راهنمای انتخاب کیک عروســی

header
Arooskoo Ads
یکشنبه هشتم بهمن ۹۶
(1)
(0)
راهنمای انتخاب کیک عروســی

راهنمای انتخاب کیک و شیرینی عروسی برای عروس و دامادها

راهنمای انتخاب کیک عروسی


اگر به زودی قرار است مراسم عروسی خود را برگزار کنید، انتخاب شیرینی و کیک عروسی یکی از کارهای مهم و ضروری در لیست برنامه‌هایتان خواهد بود که بایستی برایش وقت بگذارید تا بهترین قنادی و در نهایت بهترین و زیباترین کیک عروسی را سفارش دهید. انتخاب کیک عروسی بسیار مهم است و طعم و مزه‌ی آن همیشه در خاطره‌ی شما و میهمانانتان خواهد ماند، از این رو بایستی نکات مهمی را در هنگام انتخاب و سفارش کیک عروسی رعایت کنید.

 

سبک کیک خود را از قبل انتخاب کنید:


با وجود کیک های متنوع و فانتزی، به واقع آدم می‌ماند، کدام مدل کیک را برای جشن عروسی خود انتخاب کند. منتها بهتر است قبل از هر چیزی برای خودتان تعیین کنید که از چه نوع سبک و مدل کیکی خوشتان می‌آید و چه نوع طرح و تزئیناتی مورد پسند شماست، تا باتوجه به سبک و سیاق خودتان کیک عروسی خود را سفارش دهید.

 

 

جشن عروسی شما قرار است در چه فضایی برگزار شود؟


فضای جشن شما تاثیر مستقیمی در انتخاب کیک عروسی شما خواهد داشت. اگر قصد دارید جشن خود را در باغ و یا فضای آزاد برگزار کنید، بایستی به حجم کیک و مقاومت آن نسبت به دمای محیط اطلاعات داشته باشید و همچنین این موارد را به اطلاع کیک ساز خود هم برسانید.

به جزئیات توجه کنید!


مسلما شما هم با دیدن تنوع کیک های زیبا، هیجان زده می‌شوید و دلتان می‌خواهد بهترین آنها را انتخاب و سفارش دهید. در حالیکه تنها فاکتور انتخاب کیک عروسی، ظاهر کیک نیست و بایستی هوشمندانه به موارد مهمی از قبیل: مواد به کار رفته در کیک، تازگی مواد مورد استفاده، طعم و مزه کیک و همچنین تعهد تحویل به موقع کیک، توجه کنید.

کیک با حجم و وزن مناسب سفارش دهید!


تجربه ثابت کرده که هر یک نفر چیزی در حدود 100 الی 200 گرم کیک می‌خورد. از این رو بهتر است وزن مناسبی را انتخاب و سفارش دهید، چرا که اگر وزن زیاد انتخاب کنید، ممکن است روی دستتان بماند و اگر وزن کمی سفارش دهید، خاطره ی بدی را برایتان به جا می‌گذارد، از این رو با توجه به میانگین 100 الی 200 گرم، بهتر است 150 گرم کیک برای هر شخص درنظر بگیرید. همچنین بایستی حواستان به بخش های تزئینی از جمله فوندانت کیک هم باشد که قابل خوردن نیست، بنابراین، هنگامیکه که می‌خواهید برای میهمانان خود وزن کیک را تعیین کنید، لازم است بخش های خوراکی و خالص کیک را در نظر بگیرید.

برای کیک خود یک سبک انتخاب کنید!


امروزه به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی و دسترسی راحت و آسان به اینترنت، می‌توانید سبک ها و نمونه های مختلف کیک های عروسی را ببینید و از آنها الگو بردارید. به عنوان مثال شما می‌توانید به رنگ تالار عروسی و یا محیط جشن خود توجه کرده و از رنگبندی آنها در دادن طرح و رنگ دلخواهتان به کیک ساز خود استفاده کنید. اگر عاشق کیک های خاص و فوق العاده فانتزی هستید که امروزه خیلی مورد توجه است، بایستی نسبت به سفارش آن، زودتر اقدام کنید. گاهی اوقات هم کیک های عجیب و غریب به نظرتان فوق العاده می‌رسد که آنها هم می‌تواند بهترین گزینه برای جشن عروسی شما باشد، منتها یادتان باشد، طرحی که قرار است به کیک ساز بدهید، تمامی جزئیات را برایش توضیح دهید و اطمینان داشته باشید که منظورتان را به درستی به او انتقال داده اید.

چقدر می‌خواهید هزینه کنید؟


بودجه‌ی لازم برای سفارش کیک بسیار مهم است. به عنوان مثال برخی از تزئینات، قیمت کیک را در حد خیلی زیادی، افزایش می‌دهد، از این رو اگر می‌خواهید بودجه‌ی مناسب برای سفارش کیک اختصاص دهید و برایتان مقرون به صرفه باشد، بهتر است از قبل با کیک ساز خود مشورت کنید و از نرخ تزئینات و مابقی اجزای کیک، اطلاع کسب نمایید.
چه زمانی برای سفارش کیک عروسی مناسب است؟
هنگامیکه تاریخ جشن شما مشخص و معین است، وقت آنست که برای هرکدام از برنامه هایتان، یک وقتی را تعیین کنید، بهترین زمان برای سفارش کیک عروسی، سه الی چهارماه مانده به روز جشن است. شما در این زمان فرصت دارید تا به دنبال بهترین قنادی باشید، بعد از پیدا کردن قنادی بایستی از کیک هایش تست کنید و در رابطه با سوالات و مواردی که در بالا گفته شد از کیک ساز خود، مشاوره بگیرید و در نهایت کیک عروسی خود را سفارش دهید.

شکل و شمایل کیک عروسی شما چگونه باشد؟


با وجود تنوع و استایل های مختلف کیک عروسی، غالبا شکل مربع، مستطیل و یا دایره مرسوم است و در قنادی ها سفارش داده می‌شوند. انتخاب شکل کیکی بستگی به شما دارد، مسلما شما هم می‌خواهید کیک عروسی شما، شیک ترین و باشکوه ترین کیک عروسی باشد، از این رو می‌توانید عکس‌های مختلفی را از قبل ببینید و از آنها الهام بگیرید تا بهترین و خاص ترین کیک عروسی را برای جشن زندگیتان سفارش دهید.مطالب پیشنهادی

انتخاب تشریفات عروسی، بایدها، نبایدها و شایدها

صفر تا صد هزینه های عروسی و لیست خدمات

googleinstagramfacebookyoulinkedinaparattwiter
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیراهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیتشریفات عروسی, راهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت اولراهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت اولپذیرایی عروسی, صـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتصـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, انتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاانتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, راهنمای انتخاب شام عروسیراهنمای انتخاب شام عروسیتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, راهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت دومراهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت دومپذیرایی عروسی, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, انتخاب باغ و عمارت عکاسی عروسانتخاب باغ و عمارت عکاسی عروستشریفات عروسی, آشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیآشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیتشریفات عروسی, عکاسی عروس, ایده های نو برای جشن عروسیایده های نو برای جشن عروسیتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ریز هزینه های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97ریز هزینه های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, هزینه عروسی, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر