اطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالارهای عروسی کشور

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۲/۱۰ سه شنبه
(4)
(0)
اطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالارهای عروسی کشور
اطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالارهای عروسی کشور

جداول رتبه بندی برندهای باغ و تالار عروسی ایران در اولین دوره ی سال 1398 (اردیبهشت ماه 1398) و به مانند سایر برندهای عروسی یعنی آتلیه های عکاسی، سالن های زیبایی زنانه و مزون های لباس عروس در مورخ 1398/02/01 به روز رسانی و بر روی وبگاه رسمی مرجع برندهای عروسی Arooskoo.ir منتشر گردید.

در جریان این رتبه بندی ها و در بخش برندهای باغ و تالار عروسی ، رتبه نخست کشور یعنی باغ عمارت دانیال تهران در تاریخ 1398/02/10 با تایید و بررسی دقیق واحد رتبه بندی سایت عروسکو حذف گردید. به همین سبب واحد روابط عمومی سایت عروسکو اطلاعیه ای به شرح زیر منتشر نموده است.

 

روابط عمومی-تاریخ 1398/02/10 - به نام خداوند بخشنده بخشایشگر - بدین وسیله به اطلاع کلیه بازدیدکنندگان و دنبال کنندگان وب سایت عروسکو می رسانیم. وب سایت عروسکو در باب حذف صدر نشین جداول برندهای تالار عروسی ایران در دور یکم و در اردیبهشت 1398 خود را ملزم به ارائه توضیحاتی می داند و با ضمن عرض ارادتی بی پایان به محضر مخاطبین عزیز این سایت اعلام می داریم که برند تجاری مورد بحث یعنی باغ عمارت دانیال تهران با استناد به قوانین رتبه بندی برندهای عروسی کشور و با تاکید بر بند 17 قوانین از لیست ها خارج گردید. کسب و کار مورد بحث به دلیل کثرت در تشابه اسمی، مشخص نبودن ساز و کار پذیرش مشتریان و همچنین عدم پاسخگویی صحیح مدیر یا مدیران مجموعه در خلال پیگیری های مکرر انجام شده توسط واحد رتبه بندی سایت عروسکو مجاز به شرکت در فستیوال دائمی رتبه بندی برندهای عروسی کشور نمی باشد. جایگزین بر این اساس و تا زمان رتبه بندی برندهای عروسی کشور در مورخ 1398/06/01 ، رتبه دوم از همان لیست (باغ تالار تشریفاتی روژانو) به عنوان برترین برند تالارهای عروسی ایران شناخته و معرفی خواهد شد.

واحد روابط عمومی به نمایندگی از مدیریت سایت عروسکو ، قدردان مشارکت حداکثری شما عزیزان در ثبت امتیاز برای مشاغل عروسی مورد نظرتان می باشد.

 

روابط عمومی سایت عروسکو

اردیبهشت 1398 - اطلاعیه

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
nasser
یکشنبه پانزدهم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
nasser
عالي بود ممنون از اطلاع رساني شما