده است. 

زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است و حتما باید یاد بگیریم که او ستون فقراتی از جنس فولاد دارد. زنان متولد شهریور اهل سخنرانی و موعظه نیستند و کارتون های صابون را روی هم نمی چینند تا بر روی آن رفته و سخنرانی آتشین ایراد کنند و با فریاد های خود شیشه های سالن را به لرزه در آورند ولی در عین حال همه فن حریف هستند و انواع و اقسام حیله ها و ترفند ها را در آستین دارند تا از آنها برای کسب خوشبختی استفاده کنند اگر در بین راه با مانعی روبرو شوند غش نمی کنند و برای دست یاری گرفتن از دیگران به گریه نمی افتند اگر زمانی شنیدید که او قانون و مقررات را زیر پا گذاشته حتما به دنبال اصل ماجرا بگردید و ببینید علت چه بوده است. او ذهن سالم و پاکی دارد و حقیقت جو است در مورد عشق هم همینطور، او همواره در پی عشق حقیقی اش می گردد.

 

زن متولد شهریور وقتی که بفهمد ازدواج خوب و کاملی انجام نداده است لحظه ای تردید نکرده و پیوند خود را قطع می کند او به همان اندازه که از به هم پاشیدن کانون زندگی بیزار است از فریبکاری و دروغ گویی نفرت دارد. زن متولد شهریور علی رغم آنکه خود کمال گراست ولی خودش کامل نیست و چند خصوصیت منفی نیز دارد که ممکن است آزار دهنده باشد. خصوصیات زن شهریور نخست اینکه آنها شدیدا اعتقاد دارند که هیچ کس نمی تواند کارها را به خوبی و منظمی آنها انجام دهند اما چیزی که باعث عصبانیت آدم می شود اینست که معمولا حق با آنهاست، نکته دوم اینکه آنها خیلی به وقت شناسی حساسیت دارند آنها وقتی از دست شما عصبانی می شوند داد و هوار راه نمی اندازند و شیشه خرد نمی کنند ولی زمانی که آنها را مورد اذیت و آزار قرار می دهید ستیزه جو و عصبی می شوند و ممکن است با لحنی سرد و صریح شما را مورد سرزنش قرار می دهند، حتی ممکن است رفتار شرورانه ای در پیش گیرند اما معمولا کار به اینجا نمی کشد دست گلی به او تقدیم کنید و اشتباه خود را بپزیرید و با او جر و بحث نکنید چون هرگز پیروز نخواهید شد. عنصر او خاک است و از اینرو از فراورده های طبیعت لذت می برد و گل ها خشم او را فرو می خوابانند. 

 

زن متولد شهریور هیچگاه به خطاهای خود اعتراف نمی کند بنابر این بهتر است اشتباه را به گردن بگیرید در همین حال سعی کنید او را به حالت عادی برگردانید، چنان موجود مهربان و نازنینی می شوید که اصلا فراموش می کنید برنده و بازنده چه کسی است! اگر غرور مردانه تان جریحه دار نمی شود باید بگویم به توصیه های مالی آن گوش دهید و اگر امکان دارد دخل و خرج را به او بسپارید او فردی دقیق و عمل گرا است و خیلی ماهر تر از ماشین حساب می تواند پی به اشتباهات ببرد. در هنگام ملاقات با زن متولد شهریور همیشه سر و وضع آراسته و مرتبی داشته باشید چرا که اگر نامرتب باشید هیچ گاه نظر او را جلب نخواهید کرد، همچنین مراقب طرز حرف زدن و حرکات و رفتار خود باشید او خیلی مبادی آداب است و از هر نوع بی نزاکتی به شدت می رنجد. برای جلب توجه او هرگز به جسم خود اتکا نکنید مثلا در خیابان و جلوی چشم مردم او را در آغوش نگیرید صبور باشید و منتظر فرصت های مناسب بمانید. نزاکت را از دست ندهید وگرنه وقتی با او به سینما می روید به یکباره متوجه می شوید که در کنارتان نیست.

