طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۷/۹ چهارشنبه
(3)
(0)
طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!
طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!

طالع بینی زن متولد مهر ماه

زن متولد مهر بسیار لطیف و جذاب است و خیلی به آرامی حرف حرف می زند، لباس هایش از جنس حریر و تور است و به موهایش عطر می زند، ممکن ست حتی مثل یک عروسک کوچک باشند که شما بتوانید با یک دست او را بلند کنید اما با وجود این خصوصیات زنانه و رفتارهای متین و ملایم و دلپذیر کمی خصوصیات مردانه نیز در او مشاهده می شود ذهن او با منطقی مردانه عمل می کند و در بحث و جدل پا به پای شما پیش می آید حتی گاهی اوقات ذهنش خیلی بهتر از شما کار می کند ولی هوشیار تر از آن است که بگذارد قبل از رفتن به ماه عسل این موضوع را دریابید اکثر زنان متولد مهر فرصتی را که برای بحث پیش آید از دست نمی دهند و هوش خود را به خوبی آشکار می کنند مثلا به خاطر استفاده نکردن از دکمه سر دست به جدل با شما می پردازند و از شکست شما در ارتقا شغلی ایراد می گیرند و در این مورد نه فقط شما را مقصر می دانند بلکه رئیس تان را نیز شریک جرم تان می دانند.

 

زن تولد مهر ماه معمولا طوری رفتار می کند که انگار در اکثر مواقع حق با اوست چون تصمیمات او مانند تصمیمات دیوان عالی با دقت و وسواس اتخاذ می شود زن متولد مهر ماه در مورد هر چیز برای دست یابی به اطمینان کامل به سنجش و بررسی دقیق می پردازد و علاوه بر این خصیصه وسواس گونه می تواند زن مناسبی برای مردی که در جستجوی عشق و دوستی است باشد، اشتیاق او برای بحث درباره هر چیز، در واقع بخاطر این است که دوست دارد همیشه تصمیمی صحیح و منصفانه بگیرد برای آنکه از زن متولد مهر خود قدردانی کنید بهترین کار اینست که با نقطه نظرات زنان متولد سایر ماه ها بیشتر آشنا شوید. فرض کنیم موضوع مورد بحث راجع به کارت دعوت است می خواهیم ببینیم امروزه استفاده از کارت دعوت لازم است یا دیگر کهنه شده است و اینکه طرح کارت ها باید چگونه باشد. بشوید تفاوت پاسخ زن های سایر ماه ها را به این سوال با زن متولد مهر ماه!!

 

استفاده از کارت دعوت لازم است یا خیر؟ طرحش چگونه باشد؟

زن متولد فروردین می گوید: من کارت دعوت نیاز ندارم با تلفن آنها را دعوت می کنم.

زن متولد اردیبهشت می گوید: من اصولا کمتر با دوستانم تماس می گیرم، معمولا اونها به سراغ من می آیند.

زن متولد خرداد می گوید: کارت دعوت؟! کی وقت اینجور کارها را دارد.

زن متولد تیر می گوید: کارت دعوت خیلی جنبه رسمی دارد من ترجیح می دهم برایشان یادداشت بنویسم.

زن متولد مرداد می گوید: اگر واقعا تاثیر داشته باشد این کار را می کنم.

زن متولد شهریور می گوید: باید از دوستم بپرسم ببینم نظر او چیست.

زن متولد مهر می گوید: خب بستگی دارد فکر کنم روش صحیح آنست که کارت بفرستید اینکار خیلی برازنده و اصولی است از جانب دیگر فکر می کنم امروزه دیگر استفاده از کارت دعوت کمی تشریفاتی شده است و زنها دیگر فرصت اینجور کارها را ندارند البته باید بررسی کرد و دید که علت بوجود آمدن چنین سنت و رسمی چه بوده است! به هر حال بعضی افراد هزینه کارت دعوت را ندارند اگر درآمد کسی کم باشد هیچ ضرورتی برای ارسال آن وجود ندارد ولی اگر موضوع را از زاویه دیگری نگاه کنیم آن زیبایی و لطفی که در روابط گذشته آدم ها وجود داشته دیگر وجود ندارد و... مثلا ممکن است امروز آدم ها از نوع کارت دعوتشان خوششان نیاید ولی خب که از آنها نظر خواسته و... و... و..

زن متولد آبان می گوید: اگر کارت بفرستم و خانه نباشد ، آنگاه میهمانی من را از دست می دهد، به هر حال این به ضرر آنها است نه من

زن متولد آذر می گوید: خدای من! یعنی مردم هنوز برای این جور تشریفات مزخرف وقت دارند.

زن متولد دی می گوید: فرستادن کارت دعوت رسم قشنگی است ولی بحث برای درست کردن یا خرید آن بی معنی است چون کارت اگر چاپی نباشد اصلا به درد نمی خورد و نمی شود به آن گفت کارت دعوت

زن متولد بهمن می گوید: فکر کنم دارد باران می بارد، مثل اینکه صدای رعد و برق شنیدم!!!

زن متولد اسفند می گوید: من هر وقت کسی خانه اش نباشد این حس را می کنم و فقط وقتی برای او کارت دعوت می فرستم که مطمئن باشم او دلش می خواهد من را ببیند.

 

زن متولد مهر ماه وقتی موضوع را از همه نظر مورد بررسی اش قرار داد کمی خود را جمع و جور می کند و سعی می کند موضوع را به شکلی منطقی جمع بندی کند فکر کنم حالا خوب می فهمید که زن متولد مهر اگر نتواند منصفانه قضاوت کند یعنی هیچ کاری انجام نداده است یعنی او باید قضاوتی عادلانه انجام دهد یا اینکه اصلا از خیر قضاوت بگذرد حالا فکر کنید او این همه در مورد موضوع بی اهمیتی چون کارت دعوت این همه بحث می کند جوری که کلافه شوید در برابر موضوعات مهم با همین وسواس و دقت به بررسی جوانب می پردازد آیا تحمل او را دارید؟ 

 

چگونه زن متولد مهر ماه را عاشق خود کنیم؟

زن متولد مهر ماه دوست دارد به خرید چیز های لوکس و زیبا بپردازد پس به پول بسیار زیادی نیاز دارد زن متولد مهر دوست دارد آشیانه خود را با تجملات گران قیمت تزئین کند او عاشق لباس های زیبا ظرف های کریستالی اصل ، عطرهای گران قیمت و موسیقی کلاسیک است موقعی که مو های خود را به زیباترین شکل آرایش می دهد دیگر آن خشونت و سر سختی مردانه در او وجود ندارد این زن ها به پول زیاد احتیاج دارند تا بتوانند خود را از زشتی ها و نا هنجاری های محیط مصون نگه دارند البته آنها دلیل دیگری نیز برای اینکار دارند که ببیند مرد مورد علاقه شان آیا آنقدر کار می کند به خاطر او تا پول زیاد بدست آورد اگر در دنیا چیزی وجود داشته باشد که زن متولد مهر از صمیم قلب آن را مورد تمجید و ستایش قرار دهد مردی که او را انتخاب کرده است تا به او عشق بورزد به او افتخار کند و در عین حال او را اداره نماید. واقعا به او افتخار کنید چون این زن هرگز نمی خواهد بار سنگینی بر روی دوش مردش باشد تا جایی که شانه به شانه او می تواند کار کند و همواره سعی دارد موانع موجود بر سر راه شوهرش را بردارد. 

 

زن متولد مهر بسیار با هوش پر استعداد است و از توانایی تجزیه و تحلیل خوبی برخوردار است این قابلیت او می تواند در حل مشکلات کاری شما بسیار سودمند باشد. مردان متولد فروردین ، مرد متولد آبان، مرد متولد مرداد یا مرد متولد اردیبهشت معمولا زن متولد مهر را به عرش می رسانند و او را مورد ستایش و تمجید قرار می دهند این رفتارشان کاملا منصفانه است زیرا زن متولد مهر هم همین کارها را با آنها می کند وقتی مردم آشیانه عشق زن متولد مهر و شوهرش را می بینند احساس می کنند که آدم و حوا را قبل از رخنه مار به آشیانه آنها دیده اند. آن دو همواره در زندگی مشترک خود خوشبخت و سعادتمند هستند. زندگی مشترک با این زنان مزایای بسیار دیگری نیز دارد او هرگز نامه های شما را باز نمی کند اسرار شغلی شما را به دیگران نمی گوید برایتان غذاهای خوشمزه درست می کنند و شما را از عشق سرشار می کنند. او بسیار مرتب و منظم است تابلوهای روی دیوار همه صاف و مرتب است و غذاهایی که می پزند بسیار مقوی و سر وقت حاضر است زن بودن برای آنها یک شغل دائمی است و میل دارند آنرا به نحو احسنت انجام دهند. 

 

از دیگر خصوصیات زن متولد مهر ماه داشتن رفتارهای دلنشین و ملایم اوست که توانایی و آرام کردن همسر خود را در هنگام خشم دارد زن متولد مهر به فرزندان خود عشق می ورزد و با دقت و دلسوزی کامل از آنها مواظبت می کند ولی صادقانه بگویم که او اجازه نمی دهد که این عشق و علاقه جای عشق و علاقه اش به شما را بگیرد. مادر متولد مهر بسیار مهربان و با محبت است اما در صورت لزوم خیلی هم سخت گیر می شود و کودکانش را هرگز به حال خود رها نمی کند.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

6 نظر
مونا
شنبه دوازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
مونا
عاليه بود ممنون از گردآوري تون
مجید
جمعه یازدهم مهر ۹۹
پاسخ
(0)
()
مجید
راس ميگي مهر ماهي ها همينجوري ان
حسین
چهارشنبه نهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
حسین
واقعا اين ها درسته من خودم زنم مهرماهي هست و بهترين زن دنياست
هانا
چهارشنبه نهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
هانا
جالب بود
عمار
چهارشنبه نهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
عمار
طالع بيني بطور کل بي خودي است
رسولی
چهارشنبه نهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
رسولی
خيلي جالبه خيلي شبيه اين چيزايي که نوشتين