طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۴/۲۱ شنبه
(3)
(0)
طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد
طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد

ما در این مقاله از سایت راهنمای عروس عروسکو به بررسی طالع بینی زنان متولد تیر ماه می پردازیم این طالع بینی بسیار جامع و در برگیرنده طالع بینی های هندی، چینی و خورشیدی است که از معتبرترین طالع بینی های جهان به شمار می رود. در ادامه همراه ما شوید با طالع بینی زن متولد تیر ماه...

 

طالع بینی زن متولد تیر ماه

در ابتدا آشنایی با زن متولد تیر به هیچ وجه نمی توانید بفهمید که آیا او خانمی آرام تحت تاثیر ماه است یا یک پرنده دیوانه وحشی، مطمئن باشید عاقبت هم نخواهید فهمید. زن متولد تیر در فصل های بارانی شما را غرق اندوه و غم می کند ولی وقتی که خورشید از پشت ابرها بیرون آمد شما را غرق شادی و نشاط می کند. حالات رفتاری او مثل تماشای یکی از فیلم های قدیمی صامت است قبل از تماشای فیلم ترسناک، یک کمدی پر سرو صدا نشان می دادند و صدای موسیقی متن فیلم هم گاهی شاد و گاهی غم انگیر می شد و همراه با صحنه های مختلف فیلم تغییر می کرد.

 

زن متولد تیر روش پس انداز پول را خیلی خوب می داند و بدیهی است تا زمانی که با او ازدواج نکرده اید نمی تواند زیر تشک او را ببینید، چون او خیلی نجیب و پاکدامن است ولی با اطمینان می توانید شرط ببندید که در زیر تشک او یک جوراب کهنه پر از اسکناس های سبز و سکه های طلا یا نقره خواهید یافت. البته ممکن است به شدت تحت تاثیر ماه بوده و خیلی ولخرج باشد ولی با این وجود همیشه دو تا سه سکه زیر گلدان یا زیر رومیزی توری که هدیه های قدیمی بوده پنهان کرده است.

 

زن متولد تیر وقتی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و احتیاج به عاملی دارد که خاطر رنجیده اش را تسکین دهد شروع به ولخرجی می کند ولی همیشه حساب درآمدش را دارد. هنگامیکه به او هدیه گران قیمتی می دهید احتمالا به شما بگوید که نباید این کار را می کردید! و این حرف را از ته دل می زند. برای اینکه فکر او را از موضوعاتی مانند بیمه ، قسط بانک، اجاره خانه، صورت حساب ها و غیره دور کنید. نیمه شب او را برای قدم زدن در زیر نور مهتاب به کنار ساحل ببریم در چنین شب هایی او در بهترین وضعیت خود قرار دارد. ماه باعث می شود مخفی ترین رویا های خود را آشکار کند و نزدیکی به آب همه موانع درونی وجود او را بر ملا می کند. اگر ماه ناقص باشد (نیمه ماه) تبدیل به دختری ملیح و خجالتی می شود اما چیزی که شما واقعا می خواهید ماه کامل است زیرا در چنین حالتی شما می توانید تمام استعدادهای فطری او را ببینید.

 

ازدواج با زن متولد تیر ماه

اگر دختر متولد تیر عاشق شما شود دو نوع رفتار ممکن است داشته باشد نوع اول دختری خجالتی ظریف و کمی نازک نارنجی است. نوع دوم مثل کنه به شما می چسبد او به هر طریقی سعی می کند که از شما جدا نشود. این رفتار او در زمانی که واقعا به او دلبسته شده اید برایتان هیجان انگیز است اما اگر فقط با هم دوست هستید و او بخواهد بر رابطه با شما مسلط باشد آنگاه چندان لطفی ندارد اگر هم بخواهید رابطه خود را با او حفظ کنید باید بگویم ضرر خواهید کرد. در مورد زنان متولد تیر باید مواردی را رعایت کنید مثلا او خیلی بدش می آید که مورد انتقاد قرار گیرد. مسخره کردن او باعث رنجش شدیدش واقع می شود و اصلا تحمل این را ندارد که کسی او را از خود براند پس این موارد را همیشه رعایت کنید. زن متولد تیر به ندرت رفتار تهاجمی از خود نشان می دهد و همیشه در کارهای خود تعمل می کند قدم اول را همیشه باید شما بردارید. زیر اگر او قدمی بردارد همیشه به طرفین یا به سمت عقب است او موجودی خجالتی و همیشه از اینکه مورد پذیرش قرار نگیرد وحشت دارد. 

 

در مواردی که کج خلق می شود احساس می کند آشپز خوبی نیست ولی این نگرانی او بی مورد است زیرا او آشپز بی نظیری است او از غذاهای کنسروی و منجمد خوشش نمی آید و با اجاق گار خود همیشه رابطه خوبی دارد یعنی به طور کل آشپزخانه محل مورد علاقه اوست. خیلی بی انصافی است که با احساس این دختر بازی کنید با محبت صادقانه ای به شما عشق می ورزد، به شما افتخار می کند، مطیع شماست و کاملا وفادار است زن متولد تیر احساسات سطحی و ظاهری ندارد و هنگامی که صاحب یک مرد و حتی یک فنجان چای می شود آن را همیشه حفظ می کند. 

 

زن متولد تیر مادری بسیار وفادار است فرزندانش نیز او را مادری استوار و محکم می یابند که می توانند به او تکیه کنند او با درک قوی خود به آنها کمک می کند تا راه خود را در زندگی بیابند. فرزندانش به او می چسبند و وی با گرمای عشق و محبت خود خانه را حتی اگر یک کلبه ساده باشد به قصر با شکوهی تبدیل می کند.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
Narges
سه شنبه بیست و چهارم تیر ۹۹
پاسخ
()
()
Narges
سلام مقاله تون عالي بود خيلي جامع و خوب
وحید
یکشنبه بیست و دوم تیر ۹۹
پاسخ
()
()
وحید
مقاله خوب و جامعي بود ممنون
مرضیه
یکشنبه بیست و دوم تیر ۹۹
پاسخ
(0)
()
مرضیه
سلام عالي بود ممنون لطفا مرد تير ماه هم بگذاريد
پاسخ عروس کو
بازدید کننده گرامی، درخواست شما تا تاریخ 1399/04/24 انجام خواهد شد. با تشکر از توجه شما
پاسخ مدیر سایت