طرز تهیه ساقدوش برای مراسم عروسی!!!

header
Arooskoo Ads
شنبه ششم خرداد ۹۶
(17)
(0)
طرز تهیه ساقدوش برای مراسم عروسی!!!

چگونه برای مراسم عروسی ساقدوش داشته باشیم؟

ساقدوش عروس و داماد کیست؟
چه کسانی می توانند ساقدوش شما شوند؟
وظیفه ساقدوش های شما چیست؟


ساقدوش به کسی یا کسانی گفته می شود که ماهها قبل و همینطور در روز عروسی شما حامی و پشتیبان تان خواهند بود... و برای اینکه شما ملکه شب رویاهایتان شوید به شما یاری خواهند رساند و در بهتر شدن عکس و فیلم عروسی به عروس و داماد کمک می کنند، هرچند که ساقدوش عروسی یک نوع تشریفات است که از کشورهای اروپایی کپی برداری شده و وجود داشتن ساقدوش عروس الزامی ندارد.
البته ناگفته نماند که برای زیباتر و شاد تر شدن عکس و فیلمتان هم کارایی خواهند داشت..!

چند ماه قبل از مراسم عروسی دست بکار شوید و از میان فامیل و دوستانتان بهترین شخص را برای ساقدوش عروسی خود انتخاب کنید، بهتر است از نزدیکترین فرد یا افراد برای این کار استفاده کنید، برای اینکه ساقدوش شما در ماههای قبل از عروسی هم نقش آفرینی خواهد کرد.
در کشور عزیزمان معمولا این انتخاب ها فقط برای روز عروسی بوده و در حقیقت ساقدوش ها فقط در روز عروسی و آن هم به صورت نمادین استفاده می شوند که این کم توجهی ها از جذابیت ها و شور روز مراسم می کاهد.
اگر واقعا تصمیم دارید تا در روز مراسم عروسی خود ساقدوش داشته باشید بهتر است این کار را اصولی و طبق قوانینش انجام دهید...

ساقدوش های عروس و داماد از ابتدا در برنامه ریزی عروسی شرکت می کنند و بسیاری از وظایف را برعهده می گیرند.
شما نیز از این فرصت استفاده کرده و از بهترین دوستانتان حسابی کار بکشید!
اگر عروسی شما تعداد خیلی زیادی مهمان ندارد و خیلی بزرگ و با شکوه نیست نهایتا از 3 نفر ساقدوش استفاده کنید، برای داماد یک نفر ساقدوش کافیست و برای عروس خانم دو نفر کفایت می کند، ساقدوش داماد می تواند برادر کوچکتر یا دوست نزدیکش باشد و برای عروس هم همینطور...
لباس ساقدوش داماد بهتر است شبیه به لباس داماد باشد، لباس ساقدوش های عروس خانم هم شیک و در عین حال شاد باشد و شبیه به یکدیگر...
یک تم رنگی زمینه برای لباس های ساقدوش های خود انتخاب کنید، مثلا رنگ پاپیون ساقدوش مرد با رنگ لباس ساقدوش های دختر یکی باشد چه بهتر که اینها یک هارمونی جالبی با دسته گل عروس داشته باشد. جالب تر می شود اگر دسته گل ها همگی یک رنگ یک شکل و از یک یا چند نوع گل یک جور تشکیل شده باشند که اگر از همین گل ها در جیب کوچک جلوی کت ساقدوش های داماد استفاده شود بسیار جذاب خواهد بود. 
اگر از رنگهای میانه مثل فیروزه ای، ارغوانی، بژ، گلبهی در ترکیب بندی تم عروسی خود استفاده کنید تاثیر شگرفی بر فیلم و عکس تان خواهد داشت. از ساقدوش هایتان بخواهد تا در هنگام ورود شما به سالن در کنارتان باشند و همینطور در هنگام برش کیک عروسی شما را همراهی کنند... همچنین می توانید یک رقص دسته جمعی و هماهنگ شده را با ساقدوش های داشته باشید که در اینحال زیبایی خاصی به کلیپ عروسی تان خواهد بخشید.

 

googleaparatinstagramfacebooktelegramtwiteryoulinkedin
مرتبط با این بخش