بهترین سالن زیبایی تهران برای آرایش عروس کجاست؟

header
Arooskoo Ads
چهارشنبه بیست و ششم آبان ۰۰
(1)
(0)
بهترین سالن زیبایی تهران برای آرایش عروس کجاست؟

بهترین سالن زیبایی تهران کجاست؟

بحث در مورد اینکه بهترین سالن زیبایی تهران کجاست کمی دشوار است چرا که در حال حاضر مراکز و سالن‌‌‌‌های زیبایی زیادی با ویژگی ها و عملکرد‌‌‌‌های متفاوت به وجود آمده اند که در نوع خود می‌توانند بهترین باشند. ما در سایت راهنمای عروسی، عروسکو به تمامی عروس خانم ها با سلایق متفاوت کمک می‌کنیم تا بهترین سالن‌‌‌‌های زیبایی تهران را بشناسند و مطابق با فاکتور‌‌‌‌های مدنظر خود بهترین سالن زیبایی را انتخاب کنند.


زوج‌‌‌‌های جوان به خوبی می‌دانند که اولین کسانی که باید در مراسم عروسی شان شاد و خوشحال باشند خودشان هستند. مسلما حتی در صورت تامین بهترین تالار یا باغ تالار، بهترین گروه موزیک، بهترین پذیرایی ها و ... در صورتی که عروس خانم آرایش صورت یا مو‌‌‌‌های خود را نپسندد از مراسم عروسی خود رضایت چندانی نخواهد داشت و خوشحالی او تمام و کمال تامین نمی‌شود.

بهترین سالن زیبایی تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

همانطور که گفتیم در حال حاضر سالن‌‌‌‌های زیبایی زیادی در زمینه آرایش عروس فعالیت می‌کنند و هر یک از آنها برای جذب مشتری بیشتر سعی در ارائه خدمات ویژه و منحصر به فرد دارند؛ اما همه این سالن ها در جلب رضایت مشتریان خود موفق عمل نمی‌کنند. در حالت کلی ویژگی‌‌‌‌های بهترین سالن زیبایی را می‌توان شامل مواردی به شرح زیر دانست:
سالن زیبایی عروس بایستی دارای بهترین کارکنان و مناسب ترین کادر مدیریت باشد، از آنجایی که عروسی یکی از مهم ترین مراسمات برای هر فرد محسوب می‌شود تمامی افراد انتظار دارند که در همه مراحل، مراسم آنها به بهترین شکل برگزار شود. سالن زیبایی و آرایش و آماده شدن عروس در آن، یکی از مهم ترین مکان ها و مراحل پیش از حضور در تالار است. منظور از دارا بودن بهترین کارکنان برای یک سالن زیبایی، کارکنانی نیست که در زمینه تخصصی خود بهترین باشند بلکه آنها بایستی در کنار حرفه ای بودن در کار، برخورد مناسب و شایسته ای نیز داشته باشند. برخورد و رفتار کارکنان و مدیریت سالن زیبایی تاثیر زیادی بر روحیه عروس دارد و می‌تواند بهترین خاطره از شب عروسی را در ذهن او ثبت کند. در مقابل سالن هایی که مدیریتی نادرست، کارکنانی با برخورد نامناسب، بی نظم و انضباط و ... دارند حتی در صورت داشتن مهارت بالا در آرایش عروس، نمی‌توانند به عنوان بهترین سالن زیبایی در نظر گرفته شوند.

هزینه آرایش عروس در بهترین سالن زیبایی تهران

برخی افراد به اشتباه چنین تصور می‌کنند که هر چه هزینه آرایش عروس در یک سالن زیبایی بالاتر باشد آن سالن دارای تیم آرایش بهتر و حرفه ای تری است. چنین تصوراتی باعث شده اند که در حال حاضر شاهد هزینه‌‌‌‌های سالن هنگفتی باشیم که کیفیت ارائه خدمات آنها در حد هزینه دریافتی شان از مشتری نیست. پس عروس خانمها بایستی در این زمینه دقت داشته باشند که معیار و ملاک آنها برای انتخاب بهترین سالن زیبایی نباید هزینه ارائه خدمات سالن باشد.
داشتن انتخابی مناسب و آگاهانه در این مورد بایستی با ایجاد تناسب بین سطح عملکرد حرفه ای کارکنان آرایش، دریافت سایر خدمات و قیمت نهایی صورت پذیرد. اما به طور کل و با توجه به هزینه‌‌‌‌های بالای خدمات زیبایی در سال 1400-1401 هزینه عروس چیزی در حدود 3 تا 10 میلیون تومان است، هرچند که باید توجه داشته باشید که این هزینه ها بر اساس خدمات ارائه شده تعیین می‌گردد و نه بر اساس شهرت برند یا لوکس بودن یک سالن در واقع یک سالن لوکس و چند طبقه باید هزینه ای را بگیرد که یک سالن معمولی تر دریافت می‌کند و تنها تفاوت آنها بر اساس متریال به کار رفته و تعداد خدمات محاسبه می‌شود مثلا اگر شما خدمات صافی و احیا مو را در لیست خدمات عروس داشته باشید هزینه ی شما بین 2 تا 5 میلیون تومان (بسته به مواد و نوع کار) افزایش خواهد داشت و در واقع به پکیج آرایش عروس اضافه می‌گردد که در نهایت مبلغ کل معادل 10 میلیون تومان خواهد شد.

بهترین سالن زیبایی در تهران کجاست؟

ارائه متنوع ترین و بهترین خدمات در سالن زیبایی تهران

داشتن تنوع در ارائه خدمات یکی دیگر از ویژگی‌‌‌‌های بهترین سالن‌‌‌‌های زیبایی است. بهترین سالن زیبایی تهران بایستی در کنار ارائه خدمات میکاپ عروس ارائه خدماتی چون پاکسازی پوست، طراحی ناخن، رنگ مو، کراتینه مو، اکستنشن، شنیون، میکاپ اروپایی و ... را نیز مدنظر قرار دهد. هر یک از این خدمات می‌تواند بر خروجی کار تاثیرگذار باشند و به زیبایی و درخشش عروس خانم در مراسم بیافزایند.
البته لازم به ذکر است که ارائه این خدمات متنوع باعث افزایش هزینه سالن زیبایی می‌شود، پس از آنجایی که هزینه بالایی برای دریافت این خدمات صرف خواهید نمود، سالنی را انتخاب کنید که کادر آن در هر یک از این زمینه ها حرفه ای بوده و بهترین عملکرد را داشته باشند.
ضرورت دارا بودن این ویژگی برای سالن زیبایی بدین سبب است که هیچ عروسی با داشتن بهترین و حرفه ای ترین میکاپ اما با طراحی ناخن نامناسب و شینیون غیر حرفه ای، عدم پاکسازی پوست و ... زیبایی لازم را در مراسم عروسی نخواهد داشت.

مشاوره قبل از مراسم و توجه به سلیقه عروس خانم
یکی از خدمات بسیار درخور و حائز اهمیت سالن‌‌‌‌های زیبایی ارائه مشاوره قبل از مراسم است. این موضوع در برخی سالن ها مورد توجه قرار نمی‌گیرد و غالبا باعث تاثیر منفی بر نتیجه نهایی کار می‌شود. میکاپ آرتیست‌‌‌‌های حرفه ای کاملا بر این امر واقف هستند که بایستی چند روز پیش از مراسم عروسی فرآیندهایی چون پاکسازی پوست، ویتامینه کردن، ماساژ و جوانسازی پوست را انجام دهند. مسلما هر شخصی بر روی پوست خود دارای عیب و ایراداتی است که عدم رفع این عیوب قبل از مراسم باعث می‌شود میکاپ عروس در روز مراسم آنگونه که باید دارای جلوه خاص و زیبایی نباشد.
علاوه بر این افراد در مورد سبک آرایش شان سلایق متفاوتی دارند و امروزه با گسترش استفاده از اینترنت و شبکه‌‌‌‌های مجازی اغلب افراد از مدل‌‌‌‌های مختلف آرایشی اطلاع پیدا کرده اند. برخی از عروس خانم ها میکاپ اروپایی را دوست دارند و برخی دیگر میکاپ عربی را برای مراسم عروسی خود ترجیح می‌دهند. در هر حال یک میکاپ آرتیست حرفه ای برای جلب رضایت صد در صدی مشتریان خود بایستی احترام به سلیقه آنها را مورد توجه ویژه قرار دهد. البته در برخی موارد آرایشگر‌‌‌‌های حرفه ای به دلایلی منطقی برخی از سبک‌‌‌‌های آرایشی را برای میکاپ عروس نامناسب می‌دانند که با توضیح این عدم تناسب با مراسم می‌توانند عروس را برای انجام میکاپی مناسب تر توجیه و ابهامات ذهن او را برطرف کنند.

انتظاراتی که شما به عنوان عروس باید از سالن زیبایی منتخب خود داشته باشید
عروس خانم ها از سالن‌‌‌‌های زیبایی منتخب خود انتظاراتی دارند که برخی از این انتظارات معقول و منطقی بوده و در برخی از موارد غیر منطقی به نظر می‌رسند. در حالت کلی انتظارات معقول یک عروس از سالن زیبایی منتخب خود می‌تواند شامل مواردی به شرح زیر باشد:
⦁     استفاده میکاپ آرتیست از بهترین و مرغوب ترین لوازم آرایشی
⦁    ارائه مشاوره پیش از مراسم جهت انتخاب سبک آرایش و مدل شنیون بر اساس فرم صورت
⦁    انجام حرفه ای تمام مراحل پروسه میکاپ از جمله انتخاب مژه مناسب، پاکسازی مناسب پوست، آرایش ابروی حرفه ای، اکستنشن و ...
⦁    تعیین هزینه آرایش عروس متناسب با کیفیت و سطح خدمات ارائه شده
⦁    مدیریت و نظم سالن و برخورد مناسب کارکنان با مشتری
⦁    رعایت اصول بهداشتی و نظافت در سالن

وب سایت راهنمای عروسی عروسکو برای انتخاب بهترین سالن زیبایی تهران

شما می‌توانید با مراجعه به لیست بهترین سالن‌‌‌‌های زیبایی تهران در سایت عروسکو، لیستی از بهترین خدمات دهندگان را که مورد اعتماد ما هستند انتخاب کنید. در حال حاضر وب سایت هایی به وجود آمده اند که با شناسایی و داشتن اطلاعات از سطح خدمات، به معرفی بهترین سالن‌‌‌‌های زیبایی می‌پردازند. این وب سایت ها علاوه بر معرفی سالن‌‌‌‌های زیبایی در مواردی چون انتخاب تالار و باغ تالار عروسی، مزون لباس، آتلیه عکاسی، خدمات مجالس و ... نیز به راهنمایی عروس و دامادها می‌پردازند. وب سایت عروسی عروسکو یکی از معتبرترین و بهترین این وب سایت هاست که کمک شایانی به شما در انتخاب بهترین سالن زیبایی تهران می‌کند. این سایت عروس به عنوان مرجعی متعتبر در کشور که اقدام به رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور می‌نماید می‌تواند پروسه عروسی و انجام تمام مراحل آن را برای عروس و داماد‌‌‌‌های عزیز تسهیل و یک جشن عروسی به یاد ماندنی را برای آنها رقم بزند.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیراهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیتشریفات عروسی, صـفر تا صـد هزینه‌‌‌‌های عروسی و لیست خدماتصـفر تا صـد هزینه‌‌‌‌های عروسی و لیست خدماتتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, انتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاانتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, راهنمای انتخاب شام عروسیراهنمای انتخاب شام عروسیتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, انتخاب باغ و عمارت عکاسی عروسانتخاب باغ و عمارت عکاسی عروستشریفات عروسی, آشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه‌‌‌‌های عکاسیآشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه‌‌‌‌های عکاسیتشریفات عروسی, عکاسی عروس, راهنمای انتخاب کیک عروســیراهنمای انتخاب کیک عروســیتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ایده‌‌‌‌های نو برای جشن عروسیایده‌‌‌‌های نو برای جشن عروسیتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ریز هزینه‌‌‌‌های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97ریز هزینه‌‌‌‌های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, هزینه عروسی, مدل‌‌‌‌های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسمدل‌‌‌‌های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسگریم تخصصی عروس, آرایش عروس, زیبایی عروس, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, انواع مدل‌‌‌‌های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن‌‌‌‌های زیباییانواع مدل‌‌‌‌های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن‌‌‌‌های زیباییآرایش عروس, زیبایی عروس, کدام مدل‌‌‌‌های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!کدام مدل‌‌‌‌های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!آرایش, آرایش عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, مدل‌‌‌‌های آرایشی عروس اروپایی 2019مدل‌‌‌‌های آرایشی عروس اروپایی 2019آرایش عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر