طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۱۰/۵ جمعه
(2)
(0)
طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!
طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!

طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!

 

مرد متولد دی به دست خود دیواری در اطراف خود کشیده است، او فردی خجالتی، قوی و خشن است، انسانی دلپذیر اما بسیار جاه طلب است، او همچنان گاوچران ها مردی ساکت و افسانه ای است و تنهایی را ترجیح می دهد ولی در حقیقت این طور نیست، او باطنا شیفته آن است که از طرف دیگران مورد ستایش قرار بگیرد و دلش می خواهد با کارهای خود جمعیت را به هیجان در بیاورد، در رویاهای یک خیال پرداز غیر قابل علاج است ولی سیاره زحل او را تحت کنترل خود دارد و به او رفتاری آرام، عمل گرا و هدفمند می بخشد. از همین رو برخی اوقات خشم خود را با رفتاری شتاب زده پنهان می کند و گاهی وقت ها بذله گویی های غیر منتظره ای از خود بروز می دهد که همه را به حیرت می اندازد، شوخی های او اغلب بی مناسبت و نا بجاست و از همین رو باعث خنده می شود وقتی که مرد متولد دی بر روی دنده ی شوخی و مزه پرانی می افتد خیلی وراج می شود، او عاشق هیجان و ماجراجویی است.

 

از مرد متولد دی نمی توانید توقع داشته باشید که پابرهنه میان گل های لاله بدود، نمی تواند شخصیت اصلی او را تغییر دهید، تنها کاری که می توانید انجام دهید اینست که به لطیفه های طولانی و بی مزه ی او بخندید تا شجاعت پیدا کند و حرف های جدی تر خود را برایتان بگوید، مرد متولد دی چنین وانمود می کند که اصلا هیچ نیازی به تایید یا تمجید کسی ندارد و در موقعی که او را مورد ستایش قرار می دهید، طوری واکنش نشان می دهد که شما را متقاعد کند حقیقت را گفته است ولی آیا تابحال او را مورد تمجید قرار داده اید که ببینید اثر آن موفقیت آمیز بوده یا نبوده است؟! بنابر این راجع به او زود قضاوت نکنید، او تشنه آن است که کسی به او بگوید، چقدر آدم خوب ، باهوش، جذاب و دوست داشتنی هستید. ولی چون خیلی کم نیازهای خود را بازگو می کنند، کمتر هم مورد تحسین قرار می گیرد. 

 

مرد متولد دی را اگر بخواهیم به گیاه تشبیه کنیم از جمله گیاهانی است که خیلی دیر شکوفا می شود در جوانی مثل جغد است ولی به مرور که بزرگتر می شود از ترش رویی و جدیت او کاسته می شود و اگر یک متولد دی معمولی باشد، قیافه و رفتاری جوانتر از دیگران خواهد داشت، یک موضوع بسیار مهم در مورد او اینست که در مقایسه با دیگر مردها، شاید باید سالهای سال دمدمی مزاج بودن احمقانه آنها را تحمل کنید و بعد هم انتظار یک پیری کسالت بار را داشته باشید ولی در کنار این مرد شاید در اوایل کمی دلسرد شوید اما آینده ای پر شور و هیجان خواهید داشت، او ممکن است در بهار دوستی تان شما را به پاریس نبرد و در 40 یا 50 سالگی وقتی که سایر مردها از درد مفاصل می نالند، شما را به هندوستان ببرد تا تاج محل را ببینید، در این صورت داد و ستد بدی نیست. 

 

خانواده برای او مکان مقدسی است و این شامل خانواده خود و همچنین خانواده ای که تشکیل داده می شود، توصیه می کنم به مادر او توهین نکنید و یا با برادرش رفتار سرد و توام با بی اعتنایی نداشته باشید، بهتر است خانواده او را مثل کاکتوس های تیغ دار که دوست داشتنی هستند، دوست داشته باشید. چیزی که باید همیشه با خاطر داشته باشید، اینست که هرگز باعث افسردگی مرد متولد دی نشوید، 

 

مرد متولد دی چون خیلی به اصل و نسب خیلی اهمیت می دهد، با دقت وسواس زیادی به انتخاب همسر می پردازد او به دنبال زنی است که در وهله نخست بتواند مادری خوب و شایسته باشد بعد در آشپزی و خانه داری مهارت کافی داشته باشد سوما خوش لباس باشد و بر همکاران و دوستان تجاری او تاثیر خوبی بر جای بگذارد، همینطور از نظر رفتار و تربیت خانوادگی هوش و استعداد بر دیگران برتری داشته باشد و نهایتا زیبا باشد. فقط کافیست اسم یکی از اقوام شما در نشریه معتبری باشید یا ظروف چینی گران قیمت خانوادگی تان را به او نشان دهید و خلاصه اصل و نسب خود را به رخ او بکشید. هفته ای یکبار مادرش را به شام دعوت کنید و به او نشان دهید که چقدر در تنظیم بودجه مهارت دارید. 

 

بعد از آنکه خانواده اش از شما خواستگاری کرد (یا شاید هم خودش از شما خواستگاری کند) از همان اول قاطع و محکم جلو بروید، به او تفهیم کنید که از صمیم قلب به خانواده اش علاقه مند هستید ولی باید بداند که فقط او را به عنوان شریک زندگی خود بر گزیده اید مرد متولد دی معمولا در جلوی جنس مخالف کمی دست پاچه می شود و ممکن است کمی سرخ و سفید شود، گاهی هم ممکن است در حضور آنها رفتار تند و خشنی از خود بروز دهد اما این رفتارها در واقع شیوه ای است که به او کمک می کند تا دست و پا جلفتی بودنش را پنهان کند، یادتان باشد هرگز کارهای جلف و سبک سرانه از خود نشان ندهید، همیشه یک زن به تمام معنا شایسته و با وقار باشید، او ممکن است گه گاهی نگاهی به زن های سبک سر بکند ولی قطعا با آنها ازدواج نخواهد کرد، اگر زمانی تصمیم گرفتید به شوهر متولد دی خود هدیه ای بدهید، بهترین هدیه برای او یک کتاب شعر است هرچقدر عاشقانه تر بهتر....!

 

مرد متولد دی به عنوان پدر، به معنای واقعی کلمه پدر خواهد بود در موقع غذا خوردن در صدر مجلس می نشیند و این اصل را حتی در پیک نیک هم حفظ می کند، او طالب نظم و انضباط و برنامه ریزی است و در مقابل همه ی اینها را با وفاداری و ایثار جبران می کند و از برگزاری جشن های تولد بزرگ و یا جشن کریسمس های پر شکوه خوشش می آید، اما مراقب است که فرزندان خود را لوس نکند. به بچه ها یاد بدهید که به پدر دی ماهی خود ابراز علاقه کنند در موقع خوابیدن او را ببوسند، البته باید مراقب باشید که در این راه زیاد افراط نکنید، بعدها هنگامی که نوه هایش روی زانوهای او می نشیند به طرز شگفت آوری ملایم و سهل گیر می شوند. 

 

مرد متولد وظایف زناشویی خود را همچون دیگر فعالیت هایش از جمله خرید، انجام کارهای بانکی، مکاتبه، رفتن به موزه ها و نمایشگاه های هنری و تمیز کردن کلکسیون های تفنگ و کاپ های ورزشی اش به طور منظم و طبق برنامه ریزی انجام میدهد در انتها باید بگوییم هر زن عاقلی قدر محبت ها و وفاداری شوهر دی ماهی اش را خیلی خوب می داند. از نظر شوهر دی ماهی شما همیشه همان دختری خواهید بود که با وجود تارهای موی سپید در لابلای موهایتان و چین و چروک های ریز و درشت روی صورتتان ، وادارش کرده اید به شما بگوید دوستت دارم!!! 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان , طالع بینی , طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد! , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
رضا کشوری
یکشنبه هفتم دی ۹۹
پاسخ
()
()
رضا کشوری
اين صفحات يادداشت داوران رو نمي گذاريد؟؟؟؟؟؟؟؟
علی
یکشنبه هفتم دی ۹۹
پاسخ
()
()
علی
بسيار عالي من هم دي ماهي هستم و دچار همين شخصيت منحصر بفرد هستم