طرح ازدواج آسان چیست؟ هزینه ازدواج آسان چقدر است؟

header
Arooskoo Ads
پنج شنبه دهم مهر ۹۹
(3)
(0)
طرح ازدواج آسان چیست؟ هزینه ازدواج آسان چقدر است؟

شاید یکی از دلایل بسیار مهم عدم ازدواج امروزه جوانان و عدم رغبت آنان برای ازدواج به دلیل تن دادن به هزینه های عقد و عروسی است. هزینه هایی که پیش از شروع زندگی، برگردن زوجین میافتد و آن ها را مجبور میکند تا سال ها بعد از ازدواج هزینه این مهمانی های مجلل را با قسط و وام بپردازند. همانطور که شما نیز شاهد این قضیه بوده اید در سال های گذشته و اخیر هزینه های ازدواج و عقد بالا رفتهاند و نمیتوانیم از جوانانی در بازه سنی بیست تا بیست و پنج سال سن توقع داشته باشیم که بتواند تمام هزینه های ازدواج را بدون هیچ مشکلی بپردازند. همچنین با توجه به جنبه چشم و هم چشمی این مهمانی ها، امروزه ازدواج کردن برای همه جوانان به یک معضل تبدیل شده است. در این شرایط که جوانان توانایی پرداخت هزینه های بالا و زیاد برای شروع زندگیشان را ندارند برگزاری مراسم ازدواج به طور یک مهمانی ساده به صورت طرح ازدواج آسان و بدون تجملات غیرضروری میتواند برای شروع زندگی زوجین بسیار مناسب و مثمر ثمر باشد. آن ها میتوانند با کم کردن هزینههایشان به راحتی وارد زندگی مشترک خودشان شوند و بدون دغدغه برای پرداخت قسط و وام به زندگی خودشان ادامه دهند. ما در ادامه به بررسی روش هایی برای کم کردن هزینه ازدواج و طرح ازدواج آسان برای زوجین خواهیم پرداخت. طبق تحقیقات وب سایت عروسکو ، مهمترین عامل ترس از ازدواج در جوانان ایرانی همین هزینه های شروع زندگی است.

 
طرح ازدواج آسان طرحی خوب برای کاهش هزینه های عروسی

ازدواج آسان چیست؟

اما سوال مهم تر این است که ازدواج آسان چیست و طرح ازدواج آسان چگونه صورت می گیرد. ازدواج آسان ازدواجی است که پایه های آن بر ساده زیستی و منع استفاده از تجملات بنا شدهاست. در این ازدواج ها زوجین بدون این که به خود فشار زیادی بیاورند سعی میکنند با هزینه های بسیار پایین و توانایی که دارند اقدام به برگزاری مراسم ازدواج خودشان بکنند. همچنین در زمینه طرح ازدواج آسان موسسات خیریه بسیار زیادی مشغول به کار شدهاند تا بتوانند با کمک کردن به زوجین آمار ازدواجها را بالاتر ببرند و سن ازدواج را پایین بیاورند. این مؤسسات با عقد قرارداد با سازمان ها و نهاد های گوناگون به عروس ها و دامادها این امکان را میدهد تا بتوانند در حد توانشان برای برگزاری یک مراسم عروسی و عقد هزینه نمایند و به صورت کاملاً آبرومندانه راهی خانه بخت شوند. خدماتی که طراحان ازدواج آسان برای شما به وجود میآورند بسیار مناسب و معقول می باشد. دوری از تجملات در طرح ازدواج آسان یک پایه اساسی به حساب میآید. در این نهادها افراد میکوشند که با صرفه جویی در هزینه ها راه ازدواج را برای زوجین آسان تر نماید.
 

 

تالار های طرح ازدواج آسان

این گونه تالار ها یکی از طرف های قرارداد نهاد های برگزار کننده ازدواج های آسان هستند. این تنها تالارها دقیقاً همان تالار هایی هستند که شما ممکن است برای ازدواجتان بدون هیچ گونه واسطهای به آن ها مراجعه نمایید و هیچ گونه فرقی با تالار های معمولی ندارند، پس برای شما جای هیچ گونه نگرانی از لحاظ امکانات و کیفیت این تالار ها وجود ندارد. این تالار ها به دلیل این که طرف قرارداد با سازمان های طرح ازدواج آسان هستند، هزینه بسیار پایین تری از شما برای ازدواجتان خواهند گرفت و باعث کم شدن هزینه ازدواج آسان میشوند. به دلیل این که شما با قرارداد بستن با سازمانهای طرح ازدواج آسان مجبور هستید از تمامی امکانات این سازمان استفاده نمایید، تسهیلاتی که این سازمان در اختیار شما قرار می دهد باعث کم کردن هزینه های شما میشود و طرف قرارداد بودن تالار ها با این سازمان ها نیز هزینه تالار شما را بسیار پایین می آورد. همچنین جالب است بدانید که شما با بیشتر کردن هزینه های مصرفی میتوانید از امکانات بهتری برخوردار شوید. تالار های طرف قرارداد طرح ازدواج آسان تالار هایی با کیفیت و بسیار زیبا هستند که در سراسر کشور وجود دارند.
 

