عمل زیبایی گونه به صورت دائم و رعایت صد در صد تقارن گونه ها

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۴/۱۶ دوشنبه
(3)
(0)
عمل زیبایی گونه به صورت دائم و رعایت صد در صد تقارن گونه ها
عمل زیبایی گونه به صورت دائم و رعایت صد در صد تقارن گونه ها

تاثیر گونه ها در زیبایی :

از زمان های قدیم افراد به زیبایی و ظاهر خود توجه می کردند و معمولا از مواد طبیعی و معدنی اطراف خود , جهت زیبا سازی صورت و اندام خود استفاده می کردند , اما این مواد در هر قوم و ملتی با هم متفاوت بوده است . گونه های برجسته یکی از عوامل زیبایی در صورت خانم ها و البته آقایان به حساب می آید . صورت های چاق و توپر , باعث می شود چین و چروک صورت کمتر نشان داده شود و از جذابیت بیشتری برخوردار باشد . همچنین باعث می شود صورت شاداب تر و جوانتر به نظر برسد . به عنوان مثال خانم های رومی از مخلوط ذرت , شیر , کره و آرد به عنوان ماسک صورت (ماسک صورت قبل از عروسی) استفاده می کردند یا عده ای دیگر از مخلوط گلاب و گلیسیرین برای تو پرتر کردن صورت خود استفاده می کردند , و حتی عده ای از عسل و یا آلوئه ورا  در این جهت استفاده می کردند . اما امروزه با توجه به پیشرفت علم پزشکی و زیبایی , عمل زیبایی گونه انجام می شود , در واقع عمل زیبایی گونه یا گونه گذاری با کمترین عوارض  در جهت زیبایی صورت و توپر تر کردن صورت انجام می شود . در ادامه چند نمونه عمل زیبایی گونه را عنوان خواهیم کرد.

 

چند نمونه عمل زیبایی گونه انجام می شود :

⦁    عمل زیبایی گونه با تزریق چربی خود بدن : در روش تزریق چربی معمولا از بافت چربی ناحیه نشیمن گاه بیمار یا متقاضی استفاده می شود . به این گونه که مقدار چربی مورد نیاز را با استفاده از دستگاه ساکشن برداشته می شود و طی 3 الی 4 جلسه به صورت بیمار تزریق می شود .
⦁    عمل زیبایی گونه با تزریق ژل : در این روش با استفاده از ژل به پر کردن صورت در ناحیه گونه ها پرداخته می شود .
⦁    عمل زیبایی به وسیله پروتز گونه : یکی دیگر از روش های رایج در عمل زیبایی گونه , گونه گذاری با استفاده از پروتز است , در واقع در این روش از پروتز هایی که عموما از جنس سیلیکونی هستند , استفاده می شود . این پروتز ها توسط شکاف های کوچکی که در دهان و یا در زیر پلک ایجاد می شود, در قسمت و یا ناحیه گونه ها قرار می گیرند . بعد از قرار گیری پروتز ها در جای مناسب , شکاف های ایجاد شده , توسط بخیه بسته می شوند و پس از مدتی بخیه های موجود در زیر پلک چشم کشیده می شوند و بخیه های موجود در دهان نیز در طول یک دوره جذب می شوند . این روش از عمل زیبایی گونه , یک روش دائمی در عمل زیبایی گونه به حساب می آید . عوارض این نوع روش در مقایسه با دو روش قبلی کمتر است . در عمل زیبایی گونه به روش پروتز , تقارن گونه ها تقریبا به صورت صد در صد رعایت می شود , همچنین در هنگام لمس بسیار طبیعی است . 
پروتز های گونه به سه صورت پروتز گونه ای , پروتز زیر گونه ای و پروتز ترکیبی  هستند . پروتز های گونه ای با قرار گرفتن در استخوان گونه ها , سبب افزایش برجستگی در گونه ها می شوند . پروتز های یر گونه ای باعث درمان افتادگی گونه ها و همچنین پر تر نشان دادن گونه ها می شوند . بنابراین پروتز های ترکیبی باعث بهتر شدن حالت گونه و استخوان آن می شود .

 

برای گونه گذاری چه کنیم ؟ 

داشتن گونه های خیلی صاف یا کم حجم , داشتن وزنی نرمال و ایده آل می تواند عواملی باشد برای انجام عمل زیبایی گونه , ناگفته نماند که شخصی که قصد عمل زیبایی دارد نباید نباید سیگار بکشد . برای گونه گذاری باید قبل و بعد از عمل اقداماتی را انجام داد و دستور العمل هایی را رعایت کرد .
قبل از انجام عمل زیبایی گونه چه اقداماتی باید انجام شود ؟
⦁    قبل از عمل بهتر است به اندازه کافی فکر کنید زیرا خارج کردن پروتز و برگشت به حالت اولیه کاری دشوار است , در این روش پروتز تقریبا با استخوان گونه یکی می شود و خارج کردن آن سخت خواهد بود . بنابراین این روش بیشتر برای افرادی که گونه های معمولی و یا عادی دارند مناسب نیست.
⦁    برای عمل کردن دکتر جراح و متخصص در این زمینه را انتخاب کنید سپس در مورد نتیجه ی کار او در این زمینه تحقیق و بررسی کنید , سپس برای عمل اقدام کنید . 
⦁    قبل از عمل باید آزمایشاتی انجام شود و سپس آزمایش ها توسط پزشک معالج ارزیابی شوند .
⦁    توجه به هزینه و قیمت گونه گذاری از نکاتی است که قبل از عمل باید به آن توجه شود . توجه کنید که هزینه ی عمل زیبایی با توجه دستمزد پزشکان متغیر خواهد بود .
⦁    مصرف داروهایی مانند آسپرین که باعث رقیق شدن خون و نیز افزایش خونریزی می شود قطع شود .
⦁    در صورت استفاده از دارویی خاص , قبل از عمل پزشک را مطلع کنید و بنا به دستور پزشک آن را مصرف کنید . 
⦁    در صورتی که قبل از عمل دچار سرماخوردگی , سردرد , گلودرد و . . . شدید با پزشک خود حرف بزنید و دکتر را در جریان بگذارید . 
⦁    به مدت 8 ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن بپرهیزید . 

عمل زیبایی گونه برای خانم ها و انواع گونه گذاری

عمل زیبایی گونه و گونه گذاری

اقدامات لازم بعد از عمل زیبایی گونه :

⦁    بعد از انجام عمل زیبایی گونه باید از آنتی بیوتیک ها طبق دستور پزشک استفاده شود . 
⦁    شست و شو  و رعایت بهداشت  دهان از اقدامات بعد از عمل زیبایی است . 
⦁    بعد از عمل زیبایی گونه بهتر است بخیه ها با دهان شویه و یا آب نمک چند بار در روز شسته شود .
⦁    هر 20 دقیقه یک بار در طول 48 ساعت اول بعد از عمل , از کمپرسور سرد استفاده شود . 
⦁    بعد از گذشت 48 ساعت از عمل , در صورت مشاهده کبودی از کمپرسور گرم در هر نیم ساعت به مدت 5 دقیقه استفاده شود . 
⦁    توجه کنید که تا 48 ساعت بعد از عمل , ناحیه ی عمل ورم می کند .
⦁    مدت زمان لازم تا کاهش ورم ناحیه عمل شده , تقریبا دو هفته خواهد بود اما تقریبا 6 ماه زمان لازم است تا به حالت عادی خود برگردد .
⦁    تا یک هفته بعد از عمل از مایعات و غذا های نرم و آبکی استفاده شود . بهتر است در این مدت از جویدن آدامس و همچنین خندیدن زیاد خودداری شود . 
⦁    بعد از عمل به مدت دو هفته ارایش نکنید . 
⦁    توجه کنید که به گونه ها طی 3 الی 4 هفته فشار وارد نشود .

 

مزایای روش پروتز گونه در عمل زیبایی گونه :


⦁    پروتز گونه یک روش دائمی در عمل زیبایی گونه به حساب می آید .
⦁    در روش پروتز گونه به برجسته کردن گونه ها پرداخته می شود , در این روش سایز و اندازه ی اندام های دیگر بدن افزایش پیدا نمی کند .
⦁    عمل زیبایی گونه ها با استفاده از پروتز , یک عمل سرپایی و سریع است . 
⦁    پروتز های گونه باعث بهبود و ترمیم آسیب های وارد شده به استخوان های گونه می شوند . 
⦁    این روش ضد حساسیت است و افرادی که به ژل های تزریقاتی حساسیت دارند , این روش گزینه ی مناسبی خواهد بود . 
⦁    در عمل زیبایی گونه با استفاده از پروتز تقارن گونه ها به صورت صد در صد رعایت می شود . 
⦁    بعد از گذاشتن پروتز در گونه , گونه ها حالت طبیعی دارند و در هنگام لمس کاملا طبیعی هستند .

 

اگر قصد انجام عمل گونه گذاری را دارید سعی کنید حتما حتما از نظر پزشک خود نیز استفاده کنید، پزشکان و جراحان زیبایی به علم چهره شناسی و زیبایی صورت آشنایی زیادی دارند و همواره سعی می کنند تا در جراحی هایشان بهترین مدل و سایز را انتخاب نمایند که هم به صورت شما سازگار باشد و هم از لحاظ عوارض عمل و نگهداری در ریسک پایین تری باشد، اگر قرار باشد جراح را مجبور کنید تا عقاید و خواسته شما را به شکل دقیق انجام دهد حتما از این گار پشیمان خواهید شد. همواره نظر متخصص را جویا شوید و سعی کنید از طبیعی ترین حالت برای گونه گذاری خود استفاده کنید. گونه های بزرگ و غیر طبیعی ترکیب چهره شما را بهم می ریزد و صورت شما را ملتهب نشان می دهد که این اصلا خوب نیست! برای زیبایی بیشتر تعادل را در انتخاب هایتان رعایت کنید. به خواندن ادامه دهید... عمل زیبایی بینی

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagraminstagramtelegram
مرتبط با این بخش
مدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسمدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسگریم تخصصی عروس , آرایش عروس , زیبایی عروس , انواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییانواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییآرایش عروس , زیبایی عروس , کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی افتند؟!کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی افتند؟!آرایش , آرایش عروس , مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019آرایش عروس , جدیدترین مدل آرایش چشم عروسجدیدترین مدل آرایش چشم عروسآرایش عروس , میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟آرایش عروس , بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس , تشریفات عروسی , مراسم عروسی , لباس عروس , ازدواج , همه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنهمه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنآرایش عروس , پدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورپدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورآرایش عروس , پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی , آرایش عروس , تشریفات عروسی , لباس عروس , ازدواج , با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!آرایش عروس , میکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائممیکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائمآرایش , آرایش عروس , همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی آرایش عروس , در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می دانید؟در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می دانید؟ , آرایش عروس , کانسیلر چیست و چگونه استفاده می شود؟کانسیلر چیست و چگونه استفاده می شود؟ , آرایش عروس , پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می دانید؟پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می دانید؟ , آرایش عروس ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
منوچهر
دوشنبه شانزدهم تیر ۹۹
پاسخ
()
()
منوچهر
جالب بود من دائما به خانمم مي گم اينکار نکن هيچ مشکلي نداري بعدا هم نمي توني درش بياري ولي کو گوش شنوا
رعنا
دوشنبه شانزدهم تیر ۹۹
پاسخ
(1)
()
رعنا
سلام هزينه عمل چقدر است؟
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ برای دریافت هزینه ها می بایست با کلینیک های تخصصی در شهر خود تماس بگیرید، قیمت ها بسیار متفاوت است.
پاسخ مدیر سایت
سمانه
دوشنبه شانزدهم تیر ۹۹
پاسخ
(0)
()
سمانه
سلام ممنون خوب بود ، من هم از انجام اين عمل پشيمان شدم چون به نظرم گونه هاي خودم خوبه