ایده های نو برای جشن عروسی

header
Arooskoo Ads
یکشنبه بیست و ششم فروردین ۹۷
(2)
(0)
ایده های نو برای جشن عروسی

ایده های نو برای جشن عروسی در سایت عروسکو

ایده های نو برای جشن عروسی


در این مقاله از سایت عروسکو با چند ایده جذاب و در عین حال جدید آشنا خواهید شد. ایده برگزاری عروسی از دیرباز مورد توجه فرهنگ ها و رسوم مختلفی قرار گرفته و در طول تاریخ دستخوش تغییراتی نیز شده است تا جایی که در ایده ای غیر جالب و نچسب عروس و داماد در ارتفاعات با آژانس های هوایی (هلیکوپتر) و در فراز آسمان ها رویت شده اند! اگر قرار باشد در جشن عروسی کاری کنیم که بعدا باعث خنده و مسخره سایرین باشد، ما در این مقاله نظرتان را عوض کرده و ایده های نو برای جشن عروسی به شما ارائه خواهیم نمود.

شاید اگر کمی واقع بینانه به موضوع بیاندیشیم جشن عروسی اول از همه متعلق به عروس و داماد و پس از آن متعلق به میهمانهای آن است پس بهتر است در ایده هایمان میهمانها را نیز سهیم کنیم تا هیجان کار بیشتر شود! و همچنین آنها از شب عروسی تان خاطره ای خوش را بیادشان بسپارند. ما در اولین بخش از ارائه ایده های نو برای جشن عروسی به سراغ ایده ای جالب برای ورود عروس و داماد می‌رویم تا از همان ابتدا قدم ها را محکم برداریم! در ایده هایی که ارائه خواهیم کرد نکته مهمی که باید همیشه در نظر بگیرید عکس و فیلم آن است، اگر هرچقدر نوآوری و خلاقیت ما در ایده پردازی جالب باشد اما عکس و فیلم خوبی از آن به ثبت نرسید باید فاتحه آن همه زحمت را خواند. پس همانطور که همیشه تاکید کرده ایم انتخاب آتلیه عکاسی عروس از مهمترین مراحل برگزاری جشن عروسی شماست تا بواسطه انتخابی درست و تیم حرفه ای آتلیه عروس بتوان ایده ها را به نحو مطلوب و مورد انتظارمان عملی کرد و به ثبت رساند.

ایدهای جالب برای ورود عروس و داماد به مراسم عروسی


تا به حال به ورود خود به تالار مراسم فکر کرده اید..!؟ قطعا جوابتان منفی است، حتما آنقدر درگیر هزینه های مراسم عروسی و یا تشریفات جشن عروسی خود هستید که دیگر فرصتی برای فکر کردن به چگونگی برگزاری مراسم عروسی خود ندارید. ورود عروس و داماد به مراسم عروسی تنها بخش هیجان انگیز و با شکوه و شوک آوری است که در شب عروسی تان می‌تواند اتفاق بیافتد پس چرا ما از این پتانسیل هیجان انگیز به خوبی استفاده نکنیم!؟ سایت عروسکو برای ورود عروس و داماد به تالار برگزاری مراسم عروسی ایده ای جالب و در عین حال آسانی دارد، فرض کنید ورود عروس و داماد و رویارویی آنها با میهمان ها در فضایی مدیریت شده (برنامه ریزی شده) به همراه نورپردازی (نور پردازی حرفه ای مانند فستیوال ها و یا جشنواره های افراد سلبریتی) و وزش تکنیک وزش باد خنک به سوی میهمان ها (استفاده از تکنیک های باد برای ایجاد حیرت و شکوه در میهمان ها) اتفاق بیافتد قطعا یک موسیقی شاد و در عین حال شیک و اسرار آمیز هم می‌تواند به ترکیب این ایده کمک شایانی بکند.
برای فراهم سازی چنین ورود با شکوهی هیچ کار سختی پیش رو نخواهید داشت، تنها کافیست در مورد آن با یک گروه آتش بازی و اجرای مراسم رایزنی کنید تا به نتایج خوبی دست یابید.


