طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۴/۲۵ چهارشنبه
(3)
(0)
طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است
طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است

در این مقاله از سایت عروسکو (راهنمای عروسی) سعی کرده ایم تا اطلاعات جامعی را که بر گرفته از طالع بینی های هندی، چینی و خورشیدی است در مورد مردان متولد تیر ماه گردآوری نماییم و با صراحت می توانیم بگوییم که این مقاله یکی از پر زحمت ترین و کامل ترین طالع بینی ها در مورد مردان متولد تیر ماه است. ما در این مقاله در مورد خصوصیات مرد متولد تیر ماه، مرد متولد تیر ماه در عشق و رگ خواب مردان متولد تیر بیشتر صحبت خواهیم کرد. آیا می دانید ازدواج با مرد متولد تیر ماه چگونه است؟ پس حتما این مطلب را با دقت مطالعه کنید.

 

طالع بینی و خصوصیات مرد متولد تیر ماه

از خصوصیات بارز مرد متولد تیر خلاصه کردن حرف ها است او ابدا پر حرفی و وراجی نمی کند و در اولین ملاقات با شما رازهای دلش را با شما در میان نمی گذارد مرد متولد تیر اصرار محرمانه خود را با غریبه ها و حتی صمیمی ترین دوستانش هم مطرح نمی کند بنابر این برای شناخت او نیاز به زمان و صبر فراوان است اگر با کج خلقی او رو به رو شوید ممکن است تمایل خود را برای آشنایی بیشتر با او از دست بدهید، ولی بهتر است زود نا امید نشده و بیشتر تلاش کنید. مرد متولد تیر در اول ممکن است فردی بوالهوس و بی ثبات به نظر بیاید ولی آدم حساس و وفاداری است. اخم و ترش رویی او به یکباره ممکن است تبدیل به خوش رویی و خنده شود عیب جویی ها و رفتار ناهنجار او نیز به تدریج تبدیل به تمجید و محبت و لبخند و هیجان می شود! 

 

مرد متولد تیر فردی با ملاحظه و مودب است و هیچگاه رفتار نامعقولی از او سر نمی زند در عین حال از خصوصیات مرد متولد تیر خیال پرور بودن ولی عاقل و اهل عمل بودن اوست، رگ خواب مردان متولد تیر درک کردن شخصیت دوگانه اوست، این دوگانگی در سرشت او مربوط به شخصیت وی نیست بلکه تاثیر ماه است که او را به این حالت دچار می کند در نهایت فطرت واقعی او تغییر نمی کند قلب او بسیار مهربان و لطیف است و از همین رو گاهی بسیار آسیب پذیر می شود. رفتارهای دوگانه او شما را گیج می کند و بر سر دوراهی قرار می گیرید که به او بی اعتنایی کنید و یا با محبت او را در آغوش بگیرید ولی دائما به خود اطمینان خاطر دهید که او متعلق به شما است و از خصوصیات ظاهری اوست که شخصیتی دوگانه دارد. 

 

مرد متولد تیر ماه یک میلیونر است، بالاخره رسیدیم به موضوع پول..! شما هم خوشحال شدید! اگر دختری هستید که اعتقاد دارید اجاره خانه را باید به موقع پرداخت کرد و عاشق امنیت مالی نیز هستید مرد متولد تیر ماه به همان اندازه که به شما عشق می ورزد بسیار مشتاق در کسب پول است او احتمالا قبل از یادگیری حروف الفبا قادر به محاسبه اعداد و ارقام در مغزش است. بنابراین ممکن است وقتی که با او رو به رو می شوید از دیدن وضع ظاهرش دلتان برایش بسوزد و بخواهید برای او از بانک وام بگیرید ولی بهتر است این کار را نکنید، چون احتمالا او خود صاحب بخشی از آن بانک است! این را هم بگوییم که او بسیار ولخرج است اما مراقب خرج و دخلش هست. او شما را به بهترین رستوران ها می برد تا به ازای پولی که پرداخت می کند بهترین خدمات و سرویس ها را دریافت کند. او هیچ گاه به یک رستوران درجه دو نمی رود که بهترین غذای کباب بره را سفارش دهد زیرا می داند خدمات رستوران درجه دو بسیار نازل است و به سلیقه او بی احترامی می شود. به اعتقاد او کیفیت و صرفه جویی با هم مترادف هستند.

 

ازدواج با مرد متولد تیر ماه

از ته دل امیدوارم شما به مانند مادرش باشید، چون مردهای متولد تیر معمولا رابطه ی خوب و صمیمانه ای با مادر خود دارند بنابر این اگر عاشق یک مرد متولد تیر شده اید باید تلاش کنید که خود را در دل مادر او نیز جا کنید و در عین حال که رقیب او هستید مرتبا از او تعریف و تمجید کنید. البته می دانم که این کار ساده ای نیست!

سعی کنید بانویی بسیار موقر و سنگین باشید، مرد متولد تیر ماه در عشق به زنان موقر، سنگین، کم آرایش، خوش دستپخت، مهربان، خوش پوش و با کلاس بسیار بسیار اهمیت می دهند و بیشتر از هر چیزی نظر آنها را به خود جلب می نماید. مرد متولد تیر مانند زن متولد تیر ماه کمی خجالتی است و در امور عشقی زیاد شتاب نمی کند ولی هنگامی که اطمینان حاصل کرد که زن مورد علاقه اش را یافته دیگر به راحتی دست بردار نیست. مرد متولد تیر ماه آدمی شیک پوش، مرتب، مقتصد و صرفه جو است و آشپزی زبر دست و سلیقه عالی دارد و در جستجوی دختری سنتی و سبیه مادرش است. رگ خواب مردان متولد تیر اینست که احساسات او را تحت تاثیر قرار دهید همان احساساتی که در بالا برایتان نام بردیم. در این راه از ابزاری همچون موسیقی، شعر، گل، لباس های زیبا، عطرهای گرانبها استفاده کنید و مقاومت او را در مقابل عشق در هم شکنید. رابطه مستقیمی را که به بین شکم و دل او وجود دارد را نیز از یاد نبرید.

 

در آخر ازدواج با مرد تیر ماهی بسیار عاقلانه است اگر یک زن بداند که همسرش عاشق اوست و او را بسیار دوست دارد. در رویاهاش شریک شوید با مادرش مهربان باشید و در زیر نور مهتاب با او شادی کنید. ولی فراموش نکنید که هیچ گاه لباس یا کلاه کهنه نپوشید و بر سر نگذارید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان , طالع بینی , طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن! , طالع بینی , طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت!طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت! , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
مهسا
چهارشنبه بیست و پنجم تیر ۹۹
پاسخ
(0)
()
مهسا
عالي بود ممنون از اطلاعات خوبي که دادين