کلیپ عروسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

header
Arooskoo Ads
یکشنبه بیست و نهم دی ۹۸
(2)
(0)
کلیپ عروسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

کلیپ عروسی خوب چگونه است و چه ویژگی هایی دارد؟

در دنیای امروز بسیاری از عروس و دامادها به ساخت کلیپ عروسی خوب اهمیت می دهند و حتی گاهی ماه ها برای آن دوندگی می کنند.برای داشتن کلیپ عروسی زیبا و خاص باید در انتخاب آتلیه عروس دقت زیادی به خرج دهید.در این مقاله از سایت عروسکو به ویژگی ها و مواردی که باعث می شود کلیپ عروسی خوب و با کیفیتی داشته باشید اشاره می کنیم، چرا که این روزها اهمیت داشتن کلیپ عروسی خوب کمتر از اهمیت و ارزش عکس عروس نیست!
    
چند سال اخیر ساخت کلیپ عروسی خوب برای عروس و دامادها در بین موسسات خیلی باب شده است.فیلم هایی که اشتباها به نام کلیپ اسپورت شناخته شده اند اما در اصل کلیپ کوتاه عروسی هستند در جهان شناخته شده است.برای داشتن کلیپ عروسی خوب لازم است فیلم نامه خوبی داشته باشیم فیلمنامه ای که اتفاقات و رویدادها در آن دقیق و با رعایت زمان و مکان شرح داده شده است و در نتیجه قصه خاطره انگیزی دارد.
بهتر است فیلمنامه کلیپ عروسی خوب و با کیفیت تنها به صحنه های عاشقانه اکتفا نکند.خلاقیت و ایده پردازی در ساخت کلیپ عروسی زیبا و جذاب بسیار کمک کننده است.اجرای درست با داستان های هیجان انگیز کلیپ عروسی را بسیار مهیج و با کیفیت می کند.فیلم در عین سادگی با کمترین تجهیزات ولی با ایده و خلاقیت می تواند فیلم خوبی از آب دربیاید.هماهنگی لباس اسپرت عروس و داماد,استفاده از ساقدوش ها و لباس ست برای آن ها مواردی است که برای داشتن کلیپ عروسی خوب به کار می آید.
انجام کارهای شاد و هیجان انگیز طرفدارای زیادی دارد مثلا اسکی,دوچرخه سواری و... کلیپ را جذاب می کند.
دو مرحله برای جذاب کردن کلیپ عروسی خوب وجود دارد: مرحله فیلمبرداری که باید نورپردازی,تزئینات داخلی,آرایش,لباس عروس و داماد,موسیقی و جلوه های ویژه توجه زیادی داشته باشیم.مرحله بعد فیلم برداری هم روی کلیپ ادیت و میکس کارهای دیگه انجام میشود.

نکاتی که برای داشتن کلیپ عروسی خوب باید رعایت کنیم:
1. نورپردازی:برای ساخت کلیپ عروسی خوب نورپردازی خیلی مهمه اگر فیلم بردار تخصص کافی نداشته باشد و دوربین را مقابل نور قرار دهد در حالی که سوژه پشت نور است فیلم بدون شفافیت ضبط می شود.
    