 

خصوصیات زن متولد شهریور

زن متولد شهریور به طرز آزار دهنده ای در مورد چیزهای کوچک و بی اهمیت وسواس به خرج می دهد ولی بی شک مهربان ترین، با محبت ترین و سخاوتمند ترین موجودات دنیا هستند. این زن می تواند بذله گو و شوخ طبع باشد در چهره زیبای او ظرافت و لطافت هوشمندانه ای وجود دارد خنده اش مانند صدای جیرینگ جیرینگ زنگ های کوچک است که کمی عجیب به نظر می رسند ولی دوست داشتنی است او به راحتی تسلیم توهمات پوچ و بی پایه و اساس نمی شود بنا براین بهتر است سعی نکنید که افکار غیر اصولی خود را بر او تحمیل کنید از نظر او حقیقت یعنی زیبایی و زیبایی یعنی حقیقت، زن متولد شهریور آشپز زبر دستی است و هرگز با غذا هایی که می پزد شما را مسموم نمی کند، خانه را همیشه تمیز و گرم و نرم نگه می دارد و ظرف بزرگ شکلات خوری را به جای شکلات از سیب پر می کند چون معتقد است شکلات برای دندان و سلامتی مضر است او مادری بسیار حساس سخت گیر و منظم است بچه ها آنها را مادرانی بذله گو و شوخ می بینند ، علی رغم آنکه او همواره برای فرزندانش سخت گیر است اما سعی دارد عادات و رفتار پسندیده را به آنها یاد بدهد و مهربانی و محبت او به فرزندان احساس امنیت و آرامش می دهد. وقتی که بیمار می شوید مثل یک فرشته از شما پرستاری و مواظبت می کند و هیچ گاه گرم گرفتن شما با دوستان صمیمی تان باعث نگرانی و حسادت او نمی شود. او هرگز حسادت شما را تحریک نمی کند و پول شما را نیز بیهوده خرج نخواهد کرد، اسرار زندگی تان در قلب خود دفن می کند در کارهایتان به شما کمک می کند و صورتش تا میان سالی احتمالا چروک نمی خورد، در چشمان او عشق موج می زند و هنگامی که لبخند می زند گرمای آن اتاق را فرا می گیرد بهتر است قدر او را بدانید چون دیگر هرگز چنین شانسی نصیبتان نمی شود.

 

رابطه زناشویی و ازدواج متولدین شهریور با سایر ماهها

 

رابطه زناشویی شهریور با فروردین

متولدین شهریور افرادی شریف، صادق، پاک سرشت، نوع دوست و قدر شناس هستند این خصوصیت در مقایسه با ویژگی های بارز متولدین فروردین که کمی جسور، بی پروا و جاه طلب هستند و کمی خشن و بی ملاحظه می باشند سازگاری چندانی ندارند، بنابراین رابطه بین این دو دچار معضلات و موانعی می شود که حل و فصل آن بسیار پیچیده به نظر می رسد.

 

رابطه زناشویی شهریور با اردیبهشت 

متولدین شهریور افرادی جوانمرد و نجیب با سخاوت و مدد کار هستند ولی میانه ای با عشق های رمانتیک و پر سوز و گداز ندارند یعنی عشق آنها کم شعله ولی پایدار است و چون اردیبهشتی ها نیز افرادی متین و آرام هستند از نظر عاطفی این دو هیچ گونه تضادی با هم ندارند به طور کل رابطه بین آنها عاری از هرگونه شکاف عمیق است گرچه از نظر امور جنسی هماهنگی چندانی میان آنها نیست ولی این هماهنگی عاطفی این کمبود را جبران می کند.

 

رابطه زناشویی شهریور با خرداد

متولد شهریور در امور عاطفی و عشق چندان پر شور هیجان نیست پس از این نظر نمی تواند طبع عاشق پیشه و عاطفی متولدین خرداد را راضی کنند، متولدین شهریور از هرگونه بی نظمی و بهم ریختگی بدشان می آید، که این با روحیه راحت طلب و تن آسای خردادی ها جور در نمی آید. به طور کلی روابط شهریور و خرداد باید با ابتکار عمل توامان باشد تا مشکلات و موانع زندگی خود را بر طرف کنند.

 

رابطه زناشویی شهریور با تیر

متولدین شهریور بسیار باریک بین و دقیق هستند و به هر چیزی در زندگی با دید انتقادی می نگرند این امر شاید برای متولدین تیر زیاد مطبوع نباشد. متولدین شهریور تابع نظم و قانون است و از این نظر متولدین تیر با این رفتارها مطابق هستند به طور کلی موارد اشتراک آنها خیلی بیشتر از موارد اختلاف آنها است و پیوند میان این دو می تواند بسیار خوش یوم باشد. 

 

رابطه زناشویی شهریور با مرداد

متولدین شهریور افرادی منظم، منضبط با برنامه و دقیق هستند متولدین مرداد هم پر شور و هیجان خوش مشرب، جمع دوست و عاشق زیبایی هستند بنابراین به طور کلی این پیوند در این نقاط اشتراک بسیار موفق خواهد بود ولی به دلیل روحیه ایراد گیر و انتقاد کننده ی شهریور ممکن است ضربه پذیر باشد ولی طرفین با کمی صبر و مدارا و از خود گذشتگی قادر خواهند بود استحکام خانواده خود را حفظ کنند.

