جدیدترین مدل آرایش چشم عروس

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۱/۲۶ دوشنبه
(9)
(0)
جدیدترین مدل آرایش چشم عروس
جدیدترین مدل آرایش چشم عروس

در این مطلب از سایت عروسکو بهترین سایت عروسی فارسی سعی کرده ایم تا اطلاعات مفیدی و مهمی را در زمینه آرایش چشم عروس، مدل آرایش چشم و آرایش لایت چشم عروس خدمتتان ارائه نماییم.

 

آرایش چشم عروس


آرایش چشم عروس از خاص ترین و حساس ترین آرایش هایی است که می‌تواند اثر بسزایی در آرایش و زیبایی عروس داشته باشد. آرایش چشم عروس، نیازمند مهارت و هنرمندی آرایشگری است که نه تنها در حرفه خود باید ممتاز باشد، بلکه باید بتواند براساس سلیقه، شکل چشم و تناسب ابروها، آرایش چشم زیبایی را خلق نماید. پس همواره باید دقت نمایید که در انتخاب سالن زیبایی خود نهایت وسواس را به خرج دهید و فریب تبلیغات خیابانی و بیلبوردهای پر زرق و برق را نخورید! داشتن چشمانی درشت و زیبا که در آن، تناسب ابرو، پر پشت بودن مژه، تناسب رنگ سایه و خط چشم زیبا و کلاسیک رعایت شود، می‌تواند جلوه زیباتری را به آرایش چشم ببخشد. انتخاب نوع خط چشم همراه با رنگ سایه، می‌تواند نقش و زیبایی آرایش چشم عروس را به اشکال گوناگونی ترسیم نماید. بنابراین می‌توان اذعان کرد که آرایش چشم در صورت، از مهم ترین آرایش هایی خواهد بود که نه تنها برای عروس خانم ها، بلکه برای تمامی بانوان بسیار مهم و اساسی است. انواع آرایش چشم عروس به صورت های متنوع اروپایی، ایرانی، خلیجی، هندی و غیره است و هر کدام به تناسب رنگ ها، خطوط و اشکال افرینی و طراحی در چشم ها، می‌تواند خودنمائی کند. آرایش چشم در نمونه آرایش چشم عروس اروپایی، بیشتر از انواع دیگر مورد توجه است و در آن از سایه های روشن و شاین برای آرایش چشم بهره گرفته می‌شود؛ زیرا این نوع آرایش در عین سادگی، بیشترین توجه خود را بر روی آرایش چشم متمرکز می‌کند. در نوع هندی نیز، بیشتر سیاهی و خط چشم کشیده تر و ضخیم تر مرسوم است. در نوع خلیجی و ایرانی، تناسب، هماهنگی و توجه به جزئیات، بیشتر مد نظر قرار می‌گیرد؛ به طور مثال، در آرایش چشم عروس ایرانی، نقش سایه ها و پر پشت بودن مژه ها مد نظر قرار می‌گیرد و با همسانی و تناسب در آنها، خط چشم ترسیم می‌شود. در نمونه خلیجی نیز همین شرایط برقرار است؛ با این تفاوت که زیبایی ابرو ها و انتخاب رنگ آن، در طراحی خط چشم عروس مورد توجه است. به طور کلی آرایش چشم عروس دارای مجموعه ای از سلیقه ها، مهارت ها و هنر آرایشگر در خلق اشکال و خطوط است. می‌توان در حالت کلی آرایش چشم عروس را به چهار بخش اصلی تقسیم نمود:

 

اول: آرایش سایه چشم.
دوم: آرایش چشم عروس و کشیدن خط چشم بالایی با توجه به شکل چشم ها.
سوم: آرایش چشم عروس و کشیدن خط چشم پایینی با توجه به شکل چشم ها،
چهارم: آرایش چشم عروس با آرایش مژه ها.

 

 آرایش جشم عروس و مدل مختلف آن

 

اول: آرایش سایه چشم، انتخاب سایه از جهت نوع رنگ بندی و مرغوبیت جنس سایه، رنگ چشم ها، براق یا مات بودن آن، می‌تواند در شکل آرایش سایه چشم مؤثر باشد. بنابراین با انتخاب نوع سایه مورد نظر، می‌توان زمینه کار خط چشم را آماده سازی کرد.
دوم: آرایش چشم عروس و کشیدن خط چشم بالایی با توجه به شکل چشم ها، در اینجا لازم است خط چشم بالایی به صورت کشیده تر و با ظرافت و دقت بیشتری کشیده شود. در این مرحله براساس نوع چشم از جهت درشت یا ریز بودن آنها، خط چشم نازک یا ضخیم، کشیده یا کوتاه، مدل دار یا ساده ترسیم می‌شود.
سوم: آرایش چشم عروس و کشیدن خط چشم پایینی با توجه به شکل چشم ها، برای آرایش خط چشم پایینی یا پلک پایین، می‌توان خط چشم به صورت نازک یا ضخیم، با توجه به شکل چشم ها کشید و یا با استفاده از سایه تیره تر، خط چشم پلک پایینی ترسیم گردد.
نکته: اگر چشم ها درشت باشند، بهتر است از سایه برای این منظور استفاده شود؛ و اگر چشم ریز باشد، لازم است خط چشم ضخیم تری کشید
چهارم: آرایش چشم عروس با آرایش مژه ها، مژه ها نقش بسزایی در زیبایی چشم ها دارند؛ بنابراین لازم است به آرایش مژه ها در چشم نیز توجه نمود. آرایش چشم با مژه می‌تواند زیبایی دو چندان را به چشم ها ببخشد. استفاده از انواع مژه های طبیعی و مصنوعی می‌تواند به آرایشگر این امکان را دهد که مژه ها را در خط طبیعی رویش مژه طوری بچیند و ریمل بزند تا به صورت طبیعی و زیبا، چشم ها را درشت تر نشان داده و بر زیبایی آرایش چشم عروس بیافزاید.


مدل آرایش چشم عروس


برای آرایش چشم، مدل و نمونه های مختلفی را می‌توانید در نظر داشته باشید؛ اما تمامی این مدل ها و نمونه ها نیازمند دو چیز مهم هستند؛ اول، تبحر و مهارت آرایشگر و دوم، شکل چشم مشتری یا مدل. برای آرایش چشم، می‌توان نمونه های مختلفی نظیر موارد زیر بیان نمود:
مدل آرایش چشم گربه ای: مدلی است کشیده، با سایه هایی نسبتاً تند در قسمت خارجی پلک بالای چشم، که به آرایش چشم گربه ای معروف است.
مدل آرایش چشم رنگی: با توجه به رنگ چشم، قهوه ای، سبز، آبی و غیره، آرایش چشم انجام می‌گیرد.
مدل آرایش چشم ریز: در این مدل، کل چشم اعم از سایه، مژه و خط چشم مورد توجه خواهد بود؛ تا ریز بودن چشم با آرایش آن پنهان شود.
مدل آرایش چشم درشت: در این مدل، بیشتر بر روی سایه چشم کار می‌شود؛ زیرا چشم خود امتیاز زیبایی و درشت بودن را دارا است.
مدل آرایش چشم اکریلی، در این نوع آرایش، بیشتر توجه به سایه اکریلی پایین پلک چشم و یا گوشه های چشم است.
مدل آرایش چشم ساده: آرایشی زیبا و شیک در عین سادگی است؛ که می‌تواند برای چشم هایی که در اندازه متوسط هستند، مناسب باشد.
مدل آرایش چشم متالیک: این مدل آرایش برای چشم ها، گاهی به صورت فصلی برای عروسی یا مهمانی ها در نظر گرفته می‌شود؛ مثلا آرایش متالیک تابستانی. در این نوع آرایش، با سایه، قلم مو و خط چشم ژله ای، می‌توان چشمی زیبا و هایلایت را خلق نمود.
مدل آرایش چشم دودی – اکریلی: این آرایش برای چشم، با ترکیب سایه های دودی و اکریلی صورت می‌گیرد و جلوه ای بسیار زیبا و حرفه ای را به چشم ها می‌بخشد.

 

 

آرایش لایت چشم عروس و مدل جدید آن

 

آرایش لایت چشم عروس


آرایش چشم لایت عروس، از نمونه ها و مدل های دیگر آرایش چشم است؛ که امروزه بین عروس خانم ها و بانوان از نمونه های پر طرفدار و محبوب است. منظور از آرایش چشم لایت عروس، آرایشی ساده و سبک است که تعداد رنگ های سایه به کار رفته در این نوع آرایش، بیشتر از سه رنگ مکمل نیست. خط چشم های کات دار شده، با طول کوتاه تر و سایه های مات، از مشخصه های این نوع آرایش است.
آرایش چشم لایت عروس، می‌تواند به صورت تناسب رنگی یا تضاد رنگی، با توجه به انتخاب آرایشگر و نوع رنگ چشم عروس، طراحی و ترسیم شود. در این نوع آرایش، در قسمت انتهای زیر ابرو، سایه روشن هایی را به سمت داخلی چشم ایجاد می‌کنند؛ تا چشم ها را به صورت زیباتر و درشت تر نشان دهد. از نکات مهم دیگری که در آرایش چشم لایت عروس می‌توان به آن اشاره کرد، این است که قبل از آرایش چشم، از یک کرم پودر برای زمینه سازی و آماده سازی پوست استفاده شود. می‌توانید ترکیبی از کرم پودر و یک مرطوب کننده برای پلک و اطراف چشم در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید در این نوع آرایش، از قسمت استخوانی زیر ابرو یک سایه تیره تر را به صورت قوسی شکل به سمت بیرونی بکشید؛ تا بر اساس آن در هنگام کشیدن خط چشم، بلندی و کوتاهی خط چشم، متناسب با آن امتداد داشته باشد.
نکته: در آرایش چشم لایت عروس لازم است به موارد زیر توجه شود:
زمینه سایه ابتدایی برای آرایش چشم لایت، سایه روشن است.
در آرایش چشم لایت عروس، می‌توانید از رنگ بندی های متوسط رنگی برای پایین چشم عروس یا پایین پلک عروس استفاده کنید.
در آرایش چشم لایت عروس، می‌بایست امتداد سایه های تیره در امتداد مژه های پلک بالا، به سمت خارج چشم کشیده شود.
در پایان سایه زدن، لازم است سایه در قسمت بالای پلک کاملاً پخش و یکدست باشد.
آرایش چشم لایت عروس، با توجه به چشم های پف دار، چشم های گود، چشم های برجسته، چشم های با فاصله، چشم های نزدیک به هم، چشم های ریز یا درشت، می‌تواند آرایش متنوع تری را در بر داشته باشد. آرایش چشم لایت عروس، نوعی آرایش مهارتی است که در عین سادگی، زیبایی چشم را بیشتر نمایان می‌کند. در این مدل انتخاب نوع خط چشم و نحوه سایه زدن در آرایش چشم ها، بسیار حائز اهمیت است.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
مدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسمدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسگریم تخصصی عروس, آرایش عروس, زیبایی عروس, انواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییانواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییآرایش عروس, زیبایی عروس, کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!آرایش, آرایش عروس, مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019آرایش عروس, میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟آرایش عروس, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج, همه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنهمه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنآرایش عروس, پدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورپدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورآرایش عروس, پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی, آرایش عروس, تشریفات عروسی, لباس عروس, ازدواج, با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!آرایش عروس, میکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائممیکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائمآرایش, آرایش عروس, همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی آرایش عروس, در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟, آرایش عروس, کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟, آرایش عروس, پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟, آرایش عروس, برای مراقبت از پوست چه باید کرد و به نکاتی باید توجه داشت؟برای مراقبت از پوست چه باید کرد و به نکاتی باید توجه داشت؟, آرایش عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
negahhh
شنبه هفتم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
negahhh
مرسي از شما واقعا مطالب خوبي داريد من الان يکساعته توي سايت شمام و اصلا حواسم به گذشت زمان نبود
Marzie
پنج شنبه پنجم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
Marzie
سلام مطلبتون عالي بود ممنون ميشم بيشتر بزاريد