ایده های جالب برای جشن عروسی


اگر هنوز برای مراسم جشن عروسی تان فکری نکرده اید همین حالا از فکر پیدا کردن بهترین سالن زیبایی تهران (!) بیرون بیایید و یک فکری برای شب عروسی خود کنید، احتمالا بهترین ایده، جدیدترین ایده است، ما مطمئن هستیم که شما علاقه ندارید ایده ی دیگران را هرچقدر هم که جالب باشد کپی کنید و یا از آنها تقلید کنید، پس سایت عروسکو بهترین ها را براتون خلق کرده و مطمئن هست که اگر یک مشاور خوب برای عروسی داشته باشید دیگر همه مشکلات تان حل می‌گردد، برای جشن عروسی و داخل تالار عروسی حتما برنامه های شاد و مفرحی توسط گروه موسیقی هماهنگ شده که البته حدود چند هزار سال است که بطور روتین برنامه های شاد آنها در حال تکرار شدن است اما از این حرفها که بگذریم، ایده بعدی ما در مورد ایجاد هیجان برای میهمان هاست شما برای انجام اینکار به یک ویدئو پروجکشن (نمایشگر بزرگ ویدئو) و یک تدوین گر (فردی که می‌تواند فیلم های گرفته شده توسط فیلمبردار را ویرایش، صداگذاری، اصلاح و تنظیم نماید) احتیاج خواهید داشت.
ایده جالب ما برای جشن عروسی فیلمبرداری و مصاحبه با عروس و داماد در طول مراسم است. به گونه ای که عروس و داماد، برنامه های آن شب را یک گام جلوتر از مراسم و به طور نیمه زنده به میهمان ها و حضار (از طریق پخش در پروجکشن) وعده می‌دهند. به این مثال توجه کنید: بعد از هر 1 یا 2 ساعت مراسم جشن و پایکوبی معمولا گروه موسیقی با میهمانها شوخی می‌کنند و لطیفه های خیلی بامزه (!) تعریف می‌کنند در ایده ی ما این موضوع وجود نخواهد داشت و به جای خوش صحبتی گروه موسیقی در هر میان وعده فیلمی از عروس و داماد که در محل سالن مثلا نیم ساعت پیش توسط فیلمبردار گرفته شده روی پرده پروجکشن می‌رود و حضار را بهت زده می‌کند. نکته مهم در این ایده خلاقیت و توانایی فیلمبردار است. به گونه ای که باید دید آیا می‌تواند با هنر خود تصاویری خلاقانه و سریالی را خلق کند.

ایده ی جالب برای عکاسی در جشن عروسی


از سالها پیش در مراسم های عروسی ایده ی هدیه دادن لیت (عکس کوچک عروس و داماد) به میهمان ها مد شده و هنوز هم در اغلب مراسم ها انجام می‌شود اما با کمی بررسی متوجه نقص های بسیاری در مورد آن می‌شویم که شاید گفتنش برای تازه عروس و دامادها جالب نباشد، سایت عروسکو این ایده جالب را با کمی تغییر برای مراسم عروسی تان پیشنهاد میکند، اگر قصد هدیه دادن لیت به میهمان ها را دارید بهتر است بجای دادن عکس دونفره تان، عکس خود با میهمان را به آن هدیه دهید، اینطوری هدیه شما مورد پسند فرد دریافت کننده است و احتمال آنکه بعدا عکس را دور بیاندازد بسیار کمتر می‌شود، برای انجام اینکار به یک عکاس ماهر مجهز به دستگاه چاپ سیار نیاز دارید تا در طول مراسم از شما ویک به یک میهمان ها عکس بگیرد و عکس ها را چاپ کرده و به میهمان تقدیم کند، در برخی مراسم ها هزینه چاپ عکس در سر مجلس بر عهده میهمان است اما شما می‌توانید با تقبل این هزینه به میهمان احترام بگذارید و در واقع با انجام اینکار به او هدیه بدهید.

googleinstagramyoufacebooklinkedinaparattwiter
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیراهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیتشریفات عروسی, راهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت اولراهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت اولپذیرایی عروسی, صـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتصـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, انتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاانتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, راهنمای انتخاب شام عروسیراهنمای انتخاب شام عروسیتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, راهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت دومراهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت دومپذیرایی عروسی, همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی, ازدواج, انتخاب باغ و عمارت عکاسی عروسانتخاب باغ و عمارت عکاسی عروستشریفات عروسی, آشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیآشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیتشریفات عروسی, عکاسی عروس, راهنمای انتخاب کیک عروســیراهنمای انتخاب کیک عروســیتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ریز هزینه های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97ریز هزینه های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, هزینه عروسی, چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, لباس عروس, شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج, تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر