عروس زشت ! لطفا به این سالن های زیبایی مراجعه نکنید!

header
Arooskoo Ads
یکشنبه یازدهم دی ۰۱
(1)
(0)
عروس زشت ! لطفا به این سالن های زیبایی مراجعه نکنید!

روز عروسی یکی از بهترین و زیباترین روزهای زندگی است، روزی که پر تلاطم است اما چالش های زیادی در آن روز وجود دارد که ممکن است زیباترین روز زندگی تان را تبدیل به پر استرس ترین و بدترین روز نماید، خدماتی که ممکن است باعث خراب شدن عروسی تان شود و آنوقت است که دستتان به هیچ جایی بند نیست و از هیچ کسی نمی‌توانید شکایت کنید، خدماتی که مطابق قرارداد کاغذی ارائه می‌شود اما در عمل یا مطابق سلیقه شما نخواهد بود و یا آن چیزی که گفته شده از نظر کیفیت و نحوه اجرا کاملا متفاوت با تصورات شماست. باید بدانید که برخی از مشاغل عروسی که تعداد آنها کم هم نیست، معمولا در کارهای خود کم کاری می‌کنند و یا به قول خودمان کار را ماست مالی شده ارائه عروس و داماد بیچاره می‌دهند که این دقیقا همان کلاهبرداری مدرن است که سالهاست در میان مشاغل عروسی غیر معتبر، مرسوم شده است. در این مطلب ما روش های کلاهبرداری های سالن های زیبایی بد و غیر معتبر را به شما گوشزد خواهیم کرد و در انتها راهکاری اساسی برای پیشگیری از وقوع این فاجعه ارائه می‌نماییم.

 

سالن های زیبایی بد که عروس زشت تولید می‌کنند!

 

1- سالن های کوچک و محلی

ساده ترین روش تشخیص سالن های زیبایی ضعیف در خدمات آنهاست که شما برای روز عروسی تان از سالن های زیبایی کوچک و بدون امکانات اساسی استفاده کنید، سالن های زیبایی کوچک که معمولا در کوچه ها و خیابان های محله شما هستند در واقع کارشان چیز دیگری است، فلسفه به وجود آمدنشان ارائه خدمات اولیه و ساده مثل کوتاهی، ناخن و میکاپ های معمولی است، خیلی کم بین این سالن ها ممکن است میکاپ آرتیستی حرفه ای و کاربلد پیدا شود، پس ما به شما اکیدا توصیه می‌کنیم که سالن های کوچک محلی را برای روز عروس خود فراموش کنید و فقط به آنها خدمات مرتبط کارشان را بسپارید و حتی اگر با آنها دوست هستید، برای روز عروسی این دوستی را کنار بگذارید و فقط یک کارت دعوت برای او ارسال کنید، اینطوری دوستی تان تا ابد ادامه دار خواهد شد!

 

2- سالن های زیبایی با تبلیغات بیلبوردی در خیابان ها و اتوبان ها

اگر یک سالن زیبایی زنانه کارش را خوب انجام دهد و در واقع با کار خوب خود بتواند مشتریان زیادی را جذب کند، نیازی به تبلیغات گران قیمت محیطی (تبلیغات بیلبوردی در اتوبان ها و جاده ها) نخواهد داشت، بارها و بارها کارشناسان زبده سایت عروسکو مشاهده کرده اند که بیلبوردهای بزرگ سالن های زیبایی متعلق به ضعیف ترین سالن های زیبایی زنانه است، سالن های زیبایی که ترس از حضور در سایت های معتبر عروسی را دارند و نمی‌خواهند مشتریان آنها به طور آنلاین نظراتشان را در این سایت ها ثبت نمایند و یا تبادیل نظری داشته باشند، سالن هایی که فقط پول خرج می‌کنند و مهارتی در کسب رضایت مشتریان خود ندارد و جالب است بدانید که خدمات گران قیمت آنها سهم بیشترش بابت برگرداندن هزینه های تبلیغات گران بیلبوردی است، البته بخشی از درآمدهای آنها صرف خرید کاسه های گران قیمت برندهای مشهور آرایشی بهداشتی می‌شود که البته اگر توجه کنید فقط ظرف آنها از برندهای مشهور گران است و محتوای آن ظروف معلوم نیست با چه محصول بی کیفیت و غیر بهداشتی پر می‌شود.

 

3- جعل و سرقت محتوا در شبکه های اجتماعی

اکثر سالن های زیبایی که در فضای شبکه های اجتماعی فعالیت می‌کنند نمونه کارهای سالن های معتبر را سرقت کرده و با لوگو و آرم خود در پیج هایشان قرار می‌دهند تا به این شکل مشتری در دام آنها بیافتد و فریب کارهای قدرتمند منتشر شده را بخورد.

 

4- تفاوت رفتار قبل و بعد از قرارداد

یکی از نشانه های بازر سالن هایی که از کار خود اطمینان ندارند، تغییر رفتار آنها قبل و بعد از قرارداد است، رفتاری که قبل از بستن قرارداد درجه یک و اغراق آمیز است که مشتری از این همه احترام و خم و راست شدن تعجب می‌کند... و رفتاری که در روز عروسی به شکل واقعا شنیع و کاملا متفاوت با روز اول با عروس خانم صورت می‌پذیرد و جالب است بدانید که این سالن ها کوچک ترین اهمیتی به سلایق مشتری نمی‌دهند و اگر اعتراضی از سوی مشتری انجام شود آنها تمام ایرادات را به عروس نسبت داده و آنرا عروس زشت قلمداد می‌کنند.

 

5- استفاده از میکاپ آرتیست های میهمان

اصلاح میکاپ آرتیست های میهمان اختراع خودمان است این اصطلاح به چه معناست..؟ سالن های زیبایی بد و غیر معتبر از میکاپ آرتیست های حرفه ای برای تولید محتوا و نمونه کارها و روزهای شو عروس Live  استفاده می‌کنند، میکاپ آرتیست هایی که مهم نیست معروف باشند یا خیر فقط مهم است تا کارشان را درست انجام دهند و یک نمونه فوق العاده ارائه دهند تا سالن ها بتوانند از آنها عکس و فیلم تهیه کرده و به آتلیه های عکاسی بفرستند و البته اگر شوی عروس Live در کار باشد با اینکار بتوانند نظر مثبت حضار را جلب نمایند، اما نکته کوچک اینجاست که در صورت بستن قرارداد و برای انجام میکاپ مشتری، میکاپ آرتیست مورد نظر شما یا به دروغ مریض می‌شود یا تصادف می‌کند یا مشغول وضع حمل است! بالاخره آنها یک بهانه ای برای نبود آن میکاپ آرتیست خواهند تراشید و آنجاست که شما طعمه دستان آرایشگر ناشی و بی سلیقه خواهید شد و از ماحصل زحمات بی دریغ آن! یک عروس زشت بوجود خواهد آمد.

 

6- سالن های زیبایی بد که معمولا معرفی می‌شوند!

ممکن است یک تالار یا تشریفات مجالس یا مزون عروس به شما یک سالن زیبایی را معرفی کند، قبل از هر فکری از پیشنهاد آنها رد شوید و اصلا و ابدا سمت سالن های زیبایی که توسط مشاغل همکار معرفی می‌شوند بر حذر باشید، آنها بابت دریافت پول و پورسانت هر سالن زیبایی بدی را به شما معرفی خواهند کرد و نگرانی از بابت خراب شدن کار شما نخواهند داشت، چرا که در صورت خرابی کار و اعتراض شما نسبت به سالن معرفی شده آنها در چند جمله کوتاه جواب شما را خواهند داد و دیگر شما هیچ جای اعتراضی نخواهید داشت. پاسخشان اینست: ای بابا این سالن که خیلی خوب بود، چطوری کار شما را خراب کرده، حتما پرسنلش عوض شده اند، یادم باشد دیگر برایش مشتری نفرستم!!!!!!!!! و تمام...! اینجاست که آنها در موضع بی خبری و غافلگیری شما را مجاب خواهند کرد و اعتبار خودشان را نیز اینگونه حفط می‌کنند.

 

 

 

راهکاری برای فرار از سالن ها زیبایی بد

وب سایت عروسکو از سال ها پیش فعالیت خود را در زمینه Wedding آغاز کرده است، وب سایتی که قریب به بیست دوره اقدام به رتبه بندی بهترین آتلیه های عکاسی، سالن های زیبایی، مزون های لباس عروس، تالارهای و باغ های عروسی (بر اساس رضایت مشتریان) در کشور و کلان شهر ها کرده است، تمام تبلیغات درج شده در سایت عروسکو از فیلترهای قدرتمند کارشناسان سایت عروسکو عبور کرده اند و فقط برندهایی در سایت ثبت شده اند که جزو معتبر ترین ها و قابل اطمینان ترین ها هستند و بازدیدکنندگان سایت عروسکو راهنمای عروسی از منوی بالای سایت می‌توانند با مراجعه به منوها و شهر خود نسبت به انتخاب برندهای معتبر شهر خود با خیالی آسوده اقدام نمایند و خدماتی تضمینی را از بابت کیفیت و تعهد کار داشته باشند. ما تاکنون در دوازده سالی از فعالیتمان می‌گذرد حتی یک گزارش بد و یا تخلف از برندهای ثبت شده در سایت عروسکو دریافت نکرده ایم. سایت عروسکو تنها سایت ایرانی است که تبلیغات خود را فقط برای برندهای معتبر با تضمین رضایت مشتری ارائه می‌دهد.

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
مدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسمدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسگریم تخصصی عروس, آرایش عروس, زیبایی عروس, انواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییانواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییآرایش عروس, زیبایی عروس, کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!آرایش, آرایش عروس, مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019آرایش عروس, جدیدترین مدل آرایش چشم عروسجدیدترین مدل آرایش چشم عروسآرایش عروس, میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟آرایش عروس, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج, همه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنهمه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنآرایش عروس, پدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورپدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورآرایش عروس, پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی, آرایش عروس, تشریفات عروسی, لباس عروس, ازدواج, با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!آرایش عروس, میکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائممیکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائمآرایش, آرایش عروس, همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی آرایش عروس, در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟, آرایش عروس, کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟, آرایش عروس, پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟, آرایش عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
مصی
سه شنبه پانزدهم فروردین ۰۲
پاسخ
()
()
مصی
چقدر متنتون متفاوت و خوب و واضح و روشن بود واقعا همينه اکثر حرفاتون درست بود سالن هاي محلي خيلي به ندرت پيش مياد خوب باشن تو اتوبان کرج و تهران يه سالني رو تبليغات گذاشته بودن رفتم و ديدم واقعا همين بود
پاسخ عروس کو
به تبلیغات بیلبوردی در خیابان ها و اتوبان اطمینان نکنید، چون هیچ سنجشی برای معتب بودنشان انجام نمی‌شود تبلیغات سایت های معتبر مثل سایت عروسکو قابل استعلام و سنجش است
پاسخ مدیر سایت
ن
دوشنبه یکم اسفند ۰۱
پاسخ
()
(1)
ن
کي گفته ؟ بعضي سالن ها که تو کوچه ان کارشون خوبه
کاربر مهمان
دوشنبه بیست و ششم دی ۰۱
پاسخ
()
(1)
کاربر مهمان
اينطور که شما فرمودين به کسي نمي تونيم اعتماد کنيم. نطرات سايت ها هم قابل ويرايش و پاک شدنه