طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۵/۲۹ چهارشنبه
(3)
(0)
طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!
طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!

در این مقاله از سایت عروسکو سعی کرده ایم تا اطلاعات جامع و مفیدی را در زمینه طالع بینی های هندی، چینی و خورشیدی برای زن متولد مرداد که بر اساس مجموعه ای از کتاب های معتبر طالع بینی گرد آوری شده است خدمتتان ارائه نماییم . بدون تردید این مقاله یکی از کاملترین و در برگیرنده ترین مفالات در مورد طالع بینی زن متولد مرداد ماه است.

 

طالع بینی زن متولد مرداد ماه

 

در طالع زن متولد مرداد ماه آمده است که او بسیار به عکس ها و خاطرات قدیمی علاقه نشان می دهد. زن مرداد ماهی بسیار عاطفی است و برای بدست آوردن زن متولد مرداد باید رقبای بسیاری از میدان بدر کنید تا موفق شوید او را برای ازدواج راضی کنید، اگر از یک اسم و رسم معمولی برخوردار هستید بعید می دانم او به سراغ شما بیاید ولی اگر خانواده سرشناسی دارید یا دارای نام و شهرت یا اصالت کاری هستید حتما او را جذب خواهید کرد. زن متولد مرداد همواره در هر گروهی قرار بگیرید رهبر خواهد شد و همچون ملکه ای بر دیگران حکومت خواهد کرد البته این کار را با چنان ملاحت و لبخندی صمیمی و زیبا انجام می دهد که هیچ کس را از خود نمی رنجاند این طور به نظر می رسد که طبیعت در هنگام توزیع صفات زنانه به شیر ماه کمی استثناء قائل شده و به اندازه حداقل سه زن به او نشاط، هوش، زیبایی وقار و جاذبه های زنانه بخشیده است. اگر شما عقده ی خود کمی بینی دارید بهتر است در جستجوی پرنده ی دیگری باشید که پرهای درخشنده کمتری داشته باشد. مردی که تصور کند می تواند زن مردادی خود را وادار کند که وی را بپرستد در حماقت ! محض قرار دارد. همین که این زن تا نیمه راه با شما بیاید و به شما احترام بگذارد که همسرش باشید باید به او عضق بورزید و کلاهتان را به هوا پرتاب کنید.

 

زن متولد مرداد واقعا یک شیر زن است او همچون جنس لوکس و گرانبهایی است که در بهترین مکان ها می توانید به دنبالش باشید، این موضوع را همیشه آویزه گوش کنید که زن متولد مرداد می تواند بلوایی به راه بیاندازد و آخر سر هم وانمود کند که موجودی مهربان و بی آزار است در موقع آشنایی با این زن قبل از هرچیز باید خود را آماده کنید که هدایای فراوانی برای او خریداری کنید. فرقی نمی کند این هدیه ها چه باشد فقط باید گرانقیمت باشد و در موقع تقدیم آنها به او لباس شیکی به تن داشته باشید و از وی تعریف و تمجید کنید به هر روی فراموش نکنید که او یکی از اعضای خانواده سلطنتی است و نمی تواند بدون ستایش و تحسین زندگی کند.

 

عده ی زیادی از زنان متولد مرداد ورزشکار هستند و از ورزش لذت می برند ولی بهتر است همسر مردادی خود را به تئاتر دعوت کنید تا به پارک، زیرا که نور و صحنه تئاتر او را به خود جذب می کند و بر او تاثیر می گذارد در آخر شب او را به ساندویچ فروشی یا فلافلی نبرید و تصور نکنید چون به شما علاقه مند شده است به هر چیزی تن می دهد یا او را به شام دعوت نکنید یا وقتی کردید فقط او را به رستوران های شیک و مجلل ببرید، زن مرداد ماهی کمتر به فکر اندوختن پول است و بسیار دست و دل باز است به طوری که گه گاه بدش نمی آید که پول شام را حساب کند! 

 

ادکی تملق و تعریف و تمجید از زن مرداد ماهی می تواند همه چیز را بر وقف مرادتان کند، حتما به زودی در میابید که این نقطه زن ضعف اوست اگر تصمیم به ازدواج با او را دارید. اجازه دهید این موضوع را به شما بگوید که: او زنی است که خیلی زود از قفس طلایی شما خسته و دلزده می شود و هوس می کند در جنگل گشتی بزند و ببیند بقیه شیر ها در چه وضعیتی هستند، بنابر این نمی تواند او را در خانه زندانی کنید چون دچار افسردگی و ملال می شود برای اینکه حس یکنواختی خانه داری و پژمرده شدن را از او بگیرید که از شما خسته هم نشود بهتر است بیرون از خانه شغلی داشته باشید اما اگر به حدی ثروتمند هستید که می توانید یکنواختی زندگی را از او بگیرید باید دائما میهمانی بگیرید و دائما در حال انجام تغییراتی در خانه باشید. 

 

زن تولد مرداد ماه یک زن عالی و کامل است خیلی کم پیش می آید که او را به موهای پیچیده شده یا کرم ضد چروک و غیره ببینید. نمی خواهم بگویم او به دنبال زیبایی اش نیست زن متولد مرداد ساعت های زیادی را جلوی آیینه می گذراند و پول زیادی را بابت زیبایی اش می پردازد اما دلش نمی خواهد شما در جریان این کارهایش قرار بگیرید بیشتر ترجیح می دهد نتیجه را ببینید. اگر زن متولد مرداد تحت تاثیر تیر، شهریور یا دی باشد باید مراقب مخارج او باشد متولد مرداد قادر نیست از خرید لوازم شیک و لوکس ، مبلمان عالی یا هدایای گران قیمت برای دوستانش خود داری کند. کمد او همیشه پر از لباس های رنگارنگ است.

 

زن متولد مرداد در نقش مادر عشق خود را سخاوتمندانه نثار فرزندان خویش میکند او با آنها بازی می کند صمیمی و رازدار آنهاست ولی در عین حال به آنها یاد می دهد مثل سربازها گوش به فرمان او بوده و مودب و منضبط باشند. به طور کلی زن متولد مرداد می تواند انتخاب هوشمندانه و خوبی باشد زیرا او می تواند هر شغلی از هنرپیشگی تا جراحی را داشته باشد. اما این را فراموش نکنید که باید جزو انتخاب های او باشید خلاصه راز مهمی که برای ایجاد رابطه ای خوب و آرام با زن متولد مرداد لازم دارید این است که اجازه ندهید شما را سرکوب کند و خودتان هم تلاش نکنید بر او برتری یابید و ضمنا غرور خود را فراموش کنید، بله شما به این ترتیب می تواند یک ماه شیر بی همتا را در خانه تان داشته باشید.

aparatlinkedintwiterfacebooklinkedininstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
نگین
چهارشنبه بیست و نهم مرداد ۹۹
پاسخ
(0)
()
نگین
به خاطر اين مطلب پرمغز و دلنشينتون سايت عروسکو را به هرکس که ببينم معرفي مي کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سمیرا
چهارشنبه بیست و نهم مرداد ۹۹
پاسخ
(0)
()
سمیرا
عجب مطلبي ممنونم