طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت!

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۱۱/۱۰ جمعه
(3)
(0)
طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت!
طالع بینی زن متولد بهمن ماه؛ زن بهمن ماه زنی متفاوت!

طالع بینی زن متولد بهمن

برای ایجاد رابطه عاطفی با زن متولد بهمن مطمئن ترین روش آن است که به یاد داشته باشیم، او در این مورد نیز همچون موارد دیگر سرشار از تضاد و تناقض است زمانی که عاشق است وفاداری و پایبندی او همچون دیگر نشانه های ثابت خورشیدی است ولی سردی و بی اعتنایی او نیز همچون برج های تحت تاثیر عنصر باد است، بنابر این اگر می خواهید رابطه شاد و مطلوب با زن متولد بهمن داشته باشید باید او را آزاد بگذارید که علایق خود را دنبال کند و در جمع دوستان خود بچرخد، هرگز تلاش نکنید او را به اجاق گاز یا تخت خواب محدود کنید، او به همه تعلق دارد و در عین حال به هیچ کس پایبند نیست، عشق او الهام بخش است ولی کامل نیست، مثل ترانه ای که آهنگ آن یادتان می آید، ولی هرچقدر تلاش می کنید، شعر آن را به یاد نمی آورید، دختر متولد بهمن روحیه ای آزاد منشانه دارد و وفاداری اش به کسی که بتواند او را اینگونه بپذیرد حد و مرز ندارد یکی از خصوصیات جالب و خوشایند زن متولد بهمن برای شما اینست که هیچ علاقه ای به حساب بانکی شما ندارد، زن متولد بهمن هرگز برای پول و ثروت اهمیت چندانی قائل نیست.  اگر پولدار ترین مرد شهر نباشید برای او اهمیتی ندارد ولی توقع دارد که به گونه ای برجسته باشید و مورد احترام دیگران باشید. 

 

اگر به دنبال یک گل جذاب هستید با کرشمه های زنانه باید بگویم که در انتخاب خود اشتباه کرده اید، اگر او یک زن متولد بهمن ماه باشد عشوه و کرشمه زنانه ای ندارد از نظر او عشق جسمانی تا حد متعادل قابل قبول است نه آنکه در آن افراط شود، البته می توانند در این زمینه خیلی پر شور و حرارت باشند ولی اگر شما بخواهید که تا مدتی طولانی با او در ارتباط باشید از این نظر فرد مناسبی برای شما نخواهد بود. تمام متولدین بهمن ماه به طور نا خود آگاه این ترس را دارند که علاقه و دلبستگی به یک فرد روحشان را اسیر و زندانی می کند و مانع از آزادی آنها می شود، آنها خیلی معاشرتی، جذاب، دلفریب و باهوش هستند و با همه طبقات اجتماعی (بالا، پایین و متوسط) می جوشند و خود را سازگاری می دهند در شرایط عادی و طبیعی به هیچ چیز سوء ظن ندارند، او به دنبال نشانه ها و آثار حاکی از خیانت نمی رود، گاهی اوقات زن متولد بهمن از خوش و بش کردن مردها با خودش ناراحت می شود چون این رفتار را فقط از شما توقع دارد و می پذیرد اما از سوی دیگر اگر واقعا به شما نیاز نداشته باشد با پیدا کردن اولین نشانه های بی وفایی از طرف شما راه خود را کج کرده و به راحتی رهایتان می کند، در این جور مواقع سعی نکنید جار و جنجال به پا کنید چون هرگز امکان برگشت برایتان وجود نخواهد داشت. البته هنوز هم می توانید با او دوست باشید و او هیچ مخالفتی در این مورد نخواهد داشت، یعنی زن متولد بهمن حتی می تواند با همسر سابق خود صمیمی باشد. چون او گذشته ها را خیلی زود فراموش می کند.

 

زنان متولد بهمن ماه بعد از ازدواج به ندرت ممکن است نغمه ی بی وفایی سر دهند و به جدایی فکر کنند با این وجود تعداد زیادی از آنها طلاق می گیرند البته همیشه برای این کارشان دلیل دارند، زن متولد بهمن با وجود آنکه دوستان زیادی دارد دارای فردیت بسیار قدرتمندی است و هر وقت بخواهد می تواند به تنهایی زندگی کند و حسابش را از دیگران و حتی شوهرش جدا کند. زن متولد بهمن به همه اسرار درونی و رویاهای شما کنجکاوی نشان می دهد و به همه ی آنها دست پیدا می کند ولی شما متقابلا نمی توانید انتظار داشته باشید که او هم اسرار و آرزوهای خود را با شما در میان بگذارد روش او چنین است و همیشه انگیزه های خود را مخفی نگه می دارد و گاهی اوقات حتی از گمراه کردن شما لذت می برد. 

 

ظاهر زن متولد بهمن کمی گیج کننده است اغلب آنها قیافه ای دوست داشتنی دارند و به گونه ای حسرت انگیز زیبا هستند ولی دائما در حال تغییرند یعنی لحظه ای مثل خامه نرم هستند و لحظه ای دیگر شما را یاد پنیر شور می اندازند، نحوه ی لباس پوشیدن آنها ممکن است شما را شگفت زده کند عده ی کمی از آنها لباس های مطابق با مجلات مد می پوشند ولی در عین حال لباس معمولی و عامه پسند نمی پوشند که شاید لباسشان باعث حسرت یک زن کولی شود او شیک ترین لباس های روز را به تن می کند ولی از لباس های قدیمی زمان مادر بزرگ یا حتی مادر مادر بزرگ نیز خوشش می آید و آنها را می پوشد. دختر متولد بهمن موهای خود را به گونه ای غیر عادی پیرایش می کند و موهایش نیز همچون شخصیت اش غیر قابل پیش بینی است یعنی گاهی اوقات موهایش را دم موشی می کند، گاهی می بافد گاهی مدل گوجه می کند و گاهی هم موهایش صاف می شود و مثل یال اسب بر روی شانه هایش رها می شود خلاصه موهای او شبیه هیچ یک از زنان دور و اطرافش نیست. صحبت و گفتگو با چنین زنی می تواند جالب و استثنایی باشد در رفتار او جذابیت خاصی وجود دارد و معمولا خجالتی و تودار است.

 

زن متولد بهمن با مراقبت شدید از فرزندان مخالف است و حتی حسرت انگیز ترین اسرار آنها را نیز با شکیبایی گوش می دهد وقتی فرزندش مرتکب خطایی می شود هرچقدر هم این خطا مهم باشد وقتی صادقانه به آن اعتراف می کند او را تنبیه نمی کند او خیلی ماهرانه می تواند گره های ذهنی فرزندش را باز کند، او پرستاری بسیار دلسوز است اما با محبت بیش از حد فرزندانش را لوس نمی کند. از آنجا که زن متولد بهمن سرشتی غریب و غیر شخصی دارد به راحتی می تواند احساسات عمیق و خصوصی خود را به زبان بیاورد ولی همین که جفت مناسب خود را یافت ازدواج او قرین سعادت و خوشبختی خواهد بود. سریعترین راه برای از دست دادن او اینست که حس حسادت مالکیت یا تعصب داشته باشید و آن را ابراز کنید، یا بیش از حد ایراد گیر اخمو و محافظه کار باشید. به اعتقاد من استثنایی ترین ویژگی این زن همین جنبه ی معجزه آسا بودن اوست.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان , طالع بینی , طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن! , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر