کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ پنج شنبه
(9)
(0)
کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!
کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!

مدل آرایشی که از مد نمیافتد !


ما همواره با مد شدن مدلهای گوناگون آرایش و لباس روبرو هستیم؛ مدلهایی که با توجه به دلایل زیادی ممکن است تا مدت زیادی ماندگار باشند یا برعکس، خیلی زود فراموش شوند. هرچند دوام یک مد در یک جامعه به نوع فرهنگ و شکل ظاهری مردم آن جامعه وابسته است. بهطور مثال آرایشهای مخصوص سیاهپوستان در جامعهای که اکثر افراد آن سفیدپوست یا گندمگون هستند برای مدت زیادی نمیتواند مد بماند؛ در هرحال برای خیلی از خانمهایی که به آرایش کردن علاقه دارند آشنا شدن با مدلهایی که هرگز از مد نمیافتند خالی از لطف نیست.


نحوۀ آرایش برای رنگ پوست سفید


اگر رنگ پوست شما سفید است (فرقی نمیکند موهایتان طلایی است یا مشکی) در هر صورت یکی از بهترین نوع آرایش برای شما استفاده از رژ لب قرمز است همراه با خط چشم گربهای. رژ لب قرمزرنگ همیشه مد بوده و نسبت به رنگهای قهوهای، بنفش یا صورتی طرفداران زیادی در طول زمان داشته است. استفاده از این رنگ در کنار خط چشم گربهای، بینظیر است و زیبایی خاصی به صورت شما میبخشد. اگر قرار است خط چشم گربهای بکشید قبل از آن بهتر است مژههایتان را با استفاده از فرمژه، فر کنید، سپس با یک ریمل مشکی آنها را حجیم، پرپشت و مشکی نمایید.

 

کدام یک از مدل های آرایشی از مد نمی‌افتد

نحوه ی آرایش برای رنگ پوست سبزه یا تیره


اگر رنگ پوست شما تیره است با استفاده از یک پودر برنزه درخششی طبیعی به پوست خود بدهید و سپس بهوسیلۀ یک سایه روشن (طلایی یا سفید بهتر است) پلکهایتان را مزین کنید. بهتر است از برق لب صورتی روشن استفاده نمایید. این رنگ در کنار چشمان مشکی و پوست برنزه بسیار جذاب و دلربا به نظر میرسد.

توجه داشته باشی اگر انتخاب شما برای رژ لب، رنگی تیره مثل قهوهای یا بنفش است سایهتان نیز باید به رنگ تیره باشد، اما اگر از برق لب استفاده میکنید سعی کنید سایه روشن به چشمانتان بزنید.

 

کدام یک از مدل های آرایشی قدیمی نمی‌شوند

چه مدل آرایشی قدیمی نمیشود ؟


حتماً شنیدهاید که بهترین مد، سادگی است. امروزه علیرغم آرایشهای عجیب و غریبی که دائما مد میشوند و خیلی زود هم از مد میافتند سادگی طرفداران خاص خود را دارد. مدل آرایشی که هرگز قدیمی نمیشود آرایشی است که با وجود زیبایی و جذابیتی که به صورت شما میبخشد، سادگی آن را حفظ میکند و شکل اجزای صورتتان را تغییر نمیدهد.
پوست: در این نوع آرایش شما تنها باید بتوانید با استفاده از کرمپودرهای مرغوب پوست خود را صاف و درخشنده نمایید و دیگر هیچگونه دخل و تصرفی در شکل ظاهری اجزای صورت نداشته باشید.
لبها: بهطور مثال هرگز بیرون از خط طبیعی لب یا در گوشه لب ها خط لب نکشید؛ چرا که این کار علاوه بر تغییر فرم صورت شما، حالت تصنعی به لبهایتان میدهد و در عین حال سادگی و خاص بودن چهره شما را میرباید. برای رنگ لبهایتان نیز میتوانید از رژ لبهای مات یا رژ لبهایی با رنگ نزدیک به رنگ لب استفاده نمایید. و این را هم بدانید که موهای حالتدار هیچ زمانی از مد نمیافتد.

(باید توجه داشته باشید در آرایش ساده رنگ کرم پودر شما بهتر است مطابق با رنگ پوستتان باشد تا هم پوستتان صاف شود و هم شکل چهره تان عوض نشود.) ابرو: سعی کنید از سایه ابرویی استفاده کنید که رنگ آن دو درجه از رنگ موهایتان روشنتر است.
چشمها: برای آرایش چشمها بهتر است از خط چشم استفاده نکنید و تنها با یک ریمل مژههایتان را پرپشت و مشکی نمایید.
گونه: با استفاده از قلم موی هالهای از رنگ رژگونه متناسب با پوستتان روی گونههای خود بزنید. رژگونه گونهها را برجسته می‌کند و یکی از لوازمی است که اگر به درستی از آن استفاده کنید چهرۀ شما را در کمال سادگی بسیار زیبا و درخشنده جلوه می‌دهد. فقط باید به خاطر داشته باشید که در یک آرایش ساده هرگز از رنگهای جیغ و زننده برای رژگونه استفاده نکنید؛

 

بهترین مدل های آرایش کدام است

بهترین مدل های آرایش


همه خانمها حس زیبا بودن و زیبا دیده شدن را دوست دارند و حتی میتوان گفت به این حس نیاز دارند. همانطور که داشتن شغل و درآمد مناسب در افزایش اعتماد به نفس آقایان مؤثر است، زیبایی هم تأثیر شگرفی در بالا رفتن اعتماد به نفس خانمها دارد. بعضی از خانمها با یک آرایش مناسب و بهجا چنان جذابیتی به چهرۀ خود میدهند که شما هرگز آن جذابیت را در صورت بدون آرایش آنها نمییابید. بنابراین بد نیست بهترین مدلهای آرایشی را بررسی کنیم. نحوۀ آرایش کردن برای هر شخصی علاوه بر سلایق شخصی بستگی زیادی به طرز نگاه آن جامعه نسبت به زیبایی زن دارد. طرز آرایش خانمها در هر جامعه با توجه به مد و فرهنگ آن جامعه متفاوت است. مثلاً رنگ پوست آسیاییها نسبتاً متفاوت از پوست سایر جوامع است. در اینجا بهترین نوع آرایشی را که با توجه به رنگ پوست و نژاد ما ایرانیها مناسب است پیشنهاد میکنیم:

پودر صورت: استفاده از پودر صورت به جای کرمپودرهای قوی
سایه چشم ترکیبی: آرایش چشم با استفاده از سایه با رنگهای ترکیبی
فاندیشن یا پایه ی آرایشی متناسب با رنگ پوست: با توجه به رنگ پوست خود پایۀ آرایشی خود را انتخاب کنید. البته فاندیشن شما بهتر است به رنگ زرد یا صورتی باشد.
استفاده از ضد آفتاب به جای کرم پودر: با توجه به اینکه کرمپودر برای پوستهای آسیب دیده مورد استفاده قرار میگیرد و محافظ خوبی هم در برابر اشعه آفتاب نیست بهتر است به وسیله ضد آفتاب با spf بالا پوستتان را بپوشانید.
رژگونۀ ملایم: رژگونه صورتی یا رنگهای ملایم بسیار مناسب برای آرایش صورت خانمهای ایرانی است.
آرایش مژه: آرایش چشمها با مژه های ضخیم و بلند
خط چشم: آرایش چشم ها با خط چشم مشکی با حالت گربهای برای اکثر خانمهای ایرانی مناسب است.
استفاده از سایه ابرو: سایه ابرو برای پر کردن شکاف بین موهای ابرو بسیار عالی است و به کیانی که ابروهای تنک و کمپشتی دارند توصیه میشود.
استفاده از پرایمر مورد تأیید و شناخته شده: هرگز از پرایمر سنگین و همچنین پرایمری که برند آن را نمیشناسید استفاده نکنید و عواقب استفاده از پرایمر تقلبی را در نظر بگیرید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
مدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسمدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسگریم تخصصی عروس, آرایش عروس, زیبایی عروس, انواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییانواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییآرایش عروس, زیبایی عروس, مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019آرایش عروس, جدیدترین مدل آرایش چشم عروسجدیدترین مدل آرایش چشم عروسآرایش عروس, میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟آرایش عروس, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج, همه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنهمه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنآرایش عروس, پدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورپدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورآرایش عروس, پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی, آرایش عروس, تشریفات عروسی, لباس عروس, ازدواج, با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!آرایش عروس, میکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائممیکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائمآرایش, آرایش عروس, همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی آرایش عروس, در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟, آرایش عروس, کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟, آرایش عروس, پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟, آرایش عروس, برای مراقبت از پوست چه باید کرد و به نکاتی باید توجه داشت؟برای مراقبت از پوست چه باید کرد و به نکاتی باید توجه داشت؟, آرایش عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
فائزه
جمعه پنجم بهمن ۹۷
پاسخ
()
()
فائزه
عالي بود ممنون