 

رابطه زناشویی شهریور با شهریور

پیوند میان این دو از بسیار از جهات مناسب است زیرا می توانند به خوبی احساسات شان را کنترل کنند و یک زندگی آرام و بدون دغدغه داشته باشند هردو صادق و صمیمی و با محبت هستند و به گونه ای دلسوزانه از یکدیگر مراقبت می کنند به طور کلی پیون ایندو با هم سازگار و خوش عاقبت است.

 

رابطه زناشویی شهریور و مهر

متولد مهر فردی منصف عادل و با سلیقه است که از هر نوع بی نظمی و شلختگی بی زار است بنابراین از این لحاظ با متولدین شهریور اشتراک عقیده دارند زیرا او هم در نظم و انضباط وسواس دارد. متولد مهر در مورد امور مالی کمی ضعف دارد و ممکن است ولخرجیهایی بکند که زیاد به مذاق متولد متولد شهریور خوش نیاید. او همچنین طبعی زیاده طلب دارد و دوست دارد حاکم تصمیم گیرنده باشد بنابراین متولد شهریور باید مراقب این خصوصیات او باشد به طور کلی اینها با کمی گذشت و خویشتن داری زندگی خوبی دارند.

 

رابطه زناشویی شهریور و آبان

متولد آبان فردی تیز هوش با اراده نیرومند و سرشار از هیجان و شور و بلند پروازی است ولی متولد شهریور با عشق های رمانتیک و رویاهای طلایی میانه ای ندارد از این نظر کمی با هم سازگار نیستند پیوند میان این دو به احتمال زیاد به دلیل اینکه افرادی مسئول دانا و روشن فکر هستند قرین سعادت و خوشی است.

 

رابطه زناشویی شهریور و آذر

متولد آذر کمی دم دمی مزاج و در روابط خود جویای استقلال هستند و این برای متولدین شهریور که وظیفه شناس است چندان قابل قبول نیست. متولد آذر خیلی رفیق باز است و روابطش با دیگران حد و مرز ندارد و اگر کسی مانع آزادی در رفت و آمدهای او بشود بسیار عصبی و ناراحت می شوند به طور کلی رابطه زناشویی این دو با فراز و نشیب های زیادی رو به رو است اما با شناخت بیشتر آنها از هم و انعطاف پذیری می توانند زندگی خوبی داشته باشند.

 

رابطه زناشویی شهریور و دی

عنصر وجودی متولدین شهریور و دی خاک است بنابراین هرگونه آنها اهل کار و عمل هستند و زیاد خیال پرور و رویایی نیستند اما به مرور رابطه عاطفی میان این دو شکوفا می شود و در ابراز احساسات نسبت به یکدیگر دست و دلباز تر می شوند. بنابراین به طور کلی رابطه ای استوار و محکم پدید می آید.

 

رابطه زناشویی شهریور با بهمن 

متولد بهمن ذاتا موجودی اجتماعی و بیشمار دوست و رفیق دارد او بسیار خیال پرور و آرمان گراست و این مقدار بیش از حد تحمل شهریور است در این موارد بهتر است کمی سازگاری بین آنها بوجود بیاید و از نظر روابط جنسی مشکلی ندارند همچنین هر دو دلسوز و همدرد یکدیگر خواهند بود. به طور کلی آنها نقطه نظرات مشابهی دارند و همدیگر را به خوبی درک می کنند پس با کمی گذشت و بردباری زندگی خوبی خواهند داشت.

 

رابطه زناشویی شهریور با اسفند

متولد اسفند بسیار احساساتی و رمانتیک است پس عشق و عواطف جزئی بین آنها تشکیل می شوند از نظر روابط جنسی همدیگر را خوب ارضا می کنند متولد شهریور عمل گرا و اهل کار و تلاش است اما متولد اسفند خیال پرور و رویایی است. البته آنها با درک یکدیگر و متحد شدن با هم می توانند نقاط ضعف یکدیگر را پوشش دهند و به خوش بختی و سعادت دست یابند.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان , طالع بینی , طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن! , طالع بینی , طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت!طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت! , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
نازی
یکشنبه بیستم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
نازی
عالي بود ممنون از مقاله تون
یشیم
چهارشنبه نهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
یشیم
عالي بود واقعا درسته خيلي حجالبه