طالع بینی مرد اردیبهشت ؛ مرد اردیبهشت عاشقی تمام عیار

header
Arooskoo Ads
۱۴۰۰/۲/۲۵ شنبه
(3)
(0)
طالع بینی مرد اردیبهشت ؛ مرد اردیبهشت عاشقی تمام عیار
طالع بینی مرد اردیبهشت ؛ مرد اردیبهشت عاشقی تمام عیار

طالع بینی مرد متولد اردیبهشت

 

مرد متولد اردیبهشت آدمی آرام منطقی اهل عمل و ساده و بی ریاست همچنین بی پرده باید گفت که او آدمی محتاط و بسیار ملاحظه گری استاو اصلا رمانتیک و شاعر مسلک نیست. مرد اردیبهشتی برای انتخاب همسر خود ممکن است مدتی زیادی را صرف کند ولی هنگامی که دریافت همسر مورد علاقه او هستید برای بدست آوردن شما به هر کاری دست می‌زند، متولد اردیبهشت مردی عاقل اهل عمل و مصمم است هر روز برای تان گل سرخ می‌فرستد تا به این وسیله دل شما را بدست آورد. حتی احتمال دارد برایتان شعر بگوید و بدون امضا برایتان پست کند او می‌تواند یک عاشق احساساتی و رمانتیک باشد سرشت ذاتی او به عطر‌‌‌‌های اسرار آمیز و مو‌‌‌‌های نرم پوست لطیف حساس است. شاید نتواند احساسات و عواطف خود را به گونه ای ظریف و شاعرانه به زبان بیاورد ولی هر طور شده شما را متوجه آن می‌کند. او خیلی دوست دارد شما را در پالتو‌‌‌‌های پوست گران قیمت و پیراهن هایی ببا رنگ تند و تیز ببیند. موسیقی برای او تاثیر زیادی دارد و احساسات عاشقانه را در او بر می‌انگیزد، اگر در وجود او دنبال علائم بیشتری از عشق هستید به هدایای گرانبها و چیز‌‌‌‌های کوچک و شاعرانه ای که در روز تولد یا عید‌‌‌‌های مختلف به شما هدیه می‌کند توجه کنید. شنا در زیر نور مهتاب گردش در جنگل‌‌‌‌های دور افتاده و پیاده روی در کوچه‌‌‌‌های خلوت باریک در زیر نور ستارگان از جمله پیشنهاد‌‌‌‌های او به شما خواهد بود.

 

ازدواج با مرد اردیبهشت

 

عشق مرد اردیبهشت بسیار جدی و عمیق است او هرگز قصد ندارد شما را فریب بدهد، احتمالا شما را به رستوران‌‌‌‌های لوکس می‌برد که نور کمی دارند و نوای ملایم ویلون در آنها گوش نواز است، او هرگز نخستین روز آشنایی یا سالگرد را فراموش نمی‌کند، مرد متولد اردیبهشت برای زندگی خود به دقت برنامه ریزی می‌کند و در تابستان که آذوقه فراوان است برای زمستان خود جمع می‌کند و خوشی‌‌‌‌های موقت بعد از ظهر‌‌‌‌های آفتابی را در تدارک آذوقه برای مواقع ضروری فدا می‌کند. هرگز سعی نکنید نظر خود را به او دیکته کنید، هیچ کدام از مرد‌‌‌‌های اردیبهشتی تحمل یک زن خشن رل ندارند. در خلوت ممکن است برای استعداد‌‌‌‌های شما ارزش قائل شود ولی در جلوی دیگران بگذارید او برتر باشد از توانایی‌‌‌‌های خود لاف نزنید اگر در جلوی دوستان او مثل زن‌‌‌‌های روشن فکر باشید، دو حالت ممکن است پیش بیاید به محض رسیدن به خانه یا حتی قبل از آن با شما یک دعوای مفصل راه می‌اندازند یا اینکه جلوی جمع از شما دوری می‌گزیند و در یک گوشه ساکت و آرام می‌نشیند و هیچ حرفی نمی‌زد تا شما شرمنده شوید.دوستان شما هم از این رفتار او رنجیده خاطر می‌شوند و بالاخره این واکنش او هم شما را در جای خود می‌نشاند و هم جو میهمانی را بهم می‌ریزد.

 

مرد متولد اردیبهشت علی رغم همه خشم و غضب به ندرت اتفاق می‌افتد که بدون همسر خود جایی را ترک کند البته اگر مجبور شود همسرش را به زور هم که شده از میهمانی بیرون می‌کشد و با خود می‌برد، یک مرد اردیبهشتی برای درمان پرخاشگری زنش روش جالبی را اختیار کرده بود یعنی بعدا با او به جایی نمی‌رفت و در مقابل پرخاشگری‌‌‌‌های همسرش سکوت می‌کرد. مرد اردیبهشتی آدم صبوری است ولی با اینهمه دلش نمی‌خواهد افسارش را بگیرند و دائم به این طرف و آن طرف بکشانند در عین حال از زنی هم که دائم به او بچسبد خوشش نمی‌آید مرد اردیبهشتی بسیار مهربان ملایم و صبور است، البته به شرط آنکه مردانگی او را مورد تهدید قرار ندهید.

 

مرد متولد اردیبهشت به ندرت ممکن است رابطه دوستی با کسی را به طور مبهم و بی برنامه آغاز کند،حتی ممکن است عقل و احتیاط را نیز فراموش کند یعنی وقتی که تیر‌‌‌‌های عشق به قلبش اصابت کرد هیچ گونه پند و اندرزی را نمی‌شنود و هرچه دوستانش از موانع و مشکلات صحبت می‌کنند وی در اجرای تصمیم خود پافشاری بیشتری انجام می‌دهد، در اینجا می‌توانیم ببینیم که او تا چه اندازه لجوج و یک دنده است. مرد متولد اردیبهشت لیاقت و کاردانی خوبی در زمینه ی مسائل مالی دارد، ملک و پول به راحتی به سراغ آنها می‌آیند. مرد متولد اردیبهشت به عنوان پدر فوق العاده است و علی رغم آنکه دوست دارد پسر دارد شود تا نسلش ادامه یابد ولی فرزند دختر را هم خیلی دوست دارد او پدر رئوف و بسیار دلسوز و مهربان است و برای خود معیار‌‌‌‌های بالایی را تعیین می‌کند و از بچه هایش توقع دارند آنها را رعایت کنند. مرد اردیبهشتی شوهر بسیار دست و دلبازی است و برای همسر خود لباس‌‌‌‌های زیبا، عطر و دیگر هدایای گرانبها تهیه می‌کند ولی هرگز بیش از درآمدش خرج نمی‌کند، مرد اردیبهشتی خیلی پر کار و سخت کوش است و به همین خاطر نیاز به استراحت زیادی دارد و اگر چیزی مانع خواب او شود بدخلق و عصبانی می‌شود. پس یک پتوی قشنگ و نرم بردارید و هنگامی که در روی صندلی راحتی لم داده است آنرا روی شانه هایش بیاندازید و اخبار خرید و فروش سهام را برایش بخوانید، وان آب گرم و صابون‌‌‌‌های معطر آماده کنید و صبحانه محبوبش را برایش بچینید و بعد مطمئن باشید شوهرتان مرد قدرتمند و مهربانی است که از شما در برابر طوفان حوادث مراقبت می‌کند، او در عشقش وفادار است و صداقت و صمیمیت او پایدار...

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما, طالع بینی, طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد تیر، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر، مرد تیر ماه در عشق نمونه است, طالع بینی, طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست, طالع بینی, طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر, طالع بینی, طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق, طالع بینی, طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور, طالع بینی, طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی, طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان, طالع بینی, طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!, طالع بینی, طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!, طالع بینی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
سمیرا
شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
()
()
سمیرا
من شوهرم ارديبهشتي هست و عاشقشم
نغمه
شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ۰۰
پاسخ
()
()
نغمه
عالي بود سپاس