طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۸/۸ پنج شنبه
(2)
(0)
طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور
طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور

طالع بینی مرد متولد آبان ، خصوصیات مرد آبان ماه

اگر عاشق مردی شده اید که متولد آبان است و از واژه ی نیروی بالای جنسی می ترسید، پس بهتر است کفش های کتانی خود را بپوشید و مثل کسی که کینگ کونگ به او حمله کرده است، پا به فرار بگذارید. البته فقط از نیروی بالای جنسی حرف نمی زنم بلکه منظورم اینست که مرد متولد آبان در همه زمینه ها از جمله کار، دوستی، دین، سیاست، غذا، بچه ها، لباس، زندگی، مرگ و ... شور و شر زیادی دارد. خلاصه اگر از احساسات و عواطف زیاد و هیجانات افسار گسیخته خوشتان نمی آید از همین حالا، بهتر است راه خود را کج کنید و پشت سرتان را نیز نگاه نکنید. اگر شما دختری هستید که اهل آتش بازی هستید و خود را در رابطه با مرد متولد آبان که تحت نفوذ سیاره پولوتون است محفوظ و ایمن می بینید بهتر است با این مرد وارد رابطه شوید چون او برای شما مردی بسیار دلپذیر دوست داشتنی و با نیروی جسمی بالاست. 

 

مرد متولد آبان موجودی سر سخت است، در پشت آن ظاهر یخ زده و خویشتن دار، دیگ بزرگی در حال جوشیدن است. اگر شانس بیاورید ممکن است در تمام دوره ی زندگی مشترک با او درب آن را محکم نگه دارد ولی اگر به آن ضربه ای بزنید این دیگ منفجر می شود. نگریستن این منظره بسیار جالب است به شرط آنکه خود موجب ترکیدن آن نشوید، بنابراین هر موقع حس کردید که این دیگ در حال انفجار است عقب بایستید و فقط نظاره گر باشید. او با شخصیت دوگانه عقربی خود که آمیزه ای از قدرت جنسی و منطق است شما را به کلی گیج و سرگردان خواهد کرد. او در هر زمینه ای به اندازه کفایت مهارت دارد و عقل و احساس در او قدرت یکسانی دارند. متولدین آبان معمولا خود را با وسایل و لوازم لوکس محاصره می کنند و در هر زمینه از جمله در مورد غذا، مواد مخدر، مشروب و عشق زیاده روی می کنند و از همه بیشتر در همین مورد آخر افراط می کنند، از روابط زناشویی هیچ هراسی ندارند و دچار حیرت و گیجی نمی شوند و با اطمینان خاطر جلو می روند.

 

مرد متولد آبان خشم سهمگینی دارد که اگر دامن شما را بگیرد برای تمام عمر به یادتان می ماند، هنگامی که عقرب با دم زهرآلود خود به شما حمله می کند به سختی نیش تان می زند او نه فقط از برنده شدن در هر کاری لذت می برد بلکه احساس می کند مجبور است پیروز شود، چون وقتی که می بازد چیزی اگر چه جزئی در درونش فرو می ریزد با این همه عجیب است که در طی مبارزه جوانمردانه عمل می کند. این یکی از نشانه های مرد جنتلمن واقعی است. مرد متولد آبان همچنین این توانایی را دارد که قبل از تصاحب یک دختر و ازدواج با او به شکلی ظالمانه وی را در آتش انتظار و حسرت باقی بگذارد البته ممکن است بعضی از مردان متولد آبان، خیلی آرام در جلوی پایتان زانو زده و از شما درخواست ازدواج کنند ولی با این همه نباید فریب بخورید چون او اصلا دلش نمی خواهد وقار و متانت خود را از دست بدهد، شهرت و اعتبار شما باید کاملا بی نقص باشد او به هیچ عنوان تحمل رفتار جلف و مسخره بازی را ندارد.

 

مرد متولد آبان معمولا یک معلم دینی دارند که در آنها احساس ترس از گناه را تقویت می کند، همین نوع برخوردها است که رهبران دینی متعصبی چون ویلی گراهام را بوجود می آورد، آنها همچنین کنجکاو هستند که به همه گوش و کنار تاریک و رمزآلود وجود انسان پی ببرند، گاهی اوقات نیز این دو خصیصه در هم آمیخته می شود و باعث تزویر و هذیان در آنها می شود، هر مرد متولد آبان برای خود قوانین خاصی دارد و برایش اصلا مهم نیست که دیگران درباره اش چه قضاوت می کنند او دلش می خواهد به عنوان یک فرد خوب و با اراده مورد احترام قرار بگیرد. مشاهده رفتار و برخورد مرد متولد آبان در مقابل ناملایمات زندگی می تواند تجربه گرانقدری باشد، او در جاهایی که دیگران مینالند و به شکایت می پردازند با قدرت و شهامت پایداری و مقاومت می کنند، به ندرت در حس ترحم یا حسرت غرق می شوند و اصلا از زندگی طلب کار نیستند، خودتان تصور کنید که چنین خصوصیاتی چقدر باعث صرفه جویی  در وقت و عمر آدمی می شود.

 

مرد متولد آبان در هنگام مواجهه با مشکلات به جای آنکه روی پرتابد و به گله و شکایت بپردازد، مردانه با آن روبه رو می شود، انگار او برای همین کار به وجود آمده است، موضوعی است که کمی ترسناک است و شنیدن آن کمی شجاعت می خواهد. مرد متولد آبان شیفته اسرار و رازهای دیگران است و هیچ رازی را سربسته نمی گذارد از آنجا که رازها و اسرار زنانه قدرتمند ترین وسیله دفاعی هر دختری محسوب می شود، وقتی که اسرار شما را کاملا برملا می کند احساس می کنید، خلع سلاح شده اید در واقع هنگامی که با آن نگاه های عمیق و پرسش های نافذ خودش، شما را سوال پیچ می کند دیگر رازی برایتان باقی نمی ماند. او معیارهای سطح بالایی دارد و دوستان خود را با وسواس سخت گیرانه ای انتخاب می کند آنها باید نظر او را تایید کنند تا وی با آنها معاشرت کند، این مرد شگفت آور می تواند در یک لحظه لات بازی در آورد و لطیفه بگوید و در لحظه ای دیگر به طبیعت آرام و مرموز و با وقار خود بازگردد و به معشوقی مهربان تبدیل شود، مرد متولد آبان به دلایل غیر قابل فهمی ممکن است خیلی اوقات ظالم و بی رحم شود و حتی شوخ طبعی آزار دهنده اش به کار بیافتد و شما را در جلوی دوستان یا اقوام، چاقالو، خیکی و ... بنامد. این یکی از شوخی های خیلی صمیمانه اوست.

 

ازدواج با مرد متولد آبان ماه

ازدواج با مرد متولد آبان ماه به شما امنیت خاصی می بخشد. ولی چنانچه قبل از غل و زنجیر کردن او چند تا از کلک ها و حقه هایش برایتان آشکار شود، ممکن است از او ناراحت شوید و نتوانید جنبه طنز آمیز آنها را بفهمید، به تدریج با بازی های او آشنا می شوید و حس می کنید دارید از روی پل به پایین می پرید ولی نگران نباشید عاقبت پوستتان کلفت می شود، اگر واقعا می خواهید با این مرد وارد زندگی مشترک شوید نباید بیش از حد ظریف و حساس باشید چون از او صدمه خواهید خورد.

 

مرد متولد آبان ماه احتملا پدری سخت گیر و جدی خواهد بود، او از فرزندان تنبل و بازی گوش، به هیچ وجه خوشش نمی آید، به فرزندان خود یاد می دهد که به دیگران و خودشان احترام بگذارند، فرزندان مرد متولد آبان از سخت گیری های پدرشان در دوران کودکی ناراحت هستند ولی موقعی که به سن بلوغ رسیدند در میابند که سخت گیری های او به سودشان بوده است و آنگاه از وی سپاسگزار خواهند شد. 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
علی
پنج شنبه هشتم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
علی
من بهمن ماهي هستم و سه سوته هرچي آبانيه تربيت مي کنم
نسرین
پنج شنبه هشتم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
نسرین
سلام من شوهرم آبان ماهي هست و اکثر اين خصوصيات را داره،بويژه شوخي ها بيجا و دلهره آور
آبانی
پنج شنبه هشتم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
آبانی
سلام من انقدرها هم پليد نيستم