طالع بینی زن متولد خرداد، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۳/۲۴ شنبه
(7)
(1)
طالع بینی زن متولد خرداد، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما
طالع بینی زن متولد خرداد، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما

یکی از محبوب ترین و برجسته ترین طالع بینی‌‌‌‌های ماه ها در تنگاتنگ طالع بینی هندی ها است. البته طالع بینی‌‌‌‌های چینی و خورشیدی نیز برگرفته از طالع بینی‌‌‌‌های هندی است که عموما و با دقت بسیار بالایی قادر تمامی جزئیات و سکنات متولدین هر ماه را به طور تمام کمال بررسی و معرفی نماید ما در این مقاله از سایت عروسکو سعی کرده ایم جامع ترین مقاله را خدمتتان ارائه نماییم که در برگیرنده تمامی طالع بینی ها از جمله طالع بینی هندی است.

زن متولد خرداد ماه چه خصوصیات و ویژگی‌‌‌‌های رفتاری دارد؟

آیا تا بحال حسرت سلاطین شرقی و حرمسرا‌‌‌‌های آنها را خورده اید؟! اگر چنین است پس باید با دختر متولد خرداد ماه ازدواج کنید و مطمئن باشید صاحب دست کم دو، سه یا چهار همسر خواهید بود. وقتی چنین تصمیمی را دارید باید منتظر عواقب بعد از آن هم باشید. تفاوت میان زن حرمسرا و زن متفاوت خرداد آن است که دومی تمایل چندانی به عشق‌‌‌‌های زمینی ندارد و به سختی می‌توان او را در عشق راضی نمود. چون اندیشه او همواره در حال پرواز است اما اگر عمیق تر به او بنگرید در خواهید یافت که در آن سوی شخصیت چندگانه او موجودی عاطفی و بسیار پر شور و حال وجود دارد اما این چهره او را فقط زمانی می‌توانید ببینید که بتوانید جسم و روح او را به عنوان یک همسر به تسخیر خود درآورید و رسیدن به این روح و جسم چندان هم ساده نیست.

 

برای اینکه بتوانید به انتظارات زن متولد خرداد ماه پاسخ دهید باید به سن او توجه نمایید تا زمانی که جوان است عشق برایش بازیچه ای بیش نیست در این دوران او فوق العاده بی قرار و پیش بینی ناپذیر است ابتدا عاشق لبخند و صدا و طرز راه رفتن شما می‌شود ولی به زودی چنان از شما متنفر می‌شود که از جوراب تا نوک مو‌‌‌‌های سرتان برایش غیر قابل تحمل می‌شود و از نظر او موجودی منزجر کننده خواهید شد. در این زمان به خودتان مسلط باشید و نگذارید که این عیب جویی ها مانع ادامه دادن راهتان با او شود. به هر حال در نظر داشته باشید که او یک زن خرداد ماهی است.

 

قدرت تخیل زن خرداد ماهی باعث بروز هیجانات عاطفی مختلفی در او می‌گردد که آنها را ناشی از عشق تلقی می‌کند. خصوصیات رفتاری زن متولد خرداد ماه به گونه است که آنها دوبرابر زنان دیگر به شور و هیجان احتیاج دارند ولی اگر دائما به این شور و هیجان استمرار ورزد متاسفانه همه او را به دمدمی مزاجی متهم خواهند کرد در صورتی که مرد متولد خرداد ماه این غلیان هیجانات را از طریق تغییر شغل و روی آوردن به هنر پیشه گی، خوانندگی، وکالت و فروشندگی ارضا کند. البته سوء تعبیر نگردد که زن متولد خرداد ماه هم می‌توانند تمامی این کارها را انجام دهد ولی به سبب زن بودن و هیجانات زیاد عاطفی برای او امکانات لازم را برای به اجرا گذاشتن طرح‌‌‌‌های بیشمار و پر ایده اش فراهم کند.

 

ویژگی اخلاقی زن متولد خرداد ماه به گونه است که به همدردی، صداقت و وفاداری شما بسیار محتاج است و خشم شما او را ناراحت می‌کند این در حالی که زنان خرداد ماهی می‌توانند اخلاقی تندخویانه، پرخاشگر و ستیزه جو داشته باشند. در حالی که پشت این چهره قلبی آکنده از مهر و عاطفه نهفته است و زودجوشی آنها به سبب مهر و علاقه ای است که به شما و خانواده خود دارند ولی در بیان احساساتشان گاهی دچار هیجانات می‌شوند. برای او بسیار سخت است که در یک زمان با بیشتر از یک مرد رابطه عاطفی داشته باشد این زن در عین حال که متوجه هوش و قدرت اندیشه یک مرد می‌شود در عین حال بسیار ریز بینانه به جزئیات و ایرادات شما می‌پردازد و توجه ویژه ای دارد و همواره در صدد رفع این ایرادات در شما خواهد بود.

 

او همدمی پر شور حال و شاد است و اغلب جنبه ی شاد و سرزنده وچودش ظهور می‌یابد و با هوش و فراست خود شما را شیفته خود می‌گرداند، می‌توانید در مورد هر موضوعی که تمایل دارید با او گفتگو کنید. زنان خردادی پیام‌‌‌‌های عاطفی شما را از لابه لای حرف هایتان به خوبی درک می‌کنند و سرشار از لذت می‌شود. هیچ زنی را نمی‌توانید بیابید که تا این اندازه جذاب و خوش آیند باشد و قادر به حل مشکلات گوناگون زندگی مشترکان است. او در زمینه عشق بسیار خیال پردازی می‌کند که این یکی دیگر از خصوصیات جذاب خرداد ماهی است.

 

او با وجود داشتن طبعی ظریف و شاعرانه بسیار به موقع به تکیه گاهی محکم و قوی تبدیل خواهد شد، او در یک لحظه در نقش دختری شوخ و شاد ظاهر می‌شود که برای بدست آوردن مرد دلخواهش به زمین و آسمان چنگ می‌زند و در لحظه ای دیگر در نقش کد بانویی خانه دار نمایان می‌گردد و در لحظه بعد در نقش روشنفکری بسیار مقتدر که آثار فلسفی دنیا را خوانده می‌تواند در مورد شعر و شاعری اظهار فضل کند و در لحظه ای دیگر همچون خرگوشی نازک نارنجی و گاهی عصبی شروع به گریه و زاری کند.

 

بعنوان مثال مریلین مونرو یک هنرمند امریکایی است که متولد ماه جون یا همان خرداد است و تمام مردانی که او را می‌شناختند از برنامه ریز تا آرایشگرش همه او را یکجور متفاوت از دیگری می‌دیدند برای درک تفاوت‌‌‌‌های شخصیتی او کافیست نگاهی به مجموعه عکس هایش بیاندازید در یکجا به قدری زیباست که شبیه الهه عشق است در جایی دیگر بی آرایش و با عینک نشسته که گویی دارد در مورد ادبیات روسی حرف می‌زند در عکس دیگری پیشبند دارد و برای شوهرش غذا درست می‌کند و در عکسی دیگر کنار مردی نشسته که در پهنه ادبیات مشهور جهان نقشی پر رنگ دارد به این مجموعه عکس‌‌‌‌های دیگر از این دست را اضافه کنید. تمام اینها نشانگر خصوصیات متضاد و در عین حال موازی زنان خرداد ماهی است.

 

ازدواج با زن خرداد ماهی

 

زنان خرداد ماهی گزینه‌‌‌‌های بسیار مطلوبی برای مردان خردمند و وفادار و فرهیخته هستند، وقتی با چنین زنی ازدواج کردید آنگاه می‌توانید برای تمام مردانی محکوم به یک عمر زندگی یکنواخت هستند دلسوزی کنید! زن خرداد ماهی به کندبانویی و زیبایی که در تزئین خانه بسیار ماهر است مبدل خواهد شد، شما می‌توانید هر کسی را که می‌خواهید از رییس اداره تان گرفته و نخست وزیر برای شام دعوت کنید او آنقدر خوش برخورد خواهد بود که میهمان ها دلشان به ترک خانه تان نمی‌آید. او مثل مانکن ها لباس می‌پوشد، خوش مزه ترین غذاها را طبخ می‌کند و همواره بهترین دوست شما خواهد بود آنچنان که در یک جمع با او احساس راحتی می‌کنید و همه حسرت زندگی تان را خواهند خورد. نقطه ضعف زن متولد خرداد در نحوه زندگی کردن با اوست اگر شما تمایل دارید که او را فریب دهید و یا خیانت کار هستید آنوقت روی نقطه ضعفش دست گذاشته اید که بدون شک زندگی تان را تباه کرده اید و وارد یک جنگ تمام عیار با دشمنی سر سخت و بسیار خطرناک شده اید. زنان خردادی همان اندازه که به شما مهر می‌ورزند و برای زندگی شان تلاش می‌کنند به همان اندازه هم در مواقع جنگ و دشمنی ویرانگر عمل می‌کنند و تمام نقطه ضعف‌‌‌‌های کوچک شما را به آوارهایی سهمگین بر سرتان فرود می‌آورند.

 

رابطه زناشویی و ازدواج متولدین خرداد ماه با سایر ماه ها

متولد خرداد با فروردین

رابطه زناشویی متولدین خرداد با فروردین چندان هم سازگار نیست مگر آنکه از خصوصیات منفی یکدیگر دست برداشته و به توافق و سازگاری با یکدیگر بیاندیشند. متولدین فروردین آدم‌‌‌‌های پر جوش و خروش و بی قرار هستند و چون متولدین خرداد نیز کم و بیش از چنین خصوصیتی برخوردار هستند بنابر این در این مورد بین آنها شکاف خواهد شد و به ناچار مجبور به گریز از یکدیگر خواهند شد. مگر آنکه یکی از آنها یا هردو از این خصوصیت خود دست برداشته یا آن را در حد قابل تحملی کاهش دهند در این صورت کانون زندگی آنها بسیار مستحکم باقی خواهد ماند.

 

متولد خرداد با اردیبهشت

متولدین خرداد انسان هایی اجتماعی تیز هوش کنجکاو و اهل تنوع و ماجراجویی هستند و با اردیبهشتی که خواهان همسری مطیع و خانه دار است چندان سازگار نخواهند بود مگر اینکه زن اردیبهشتی و مرد خردادی باشد که ازدواج آنها بسیار خوب خواهد بود. از طرف دیگر مرد اردیبهشتی به دنبال زنی شوخ و شنگ می‌گردد که دارای سلیقه و خوش سر و زبان هم باشد که در این مورد زن متولد خرداد به دردش می‌خورد. چون او زنی با چند شخصیت گوناگون و متنوع و بسیار جذاب و دلرباست. به هر حال چون متولدین خرداد اهل بحث و مشورت و مطالعه و مصاحبت با افراد عالم و دانشمند هستند بی شک افرادی منطقی و انعطاف پذیر بوده و در هنگام بروز اختلاف با متولد اردیبهشت به گونه ای منطقی و بسیار هوشمندانه قادر خواهند بود مشکلات را حل و فصل کرده و کانون زندگی خود را مستحکم و پا برجا نگه دارند.

 

متولد خرداد با خرداد

متولدین خرداد افرادی بسیار معاشرتی و شیفته بحث و گفتگو می‌باشند و طبیعتی ناآرام و رفتاری غیر قابل پیش بینی دارند از این رو زندگی زناشویی این دو با یکدیگر در عین حال که جالب و پر ماجرا و سرگرم کننده است ولی ممکن است ثبات چندانی نداشته باشد. ولی با تمام این تفاسیر آنها با پایبند بودن به تعهدات و قول و قرارشان می‌توانند زندگی خوب و سعادت باری داشته باشند. اگر بتوانند کمی آرام و قرار بگیرند و نسبت به صفات منفی یکدیگر صبوری و خویش تن داری پیشه کنند به احتمال زیاد بر بسیاری از اختلافات و مشکلات خود غلبه خواهند کرد.

 

متولد خرداد با تیر

متولدین تیر طبیعتی آرام با نزاکت ملایم و دلسوز دارند که همیشه دوست دارند در جمع خانواده خود باشند که این با طبیعت تنوع طلب و پر جوش و خروش خردادی ها چندان سازگاری ندارد چون خردادی ها از یکنواختی زود کسل می‌شوند و تحمل یکجا ماندن را ندارند. به طور کلی تیر ماهی ها کمی مردم گریز خجول متواضع و محافظه کار هستند که این نیز با خردادی ها همخوانی ندارد بنابراین برای ازدواج این دو ماه باید روی احساسات و عواطف و حس وفاداری شان بیشتر کار کنند تا کانون خانوادگی خود را مستحکم نگه دارند و نقاط ضعف خود را با نقاط قدرت طرف مقابل تکمیل کرده و در نهایت به سعادت دست پیدا کنند.

 

متولد خرداد با مرداد

متولدین مرداد خواهان همسری شاد، جذاب، اجتماعی و بذله گو هستند که همه ی این صفات در خردادی ها وجود دارد بنابراین شاید بهترین و پایدارترین پیوند زناشویی میان این دو برقرار می‌شود زیرا به خوبی نیاز‌‌‌‌های یکدیگر پاسخ می‌دهند. متولدین مرداد مانند خردادی ها عاشق هیجان و سفر و گشت و گذار هستند و این اشتراک نظر نیز موجب تحکیم بیشتر رابطه آنها خواهد شد.

 

متولد خرداد با شهریور

متولدین شهریور در امور عاطفی و عشق چندان پر شور و هیجان ظاهر نمی‌شوند و از این منظر نمی‌توانند طبع عاشق پیشه و عاطفی متولدین خرداد را راضی و خشنود گردانند. متولدین شهریور از هرگونه بی نظمی و به هم ریختگی بدشان می‌آید و خردادی ها بسیار راحت طلب، تن آسا هستند، خردادی ها خود را درگیر زمانبندی امور زندگی نمی‌کنند و از این لحاظ ها همواره اختلاف وجود خواهد داشت. علی رغم همه تضاد ها چون متولدین شهریور افرادی بسیار صبور و پر تحمل و پر طاقت هستند و در حل مسائل مالی، خانوادگی و غیره قدرت دارند می‌توانند در روابط خود با همسر خردادی خویش ابتکار عمل را در دست گرفته و مشکلات و موانع را بر طرف کرده و کانون زندگی خود را پر طراوت و شاداب سازند.

 

متولد خرداد با مهر

متولدین مهر افرادی خونسرد محتاط خواهان عدالت و دوستتدار مردم و اجتماعات هستند و با متولدین خرداد به خوبی کنار می‌آیند.

 

متولد خرداد با آبان

متولدین آبان تمایل به تنهایی و آرامش دارند و زیاد اهل معاشرت با دیگران نیستند از این لحاظ ممکن است با متولدین خرداد که بر عکس آنها هستند چندان سازگاری نداشته باشند. عنصر وجودی متولدین آبان آب است و آنها افرادی با انرژی و قوی هستند و روابط جسمانی آنها با خردادی ها سازگار است و هم دیگر را ارضا می‌کنند و این مسئله می‌تواند عامل مستحکمی برای ابقا رابطه آنها باشد.

 

متولد خرداد با آذر

متولد آذر همچون کماندار، خدای اسطوره ای یونان همه وقت در جنبش و حرکت است و اشتیاق زیادی به سفر دارند بنابر این از این لحاظ به خوبی با متولدین خرداد سازگار هستند.

 

متولد خرداد با دی

متولدین دی کمی تودار سیاست مدار سر نگه دار و محافظه کارند و این صفات با خصوصیات خردادی ها که روراست صمیمی و بی شیله پیله اند کمی ناهمگونی دارد ولی از لحاظ جسمی به خوبی یکدیگر را ارضا کرده و با هم هماهنگ هستند متولدین دی کار‌‌‌‌های خود را با صبر حوصله انجام می‌دهند ولی خردادی ها پر شور ترند به طور کلی اگر آنها از سر سازش با هم روبرو شوند می‌توانند زندگی سعادت مندی داشته باشند.

 

متولد خرداد با بهمن

متولدین بهمن خصایل انسانی بسیار والایی دارند و آماده کمک و یاری به دیگران هستند روحیه اجتماعی و برون گرایانه آنها باعث می‌شود تا با متولدین خرداد که بسیار خونگرم هستند به خوبی کنار بیایند از این رو متولدین خرداد بهترین همسر را می‌توانند از میان بهمنی ها بگیرند.

 

متولد خرداد با اسفند

متولدین اسفند تنهایی و تجرد را دوست دارند و اصولا انسان‌‌‌‌های تودار ساکت آرام و مرموزی هستند که این با خصوصیات خردادی ها سازگار نیست. متولدین اسفند به شعر و موسیقی ادبیات علاقه دارند و به طور کلی درون گرا هستند اما متولدین خرداد واقع گرا هستند و به محیط اطراف و مردم توجه بیشتری دارند ولی به هر حال اسفندی رویا پرور و خردادی واقع گرا می‌توانند همدیگر را کامل کنند به شرط اینکه غرور و خودخواهی بی جای خود را کنار بگذارند و کمی منطقی تر باشند.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما, طالع بینی, طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد تیر، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر، مرد تیر ماه در عشق نمونه است, طالع بینی, طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست, طالع بینی, طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر, طالع بینی, طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق, طالع بینی, طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور, طالع بینی, طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی, طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان, طالع بینی, طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!, طالع بینی, طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت!طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت!, طالع بینی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
نازی
چهارشنبه سوم دی ۹۹
پاسخ
(0)
()
نازی
من خردادي ام:)
فریده
چهارشنبه سوم دی ۹۹
پاسخ
(1)
()
فریده
زن متلولد خرداد نمونه است و عاليه
محسن
دوشنبه بیست و ششم خرداد ۹۹
پاسخ
(0)
()
محسن
مقاله خيلي قشنگه خوبي بود و به من کمک کردها