برگزارکنندگان عقد رسمی در طرح ازدواج آسان

 طی صحبت های بسیار مسئولین و خیره ها با طرف های قراردادشان که سالن های عقد می باشند، این مسئولین موفق شدند که هزینه برگزاری مراسم عقد را به پایین ترین میزان خودش برسانند. در طرح ازدواج آسان برای عروس خانم هایی که مهریه آن ها زیر چهارده سکه می باشد تمام هزینه های سفره عقد، مراسم عقد، و غیره و غیره به صفر میرسد. اما اگر میزان مهریه عروس خانمها بیشتر از چهارده سکه باشد این میزان به تناسب مهریه خانم ها بیشتر خواهد شد. پس برای عروس خانم هایی که مهریه آن ها زیر چهارده سکه بهار آزادی می باشد استفاده از سالن عقد طرح ازدواج آسان میتواند در کم کردن هزینه های آن ها تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. مسئولین طرح ازدواج آسان از این پکیج به عنوان هدیه برای زوجینی مهریه آنها زیر چهارده سکه است استفاده میکنند.
 

 اکسسوری ها و لباس عروس در طرح ازدواج آسان


 سازمان های طرح ازدواج آسان ، با قرارداد بستن با نهاد های طراحی کننده لباس های عروس و اکسسوری های آن، این لباس ها و اکسسوری ها را در تیراژ های بسیار بالا تولید میکنند که باعث کم شدن بسیاری از هزینه ها میشود. به همین دلیل اگر شما مایل باشید که لباس عروس خود را از طرح ازدواج آسان تهیه نمایید در هزینه های شما صرفه جویی بسیار بالایی می شود و شما میتوانید با کمترین هزینه لباس عروس و انواع اکسسوری های مورد نیاز را به راحتی تهیه نمایید و از آن ها استفاده کنید. اما معمولاً برای لباس عروس و اکسسوری های عروس هزینه بسیار پایینی از زوجین گرفته می شود تا کمک کننده آنان در راه ازدواج و رسیدن به خانه بخت باشد.
 

فیلم برداری و عکاسی در طرح ازدواج آسان

 یکی دیگر از خدمات یکی از سازمان هایی طرح ازدواج آسان به زوجین پیشنهاد می کنند استفاده از فیلمبردارها و عکاس های این مراسم است. همه زوجین علاقه دارند که لحظات زیبای مراسم عروسی خود را ثبت نمایند. شما میتوانید با مراجعه به آتلیه هایی که  تحت پوشش سازمان طرح ازدواج آسان هستند از میان آن ها آتلیهای که به نظرتان مناسبتر است را انتخاب نمایید و با توجه به سلیقه خود فیلم برداری مراسم عروسیتان را انجام دهید. شما میتوانید با بالا بردن هزینه ها و کیفیت این فیلمبرداری را بالاتر ببرید. به طور کل اگر شما طرف قرارداد با سازمان طرح ازدواج آسان باشید، تخفیفات بسیار زیادی از سمت آتلیه ها دریافت خواهید کرد

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیراهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیتشریفات عروسی , ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس , ازدواج , عروس , چک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیچک لیست و برنامه ریزی ساده عروسیازدواج , صـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتصـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , انتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاانتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , روش های موفق خواستگاری و ازدواجروش های موفق خواستگاری و ازدواجازدواج , راهنمای انتخاب حلقه های عروسیراهنمای انتخاب حلقه های عروسیازدواج , چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , راهنمای انتخاب شام عروسیراهنمای انتخاب شام عروسیتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , راهنمای برنامه ریزی عروسیراهنمای برنامه ریزی عروسیازدواج , سفره عقـد ایـرانیسفره عقـد ایـرانیازدواج , همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی , ازدواج , انتخاب باغ و عمارت عکاسی عروسانتخاب باغ و عمارت عکاسی عروستشریفات عروسی , آشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیآشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیتشریفات عروسی , عکاسی عروس , راهنمای انتخاب کیک عروســیراهنمای انتخاب کیک عروســیتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , رازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانرازهای ازدواج موفق برای خانم ها و آقایانازدواج ,