2. تزئینات داخلی فضای فیلم برداری:فضای جشن عروسی باید زیبا باشد.تزئینات داخل مثل گل آرایی,رنگ آمیزی,آینه کاری,چیدمان میز و صندلی ها و... نقش مهمی در زیبایی فضا دارد.همچنین کلیپ عروسی خوب با داشتن فضای زیبا شکل می گیرد.
3. انتخاب موسیقی:موسیقی در ساخت کلیپ عروسی زیبا بسیار موثر است باید موسیقی مناسبی برای فیلمبرداری در نظر گرفته شود چرا که در جشن ها اکثرا برای رقص موسیقی شاد انتخاب می شود.
4. صداگذاری و انتخاب موسیقی:
صداگذاری برای زمانی است که در قسمتی از کلیپ صدای موسیقی به خوبی مشخص نبوده و یا با سلایق عروس و داماد تطابق ندارد در این صورت می توان صدا و یا موزیک دیگری را روی کلیپ قرار داد تا به جذابیت کلیپ افزوده گردد. .
5. وارد کردن افکت:وقتی که سکانس عوض می شود باید افکت روی فیلم قرار دهیم مثلا قسمتی از کلیپ که عروس و داماد وارد سالن می شوند از افکتی استفاده شود که نور در فضای سالن ایجاد شود و بعد در زیر نور عروس و داماد دیده شوند.
کلیپ عروسی خوب با تقابل سنت و مدرنیته:
برای ضبط کلیپ عروسی خوب استفاده از لباس های سنتی با فضای قدیمی بافت سنتی ایده خوبی است.متصور شوید در کنار همسرتان در فضایی شبیه زندگی مادربزرگ و پدربزرگ ها حضور دارید.
رفتن به طبیعت مثل جنگل,کوه و دریا و حتی کویر برای ضبط کلیپ عاشقانه عروسی در این فضا ایده جالبی است.
هلی شات چیست؟ هلی شات ترکیب دو کلمه هلی کوپتر و عکاسی فیلمبرداری است.در واقع به فیلمبرداری هوایی هلی شات می گویند.مزیت استفاده از هلی شات در ساخت کلیپ عروسی خوب این است که نسبت به فیلمبرداری از هلی کوپتر راحتتر و مقرون به صرفه است و هم تصاویر بهتر با کیفیتی ثبت می کند.
وسیله دیگر استابلایزر است حرکات و لرزش ناگهانی بدن را مهار می کند و تصاویر کیفیت بهتری پیدا می کنند.
    

راه تشخیص کلیپ عروسی خوب از بد:
برای تشخیص کلیپ عروسی خوب اگر آتلیه برای شما کلیپی پخش کرد که در آن عروس به دسته گل خود نگاه می کند و یا گلبرگ فوت می کنه و داماد به سمتش می رود و عروس را در آغوش می گیرد و یا حتی در برخی کلیپها تصویر فیلمبردار درون ماشین دیگر مشخص بوده و این یک نکته منفی است چون با نگاه کردن به این کلیپ از ابتدا تا پایان نمی توانید متوجه شوید درون مایه آن چیست؟
دو نفر که صبح لباس بپوشند و به باغی بروند و گل فوت کنند و لباس عروس پهن زمین کنند و راه بروند که چه؟!
کلیپ عروسی خوب و زیبا کلیپی است که با نگاه کردن به آن احساساتتان برانگیخته می شود بعبارتی دیگر این نوع کلیپ ها دارای سناریو و به اصطلاح خودمانی تر دارای سرو ته هستند ، با دیدن کلیپ ها حس و حال خوشی به شما دست می دهد و زمانی که شخص دیگری به شما نگاه می کند بگوید بهترین فیلم عروسی ای بود که تابحال دیده ام چون معمولا شما ناخودآگاه از کلیپ خود لذت میبرید و خوشتان می آید اما اگر دیگران آن را تایید کنند این اطمینان را می دهد که کلیپ عروسی شما واقعا خوب و زیبا است. لازم به راهنمایی است که بهترین آتلیه های عکاسی در زمینه کلیپ سازی استودیو اس اند اس و استودیو نوربین در تهران می باشند.
 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس , عروس , تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس , راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس , ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس , ازدواج , عروس , عروسی پیشکاری یا عروسی فرمالیته چیست؟عروسی پیشکاری یا عروسی فرمالیته چیست؟عکاسی عروس , طرز تهیه ساقدوش برای مراسم عروسی!!!طرز تهیه ساقدوش برای مراسم عروسی!!!عکاسی عروس , کرین یا هلی شات برای فیلم عروسیکرین یا هلی شات برای فیلم عروسیعکاسی عروس , انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس , عروس , راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس , عروس , لباس عروس , راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس , لباس عروس , نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس , عروس , راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس , بهترین مزون لباس , آشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیآشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیتشریفات عروسی , عکاسی عروس , عکاسی و فیلمبرداری عروسی در شمالعکاسی و فیلمبرداری عروسی در شمالعکاسی عروس , بهترین آتلیه عروس را چگونه انتخاب کنیم؟بهترین آتلیه عروس را چگونه انتخاب کنیم؟عکاسی عروس , آتلیه عروس تهران , لیست قیمت های آتلیه های عکاسی به همراه خدمات در سال 1397لیست قیمت های آتلیه های عکاسی به همراه خدمات در سال 1397عکاسی عروس , عکس هنری , هزینه عروسی ,