طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۴/۲۱ شنبه
(5)
(0)
طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد
طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد

ما در این مقاله از سایت راهنمای عروس عروسکو به بررسی طالع بینی زنان متولد تیر ماه می پردازیم این طالع بینی بسیار جامع و در برگیرنده طالع بینی های هندی، چینی و خورشیدی است که از معتبرترین طالع بینی های جهان به شمار می رود. در ادامه همراه ما شوید با طالع بینی زن متولد تیر ماه...

 

طالع بینی زن متولد تیر ماه

در ابتدا آشنایی با زن متولد تیر به هیچ وجه نمی توانید بفهمید که آیا او خانمی آرام تحت تاثیر ماه است یا یک پرنده دیوانه وحشی، مطمئن باشید عاقبت هم نخواهید فهمید. زن متولد تیر در فصل های بارانی شما را غرق اندوه و غم می کند ولی وقتی که خورشید از پشت ابرها بیرون آمد شما را غرق شادی و نشاط می کند. حالات رفتاری او مثل تماشای یکی از فیلم های قدیمی صامت است قبل از تماشای فیلم ترسناک، یک کمدی پر سرو صدا نشان می دادند و صدای موسیقی متن فیلم هم گاهی شاد و گاهی غم انگیر می شد و همراه با صحنه های مختلف فیلم تغییر می کرد.

 

زن متولد تیر روش پس انداز پول را خیلی خوب می داند و بدیهی است تا زمانی که با او ازدواج نکرده اید نمی تواند زیر تشک او را ببینید، چون او خیلی نجیب و پاکدامن است ولی با اطمینان می توانید شرط ببندید که در زیر تشک او یک جوراب کهنه پر از اسکناس های سبز و سکه های طلا یا نقره خواهید یافت. البته ممکن است به شدت تحت تاثیر ماه بوده و خیلی ولخرج باشد ولی با این وجود همیشه دو تا سه سکه زیر گلدان یا زیر رومیزی توری که هدیه های قدیمی بوده پنهان کرده است.

 

زن متولد تیر وقتی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و احتیاج به عاملی دارد که خاطر رنجیده اش را تسکین دهد شروع به ولخرجی می کند ولی همیشه حساب درآمدش را دارد. هنگامیکه به او هدیه گران قیمتی می دهید احتمالا به شما بگوید که نباید این کار را می کردید! و این حرف را از ته دل می زند. برای اینکه فکر او را از موضوعاتی مانند بیمه ، قسط بانک، اجاره خانه، صورت حساب ها و غیره دور کنید. نیمه شب او را برای قدم زدن در زیر نور مهتاب به کنار ساحل ببریم در چنین شب هایی او در بهترین وضعیت خود قرار دارد. ماه باعث می شود مخفی ترین رویا های خود را آشکار کند و نزدیکی به آب همه موانع درونی وجود او را بر ملا می کند. اگر ماه ناقص باشد (نیمه ماه) تبدیل به دختری ملیح و خجالتی می شود اما چیزی که شما واقعا می خواهید ماه کامل است زیرا در چنین حالتی شما می توانید تمام استعدادهای فطری او را ببینید.

 

ازدواج با زن متولد تیر ماه

اگر دختر متولد تیر عاشق شما شود دو نوع رفتار ممکن است داشته باشد نوع اول دختری خجالتی ظریف و کمی نازک نارنجی است. نوع دوم مثل کنه به شما می چسبد او به هر طریقی سعی می کند که از شما جدا نشود. این رفتار او در زمانی که واقعا به او دلبسته شده اید برایتان هیجان انگیز است اما اگر فقط با هم دوست هستید و او بخواهد بر رابطه با شما مسلط باشد آنگاه چندان لطفی ندارد اگر هم بخواهید رابطه خود را با او حفظ کنید باید بگویم ضرر خواهید کرد. در مورد زنان متولد تیر باید مواردی را رعایت کنید مثلا او خیلی بدش می آید که مورد انتقاد قرار گیرد. مسخره کردن او باعث رنجش شدیدش واقع می شود و اصلا تحمل این را ندارد که کسی او را از خود براند پس این موارد را همیشه رعایت کنید. زن متولد تیر به ندرت رفتار تهاجمی از خود نشان می دهد و همیشه در کارهای خود تعمل می کند قدم اول را همیشه باید شما بردارید. زیر اگر او قدمی بردارد همیشه به طرفین یا به سمت عقب است او موجودی خجالتی و همیشه از اینکه مورد پذیرش قرار نگیرد وحشت دارد. 

 

در مواردی که کج خلق می شود احساس می کند آشپز خوبی نیست ولی این نگرانی او بی مورد است زیرا او آشپز بی نظیری است او از غذاهای کنسروی و منجمد خوشش نمی آید و با اجاق گار خود همیشه رابطه خوبی دارد یعنی به طور کل آشپزخانه محل مورد علاقه اوست. خیلی بی انصافی است که با احساس این دختر بازی کنید با محبت صادقانه ای به شما عشق می ورزد، به شما افتخار می کند، مطیع شماست و کاملا وفادار است زن متولد تیر احساسات سطحی و ظاهری ندارد و هنگامی که صاحب یک مرد و حتی یک فنجان چای می شود آن را همیشه حفظ می کند. 

 

زن متولد تیر مادری بسیار وفادار است فرزندانش نیز او را مادری استوار و محکم می یابند که می توانند به او تکیه کنند او با درک قوی خود به آنها کمک می کند تا راه خود را در زندگی بیابند. فرزندانش به او می چسبند و وی با گرمای عشق و محبت خود خانه را حتی اگر یک کلبه ساده باشد به قصر با شکوهی تبدیل می کند.

 

رابطه زناشویی و ازدواج متولدین تیر با سایر ماهها

 

رابطه زناشویی تیر با فروردین 

متولدین تیر افرادی آرام تو دار و اهل شعر و موسیقی و نقاشی هستند و یک زندگی خانوادگی آرام و بی دغدغه را طلب می کنند ولی متولدین فروردین چندین اهل آرامش و سکون نیستند و افرادی برون گرا هستند از این نظر شاید چندان با هم هماهنگ نباشند ولی با عشق و علاقه خیلی از غیر ممکن ها ممکن می شود.

 

رابطه زناشویی تیر با اردیبهشت

متولدین ماه تیر افرادی آرام و ساکت و بی آزار هستند و همیشه دوست دارند تا در جمع خانواده و دوستان خود باشند و چون متولدین اردیبهشت نیز خیلی خانواده دوست هستند پیوند زناشویی میان این دو دارای نقطه اشتراک مهمی است.

 

رابطه زناشویی تیر با خرداد

از آنجایی که متولدین تیر طبعی آرام با نزاکت ملایم متواضع مردم گریز، خجول و محافظه کار هست و دوست دارند در میان خانواده خود باشند این موضوع با طبیعت تنوع طلب پر جوش و خروش و هیجانی متولدین خرداد سازگاری ندارد چرا که یکنواختی و تحمل یکجا ماندن برای متولدین خرداد بسیار مشکل است.

 

رابطه زناشویی تیر با تیر

مثل دیگر ازدواج های ماه های مشابه این پیوند پر از نکات مثبت و منفی برجسته است اما محاسن بیشمار بسیاری هم دارد که اگر آنها سعی کنند در هنگام بروز اختلاف کمی از خود خویش تن داری نشان داده و با صبر و بردباری با همدیگر رو به رو شوند آنگاه زندگی سعادت باری با هم خواهند داشت.

 

رابطه زناشویی تیر با مرداد

متولدین مرداد با متولدین تیر از نظر روابط جنسی مشکلی نخواهند داشت و با هم جور و هماهنگ هستند ولی متولدین مرداد زیاد تحمل خلق و خوی متغییر متولدین تیر را ندارند و از این بابت متولدین تیر باید انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند و مراقب رفتار خود باشند.

 

رابطه زناشویی تیر با شهریور

متولدین شهریور بسیار باریک بین و دقیق هستند به هر چیزی در زندگی با دید انتقادی می نگرند این امر برای متولدین تیر زیاد مطبوع نیست، موارد اشتراک آنها خیلی بیشتر از موارد اختلاف آنها است و پیوند میان این دو می تواند بسیار خوش یمن باشد.

 

رابطه زناشویی تیر با مهر

متولد مهر بسیار رئوف و مهربان و پر عاطفه است و از این نظر به خوبی با متولد تیر هماهنگ است هر دو رابطه عاطفی توانمندی با همدیگر بر قرار می کنند و از همدردی و صمیمیت یکدیگر بهره مند می شوند آنها با کمی از خود گذشتگی و صبر می توانند زندگی خوبی داشته باشند.

 

رابطه زناشویی تیر با آبان

متولدین آبان در امور ماه کمی بی ثبات و غیر قابل پیش بینی هستند یعنی گاها خسیس و گاها ولخرج می شوند از این نظر با متولدین تیر سازگاری ندارند از نظر جنسی و عاطفی به خوبی پاسخگوی نیازهای یکدیگر هستند در زندگی مشترک با متولدین تیر به خوبی اوضاع را تحت کنترل در میاورند و آرامش و سعادت را به ارمغان می آورند.

 

رابطه زناشویی تیر با آذر

این دو از نظر خلق و خو سازگاری چندانی با هم ندارند اما از نظر رابطه جنسی با هم بسیار سازگار هستند به هر حال پیوند زناشویی میان این دو خوش یمن است به شرط آنکه هر دو کمی خویشتن دار و صبور باشند.

 

رابطه زناشویی تیر با دی

متولد دی در امور مالی مقتصد و صرفه جو است از این نظر با متولد تیر هماهنگی دارد متولد دی خانواده دوست است و قلبی و رئوف مهربان دارد از این جنبه هم با هم سازگار هستند از نظر جنسی با هم تضادی ندارند پس پیوند زناشویی میان این دو در جالت کلی بسیار خوش یمن است و آنها می توانند با قلب دلسوز و مهربان خود زندگی خوب و سعادت باری با یکدیگر داشته باشند.

 

رابطه زناشویی تیر با بهمن

متولدین بهمن مهارت چندانی در ابراز علاقه خود ندارند و بلد نیستند اظهار محبت کنند در صورتی که متولدین تیر خواهان یک رابطه پر شور و حرارت عاطفی است که از این نظر با هم هم خوانی ندارند از نظر رابطه زناشویی و جنسی میان این دو پر از جاذبه و کشش خواهد بود. به هر حال این دو می توانند با از خود گذشتگی و تفاهم در کنار یکدیگر با آرامش زندگی کنند.

 

رابطه زناشویی تیر با اسفند

متولدین اسفند سرشار از عشق و هیجان و عواطف نیرو مند هستند و به خوبی می توانند با متولدین تیر پیوند مستحکمی را بر قرار کنند که روز به روز هم عمیق تر شود، آنها به خوبی در کنار هم زندگی می کنند و زندگی زناشویی سعادت مندی را تشکیل می دهند.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
نعیم زاده
پنج شنبه هفدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
نعیم زاده
اين مقاله عالي بود ممنون از سايت خوبتون
سعیده
چهارشنبه بیست و نهم مرداد ۹۹
پاسخ
()
()
سعیده
خيلي عالي بود ممنون
Narges
سه شنبه بیست و چهارم تیر ۹۹
پاسخ
()
()
Narges
سلام مقاله تون عالي بود خيلي جامع و خوب
وحید
یکشنبه بیست و دوم تیر ۹۹
پاسخ
()
()
وحید
مقاله خوب و جامعي بود ممنون
مرضیه
یکشنبه بیست و دوم تیر ۹۹
پاسخ
(0)
()
مرضیه
سلام عالي بود ممنون لطفا مرد تير ماه هم بگذاريد
پاسخ عروس کو
بازدید کننده گرامی، درخواست شما تا تاریخ 1399/04/24 انجام خواهد شد. با تشکر از توجه شما
پاسخ مدیر سایت